Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Koniec notatek  (Przeczytany 29170 razy)

Offline zenobia

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #195 dnia: 26 Maj, 2019, 18:18 »
Własciwie było mi jej zal , tak się miotała , przyszła w gosci i się darła jak opetana .
Pozatym nie zna swoich zmieniających sie swiateł .
Nie to co ja , tak sie obcykałam na forum  :) i ten moj spokoj / sama sie dziwiłam /


Offline Światus

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #196 dnia: 26 Maj, 2019, 18:26 »
Takie niesporządzanie notatek, negatywnie wpłynie na ilość czasu spędzonego w służbie...
Być może notatki będą dalej sporządzane, tylko Organizacja "umywa ręce" w związku z RODO.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Trinity

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #197 dnia: 26 Maj, 2019, 18:58 »
Zenobia
a jakie to pytanie jej zadałaś bo zachodzimy w glowę
z moją głową 😅


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #198 dnia: 26 Maj, 2019, 20:55 »
Od dawna tam nie bywam , choc oficjalnie figuruje wiec odwiedziły mnie siostrzyczki .Ja zawsze mam mase peytan i watpliwosci i głosno o tym mowię .
Na zadane jedno pytanie s. tak sie zdenerwowała , zaczeła podnosić głos a przy tym sie telepać jak obłakana. Na zwpoconą jej uwagę na nietosownosć zachowania , powiedziała , ze ona tak kocha Jehowę , ze nie moze tego słuchać co mowię.
Zapytałam czy nie mam prawa pytać , wątpić?
Do wszystkiego mam prawo , ale pytam jak odstępcy  :)
A wogole to ona tak ufa niewolnikowi , ze nie musi o nic pytać / ja muszę /
Miałam ubaw , bo jej zachowanie wiele o niej mowiło
"zaczeła podnosić głos a przy tym sie telepać jak obłakana"

niezadługo na takie pytania wyrażające zwątpienia w nauki CK..głosiciele zaczną toczyć z gęby zielona ektoplazmę
i dym im z uszu będzie leciał  :o 8-)
« Ostatnia zmiana: 26 Maj, 2019, 20:57 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline zenobia

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #199 dnia: 26 Maj, 2019, 21:04 »
Jesli mowią , ze mogą się mylić nawet w sprawach doktrynalnych , więc dlaczego mam komus takiemu bezwzględnie ufać ?
Jak wiemy do tej pory na pewno się mylili ,lub inaczej mowiąc nie mowili prawdy
Dla wierzacych bardzo razace jest , ze nie mowi sie juz o Jezusie a Jehowa = CK i głownie na nie się powołują
Jakakolwiek dyskusja jest niemozliwa ; nie pytamy , nie myslimy , sluchamy polecen CK i koniec
A my ? nas nie ma , roboty


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #200 dnia: 26 Maj, 2019, 21:53 »
ostatnio im się tak doktryny popierdzieliły wymieszały z wódą Morisa że wydali książkę "czyste wielbienie"
a w środku języki się popierniczyły,polski z rumuńskim i węgierskim, :o :o nie wytrzymują ciśnienia
na pytania BO co to ma być odpowiedź była"nieważne bracia i tak będą wiedzieć o co chodzi :o :o

przypomniał mi sie dzień pięćdziesiątnicy będziemy mówić wszystkimi językami 8-)


Offline falafel

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #201 dnia: 26 Maj, 2019, 23:00 »
A po polsku?


Offline Aliki

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #202 dnia: 27 Maj, 2019, 22:33 »
Wracając do zakazu gromadzenia danych osobowych.... Ktoś z Was był może w służbie i wie, jak to teraz funkcjonuje?


Offline Walt Kowalski

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #203 dnia: 27 Maj, 2019, 23:07 »
Wracając do zakazu gromadzenia danych osobowych.... Ktoś z Was był może w służbie i wie, jak to teraz funkcjonuje?

Siema.
Nie byłem bo od jakiegoś czasu nie chodzę, ale mogę Ci powiedzieć jakie rady bracia otrzymują i co opowiadają gorliwi. Otóż u nas zalecenia są takie żeby chodzić na zbiórki późnymi popołudniami bo wtedy zastaniesz więcej ludzi, czyli mniej zamkniętych do zapamiętania. Odwiedziny ponowne najlepiej robic tego samego dnia ew.  na drugi dzień puki wszystko pamiętasz (ludzi prędzej szlag trafi niż będę z tego powodu szczęśliwi) . Zachęcają też żeby brać tereny osobiste jak kiedyś przed reformami żeby było łatwiej spamietac zamknięte i zainteresowanych.
Taka sytuacja.


Offline Drengr

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #204 dnia: 30 Maj, 2019, 08:33 »
Jeden ze sposobów na rozciągnięcie czasu w służbie:

Wybieranie ma domofonie co czwartego numeru, czyli teraz 1-4-8-12 itd. Nast razem lub z innym glosiciele na ten sam teren i numery 2-5-9-13 kolejne podejście 3-6-10-14

Dla mnie obnażyło to bezsens tego ich chodzenia... Tak rozciągnąć wszystko w czasie żeby tylko wychodzić minimum narzucone przez CK


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #205 dnia: 30 Maj, 2019, 08:42 »
Zachęcają też żeby brać tereny osobiste jak kiedyś przed reformami żeby było łatwiej spamietac zamknięte i zainteresowanych.

Zaraz zaraz, chcesz powiedzieć, że jednak nowe światło w sprawie głoszenia grupowego zamiast trzymania terenów osobistych było nietrafione i teraz wracają do tego, co było? Szok, niedowierzanie, miliony pytań bez odpowiedzi :o.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #206 dnia: 30 Maj, 2019, 09:04 »
NIENIE NIE ty nic nie rozumiesz!!!... to ma wpływ leczniczy! każdy głosiciel
teraz będzie musiał wysilać swoja pamięć bo szatan nas ogłupia tabletami i notatkami
teraz będziemy musieli ćwiczyć pamięć ,a przecież to dar od Jehowy,nim mamy sie posługiwać

takie brednie teraz rozpowiadają OB...może zróbmy ranking na najpierdzielniejszą brednię 8-) ::)
bo to teraz na topie w śród OB
« Ostatnia zmiana: 30 Maj, 2019, 09:11 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #207 dnia: 30 Maj, 2019, 09:59 »
Może ktoś ma w domu taki zeszyt z notatkami i może wkleić tu fotkę strony jak to wygląda, oczywiście jeżeli to nie zdradzi jego personaliów
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Storczyk

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #208 dnia: 30 Maj, 2019, 12:17 »
Są ,nawet sposoby ułatwiające to zapamiętywanie w terenie, bez notowania w zeszycie.Snowid, w poscie wczesniej napisał, to Mnemotechnika☺


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #209 dnia: 30 Maj, 2019, 13:06 »
Jak dla mnie to ten zakaz notatek jest oficjalny po to żeby org miał czyste ręce.

Prawdziwy zakaz to będzie wtedy jeśli za notatki będzie upomnienie a za recydywę wykluczenie :)

Jak już zakaz notatek to też powinien być zakaz kart terenów, to też jest zbiór danych o czyichś lokalach mieszkalnych.

Będzie zakaz kart terenów?

Ale byłby śmiech, brak kart terenów i brak notatek :)