Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: W jakim celu jestem na forum  (Przeczytany 19985 razy)

KaiserSoze

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Marzec, 2017, 14:53 »
Baranku, wzruszyłem się  :'( :'( :'(
Wybaczam wam wszystkim że jestem świnią. Możecie na niebiesko napisać że "też tak myślicie" jak Baran.


Blizna

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Marzec, 2017, 14:55 »
Też myślę tak jak Baran :-* :-* :-*


Offline Światus

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Marzec, 2017, 14:57 »
Wyjątki z REGULAMINU

Wiedz, że przebywają tutaj ludzie o różnych poglądach i różnej przeszłości (w dużej części osoby, które w przeszłości były Świadkami Jehowy lub są nimi obecnie, ale obecnie nie zgadzają się z naukami Towarzystwa Strażnicy), z którymi często będziesz się nie zgadzał. Masz prawo dyskutować z nimi i z ich poglądami (używając rzeczowych argumentów), ale nie oceniaj ich samych. Nie wolno ci obrażać, drwić lub atakować wierzeń innych.

Szanuj innych użytkowników. Nie wolno ci ich obrażać, wyrażać w stosunku do nich nienawiści, grozić im lub w żaden sposób naruszać ich prywatności. Nie zamieszczaj żadnych danych osobowych (w tym imienia i nazwiska) innych osób ani ich prywatnej korespondencji, chyba że za wyraźną zgodą tych osób.

Dyskutuj w cywilizowany sposób. Nie prowokuj do kłótni, nie podjudzaj. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć ostatnie zdanie w dyskusji.

Nie nadużywaj stylów, kolorów czcionki i rozmiarów tekstu. Kolor czerwony jest zarezerwowany dla dopisków moderatorów.

Po co jestem na tym forum?
Na pewno nie po to żeby ustalać nowy/własny regulamin.

Mt 7:3 Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? 4 Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku? 5 Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata.
« Ostatnia zmiana: 11 Marzec, 2017, 14:59 wysłana przez Światus »
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Marzec, 2017, 14:57 »
          Też myślę tak jak .... Baran :-* :-* :-*

Poprawiłem ci formatowanie, bo było zbyt normalne.
:D


Offline HARNAŚ

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #34 dnia: 11 Marzec, 2017, 15:01 »
Wczoraj minął miesiąc jak tu jestem , uważałem , że to sensowne dla mnie miejsce . Widzę , że pora się żegnać. Zdaję sobie sprawę , że moje poczucie humoru jest specyficzne ale okazuje się , że pewnej ważnej osobie forum ono wybitnie nie odpowiada. Pozdrawiam i powodzenia.


Offline Estera

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #35 dnia: 11 Marzec, 2017, 15:02 »
Królowo niebieska, ciociu estero, mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia.
Załóż swoje.... kompletnie niemerytoryczne "też tak uważam" forum...
   Myślę, że to forum służy również takiemu celowi, żeby sobie o swoich przeżyciach porozmawiać.
   Nie tylko tak merytorycznie, jak Ty to robisz, np., tłumacząc różne teksty z angielskiego.
   Robisz to co potrafisz i dołączam się do podziekowań Barana ze swojej strony w Twoją.
   Wielokrotnie sam używałeś wyżej przez Ciebie, cytowanego stwierdzenia w różnych wypowiedziach na forum.
   Czy należałoby Cię krytykować za brak merytoryki?
   Czy zgadzanie się z czyjąś opinią jest czymś złym?
   Nie uważam, żeby tak było.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Blizna

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #36 dnia: 11 Marzec, 2017, 15:02 »
Wyjątki z REGULAMINU

Wiedz, że przebywają tutaj ludzie o różnych poglądach i różnej przeszłości (w dużej części osoby, które w przeszłości były Świadkami Jehowy lub są nimi obecnie, ale obecnie nie zgadzają się z naukami Towarzystwa Strażnicy), z którymi często będziesz się nie zgadzał. Masz prawo dyskutować z nimi i z ich poglądami (używając rzeczowych argumentów), ale nie oceniaj ich samych. Nie wolno ci obrażać, drwić lub atakować wierzeń innych.

Szanuj innych użytkowników. Nie wolno ci ich obrażać, wyrażać w stosunku do nich nienawiści, grozić im lub w żaden sposób naruszać ich prywatności. Nie zamieszczaj żadnych danych osobowych (w tym imienia i nazwiska) innych osób ani ich prywatnej korespondencji, chyba że za wyraźną zgodą tych osób.

Dyskutuj w cywilizowany sposób. Nie prowokuj do kłótni, nie podjudzaj. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć ostatnie zdanie w dyskusji.

Nie nadużywaj stylów, kolorów czcionki i rozmiarów tekstu. Kolor czerwony jest zarezerwowany dla dopisków moderatorów.

Po co jestem na tym forum?
Na pewno nie po to żeby ustalać nowy/własny regulamin.

Mt 7:3 Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? 4 Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku? 5 Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata.

Bardzo się cieszę, że wytłuściłeś odpowiednie fragmenty tekstu regulaminu.
Wspaniale odnoszą się do osób, które w życiu mają "większe" osiągnięcia niż "bieganie ze Strażnicami po osiedlach", oraz "żądają, by na demonstracji we Wrocławiu eks świadkowie Jehowy PUBLICZNIE przepraszali za wciąganie dzieci do organizacji świadków Jehowy".
Może te osoby zajmą się najpierw swoim Babilonem, w którym tkwią :)
Dziękuję za uwagę.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #37 dnia: 11 Marzec, 2017, 15:03 »
Wczoraj minął miesiąc jak tu jestem , uważałem , że to sensowne dla mnie miejsce . Widzę , że pora się żegnać. Zdaję sobie sprawę , że moje poczucie humoru jest specyficzne ale okazuje się , że pewnej ważnej osobie forum ono wybitnie nie odpowiada. Pozdrawiam i powodzenia.

Bądź ponad to. Oddziel ziarno od plew. Ignoruj kogo musisz. Napisz mu o tym. A potem wróć na forum.

   Czy należałoby Cię krytykować za brak merytoryki?

Oczywiście. Nie jestem gwiazdą (a szkoda), której się bije hołd. O ile nie zauważyłaś to najwięcej postów mam w sekcji "cmentarz". I kompletnie się o to nie oburzam.
« Ostatnia zmiana: 11 Marzec, 2017, 15:06 wysłana przez KaiserSoze »


Offline Salome

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #38 dnia: 11 Marzec, 2017, 15:07 »
Wczoraj minął miesiąc jak tu jestem , uważałem , że to sensowne dla mnie miejsce . Widzę , że pora się żegnać. Zdaję sobie sprawę , że moje poczucie humoru jest specyficzne ale okazuje się , że pewnej ważnej osobie forum ono wybitnie nie odpowiada. Pozdrawiam i powodzenia.

PROTESTUJĘ !!!!
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Blizna

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Marzec, 2017, 15:08 »
Bądź ponad to. Oddziel ziarno od plew. Ignoruj kogo musisz. Napisz mu o tym. A potem wróć na forum.

Oczywiście. Nie jestem gwiazdą (a szkoda), której się bije hołd. O ile nie zauważyłaś to najwięcej postów mam w sekcji "cmentarz". I kompletnie się o to nie oburzam.

Ja tak miałam, że odeszłam, potem wróciłam... czasem nie zaglądam parę tygodni, a czasem siedzę non stop.
I innym też polecam :)


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #40 dnia: 11 Marzec, 2017, 15:11 »
Wczoraj minął miesiąc jak tu jestem , uważałem , że to sensowne dla mnie miejsce . Widzę , że pora się żegnać. Zdaję sobie sprawę , że moje poczucie humoru jest specyficzne ale okazuje się , że pewnej ważnej osobie forum ono wybitnie nie odpowiada. Pozdrawiam i powodzenia.

Hola, hola nie żegnamy się. Popatrz na ilość lubików pod Twoim awatarem . Niczym się nie przejmuj, z czasem przywykniesz do tego, że nie każdy będzie dla Ciebie miły. Tu nikt nie udaje i jak ma Coś do drugiej osoby to "wali prosto z mostu". Olewaj to. :)
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline M

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Marzec, 2017, 15:11 »
okazuje się , że pewnej ważnej osobie forum ono wybitnie nie odpowiada

Harnaś, tu nie nie ma tu czegoś takiego jak "ważne osoby". Owszem, są osoby zasłużone dla forum w różny sposób, ale nawet te osoby nie mają wpływu na to, czy dla kogoś jest tutaj miejsce czy nie.

Prywatnie uważam że Twoje wypowiedzi i specyficzne poczucie humoru są całkowicie w porządku, a bądź co bądź jako jednego z adminów który egzekwuje tu przestrzeganie regulaminu moje zdanie liczy się bardziej ;D. Bo Ty go jeszcze ani razu nie złamałeś. Więc proszę nie wybieraj się nigdzie :).



KaiserSoze

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #42 dnia: 11 Marzec, 2017, 15:14 »
Harnaś, tu nie nie ma tu czegoś takiego jak "ważne osoby". Owszem, są osoby zasłużone dla forum w różny sposób, ale nawet te osoby nie mają wpływu na to, czy dla kogoś jest tutaj miejsce czy nie.

Prywatnie uważam że Twoje wypowiedzi i specyficzne poczucie humoru są całkowicie w porządku, a bądź co bądź jako jednego z adminów który egzekwuje tu przestrzeganie regulaminu moje zdanie liczy się bardziej ;D. Więc proszę nie wybieraj się nigdzie :).

Sprzeczność! Na cmentarz z tym!
:P


Offline Roszada

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #43 dnia: 11 Marzec, 2017, 15:18 »
Moich tez kilkanaście postów poszło na Cmentarz i nawet się nie gniewam. ;)
Niektóre to nawet bym wolał by już wyemigrowały w niebyt, bo na cmentarzu je wyszukiwarka pokazuje. ;D


Blizna

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #44 dnia: 11 Marzec, 2017, 15:18 »
Moich tez kilkanaście postów poszło na Cmentarz i nawet się nie gniewam. ;)
Niektóre to nawet bym wolał by już wyemigrowały w niebyt, bo na cmentarzu je wyszukiwarka pokazuje. ;D

Haha, mnie się też zdarzyło :D