Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Koniec notatek  (Przeczytany 28985 razy)

Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #165 dnia: 18 Maj, 2019, 19:02 »
Czy u Was wszystko OK? To są wytyczne z 89 roku, a nie obecne!!
Niektórzy w swej nienawiści nie czytają co komentują.

Swoją drogą, dla jasności przekazu, obecne wytyczne mogliby umieścić w jakiejś publikacji, żeby była historia, bo z historii wynika, że stare listy się niszczy jak stracą aktualność.
Chodzi o to że skoro żeby dobrze głosić trzeba robić notatki to teraz co ? Bez notatek nie można dobrze głosić ? Jak są dwa sprzeczne stwierdzenia to któreś musi być błędne . Link z 89 ale z 2017 też są takie artykuły
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline sawaszi

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #166 dnia: 18 Maj, 2019, 20:28 »
Ludzie kochani - zbliżają się wielkim krokiem wybory 26 Maja i czas wybrać dla siebie najlepszą przyszłość .
Porzućcie głoszenie na terenach , notatki z nich spalcie ,idzcie i oddajcie głos za głosem sumienia  :) :)


Offline Drengr

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #167 dnia: 18 Maj, 2019, 21:53 »
Ludzie kochani - zbliżają się wielkim krokiem wybory 26 Maja i czas wybrać dla siebie najlepszą przyszłość .
Porzućcie głoszenie na terenach , notatki z nich spalcie ,idzcie i oddajcie głos za głosem sumienia  :) :)

Podobno PISda nam wolność


Offline sawaszi

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #168 dnia: 18 Maj, 2019, 22:13 »
Podobno PISda nam wolność

Nowy parlament UE o tym zdecyduje .


Offline Storczyk

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #169 dnia: 18 Maj, 2019, 22:15 »
Nowe wytyczne po wizycie NO,bynajmniej w zborze na pomorzu.Koniec gloszenia po domach skoro nie wolno notatek ..Tylko stojak.Stanie na świadectwo ludzie mają wykazywac zainteresowanie.Podchodzić do nich☺


Offline Ignorant2004

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #170 dnia: 18 Maj, 2019, 23:41 »
Nowe wytyczne po wizycie NO,bynajmniej w zborze na pomorzu.Koniec gloszenia po domach skoro nie wolno notatek ..Tylko stojak.Stanie na świadectwo ludzie mają wykazywac zainteresowanie.Podchodzić do nich☺
Nie wierzę w takie stwierdzenia... Głoszenie po domach będzie jeszcze długo praktykowane. Jak pioniera wyrobi cały zbór przed Pamiątka w deszczu/śniegu na stojaku? :)


Offline sawaszi

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #171 dnia: 18 Maj, 2019, 23:51 »
Nowe wytyczne po wizycie NO,bynajmniej w zborze na pomorzu.Koniec gloszenia po domach skoro nie wolno notatek ..Tylko stojak.Stanie na świadectwo ludzie mają wykazywac zainteresowanie.Podchodzić do nich☺
 
Prawdopodobnie zainteresowani podchodząc często do "stojaków" będą mieli większe szanse przeżyć "Armagedon" i cieszyć się "życiem doskonałym w raju"  :)


Offline Storczyk

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #172 dnia: 18 Maj, 2019, 23:54 »
Nasze dwa zbory w 5 miejscach stoja ,w jednym miejscu w centrum od 8 do 16 ,zmieniaja sie co 1,2 godz .Stoja pionierzy zazwyczaj.


Offline sawaszi

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #173 dnia: 19 Maj, 2019, 00:06 »
Nasze dwa zbory w 5 miejscach stoja ,w jednym miejscu w centrum od 8 do 16 ,zmieniaja sie co 1,2 godz .Stoja pionierzy zazwyczaj.


Pionierzy i pionierki to już mają "raj duchowy" codziennie - zainteresowani na to muszą jeszcze troszkę poczekać .


Offline Ignorant2004

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #174 dnia: 19 Maj, 2019, 00:07 »
Żenada.... U mnie na osiedlu stoja z zboru głosiciele w dniu po zebraniu, od poniedziałku do czwartku nikogo nie ma na wózku. za to służba wielko miejska przyprawia mnie o bladą gorączkę, mam dwa punkty obok pracy. Idąc do pracy mijam pionierów z swojego zboru na wózku, wychodząc na obiad również, wracając z pracy tym razem stoją pionierzy z poprzedniego zboru :) jak mam czas to omijam te punkty... 😓
« Ostatnia zmiana: 19 Maj, 2019, 00:14 wysłana przez Ignorant2004 »


Offline sawaszi

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #175 dnia: 19 Maj, 2019, 00:32 »
Żenada.... U mnie na osiedlu stoja z zboru głosiciele w dniu po zebraniu, od poniedziałku do czwartku nikogo nie ma na wózku. za to służba wielko miejska przyprawia mnie o bladą gorączkę, mam dwa punkty obok pracy. Idąc do pracy mijam pionierów z swojego zboru na wózku, wychodząc na obiad również, wracając z pracy tym razem stoją pionierzy z poprzedniego zboru :) jak mam czas to omijam te punkty... 😓
 

Błąd popełniasz ,że omijasz te punkty 'zbawienia'  :(
Bracie - "przebudz sie" albowiem możesz nie otrzymać nagrody , której oczekiwałeś przez wszystkie dni gorliwej posługi .


Offline Fantom

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #176 dnia: 19 Maj, 2019, 00:58 »
 Trochę nie w temacie, ale wrzucam. Co tam stojaki. To jest dopiero miejscówka:) Na lotnisku mają swój punkt. Zero notatek :) https://www.facebook.com/jw.survivors/posts/2113254775377209
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #177 dnia: 19 Maj, 2019, 01:41 »
Nowe wytyczne po wizycie NO,bynajmniej w zborze na pomorzu.Koniec gloszenia po domach skoro nie wolno notatek ..Tylko stojak.Stanie na świadectwo ludzie mają wykazywac zainteresowanie.Podchodzić do nich☺
Co to znaczy "na świadectwo" o co z tym chodzi ?
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Terebint

Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #178 dnia: 19 Maj, 2019, 02:36 »
Trochę nie w temacie, ale wrzucam. Co tam stojaki. To jest dopiero miejscówka:) Na lotnisku mają swój punkt. Zero notatek :) https://www.facebook.com/jw.survivors/posts/2113254775377209
Szoczek leciutki...  :o Teraz to "służba" będzie bardziej przypominać nudną pracę w biurze niż nerwową harówkę w roli biegacza klatkowego.

A poza tym sprytne to nieco. Pewnie niejeden się pomyli i podejdzie tam kupić bilet. Hahaha... i dostanie taki nieco inny z pseudo wskazówkami, jak dotrzeć do Raju. :D
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Koniec notatek
« Odpowiedź #179 dnia: 19 Maj, 2019, 03:42 »
Czy u Was wszystko OK? To są wytyczne z 89 roku, a nie obecne!!
Niektórzy w swej nienawiści nie czytają co komentują.

Swoją drogą, dla jasności przekazu, obecne wytyczne mogliby umieścić w jakiejś publikacji, żeby była historia, bo z historii wynika, że stare listy się niszczy jak stracą aktualność.

Jest to na stronie j. w? co skomentował em, skoro ktoś zapodał źródło, to i taki komentarz.

Czy u nas wszystko w porządku, dobrze się przygotuj do dzisiejszej strażnicy, bo wnioskuję, że ni w ząb, nie Łapiesz empatii.

Tak masz od urodzenia?

Dostajesz "ignora", bo prucz prowokacji, na którą zareagowałem, nie wnosisz, nic.

Z drugiej strony, "nienawiść", sobie siej u siebie w domu.
« Ostatnia zmiana: 19 Maj, 2019, 03:48 wysłana przez WIDZĘ MROKI »