Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czas po epidemii  (Przeczytany 41111 razy)

Offline Melchior 22

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #60 dnia: 01 Lipiec, 2020, 22:42 »
A to ciekawe jak beda brać chrzest? jak w 2021 tez nie bedzie kongresow


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #61 dnia: 01 Lipiec, 2020, 23:02 »
Dzisiaj na zebraniu przeczytano list o tym, że wszystkie zgromadzenia obwodowe w roku 2021 zostały odwołane.

Myślę że tu każde posunięcie było by krytykowane, jak by nie odwołali to by była krytyka że narażają braci na zarażenie , jak odwołają to też kiepsko to wygląda , że nagle nie musi być zgromadzeń które zawsze być musiały
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Triss

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #62 dnia: 02 Lipiec, 2020, 05:43 »
Dzisiaj na zebraniu przeczytano list o tym, że wszystkie zgromadzenia obwodowe w roku 2021 zostały odwołane.
Hurra! 😛 <taniec radości>

Melchior
Chrzest jest organizowany przez zbór. W moim będą dwie osoby brały latem. Działeczka u jednego z braci, wykład z jw.org i chlup w basenie.
"Forgive your enemies, but never forget their name"


Offline Takajaja

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #63 dnia: 02 Lipiec, 2020, 07:14 »
Hurra! 😛 <taniec radości>

Melchior
Chrzest jest organizowany przez zbór. W moim będą dwie osoby brały latem. Działeczka u jednego z braci, wykład z jw.org i chlup w basenie.

Masakra!

Triss, nie dało by się tak tej wody z tego basenu spuscic?🤔
Wykombinowałabys cos.....jakis przeciek, dziure nożyczkami zrobic...
Wygladasz mi na mistrzynie kamuflażu....(wybory poszly ci ekstra).👍 teraz czas na akcje "basen"


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #64 dnia: 02 Lipiec, 2020, 08:24 »
 :) Kiedyś byłem świadkiem zdarzenia, jak ratownicy wypraszali ludzi z basenu bo ktoś zrobił batona do wody.  :- :-X Może ktoś ma tresowaną krowę potrafiącą latać i ta mogłaby załatwić się do basenika?  >:D


Offline Blue

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #65 dnia: 02 Lipiec, 2020, 10:01 »
Myślę że tu każde posunięcie było by krytykowane, jak by nie odwołali to by była krytyka że narażają braci na zarażenie , jak odwołają to też kiepsko to wygląda , że nagle nie musi być zgromadzeń które zawsze być musiały

Czy ktoś krytykuje te postanowienie? Według mnie rozsądną decyzja :)


Offline Triss

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #66 dnia: 02 Lipiec, 2020, 10:27 »
Masakra!

Triss, nie dało by się tak tej wody z tego basenu spuscic?🤔
Wykombinowałabys cos.....jakis przeciek, dziure nożyczkami zrobic...
Wygladasz mi na mistrzynie kamuflażu....(wybory poszly ci ekstra).👍 teraz czas na akcje "basen"

Mały sabotaż 😂
Niestety basen nie jest z gumy, ale zastanowię się 😂
"Forgive your enemies, but never forget their name"


Offline Takajaja

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #67 dnia: 02 Lipiec, 2020, 10:35 »
Mały sabotaż 😂
Niestety basen nie jest z gumy, ale zastanowię się 😂

Jeśli plastik...to zawsze mozna zapalniczką rozgrzac jakis pręt (śrubokret) i przypalic dziurkę🤔


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #68 dnia: 02 Lipiec, 2020, 10:52 »
Czy ktoś krytykuje te postanowienie? Według mnie rozsądną decyzja :)

Chodzi mi o to że co by tu nie zrobić to będzie źle, jak kazać gościć po domach , to źle bo to narażanie i głosicieli i odbiorców, jak powiedzieć że nie wolno chodzić po domach, to też źle bo jakiś czas temu było że trzeba chodzić bo od tego wszystko zależy i nie można inaczej.
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Blue

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #69 dnia: 02 Lipiec, 2020, 10:54 »
Mały sabotaż 😂
Niestety basen nie jest z gumy, ale zastanowię się 😂

Ty się Triss głupotami nie zajmuj, tylko podkradnij listy mężowi i nam wyślij. Nie bój się - listy możesz dodać do wiadomości moderacji a oni umieszczą tylko przeformatowaną treść. :)

Chodzi mi o to że co by tu nie zrobić to będzie źle, jak kazać gościć po domach , to źle bo to narażanie i głosicieli i odbiorców, jak powiedzieć że nie wolno chodzić po domach, to też źle bo jakiś czas temu było że trzeba chodzić bo od tego wszystko zależy i nie można inaczej.

To się zgadza. Jednak korporacja Strażnica jak zwykle zastosuje teocratic warfare, gimnastykę mentalną i tak przedstawią sytuację, że jeszcze wyjdzie, że to wszystko zgodnie z proroctwami i tylko dowodzi bożego błogosławieństwa. Ostatnio pewien NO, były NOkręgu, Henryk Jankowiak powiedział, że on sam wierzy, że to Jehowa posłyżył się pandemią by dotrzeć do tych, do których do tej pory ŚJ nie docierali.
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2020, 10:57 wysłana przez Blue »


Offline Blue

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #70 dnia: 02 Lipiec, 2020, 13:30 »
Klasyfikacja, gdyż niejasno się wyraziłem. Program zgromadzeń będzie można obejrzeć na JW Stream.


Offline Sebastian

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #71 dnia: 02 Lipiec, 2020, 13:32 »
Ostatnio pewien NO, były NOkręgu, Henryk Jankowiak powiedział, że on sam wierzy, że to Jehowa posłyżył się pandemią by dotrzeć do tych, do których do tej pory ŚJ nie docierali.
a w jaki sposób ŚJ docierają tam, gdzie przed pandemią nie mogli?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #72 dnia: 02 Lipiec, 2020, 14:29 »
a w jaki sposób ŚJ docierają tam, gdzie przed pandemią nie mogli?

Może drogą kropelkową?  :o


Offline Takajaja

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #73 dnia: 02 Lipiec, 2020, 15:08 »

To się zgadza. Jednak korporacja Strażnica jak zwykle zastosuje teocratic warfare, gimnastykę mentalną i tak przedstawią sytuację, że jeszcze wyjdzie, że to wszystko zgodnie z proroctwami i tylko dowodzi bożego błogosławieństwa. Ostatnio pewien NO, były NOkręgu, Henryk Jankowiak powiedział, że on sam wierzy, że to Jehowa posłyżył się pandemią by dotrzeć do tych, do których do tej pory ŚJ nie docierali.

Ale pierdy ten NO gadał....tak, Jehowa pandemią sie poslużył i oczywiscie wszyscy mordy w kubeł.... Ale że przy okazji pół miliona ludzi na świecie umarło...to rybka, pikuś...skutek uboczny...
Ale przeciez nikt mu nie dogadał.... bo strach....bo to NO.
Jedni nie myślą w tych zborach, drudzy sie boją...😒
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2020, 15:09 wysłana przez Takajaja »


Offline Technolog

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #74 dnia: 02 Lipiec, 2020, 21:32 »
Dzisiaj na zebraniu przeczytano list o tym, że wszystkie zgromadzenia obwodowe w roku 2021 zostały odwołane.
U mnie bylo inaczej. W Polsce zawieszone są obwodowe wrzesień-listopad 2020, a w przyszłym roku nie będzie zgromadzeń specjalnych czyli dawnych międzynarodowych.