Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czas po epidemii  (Przeczytany 40877 razy)

Offline HARNAŚ

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #45 dnia: 30 Maj, 2020, 06:41 »
NWO to aktualna  potrzeba czasów .Sytuacja z wirusem pokazała , że potrafią podporządkować sobie rządy wszystkich państw. Finanse nie są już dla nich priorytetem , bo je zwyczajnie mają i to w nadmiarze. Po prawdziwą władzę też sięgnęli  Po co zatem usadzili świat na dupie na trzy miesiące?
Czysta Ziemia to wartość nadrzędna . Eksperyment się udał , dziura ozonowa się zmniejszyła , w Wenecji w kanałach pojawiły się ryby, zwierzęta hasają po łąkach , roślinność weszła we właściwy dla niej okres wegetacji , klimat się normuje , o efekcie cieplarnianym się nie mówi , co widac nawet na przykładzie Polski. Nad moim podwórkiem nie lata 500 samolotów na lotnisko w Berlinie , ludzie zwolnili , nie kupują fatałaszków tylko ubrania , nie pędzą jak barany za wygodami i przyjemnościami tylko analizują co warto a z czego lepiej zrezygnować .


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #46 dnia: 30 Maj, 2020, 11:17 »
Pamiętam jak sam się naśmiewałem z Lepera który mówił o wieżniach CIA w Polsce,tak jak i chyba Ty Moyses.?

Rozumiem, że to domysł, ale nietrafiony. Moyses się nie naśmiewa z wiedzy. Moyses wie o tzw zbrodniarzach Bałkańskich, którzy odsiadywali wyroki w Polskich ZK. Moyses jeszcze pamięta czasy odsiadek zbrodniarzy Niemieckich z IIWŚ, którzy siedzieli w Polskich ZK. Także spokojnie. Odnośnie teorii spiskowych (ta nazwa jest głupia), to chyba jest jakiś wątek inny, więc nie będę zaśmiecać tego.

Zasadniczo HARNAŚ opisał plusy społeczne i przyrodnicze. Od siebie dodam, że w czwartek poszliśmy podziwiać azalie. W tym miejscu w sobotę przed pandemią strachu nie było tyle ludzi z dziećmi, pieskami, biegaczy i innych spacerowiczów. Zdziwiony byłem ilością ludzi. Co drugi biega. Nikt nie ma maski. Na ulicy są tacy co dalej się duszą w tych 'majtkach' - wiadomo. Ludzie się ruszyli tak zdrowotnie. Może się trochę wyciszyli, czy nawet zresetowali od tego kieratu jaki mieli wcześniej.

Byłem miło zaskoczony pewną rodzinką Ukraińską. Na rowerkach. Mały jeszcze w koszyczku, dziewczynka miała swój rowerek. Zwiedzają chaszcze i krzaki. Bez masek i innych głupot. Poznają nowe miejsca, takie dziksze. Kontakt z naturą. Promienie Słońca. Wspaniała rzecz!

Co do samych ŚJ, to dla wielu był sprawdzian. Na przykład, czy umieją zadbać o innych współwyznawców. Może niektórzy nadrabiali zaległości w czytaniu literatury lub Biblii. Czym to będzie skutkowało w przyszłości? Zobaczymy.
Póki co, to kongresy mają być przez Internet, więc rok jest historyczny. Czas pokaże wiele rzeczy.


Offline Trinity

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #47 dnia: 30 Maj, 2020, 11:58 »
 ostatnio był na mieście taki napis
" wierzysz w teorie spiskowe?
masz rację"


Marzena

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #48 dnia: 30 Maj, 2020, 12:09 »
Wszyscy gdybamy, tylko te nasze domysły do niczego nie prowadzą bo i tak niczego tak w 100% się nie dowiemy i nikt za nic jawnie odpowiedzialności nie weźmie. Przed, czy po będzie tak samo. Z maseczkami, czy bez również.


Offline Reskator

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #49 dnia: 30 Maj, 2020, 16:11 »
Ci co chcą stworzyć NWO jak piszą przedmówcy- mają kasę
Jakby nie mogli mieć skoro drukarki dolarów są w rękach prywatnych od 1913 roku w USA
Kapitał obecnie koncentruje się coraz bliżej banków centralnych danego kraju.
Dla przypomnienia podam że BANK banków centralnych ma siedzibę w Bazylei zwany Bankiem Rozrachunków Międzynarodowych
I to on rozdaje karty polecenia bankom centralnym w tym i NBP- za sprawą znanych nazwisk na R czy M.
Banki Centralne obecnie skupują nie tylko obligacje ale i akcje jak w Japonii czy teraz w USA
U nas NBP skupuje obligacje od PFR czy BGK bo rząd konstytucyjnie nie może uzyskać miliardów zł bezpośrednio od NBP dla upadających firm.
Ludzie będą ubożeć ci zakredytowani-bo będą tracić pracę,firmy i ci z oszczędnościami choćby emeryci przez inflację.
Dużo by pisać żyjemy w ciekawych  iście czasach jak mawiają Chińczycy -twórcy wirusa

« Ostatnia zmiana: 30 Maj, 2020, 16:55 wysłana przez Reskator »


Offline HARNAŚ

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #50 dnia: 30 Maj, 2020, 18:28 »
Na rynku finansowym dopiero zrobi się bałagan za jakieś trzy cztery miesiące . Bank Niemiecki wykupił w tym czasie dług Włoch. Nie byłoby w tym nic dziwnego , bo każdy rząd może kupić 30% zadłużenia obcego kraju ale Niemcy kupiły więcej  :o i UE trzepie teraz temat dlaczego Włochy sa już w znacznej mierze niemieckie . Pani Merkel twierdzi , że kupili dokładnie 30% ale prawda jest inna.
« Ostatnia zmiana: 30 Maj, 2020, 18:41 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Reskator

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #51 dnia: 30 Maj, 2020, 19:33 »
Na rynku finansowym dopiero zrobi się bałagan za jakieś trzy cztery miesiące . Bank Niemiecki wykupił w tym czasie dług Włoch. Nie byłoby w tym nic dziwnego , bo każdy rząd może kupić 30% zadłużenia obcego kraju ale Niemcy kupiły więcej  :o i UE trzepie teraz temat dlaczego Włochy sa już w znacznej mierze niemieckie . Pani Merkel twierdzi , że kupili dokładnie 30% ale prawda jest inna.
Pani Makrela mówi jedno,robi co innego co mówi,i myśli co innego co mówi i robi.
UE daje 500 mld dla krajów rozrywkowych Włochy Hiszpania by UNIA istniała.
Te kraje mówią UNII jak nie dacie kasy to odchodzimy z UE i dlatego helikopter money dla Włoch i Hiszpanii.
Ale to się skończy,nie może być tak że jedni będa zapier...ć a inni wypoczywać jak Grecja
UE się rozpadnie za 2-4 lata- możecie mi ten post przypomnieć w 2024 roku.

« Ostatnia zmiana: 30 Maj, 2020, 20:00 wysłana przez Reskator »


Offline HARNAŚ

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #52 dnia: 30 Maj, 2020, 21:01 »
Na przestrzeni wieków nie znam żadnej Unii , która by przetrwała .


Offline sawaszi

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #53 dnia: 30 Maj, 2020, 21:28 »
Na przestrzeni wieków nie znam żadnej Unii , która by przetrwała .
 
  a USA przetrwa czas pandemii światowej ?  . Notowania są słabe a giełdy raz w górę, to w dół  :o :o          - jak Stany Zjednoczone się podniosą z kryzysu do 2021 ad - to przestane wierzyć w proroctwa z Daniela ..           


BetMen

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #54 dnia: 30 Maj, 2020, 22:33 »
Jak mówi Pażdzioch w Kiepskich "Karwasz Twarz" my szare ludziki i tak nic z tego NWO nie będziemy mieli,a wydymali nas i dymają dalej:rząd,religia i każdy niech sobie dołoży co tam go uwiera...


Offline Reskator

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #55 dnia: 31 Maj, 2020, 19:26 »
Czas po epidemii
Mamy dane o zgonach w Polsce za pierwsze 4 miesiące
-2019 I-IV   -zmarło 145 tys osób
-2020 I-IV   -zmarło 139 tys osób.
6 tysięcy naszych rodaków zmarło mniej w 2020 roku jak w 2019.
To może niech ta "epidemia" trwa skoro mniej nas umiera gdy jej nie ma.
« Ostatnia zmiana: 31 Maj, 2020, 19:40 wysłana przez Reskator »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #56 dnia: 31 Maj, 2020, 20:03 »
U nas przytaczało się Prawo Pascala:
"Wszystkie ludzkie nieszczęścia biorą się stąd, że człowiek nie potrafi usiedzieć spokojnie sam w pokoju".
Epidemia jest fajna. Podobno w PL wzrosło spożycie alkoholu. Ludzie przestali chodzić do kościołów i odwiedzać centra handlowe. Trochę się poznali w rodzinach. Trochę po sąsiedzku. Mniej zbędnych szmat kupowali. Do szkoły przestali chodzić. Za to szkoła przyszła do nich.
Też jestem zdania, że ta epidemia nie powinna mieć końca. Następny sezon epidemii i idziemy się wszyscy kąpać na golasa w rzece. Będziemy zaciskać więzi ludzkie na Planecie Małp. ;)


Offline Sebastian

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #57 dnia: 31 Maj, 2020, 21:43 »
ja mam zbyt racjonalny umysł aby uwierzyć w teorie spiskowe (a nawet s-PiS-kowe) ale ta epidemia niesamowicie mi się spodobała...

jest w końcu czas na wszystko... odpocząłem, wyspałem sie, schudłem, wymyśliłem kilka maszynek do trzepania kasy, nabrałem optymizmu i chęci do życia...

jedyne czego żałuję, to tego że nie mam znowu 19 lat... :)

epidemiczna chwilo trwaj, carpe diem... :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Blue

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #58 dnia: 01 Lipiec, 2020, 22:09 »
Dzisiaj na zebraniu przeczytano list o tym, że wszystkie zgromadzenia obwodowe w roku 2021 zostały odwołane.


Offline czarnyt85

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #59 dnia: 01 Lipiec, 2020, 22:20 »
co proszę ? ciekawe dlaczego ? a zebrania przez zoom do kiedy będą ??