Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: W jakim celu jestem na forum  (Przeczytany 20063 razy)

KaiserSoze

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #75 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:04 »
Powiecie to nie ten wątek ? jak najbardziej , że to co piszę ma sens ( Kaiser nawet się nie waż powiedzieć ,że tak nie jest)

Przeczytałem całość, w przeciwieństwie do moderatora-pożal-się-boże-z-łapanki-chyba :)

Pisz, pisz, pisz :)

Dobra, widzę że ludzie się obrażają i że napomnienia do podnoszenia poziomu forum nie mają sensu, więc ja sobie daruję dalszą dyskusję. Wrzucę do ignora kogo trzeba i może nie będzie mi się ciśnienie podnosić.

(...) natomiast mam prawo odpowiedzieć na konkretny post nie czytając innych.

Masz nawet prawo odpowiedzieć na post nie czytając go ze zrozumieniem. Na szczęście świadczy to tylko o tobie.
« Ostatnia zmiana: 11 Marzec, 2017, 18:06 wysłana przez KaiserSoze »


Blizna

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #76 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:05 »
Do Anakin Darth:
Chyba żartujesz.
Ja już nie zamierzam kontynuować pseudo-rozmowy z tą panią.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #77 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:09 »
Przeczytałem całość, w przeciwieństwie do moderatora-pożal-się-boże-z-łapanki-chyba :)

Pisz, pisz, pisz :)

Dobra, widzę że ludzie się obrażają i że napomnienia do podnoszenia poziomu forum nie mają sensu, więc ja sobie daruję dalszą dyskusję. Wrzucę do ignora kogo trzeba i może nie będzie mi się ciśnienie podnosić.

Masz nawet prawo odpowiedzieć na post nie czytając go ze zrozumieniem. Na szczęście świadczy to tylko o tobie.


Znowu Foch ? Kajser :D zluzuj majty :D nie można być stale na szczycie , bo grozi to martwicą  ;D
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline M

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #78 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:10 »
Zaczynam odróżniać ludzi poznawać ich swoisty humor , złośliwości , wiem jak lubikami pokazuje się kto z kim .
Jak mam ochotę coś powiedzieć to mówię , jak nie to obserwuję z dala ale jak na tą chwilę nie potrafię całkowicie odejść z forum  ,  bo jesteście mi potrzebni w jakiś sposób , może ja tez jestem komuś potrzebna , tworzymy specyficzne grono , wierzących , niewierzących , katolików  świadków byłych , obecnych , nie wiem kogo jeszcze , ale jesteśmy .
Chyba nawzajem też uczymy się tolerancji wobec siebie , jest tak mówi święta księga
               
 17 Żelazo żelazem się ostrzy,
a człowiek urabia charakter bliźniego.

Po to jestem na forum AMEN

I bardzo dobrze, że jesteś :). Myślę, że czasami wpadamy w pułapkę myślową która nam została po WTS-ie, tj. oczekujemy od forum że będzie to idealne miejsca w którym wszyscy są do siebie mili i uprzejmi. Wcześniej wierzyliśmy że tak jest właśnie w organizacji (choć każdy z nas miał wiele dowodów na to, że tak w rzeczywistości nie jest, ale człowiek podświadomie je wypierał) i teraz chcielibyśmy by tu było lepiej.

A lepiej nie będzie, bo i tam i tu są ludzie. Różni ludzie, z różnymi charakterami, z różną przeszłością, przeżyciami. Niektórzy mają akurat zły humor i kogoś wyzwą jak im nadepnie na odcisk, inni poczują się głęboko dotknięci po przeczytaniu jakiejś opinii na swój temat. Jeszcze inni po prostu lubią obserwować jak świat płonie ;). Jako administratorzy staramy się minimalizować te wszystkie negatywne zachowania, ale nie jest to prosta praca bo też jesteśmy ludźmi i nie zawsze łatwo ocenić czy coś powinno zostać zmoderowane, czy pozostawione, żeby nie zostać oskarżonym o zduszanie wolności słowa.

Koniec końców każdy musi sam zadecydować czy taka atmosfera mu odpowiada. Ja podpisuję się pod tym co powiedziała powyżej Dorkas - uważam że najlepiej po prostu się przyzwyczaić że jest jak jest, że wszędzie znajdą się osoby których nie trawimy ale nie trzeba przez to spisywać całej społeczności na straty, jeśli ktoś nas denerwuje to go ignorować, jeśli jakiś temat nas drażni to go omijać. Jeśli ktoś wg nas zachowuje się nieodpowiednio i łamie regulamin to zgłaszać to do administracji. I tyle :).
« Ostatnia zmiana: 11 Marzec, 2017, 18:12 wysłana przez M »


KaiserSoze

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #79 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:11 »

Znowu Foch ? Kajser :D zluzuj majty :D nie można być stale na szczycie , bo grozi to martwicą  ;D

Nie foch, tylko próba wyciszenia się. Przybieram pozę kwiat orlenu lotosu i robię swoje.


Blizna

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #80 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:15 »
Za permanentny trolling powinien być ban lub moderacja.
Tak jest na wszystkich forach.
Nie masz do końca racji M.
Ja nie oczekuję, że tu będzie idealnie.
Ale są pewne granice tolerancji.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #81 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:22 »
Jeśli ktoś wg nas zachowuje się nieodpowiednio i łamie regulamin to zgłaszać to do administracji. I tyle :).

Oj to mi się najbardziej nie podoba , dzieci w piaskownicy walną kumpla łopatką w łeb , poryczą sie , mamusie przybiegną i albo się pokłócą sie albo spróbują nauczyc pociechy rozwiązywać problemy
 Dorośli zamieniają się w szuje które to z błogim uśmiechem donoszą na siebie żeby mieć przywileje ,  :(
Donoszą do starszych , przełożonych a otem tu na forum trują d.. moderatorom bo ktoś dotkną jego ego .
« Ostatnia zmiana: 11 Marzec, 2017, 18:31 wysłana przez Dorkas »
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Gorszyciel

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #82 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:36 »
Ale są pewne granice tolerancji.

A kto je ustala?


Offline M

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #83 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:37 »
Oj to mi się najbardziej nie podoba , dzieci w piaskownicy walną kumpla łopatką w łeb , poryczą sie , mamusie przybiegną i albo się pokłócą sie albo spróbują nauczyc pociechy rozwiązywać problemy

Dorkas, może źle się wyraziłem, miałem na myśli bardziej sytuacje w których ktoś w sposób rażący łamie regulamin, obraża drugich, stosuje wyzwiska itp. Takie posty należy zgłaszać do moderacji aby zostały usunięte. Nie mówię o tym żeby lecieć do administracji z każdą drobną rzeczą która nam się nie podoba. Takie raporty też otrzymujemy, ale jeśli raportowany post nie łamie regulaminu to raporty te są po prostu ignorowane.


Offline Roszada

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #84 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:39 »
Chyba już całkiem odeszliście od tematu wątku. :)
Był temat odpowiedniejszy na te dialogi: Naparzanki. ;D

Już tu było wszystko: odejście z forum, kłótnie, itp. ;)


Offline Światus

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #85 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:40 »
Szanowny Moderatorze!

Proszę o przeniesienie tego wątku na cmentarz lub
Zmianę tytułu na;
"W jakim celu niektóre osoby są na forum, oraz co i komu wolno pisać?

Uzasadnienie;
1. Prawie nikt, włącznie z autorką wątku, nie odpowiedział merytorycznie na pytanie zawarte w tytule wątku.
2. Nowy tytuł pasuje merytorycznie do zawartości wątku  ;D ;D ;D

Już tu było wszystko: odejście z forum, kłótnie, itp. ;)

Tylko tak się składa, że nie odchodzą ci, którym się nie podoba ale wyganiają tych, którzy im się nie podobają  ;)
« Ostatnia zmiana: 11 Marzec, 2017, 18:46 wysłana przez Światus »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline M

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #86 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:41 »
Chyba już całkiem odeszliście od tematu wątku. :)

Sobota, brzydka pogoda na zewnątrz, ciśnienie spada = kolejna afera na forum ;)

Szanowny Moderatorze!

Proszę o przeniesienie tego wątku na cmentarz

Chętnie się do tej prośby przychylę bo w sumie kto miał przeczytać oryginalny apel ten przeczytał, a i przy okazji kilka osób dało sobie nawzajem po razie. Ale zobaczymy co będzie dalej, jak pozostali będą tego samego zdania to temat poleci.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #87 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:41 »
Ale co się pośmialiśmy to nasze! :D


Offline Roszada

Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #88 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:42 »
Sobota, brzydka pogoda na zewnątrz, ciśnienie spada = kolejna afera na forum ;)
A ja zawiedziony, że nasi skoczkowie tylko 3 miejsce zajęli. :-\
Mistrzowie świata powinni mieć co najmniej drugie. :)


Blizna

  • Gość
Odp: W jakim celu jestem na forum
« Odpowiedź #89 dnia: 11 Marzec, 2017, 18:44 »
Sobota, brzydka pogoda na zewnątrz, ciśnienie spada = kolejna afera na forum ;)

Chętnie się do tej prośby przychylę bo w sumie kto miał przeczytać oryginalny apel ten przeczytał, a i przy okazji kilka osób dało sobie nawzajem po razie. Ale zobaczymy co będzie dalej, jak pozostali będą tego samego zdania to temat poleci.

Proszę wykazać mi, że mój wątek łamie regulamin.
Do Światusa:
To nie było pytanie, bo nie było pytajnika, a wątek miał jedynie na celu skłonić ludzi do refleksji.
Nie moja wina i nie moja sprawa, że niektórzy się nie lubią na tym forum, i wykorzystali to by znów się poprzekrzykiwać, a inni dali popis swojej ignorancji przez co spotkali się zasłużoną reakcją.
« Ostatnia zmiana: 11 Marzec, 2017, 18:50 wysłana przez Blizna »