Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czas po epidemii  (Przeczytany 41008 razy)

DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #75 dnia: 02 Lipiec, 2020, 22:07 »
Ale pierdy ten NO gadał....tak, Jehowa pandemią sie poslużył i oczywiscie wszyscy mordy w kubeł.... Ale że przy okazji pół miliona ludzi na świecie umarło...to rybka, pikuś...skutek uboczny...
Ale przeciez nikt mu nie dogadał.... bo strach....bo to NO.
Jedni nie myślą w tych zborach, drudzy sie boją...😒

 :) Takajaja, Ty już chyba całkiem przestałaś wierzyć w Jehowę  ;) ... i pozapominałaś jaki z niego morderca  >:D
Obruszasz się, że wobec ostatniego planu Miłościwego umarło jakieś tam pół miliona ludzi w większości słabych i schorowanych. Liczba ta stanowi ok 1,5% wszystkich zgonów. To naprawdę pikuś. Przyjmując, że zakażeni koronawirusem ludzie umierają od pół roku to wychodzi dziennie ok. 2,7tys. ofiar w skali świata. Oj nasz Jehowa to już niedołężny staruszek bez formy.

Kiedyś to się dopiero działo:
"Tejże samej nocy wyszedł Anioł Pański i pobił w obozie Asyryjczyków sto osiemdziesiąt pięć tysięcy ludzi. Rano, kiedy wstali, oto ci wszyscy byli martwymi ciałami."[2 Krl. 19:35]


Offline Sebastian

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #76 dnia: 03 Lipiec, 2020, 03:06 »
Ale pierdy ten NO gadał....tak, Jehowa pandemią sie poslużył i oczywiscie wszyscy mordy w kubeł.... Ale że przy okazji pół miliona ludzi na świecie umarło...to rybka, pikuś...skutek uboczny
akurat tutaj nauczanie NO (mimo że bezsensowne) było zgodne z Biblią;

pamiętacie spis ludności za czasów Dawida? Jahwe kazał mu wybrać sobie 3 lata klęski głodu 3 miesiące wojny albo 3 dni epidemii - i Dawid (licząc na Boże miłosierdzie) wybrał 3 dni epidemii, która zabiła "tylko" 70.000 żołnierzy Dawida, co narrator biblijny komentuje jako "dowód" na miłosierdzie Jahwe.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Takajaja

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #77 dnia: 03 Lipiec, 2020, 06:59 »
:) Takajaja, Ty już chyba całkiem przestałaś wierzyć w Jehowę  ;) ... i pozapominałaś jaki z niego morderca  >:D
Obruszasz się, że wobec ostatniego planu Miłościwego umarło jakieś tam pół miliona ludzi w większości słabych i schorowanych. Liczba ta stanowi ok 1,5% wszystkich zgonów. To naprawdę pikuś. Przyjmując, że zakażeni koronawirusem ludzie umierają od pół roku to wychodzi dziennie ok. 2,7tys. ofiar w skali świata. Oj nasz Jehowa to już niedołężny staruszek bez formy.

Kiedyś to się dopiero działo:
"Tejże samej nocy wyszedł Anioł Pański i pobił w obozie Asyryjczyków sto osiemdziesiąt pięć tysięcy ludzi. Rano, kiedy wstali, oto ci wszyscy byli martwymi ciałami."[2 Krl. 19:35]

akurat tutaj nauczanie NO (mimo że bezsensowne) było zgodne z Biblią;

pamiętacie spis ludności za czasów Dawida? Jahwe kazał mu wybrać sobie 3 lata klęski głodu 3 miesiące wojny albo 3 dni epidemii - i Dawid (licząc na Boże miłosierdzie) wybrał 3 dni epidemii, która zabiła "tylko" 70.000 żołnierzy Dawida, co narrator biblijny komentuje jako "dowód" na miłosierdzie Jahwe.

No tak 🤦‍♀️, jak mogłam o tym zapomniec!

Faktycznie Jehowa juz powinien pomyślec o jakiejs emeryturze, bo nie dosc że wydajnosc mu maleje to jeszcze z żołnierzy przerzucił się na staruszków i osoby schorowane w tym swoim zabijaniu. 🙄
No Bruce Lee, to on juz nie jest....czyli czas konca bliski kochani😏


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #78 dnia: 03 Lipiec, 2020, 07:34 »
...
....czyli czas konca bliski kochani😏

 :) Czas końca bliski. Ale czas końca czego? Epidemii, świata, Jehowy?  >:D


Offline Sebastian

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #79 dnia: 03 Lipiec, 2020, 09:30 »
pamiętacie spis ludności za czasów Dawida? Jahwe kazał mu wybrać sobie 3 lata klęski głodu 3 miesiące wojny albo 3 dni epidemii - i Dawid (licząc na Boże miłosierdzie) wybrał 3 dni epidemii, która zabiła "tylko" 70.000 żołnierzy Dawida, co narrator biblijny komentuje jako "dowód" na miłosierdzie Jahwe.
pamiętam że 70.000 żołnierzy stanowiło znaczną część armii Króla Dawida, ale (jeśli mi coś nie umknęło) narrator biblijny NIE podaje jaki % całej ludności państwa stanowili tamci żołnierze.

Gdyby przyjąć że np. 20%, to współcześnie Jahwe mógłby zabić koronawirusem np. "tylko" dwa miliardy(!) ludzi na świecie i (wg standardów nakreślonych przez narratora biblijnego) _nadal_ byłby Bogiem "miłosiernym"...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline gedeon

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #80 dnia: 03 Lipiec, 2020, 09:35 »


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #81 dnia: 03 Lipiec, 2020, 11:02 »
Trzeba mu przyznać że na starość bardzo złagodniał.
nihilista


Offline Trinity

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #82 dnia: 03 Lipiec, 2020, 11:12 »
Pan Bóg coraz starejszy
coraz częściej odpoczywa


Offline Takajaja

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #83 dnia: 03 Lipiec, 2020, 12:43 »
:) Czas końca bliski. Ale czas końca czego? Epidemii, świata, Jehowy?  >:D

Chyba Jehowy...bo jak widzimy "starosc nie radosc", a wyznawcy coraz bardziej wybudzeni i w bajki org wierzyc nie chca.


Offline Triss

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #84 dnia: 03 Lipiec, 2020, 23:40 »
Nie wiem gdzie napisać, więc walnę tutaj swoje 3 grosze. Kto mi wytłumaczy pewną zagwozdkę dostanie jajko niespodziankę inpostem!
Po jakiego grzyba są dwie skrzynki na datki skoro tak czy siak nadwyżki z kont zborowych lecą do worka ogólnoświatowej działalności?
Dzisiaj po raz pierwszy nie podniosłam ręki podczas rezolucji w sprawie przekazania 6000 zł ze zborowego konta. Byłam poza kamerą, a mój mąż liczyl podniesione ręce w górze (oczywiście na oko, bo czas się kończył) gdy już podał ustrzeloną liczbę zapytałam dlaczego nie było pytania 'kto jest przeciw" bo ja nie podniosłam ręki. Uznał to za żart.
Ah... Te rezolucje.
Potrzebna rewolucja
"Forgive your enemies, but never forget their name"


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #85 dnia: 03 Lipiec, 2020, 23:51 »
... Kto mi wytłumaczy pewną zagwozdkę dostanie jajko niespodziankę inpostem!
Po jakiego grzyba są dwie skrzynki na datki skoro tak czy siak nadwyżki z kont zborowych lecą do worka ogólnoświatowej działalności?
...

 :) Triss, ten mój komentarz, to tylko kwestia wyjaśnienia. Moją odpowiedzią na Twoje pytanie, niech pozostanie dany Ci lubik.Trafniejszego wyjaśnienia niż "po jakiego grzyba" w postawionym przez Ciebie pytaniu nie widzę. Nic mądrzejszego ja bynajmniej nie wymyślę.  ;)


Offline Teoretyk

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #86 dnia: 04 Lipiec, 2020, 00:00 »
Na utrzymanie sali zawsze pieniądze się znajdą bo ludzie czują obowiązek utrzymania ,,swojego domu''. Datki na potrzeby ORG dają w większości gorliwi i zamożni. Na koncie zboru wystarcza 3x średnich wydatków miesięcznych jako rezerwa


Offline Sebastian

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #87 dnia: 05 Lipiec, 2020, 12:18 »
Po jakiego grzyba są dwie skrzynki na datki skoro tak czy siak nadwyżki z kont zborowych lecą do worka ogólnoświatowej działalności?
dzieje się tak albowiem Mała Cichodajka _bardzo_powoli_ uczy się od swojej starszej siostry zwanej Wielkim Babilonem

wieloletnia praktyka wskazuje że wierni są w stanie zaakceptować kilka "zbożnych" celów, a poza tym jak celów jest kilka to część wiernych która na jeden "ogólny" cel nie dałaby niczego daje przynajmniej na niektóre cele.

w Kościele Kat. oprócz tacy na utrzymanie kadry kościelnej daje się extra datki za chrzty śluby pierwsze komunie i pogrzeby, a oprócz tego różne renowacje, budowa bazyliki, budowa kościoła w Toruniu i jakiegoś tam aktu zawierzenia w Warszawie itd. itp.

Mała Cichodajka zmierza w tym samym kierunki, na razie skrzynki są dwie, za naszego życia będzie pięć a docelowo będzie ich siedem.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 284
  • Polubień: 2213
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #88 dnia: 05 Lipiec, 2020, 23:54 »
http://biblia.pismo-swiete.pl/bogjestmiloscia.html

Brakuje na liście - 10 plagi - każdy pierworodny w Egipcie.
500+ minimum


Offline Teoretyk

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #89 dnia: 06 Lipiec, 2020, 12:48 »
Chyba epidemia przemieni się w wielki ucisk. Totalna inwigilacja i wyszczepienie społeczeństwa a armagedon dla przeciwników NWO. Po 1000-letnim panowaniu NWO bunt ludności którym nie spodoba się taki raj na ziemi. Już CK naciska by podporządkować się ONZ i Swiatowej organizacji zdrowia. Nakaz masek i odległości, zakaz zgromadzeń i ograniczanie kontaktu bezpośredniego by nie narażać współbraci. Nawet jeśli są poluzowania ze strony niektórych rządów to i tak trzymać się wytycznych CK. Niedługo zaczną się chyba wykluczenia za krytykę epidemi