Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Spotkanie ze świadkami  (Przeczytany 31242 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 520
  • Polubień: 14356
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Spotkanie ze świadkami
« Odpowiedź #210 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 17:28 »
Uprzedzam - kopię mojej wypowiedzi (zawsze dłuższe wypowiedzi piszę w wordzie aby w razie czego nie pisać od nowa) umieszczę pod innym nickiem do wiadomości ludzi którzy ten wątek oglądali...
Chyba podobnie mają śJ którzy pisali listy do zborów, byli pewni że nie zostaną opublikowane...

Uprzedzam. Założenie drugiego konta, skutkuje natychmiastowym banem


Czekam na info od NEMO czy przywróci moją wiadomość ???
Nie przywrócę. Była to wiadomość szydząca i zawierające nieprawdziwe zarzuty do forumowicza Sebastiana.
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień, 2018, 20:27 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


werbik44

  • Gość
Odp: Spotkanie ze świadkami
« Odpowiedź #211 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 18:00 »
Uprzedzam. założenie drugiego konta, skutkuje natychmiastowym banem

Nie przywrócę. Była to wiadomość szydząca i zawierające nieprawdziwe zarzuty do forumowicza Sebastiana.

Czegoś to się obawiasz że mnie tak zastraszasz?
Wiele osób pisało tu o mnie nieprawdziwe informacji i śmiało się z moich wypowiedzi... Daleko nie szukaj spójrz w górę posta na wypowiedź Deep o małym chłopczyk i też mu usuniesz posta??? Czy inne wcześniejsze, jakoś funkcjonują nie kasujesz ich, dlaczego???

Cóż tak niewygodnego było w moim poście że musiał zniknąć???

Gandalfie a czy Ty manipulowales innymi ludźmi? Czy tylko Tobą manipulowanie ? ;)
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień, 2018, 18:06 wysłana przez werbik44 »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Spotkanie ze świadkami
« Odpowiedź #212 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 18:08 »
Śmieję się z Ciebie werbik44 bo nie masz argumentów, powtarzasz bzdety, a teraz gdy już Ci zapał na powtarzanie bzdetów minął to mażesz się jak dzieciak że Nemo Ci posta wyrzucił. Nic odkrywczego i wielce ważnego w tym poście się przecież nie znajduje. Więc podobne to do zachowania chłopczyka, który w piaskownicy złamał żółty szpadelek a zielonym kopał nie będzie. Jesteś dzieciak i tyle z tymi swoimi gadkami w stylu "Panie Nemo proszę by Deepa posty też kasować bo się na mnie patrzy i śmieje".


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Spotkanie ze świadkami
« Odpowiedź #213 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 18:11 »
Moją winą jest to, że sprzedawałem nieprawdziwą prawdę w służbie polowej. Mamiłem ludzi bliskim armagedonem i rajem za pokolenia ludzi pamiętających rok 14. Teraz to pokolenie się zazębia i odsunął się raj jak równierz Armagedon w czasie.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Spotkanie ze świadkami
« Odpowiedź #214 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 18:35 »
Gandalfie a czy Ty manipulowales innymi ludźmi? Czy tylko Tobą manipulowanie ? ;)

Ty jednak przyszedłeś z myślą, że będziesz się spierał o takie bzdety, nie? Gdyby zależało ci na merytorycznej dyskusji gadałbyś ze mną, ale ty masz mentalność krótkodystansowego trolla. 70 postów i już wątek zatopiony w wewnętrznych rozgrywkach.

Jakbyś faktycznie miał choćby szczątkową wiedzę o manipulacjach, to wiedziałbyś że w żadnej społeczności świeżaki nie mają szans przeciwko systemowi. Jako świeżak zawsze jesteś pod lupą i ani moderacja ani starszyzna nie pozwolą komuś takiemu robić przemeblowania.

Natomiast jest też inna kategoria użytkowników - stare uznane trolle. Na każdym forum takie są i wiesz co - szanuje się ich na swój sposób, są częścią lokalnego kolorytu. Tyle że oni potrafią siedzieć w danym miejscu miesiącami, latami, pisać setki postów na temat  i kłócić się o coś. Jeśli taki troll w pewnym momencie zacznie się spierać z moderacją ma nawet szansę - choć nie gigantyczną - że uda mu się coś ugrać.

Gdyby ci zależało na dyskutowaniu zostałbyś kimś takim. Olewałbyś początkowe niedogodności, pisał swoje i zapewniam cię że gdybyś w pewnym momencie zrobił dym nikt nie pokazałby ci drzwi. Ale ty jesteś krótkodystansowcem, założyłeś jeden wątek, położyłeś go na własne życzenie i olewasz ludzi chcących pogadać na poziomie. Za bardzo cię świeżbiło do trolerki żeby jeszcze troszkę poudawać merytorycznego, okazja do wojenki była zbyt kusząca? Przyznaj się, ty nawet ten twój wątek masz gdzieś, inaczej byś go nie zaśmiecał.

Tydzień nie minie i albo sam stąd znikniesz albo dostaniesz bana. Nie masz szans zostać poważanym trolem. Poważane trole walczą o coś, ty walczysz dla samego dymu i z powodu urażonej dumy własnej.
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień, 2018, 18:38 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


werbik44

  • Gość
Odp: Spotkanie ze świadkami
« Odpowiedź #215 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 18:55 »
Ty jednak przyszedłeś z myślą, że będziesz się spierał o takie bzdety, nie? Gdyby zależało ci na merytorycznej dyskusji gadałbyś ze mną, ale ty masz mentalność krótkodystansowego trolla. 70 postów i już wątek zatopiony w wewnętrznych rozgrywkach.

Jakbyś faktycznie miał choćby szczątkową wiedzę o manipulacjach, to wiedziałbyś że w żadnej społeczności świeżaki nie mają szans przeciwko systemowi. Jako świeżak zawsze jesteś pod lupą i ani moderacja ani starszyzna nie pozwolą komuś takiemu robić przemeblowania.

Natomiast jest też inna kategoria użytkowników - stare uznane trolle. Na każdym forum takie są i wiesz co - szanuje się ich na swój sposób, są częścią lokalnego kolorytu. Tyle że oni potrafią siedzieć w danym miejscu miesiącami, latami, pisać setki postów na temat  i kłócić się o coś. Jeśli taki troll w pewnym momencie zacznie się spierać z moderacją ma nawet szansę - choć nie gigantyczną - że uda mu się coś ugrać.

Gdyby ci zależało na dyskutowaniu zostałbyś kimś takim. Olewałbyś początkowe niedogodności, pisał swoje i zapewniam cię że gdybyś w pewnym momencie zrobił dym nikt nie pokazałby ci drzwi. Ale ty jesteś krótkodystansowcem, założyłeś jeden wątek, położyłeś go na własne życzenie i olewasz ludzi chcących pogadać na poziomie. Za bardzo cię świeżbiło do trolerki żeby jeszcze troszkę poudawać merytorycznego, okazja do wojenki była zbyt kusząca? Przyznaj się, ty nawet ten twój wątek masz gdzieś, inaczej byś go nie zaśmiecał.

Tydzień nie minie i albo sam stąd znikniesz albo dostaniesz bana. Nie masz szans zostać poważanym trolem. Poważane trole walczą o coś, ty walczysz o siebie i dla samego dymu.

Zgadzam się w kilku kwestiach;
- piszesz fajnie, merytorycznie, naprawdę można z Tobą rzeczowo podyskutowac

- uważasz że powinienem być cynikiem, koniunkturalista aby odnaleźć się tu na forum aby mnie nie banowano szczególnie jeśli mam często irytujący dla niektórych styl rozmowy

- w tym wątku moglibyśmy się spierać teoŕetycznie tylko i spotkać miodek z dziubkow sobie nawzajem, jakie to te manipulację okropne i jak się ich brzydzimy...

- w praktyce człowiek na forum podstawiony w obliczu niewygodnych faktów reaguje tak a nie inaczej...
Praktycznie co bym nie pisał to ktoś z 'arystokracji' moze zrobic ze mna co chce bez zadnych zasad ktore w teorii tak gorliwie podobno są tu przestrzegane

- chciałem w jakiś sposób w praktyce poznać środowisko byłych sJ i poznałem;)

To co się spodziewam to informacji że tak jest wszędzie..  natomiast może jest ale na chciałem poznać sytuację / ludzi jak to jest na forum o nazwie swiadkowiejehowywpolsce. A nie tak jak wszedzie...



Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Spotkanie ze świadkami
« Odpowiedź #216 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 19:09 »
- uważasz że powinienem być cynikiem, koniunkturalista aby odnaleźć się tu na forum aby mnie nie banowano szczególnie jeśli mam często irytujący dla niektórych styl rozmowy

Nie wiem czy aby w tym momencie nie jesteś cynikiem i koniunkturalistą, który dostał to co chciał, czyli wojenkę z moderacją i ostrzeżenia o banie po tym jak odgrażał się, że będzie pisał z drugiego konta. Są 2 rodzaje forumowiczów - jedni piszą i czytają na temat, drudzy piszą i czytają o samych sobie. Ty jesteś na ten moment w tej drugiej grupie, nie wiem czy celowo czy przypadkiem. Doprowadziłeś wątek do ściany, jesteś jego głównym i jak podejrzewam ostatecznym tematem, zarazem pokazałeś środkowy palec wszystkim, którzy chcieli się dołożyć do niego merytorycznie. Nie wiem jak i o co zaczęła się twoja wojenka, ale zanim sprawa eskalowała mogłeś śmiało zgłaszać posty, dawać forumowiczom ignory - dosłowne i te we własnej głowie. Nie zrobiłeś tego, bo wbrew pierwotnym deklaracjom nie zależy ci na wątku do tego stopnia. A skoro tobie nie zależy, to innym też nie będzie. Przyjdą tutaj porobić gównoburzę, pokłócić się, a potem wszystko razem z tobą wyląduje w śmietniku i zostanie zapomniane.

Baw się dobrze.


werbik44

  • Gość
Odp: Spotkanie ze świadkami
« Odpowiedź #217 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 19:22 »
Nie wiem czy aby w tym momencie nie jesteś cynikiem i koniunkturalistą, który dostał to co chciał, czyli wojenkę z moderacją i ostrzeżenia o banie po tym jak odgrażał się, że będzie pisał z drugiego konta. Są 2 rodzaje forumowiczów - jedni piszą i czytają na temat, drudzy piszą i czytają o samych sobie. Ty jesteś na ten moment w tej drugiej grupie, nie wiem czy celowo czy przypadkiem. Doprowadziłeś wątek do ściany, jesteś jego głównym i jak podejrzewam ostatecznym tematem, zarazem pokazałeś środkowy palec wszystkim, którzy chcieli się dołożyć do niego merytorycznie. Nie wiem jak i o co zaczęła się twoja wojenka, ale zanim sprawa eskalowała mogłeś śmiało zgłaszać posty, dawać forumowiczom ignory - dosłowne i te we własnej głowie. Nie zrobiłeś tego, bo wbrew pierwotnym deklaracjom nie zależy ci na wątku do tego stopnia. A skoro tobie nie zależy, to innym też nie będzie. Przyjdą tutaj porobić gównoburzę, pokłócić się, a potem wszystko razem z tobą wyląduje w śmietniku i zostanie zapomniane.

Baw się dobrze.

Spodziewam się iż po tej wypowiedzi dostaniesz wiele głosów uznania w tym kręgu szczególnie od tych najbardziej "merytorycznych" :)

Ps. Jak się ponosisz do równych zasad traktowania? Mają prawo mnie usuwać?
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień, 2018, 19:25 wysłana przez werbik44 »


Offline Roszada

Odp: Spotkanie ze świadkami
« Odpowiedź #218 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 19:27 »
Do jakich ustaleń doszliście, bo trudno to śledzić? ;)


Offline ewa11

Odp: Spotkanie ze świadkami
« Odpowiedź #219 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 19:34 »
Do jakich ustaleń doszliście, bo trudno to śledzić? ;)
Że organizacja stosuje manipulację, że strażnicowy sposób myślenia potrafi siedzieć w głowie jeszcze po opuszczeniu organization, że wzorce zachowań wdrukowane w czasie pobytu w organizacji można z umysłu wyrugować.


werbik44

  • Gość
Odp: Spotkanie ze świadkami
« Odpowiedź #220 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 19:56 »
Co z tymi zasadami? Jestem kimś gorszym (na tym forum oczywiscie;) )czy na równych prawach z innymi? :)


Offline zaocznie wywalony

Odp: Spotkanie ze świadkami
« Odpowiedź #221 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 20:01 »
Co z tymi zasadami? Jestem kimś gorszym (na tym forum oczywiscie;) )czy na równych prawach z innymi? :)
O co Ci człowieku biega ?
 :o
Jaki masz cel, czyli co chcesz osiągnąć przez te dziecinne, śmieszne wojenki z moderacją ?
Świadkowskie naleciałości, czyli robienie z siebie "na siłę" poszkodowanego i prześladowanego ?


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 011
  • Polubień: 8494
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Spotkanie ze świadkami
« Odpowiedź #222 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 20:05 »
Co z tymi zasadami? Jestem kimś gorszym (na tym forum oczywiscie;) )czy na równych prawach z innymi? :)
Jatiw-Werbik44
Nikt Ciebie nie dyskryminuje- Jesteś na takich samych prawach jak inni tutaj -  co sobie urajasz, nie rób burzy w szklance wody zachowaj dżentelmen- oski  styl forumowy.
 Bądź samcem a nie to co samiec pod brzuchem dźwiga  :)
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień, 2018, 20:11 wysłana przez Nadaszyniak »


werbik44

  • Gość
Odp: Spotkanie ze świadkami
« Odpowiedź #223 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 20:18 »
jatiw-Werbik44
Nikt Ciebie nie dyskryminuje- Jesteś na takich samych prawach jak inni tutaj -  co sobie urajasz, nie rób burzy w szklance wody zachowaj dżentelmen- oski  styl forumowy.
 Bądź samcem a nie to co samiec pod brzuchem dźwiga  :)

Watek nie byl dla mnie, tylko dla osób uwikłanych w praktyki JW i zdaje sobie sprawę że był niewygodny dla wielu o czym świadczyła cisza.

Nie zamierzam nikomu nic udowadniać ani z niczego się tłumaczyć. Możecie wziąść coś dla siebie z tego co pisałem albo i nie.

Waszą decyzją (to sie nazywa wolnosc wyboru).


Offline Roszada

Odp: Spotkanie ze świadkami
« Odpowiedź #224 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 20:22 »
Założyciel wątku założył że on wie, a Wy wszyscy nic nie wiecie. :-\