Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Karcenie dzieci - a wychowanie  (Przeczytany 13529 razy)

DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Karcenie dzieci - a wychowanie
« Odpowiedź #90 dnia: 28 Czerwiec, 2019, 14:51 »
Co mam zgłaszać?

Napisałaś:

Morderstwo to poważne przestępstwo, zglosilaś to Policji czy uprawiasz demagogię? Ja widzę jak wyznawcy innych bogów zabijają niewinnych ludzi.

Brakuje Ci mózgu czy uprawiasz demagogię?


Offline sawaszi

Odp: Karcenie dzieci - a wychowanie
« Odpowiedź #91 dnia: 28 Czerwiec, 2019, 14:52 »
Policji i służbą społecznym trzeba zgłaszać wszelkie nadużycia i dewiacje
A zaniechanie tego obowiązku obywatelskiego będzie surowo karane (nowy kodeks karny jest już uchwalany) .


Offline Siedemtwarzy

Odp: Karcenie dzieci - a wychowanie
« Odpowiedź #92 dnia: 28 Czerwiec, 2019, 15:08 »
Ciekawe, że słowa jakiegoś człowieka z dawnych lat mogą dalej być brane jako wzór do naśladowania. To chyba jest jedna z paskudnych rzeczy w religii, że wytwarza w człowieku schemat zachowań, który nawet jeśli jest idiotyczny, to trzymamy się go argumentujac, że Bóg tak chce, albo że świete ksiegi tak piszą. Tymi dwoma argumentami, ludzie podparli juz najwieksze zbrodnie na ludzkości. Trudno rozmawiać z kimś, kto trzyma się tych dwóch argumentów, bo nie trafia nic merytorycznego. Nie chce też przyjać, ze płaszczyzna w rozmowie nie jest Bóg i biblia, bo poprostu nie wierze w pierwsze a drugie uznaje za luźny zapis historyczny, nie majacy żadnego wpływu na dzisiejszy świat. W takiej sytuacji nie ma możliwości zrozumienia sie obu stron.


Offline Klepsydra

Odp: Karcenie dzieci - a wychowanie
« Odpowiedź #93 dnia: 28 Czerwiec, 2019, 15:19 »
Napisałaś:

Brakuje Ci mózgu czy uprawiasz demagogię?
Póki co morderców łapie policja, poza tym wyznawcy różnych bogów mordują inne często niewinne osoby w rsmach "legalnych" wojen.
Na pewno jeśli będę miał wiedzę np o morderstwie to powiadomię o tym policję.
Jeśli ktoś pisze, że świadkowie mordują dzieci to oczywiście zgłosił te morderstwa policji. Przynajmniej mam taką nadzieję.
Ja tylko zwracam uwagę, że klaps czy uderzenie kogoś z liścia w twarz to nie jest to pobicie.
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec, 2019, 15:23 wysłana przez Klepsydra »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Karcenie dzieci - a wychowanie
« Odpowiedź #94 dnia: 28 Czerwiec, 2019, 15:24 »
Póki co morderców łapie policja, poza tym wyznawcy różnych bogów mordują inne często niewinne osoby w rsmach "legalnych" wojen.
Na pewno jeśli będę miał wiedzę np o morderstwie to powiadomię o tym policję.
Jeśli ktoś pisze, że świadkowie mordują dzieci to oczywiście zgłosił te morderstwa policji.
Ja tylko zwracam uwagę, że klaps czy uderzenie kogoś z liścia w twarz to nie jest to pobicie.

Czyli uprawiasz demagogię pisząc, że widzisz, że wyznawcy innych bogów zabijają niewinnych ludzi.  ;)
Skąd wiesz, że to nie wyznawcy Jehowy. Są przykłady tysięcy ofiar wyznawców Jehowy więc po co ta twoja demagogia?   ;D ;D ;D

Śmiesznaś Klepsydro oj śmiesznaś  ;D ;D ;D


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Karcenie dzieci - a wychowanie
« Odpowiedź #95 dnia: 28 Czerwiec, 2019, 15:29 »
   Ludzie w tej organizacji potrafią znakomicie dwie rzeczy, obracać kota ogonem, albo rznąć głupa.

Kiedyś staniecie przed prawdziwym Bogiem wy wierzyciele w wymysły masona i odpowiecie za wszystko.
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec, 2019, 15:54 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Klepsydra

Odp: Karcenie dzieci - a wychowanie
« Odpowiedź #96 dnia: 28 Czerwiec, 2019, 15:30 »
Czyli uprawiasz demagogię pisząc, że widzisz, że wyznawcy innych bogów zabijają niewinnych ludzi.  ;)
Skąd wiesz, że to nie wyznawcy Jehowy. Są przykłady tysięcy ofiar wyznawców Jehowy więc po co ta twoja demagogia?   ;D ;D ;D

Śmiesznaś Klepsydro oj śmiesznaś  ;D ;D ;D
Nie słyszę aby świadki zabijali na wojnach. Mało tego, Świadkowie Jehowy z tego co wiem nawet nie szkolą się do zabijania na wojnach.
To że wyznawcy innych wyznań mordują niewinne osoby czy to na wojnach czy to w wypadkach drogowych czy to wbijając nóż widzę codziennie np w tv czy czytając gazety.
   Ludzie w tej organizacji potrafią znakomicie dwie rzeczy, obracać kota ogonem, albo rznąć głupa.

Kiedyś staniecie przed prawdziwym Bogiem wy wierzyciele w wymysły masona i odpiwiecie za wszystko.
Ale to nie świadki mordują innych. Coś się komuś mocno pomieszało.


Offline sawaszi

Odp: Karcenie dzieci - a wychowanie
« Odpowiedź #97 dnia: 28 Czerwiec, 2019, 15:33 »
Ciekawe, że słowa jakiegoś człowieka z dawnych lat mogą dalej być brane jako wzór do naśladowania. To chyba jest jedna z paskudnych rzeczy w religii, że wytwarza w człowieku schemat zachowań, który nawet jeśli jest idiotyczny, to trzymamy się go argumentujac, że Bóg tak chce, albo że świete ksiegi tak piszą. Tymi dwoma argumentami, ludzie podparli juz najwieksze zbrodnie na ludzkości. Trudno rozmawiać z kimś, kto trzyma się tych dwóch argumentów, bo nie trafia nic merytorycznego. Nie chce też przyjać, ze płaszczyzna w rozmowie nie jest Bóg i biblia, bo poprostu nie wierze w pierwsze a drugie uznaje za luźny zapis historyczny, nie majacy żadnego wpływu na dzisiejszy świat. W takiej sytuacji nie ma możliwości zrozumienia sie obu stron.

W Indiach są jeszcze takie klany religijne co wierzą że - za zmiany klimatu odpowiedzialna jest bogini ośmioręczna
- także nie przejmuj się filozofią religijną imputowaną poprzez szamanów i tradycję przekazywaną przez nawiedzonych a niedouczonych

Nie słyszę aby świadki zabijali na wojnach. Mało tego, Świadkowie Jehowy z tego co wiem nawet nie szkolą się do zabijania na wojnach.
To że wyznawcy innych wyznań mordują niewinne osoby czy to na wojnach czy to w wypadkach drogowych czy to wbijając nóż widzę codziennie np w tv czy czytając gazety.Ale to nie świadki mordują innych. Coś się komuś mocno pomieszało.


Tak śJ - to najlepsi ludzie na tym świecie i od nich powinni się uczyć narody
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec, 2019, 15:48 wysłana przez sawaszi »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Karcenie dzieci - a wychowanie
« Odpowiedź #98 dnia: 28 Czerwiec, 2019, 15:35 »
Powtarzam, Ziemia jest pełna setek tysięcy ofiar Jehowy i jego wyznawców. To co Ty widzisz, słyszysz bądź wiesz jest mocno ograniczone ze względu na mocno ograniczone Twoje możliwości poznawcze. Przykro mi.  ;)


Offline lukier

Odp: Karcenie dzieci - a wychowanie
« Odpowiedź #99 dnia: 28 Czerwiec, 2019, 15:36 »
Nie słyszę aby świadki zabijali na wojnach. Mało tego, Świadkowie Jehowy z tego co wiem nawet nie szkolą się do zabijania na wojnach.
To że wyznawcy innych wyznań mordują niewinne osoby czy to na wojnach czy to w wypadkach drogowych czy to wbijając nóż widzę codziennie np w tv czy czytając gazety.

W tym roku, w moim mieście, świadek jehowy jadąc bez prawa jazdy potrącił śmiertelnie kobietę, kilka lat temu ojciec rodziny sługa pomocniczy czy też brat starszy zabił swoja rodzinę tasakiem, to, że nie zabijają na wojnach nie znaczy, że są tacy niewinni, wystarczy wspomnieć ofiary zakazu transfuzji. Ale chyba próżna z Tobą dyskusja mirando...eee klepsydro, bo tak jak napisała Tazła, w odwracaniu kota ogonem jesteście mistrzami...


Offline Klepsydra

Odp: Karcenie dzieci - a wychowanie
« Odpowiedź #100 dnia: 28 Czerwiec, 2019, 15:42 »
Powtarzam, Ziemia jest pełna setek tysięcy ofiar Jehowy i jego wyznawców. To co Ty widzisz, słyszysz bądź wiesz jest mocno ograniczone ze względu na mocno ograniczone Twoje możliwości poznawcze. Przykro mi.  ;)
To nie ja jestem ograniczony i to nie świadki mordują tysiące a nawet miliony na wojnach czy dokonując przestępstw.
W tym roku, w moim mieście, świadek jehowy jadąc bez prawa jazdy potrącił śmiertelnie kobietę, kilka lat temu ojciec rodziny sługa pomocniczy czy też brat starszy zabił swoja rodzinę tasakiem, to, że nie zabijają na wojnach nie znaczy, że są tacy niewinni, wystarczy wspomnieć ofiary zakazu transfuzji. Ale chyba próżna z Tobą dyskusja mirando...eee klepsydro, bo tak jak napisała Tazła, w odwracaniu kota ogonem jesteście mistrzami...
To może podaj ile osób zginęło w wypadkach w Polsce spowodowanych np przez katolików i to tylko przez pijanych katolików.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Karcenie dzieci - a wychowanie
« Odpowiedź #101 dnia: 28 Czerwiec, 2019, 15:49 »
To nie ja jestem ograniczony i to nie świadki mordują tysiące a nawet miliony na wojnach czy dokonując przestępstw.To może podaj ile osób zginęło w wypadkach w Polsce spowodowanych np przez katolików i to tylko przez pijanych katolików.

Rozczaruję Cię. Jesteś ograniczony. Masz ograniczoną wiedzę do świadkowskiej propagandy.
Ludzie giną w wypadkach powodowanych przez pijanych kierowców. Są miliony katolików, którzy nie są kierowcami. Więc uprawiasz demagogię.
Natomiast Biblia, którą ponoć uznajesz za świętą, mówi wprost o setkach tysięcy ofiar Twojej Jehowy i jego wyznawców.


Offline sawaszi

Odp: Karcenie dzieci - a wychowanie
« Odpowiedź #102 dnia: 28 Czerwiec, 2019, 15:53 »
Powtarzam, Ziemia jest pełna setek tysięcy ofiar Jehowy i jego wyznawców. To co Ty widzisz, słyszysz bądź wiesz jest mocno ograniczone ze względu na mocno ograniczone Twoje możliwości poznawcze. Przykro mi.  ;)
 

_to do mnie było skierowane też :o
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec, 2019, 15:57 wysłana przez sawaszi »


Offline lukier

Odp: Karcenie dzieci - a wychowanie
« Odpowiedź #103 dnia: 28 Czerwiec, 2019, 16:10 »
To może podaj ile osób zginęło w wypadkach w Polsce spowodowanych np przez katolików i to tylko przez pijanych katolików.

Nie bądź śmieszny, jak możesz prosić o statystyki wypadków spowodowanych przez katolików, którzy stanowią wiekszość w naszym kraju i zestawiać to z porównywalnie niewielka grupą jaką stanowią śj. Myślisz, że ktoś w ogóle wpadł na pomysł, żeby przeprowadzić statystykę, z której by wynikało w jakiej religii na świecie jest najwięcej pijanych kierowców?

A zapewniam Cię, że z uwagi na to że alkohol to jedyna dopuszczalna używka u śj, korzystają z niej często w nadmiarze, nie raz będąc świadkiem widziałam, jak jakiś brat, a nawet siostra wsiada za kółko po dwóch piwach. Czy to zasługa Jehowy, że miał szczęście i nikogo nie przejechał?


Offline Klepsydra

Odp: Karcenie dzieci - a wychowanie
« Odpowiedź #104 dnia: 28 Czerwiec, 2019, 16:14 »
Rozczaruję Cię. Jesteś ograniczony. Masz ograniczoną wiedzę do świadkowskiej propagandy.
Ludzie giną w wypadkach powodowanych przez pijanych kierowców. Są miliony katolików, którzy nie są kierowcami. Więc uprawiasz demagogię.
Natomiast Biblia, którą ponoć uznajesz za świętą, mówi wprost o setkach tysięcy ofiar Twojej Jehowy i jego wyznawców.
To nie ja jestem ograniczony, naprawdę.
Skoro w Polsce ok 95% ludzi to katolicy więc kim są tych tysiące pijanych których policja łapie podczas każdego długiego weekendu?
Jeśli Jehowa nakazywał kiedyś kogoś zabić to dla takich ludzi jest coś takiego jak zmartwychwstanie.
Nie bądź śmieszny, jak możesz prosić o statystyki wypadków spowodowanych przez katolików, którzy stanowią wiekszość w naszym kraju i zestawiać to z porównywalnie niewielka grupą jaką stanowią śj. Myślisz, że ktoś w ogóle wpadł na pomysł, żeby przeprowadzić statystykę, z której by wynikało w jakiej religii na świecie jest najwięcej pijanych kierowców?

A zapewniam Cię, że z uwagi na to że alkohol to jedyna dopuszczalna używka u śj, korzystają z niej często w nadmiarze, nie raz będąc świadkiem widziałam, jak jakiś brat, a nawet siostra wsiada za kółko po dwóch piwach. Czy to zasługa Jehowy, że miał szczęście i nikogo nie przejechał?
To dlaczego nie reagowalaś widząc że świadek chce jechać pijany?
To skoro tylu jest w Polsce katolików to część z nich może jeździć pijana i zabijać niewinnych?
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec, 2019, 16:17 wysłana przez Klepsydra »