Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: W jakim celu jestem na forum  (Przeczytany 20054 razy)

KaiserSoze

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #60 dnia: 11 Marzec, 2017, 16:49 »
Tak jakoś się złożyło, że nie znam Twojej historii. Jeśli jesteś na tym forum, to zapewne, masz ważne powody. Nie podoba mi się jednak to, że sugerujesz "pokazanie drogi wyjścia z forum", tym, którzy według Ciebie wchodzą tu z nudów, trollują itd. Jesteś pewna, ze znasz ich intencje? Wiesz co nimi kierowało? Jesteś pewna, że nie szukają pomocy? "Bezproduktywne wampiry emocjonalne"? Kto dał Ci prawo do oceniania w ten sposób kogokolwiek?

Wątek zatytułowałaś - "W jakim celu jestem na forum". Twój pierwszy post sugeruje, że w celu krytykowania, i wypraszania stąd tych, co myślą, czują i piszą inaczej niż Ty.


Pozdrawiam cieplutko

Dosia

Komentarz zupełnie nieuprawniony. Nie ma w treści blizny zachęty do wyrzucania nikogo z forum o czym świadczy zachowanie w tym wątku innych modów.


Blizna

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #61 dnia: 11 Marzec, 2017, 16:54 »
Tak jakoś się złożyło, że nie znam Twojej historii. Jeśli jesteś na tym forum, to zapewne, masz ważne powody.


A zadałaś sobie minimum trudu by ją poznać? :D

Nie podoba mi się jednak to, że sugerujesz "pokazanie drogi wyjścia z forum", tym, którzy według Ciebie wchodzą tu z nudów, trollują itd. Jesteś pewna, ze znasz ich intencje? Wiesz co nimi kierowało?


Oczywiście, że jestem pewna. Oczywiście, że znam intencje.
Obserwacji nie prowadzę od wczoraj, a od dwóch lat.

Jesteś pewna, że nie szukają pomocy? "Bezproduktywne wampiry emocjonalne"? Kto dał Ci prawo do oceniania w ten sposób kogokolwiek?


Te osoby same sobie wystawiają świadectwo.


Wątek zatytułowałaś - "W jakim celu jestem na forum". Twój pierwszy post sugeruje, że w celu krytykowania, i wypraszania stąd tych, co myślą, czują i piszą inaczej niż Ty.


A Ty w jakim celu jesteś na forum?
Twoje wypowiedzi są tak rzadkie jak deszcz w Sudanie...
Czyżbyś wypowiadała się jedynie wtedy, gdy można komuś wytknąć to, że ten ktoś po przeczytaniu miliona czepliwych i trollerskich uwag w końcu nie wytrzymał?
"Piszą, czują i myślą inaczej"?
Nie, moja droga.
TROLLUJĄ.
A to duża różnica.


Pozdrawiam cieplutko

BZDURA :D :D :D


Generalnie wlazłaś na wątek, który TWOIM ZDANIEM kogoś osądza, by również zabawić się w osądzenie mnie, co więcej - Ty nie masz żadnych podstaw do sądu, bo nie przeczytałaś najwyraźniej ani jednego mojego posta poza powyższym, natomiast ja dobrze wiem, o czym piszę.
I najwyraźniej inni też dobrze o tym wiedzą :)

Reasumując - wybitnie się samozaorałaś w tym wątku.
"Nie znam się, ale sie wypowiem" :D :D :D
« Ostatnia zmiana: 11 Marzec, 2017, 16:57 wysłana przez Blizna »


Offline M

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #62 dnia: 11 Marzec, 2017, 17:06 »
Proszę Was wszystkich o więcej szacunku do drugiej osoby, a najlepiej o pójście na jakiś spacer czy coś :).


Offline Noc_spokojna

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #63 dnia: 11 Marzec, 2017, 17:14 »

Obserwacji nie prowadzę od wczoraj, a od dwóch lat.


No widzisz, i tym się różnimy, bo ja od około 15 lat. Dlatego mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że nikogo, kto wchodzi na tego typu forum, nie można przekreślać.

I jeszcze do Słonka - KaiserSoze - mój komentarz jest jak najbardziej uprawniony, tak samo, jak każdego użytkownika tego forum.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

:)
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


KaiserSoze

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #64 dnia: 11 Marzec, 2017, 17:17 »
I jeszcze do Słonka - KaiserSoze - mój komentarz jest jak najbardziej uprawniony, tak samo, jak każdego użytkownika tego forum.

Nieuprawniony bo nieprawdziwy, czyli niemający potwierdzenia w faktach.


Blizna

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #65 dnia: 11 Marzec, 2017, 17:20 »
No widzisz, i tym się różnimy, bo ja od około 15 lat. Dlatego mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że nikogo, kto wchodzi na tego typu forum, nie można przekreślać.


To forum istnieje od 15 lat? Serio?
Ja nikogo nie przekreślam.
Jak osoby, które mam na myśli, przestaną trzaskać pełne wyższości i pogardy posty w stronę ludzi złamanych swoim nieraz wieloletnim pobytem w sekcie, to przestanę narzekać.
W dodatku te osoby są zupełnie nieuprawnione do takiej wyższości i pogardy wobec nas.
Niczego ciekawego od siebie nie wnoszą na to forum.
Ani mądrości, ani cnoty, ani zbudowania.
Zapytaj Roszady, dlaczego on jakoś nie przejawia tej pogardy wobec nas, nie pluje na nas w każdym poscie, przy jednoczesnej krytyce literatury, którą niegdyś studiowaliśmy.
Tu nie chodzi o to, że to są osoby, które nigdy nie były śJ, tu chodzi o sposób pisania.
Obliczony na wkurzanie użytkowników forum.
To jest tak klasyczny trolling, że nie rozumiem, jak można tego nie dostrzegać.


Dobry Pasterz

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #66 dnia: 11 Marzec, 2017, 17:26 »
Być może wypisanie tych osób by pomogło. Bo już dwie osoby niesłusznie poczuły się wywołane do tablicy...

Nie jest to najlepszy sposób ale temat został poruszony i zaczyna śmierdzieć. A tak jak się powie konkretnie o kogo chodzi to i te osoby będą mogły powiedzieć coś na swoją obronę, może się zmienią a ci co nie mają pewności czy o nich chodzi odetchną z ulgą.

I klimat się oczyści. Taka moja propozycja


Offline Noc_spokojna

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #67 dnia: 11 Marzec, 2017, 17:32 »
Nieuprawniony bo nieprawdziwy, czyli niemający potwierdzenia w faktach.

Troszkę Ci się Słonko, pojęcia pomyliły, ale spoko ;).

Ja nie jestem na tym forum "w celu" objaśniania pojęć :D.

Podporządkowując się tematowi wątku...

Jestem na tym forum, bo przez długie lata osobiście dotykał mnie ten temat. Poznałam osobiście wielu Ex-ów, z wieloma przechodziłam drogę ich odłączania się od organizacji, z wieloma nadal utrzymuję kontakt, i spotykam się. (Najbliższy zlot 21-23.04.2017r. jak zwykle w Karpaczu.) Dlatego czuje się jednak uprawniona (podpowiadam - uprawniony: biegły w fachu, dobrze w czymś zorientowany, dobrze wyszkolony, erudycyjny, fachowy, kompetentny, koneserski, kwalifikowany, mistrzowski, profesjonalny, przygotowany, rutynowany, rzetelny, umiejętny, wprawiony, wprawny, wykwalifikowany) do wypowiedzi jaką zamieściłam.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

:)
« Ostatnia zmiana: 11 Marzec, 2017, 17:35 wysłana przez Noc_spokojna »
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


KaiserSoze

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #68 dnia: 11 Marzec, 2017, 17:41 »
noc_spokojna moderuje to co jej pasuje a nie to co należy.
Jak widzę nie potrafisz zachować bezstronności, w związku z czym NIE NADAJESZ się na moda.



Offline Noc_spokojna

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #69 dnia: 11 Marzec, 2017, 17:47 »
Proszę Was. Żyjcie i dajcie żyć innym. ;D
Każdy ma przecież inny próg wrażliwości, po wyjściu z Wtsu jesteśmy dodatkowo poturbowani. Tak samo, kiedy dowiadujemy się o prawdzie o "prawdzie". Forum jest przecież dla wielu z Nas, formą terapii. Dajmy się wypowiadać innym ile chcą. Jeżeli nie mamy chęci to nie czytajmy ich postów.

Świadkowie Jehowy wchodzący na to forum są bojaźliwi, a jeżeli przeczytają ten wątek, mogą jeszcze bardziej bać się tu zarejestrować. Mogą pomyśleć, że jak będą pisać np. wyrażać swoje żale na Wts, to ktoś ich „zrypie”, a chyba nie o to chodzi. Moim zdaniem został on, może przypadkiem, ale jednak skierowany personalnie i myślę że takie sprawy może należało by załatwiać na priv.

Teraz żałuję, że odpowiedziałam na pierwszy post, nie czytając pozostałych, bo to co chciałam napisać, właśnie w tym poście zostało napisane. Dziękuję :)
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Blizna

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #70 dnia: 11 Marzec, 2017, 17:49 »
Teraz żałuję, że odpowiedziałam na pierwszy post, nie czytając pozostałych, bo to co chciałam napisać, właśnie w tym poście zostało napisane. Dziękuję :)

Przyznałaś się tym samym, że nie masz zwyczaju czytać postów w wątku.
Jednocześnie widać, że nie masz też pojecia z kim i o czym rozmawiasz.
Jesteś niekompetentna.
Popieram wniosek Kaisera o to, by odebrano Ci uprawnienia moderatora, bo się na to stanowisko nie nadajesz.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #71 dnia: 11 Marzec, 2017, 17:57 »
Fiu fiu , a to nie nadaje się do "naparzanki'?

Dlaczego zostałam ŚJ ,
ŚJ zostałam ponieważ byłam na krawędzi życia i śmierci , widziałam obłudę ludzi , widziałam  starość , śmierć i bezsens życia.
Nieświadomie dałam sobie wmówić , że organizacja co prawda składa się z niedoskonałych ludzi ale wszyscy starają się sprostać wymaganiom bożym i są prawie doskonali no może niezupełnie  ale jednak. Powiedzenie " prawie robi wielką różnicę  pojawiło się później.
No i stało się ,zostałam ŚJ członkiem  nieskazitelnej organizacji składającej się z niedoskonałych ludzi
I co ?   nie od razu wszystko widziałam , ale powolutku , piękne wypowiedzi podczas zebrania , po  już co innego ,
Tych wychowanych w prawdzie , którzy patrzyli na mnie jak na ufo kiedy mówiłam im to wprost , pamiętam wypady do lasu na łono dzieła Jehowy gdzie główną zabawą było celowanie do butelek , szkła było co niemiara , albo wrzucanie dezodorantów do ogniska , śmiesznie było , że hej , tylko kurcze potem już nie chcieli mnie ze sobą zabierać ,czemu?
 C...to wie. No i tak swoja bogobojną postawą zasłużyłam sobie na zostanie żoną starszego . Tak to weszłam w grono tych wybranych duchem , owszem byli i tacy co byli w porządku ale , no właśnie ale
Stale czegoś nie rozumiałam , stale coś mi nie pasowało
Powiecie to nie ten wątek ? jak najbardziej , że to co piszę ma sens ( Kaiser nawet się nie waż powiedzieć ,że tak nie jest)
W jakim celu jestem na forum?
Otóż w historia lubi się powtarzać , zmienia się tylko tło , wejście na forum było czysto merytoryczne , byłam zafascynowana , tym co pisał Roszada, Gedeon , Weteran  , przepraszam tych których nie wymieniam '
Drażniły mnie wypowiedzi w stylu coś do kogoś , szczypanie , kąsanie , wtedy też pierwszy raz usłyszałam słowo hejt , co prawda dowiedziałam się co to takiego ale do dziś tego nie pojmuję może dla tego , że tak jak Harnaś nie rozumiałam jak tu na wolnym forum mój post morze trafić na cmentarz, jak dla mnie normalna rozmowa może zostać nazwana kłótnią ?!

Obraziłam się i nawet prawie pożegnałam się ale no właśnie ,
Zaczynam odróżniać ludzi poznawać ich swoisty humor , złośliwości , wiem jak lubikami pokazuje się kto z kim .
Jak mam ochotę coś powiedzieć to mówię , jak nie to obserwuję z dala ale jak na tą chwilę nie potrafię całkowicie odejść z forum  ,  bo jesteście mi potrzebni w jakiś sposób , może ja tez jestem komuś potrzebna , tworzymy specyficzne grono , wierzących , niewierzących , katolików  świadków byłych , obecnych , nie wiem kogo jeszcze , ale jesteśmy .
Chyba nawzajem też uczymy się tolerancji wobec siebie , jest tak mówi święta księga
               
 17 Żelazo żelazem się ostrzy,
a człowiek urabia charakter bliźniego.

Po to jestem na forum AMEN

Ps i jeszcze nowym pojęciem dla mnie jest trolling  , co to troll wiem ,

"Wierzono, że trolle różniły się między sobą zarówno wyglądem, jak i charakterem. Najczęściej miały to być stworzenia bardzo stare, brzydkie, złośliwe i mało inteligentne. Można było wśród nich znaleźć dużego wzrostu osobniki, jak i niewielkie skrzaty (norw. nisse) czy karły (norw. dverg)."
To takie trolle chodzi? :D
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Noc_spokojna

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #72 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:01 »
Przyznałaś się tym samym, że nie masz zwyczaju czytać postów w wątku.

Nie mam takiego obowiązku, natomiast mam prawo odpowiedzieć na konkretny post nie czytając innych.
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Blizna

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #73 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:02 »
Tak dokładnie o małe złośliwe karły.


Offline Anakin Darth

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #74 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:03 »
Pobiły się Kobiety...
Będzie padać.