Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Warszawska Gazeta Wyborcza kontra banery "Przerywamy Milczenie"  (Przeczytany 27606 razy)

Offline zawsze letni

Odp: Warszawska Gazeta Wyborcza kontra banery "Przerywamy Milczenie"
« Odpowiedź #60 dnia: 16 Sierpień, 2017, 18:18 »
No trampku, Roszada podał ci na tacy - a ty co na to?
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Warszawska Gazeta Wyborcza kontra banery "Przerywamy Milczenie"
« Odpowiedź #61 dnia: 16 Sierpień, 2017, 22:21 »
No jak to co Trampek na to?
"Bóg ma na imię Jehowa"


Offline Startek

Odp: Warszawska Gazeta Wyborcza kontra banery "Przerywamy Milczenie"
« Odpowiedź #62 dnia: 17 Sierpień, 2017, 05:34 »
Strażnica wie najlepiej jak Bóg ma na imię ,  ,,tak naprawdę  nikt nie wie jak pierwotnie wymawiano imię  Boże , ALE my wiemy najlepiej .


Offline HARNAŚ

Odp: Warszawska Gazeta Wyborcza kontra banery "Przerywamy Milczenie"
« Odpowiedź #63 dnia: 17 Sierpień, 2017, 07:04 »
Strażnica wie najlepiej jak Bóg ma na imię ,  ,,tak naprawdę  nikt nie wie jak pierwotnie wymawiano imię  Boże , ALE my wiemy najlepiej .
Nikt nie wie jak Jehowa ma na imię , bo on JE CHOWA przed każdym ;)


Offline Startek

Odp: Warszawska Gazeta Wyborcza kontra banery "Przerywamy Milczenie"
« Odpowiedź #64 dnia: 17 Sierpień, 2017, 07:11 »
Nikt nie wie jak Jehowa ma na imię , bo on JE CHOWA przed każdym ;)
i to Często(Je)Chowa . .


Offline Fantom

Odp: Warszawska Gazeta Wyborcza kontra banery "Przerywamy Milczenie"
« Odpowiedź #65 dnia: 17 Sierpień, 2017, 08:42 »
Trampek nic nie pisze.Może zadzwonił do Nadarzyna,a oni mu potwierdzili,że jednak w Polsce w organizacji są pedofile.Teraz mu głupio.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline gedeon

Odp: Warszawska Gazeta Wyborcza kontra banery "Przerywamy Milczenie"
« Odpowiedź #66 dnia: 17 Sierpień, 2017, 08:58 »
Ja pisałem o tym:

Niech ta Wyborcza nie krzyczy teraz, bo sama pisała o pedofilii u ŚJ:

http://piotrandryszczak.pl/czailem-sie-miedzy-sciana-a-sufitem.html

W
Gazeta Wyborcza popełniła jeszcze inne bardzo treściwe wywiady.

http://wyborcza.pl/duzyformat/1,127290,16616927,Zadnej_krwi.html

To wywiad z Robertem Rentem.

http://wyborcza.pl/duzyformat/1,127290,16695760,Byly_swiadek_Jehowy__Nie_jestem_gnojem_na_polu.html

"Nie jestem gnojem na polu" to wywiad ze mną, który miał pokazać destrukcyjne działania organizacji Świadków Jehowy.
Wydanie internetowe nadal wzbudza wiele kontrowersji.


Offline trampek

Odp: Warszawska Gazeta Wyborcza kontra banery "Przerywamy Milczenie"
« Odpowiedź #67 dnia: 17 Sierpień, 2017, 09:55 »
Najlepsze w tej całej akcji jest to, że nie trzeba wymawiać nazwy żadnego ruchu religijnego.
Społeczeństwo nie jest tak ślepe jak "myśli" trampek.
Widzą swoich sąsiadów,współpracowników,szefów którzy sa SJ.
Dostrzegają ich problemy osobiste,rodzinne,drobne kradzieże,wyskoki po alkoholu.
Zanim dojdziemy do puenty, wielu ludzi ma takie problemy.
Ale tylko SJ "krzyczą" o świętości i czystości swojej organizacji.
Chwalą się przy każdej okazji, że to firma szuka SJ do pracy,albo przytaczaja migawki z rocznika o cudownie wysptzatanych obiektach lub naprawionym dachu sąsiadów.
Może napiszę teraz coś, co w oczach innych jest niezbyt piękne ale..
Miałem okazję pracować z wieloma SJ i nadal pracuję.
Wielu z nich razem ze mną chodziło do Szefów prosić o wolne na zgromadzenie,pamiątkę,obsługę itd.
Osoby takie jechały ze szkica myślowego.
"Jedziemy na zgromadzenie by uczyć się jak być lepszym pracownikiem.."
Kto z nas tego nie zna.
Jednak osoba taka miała np. problem z alkoholem.
I potrafiła wymiotować do maszyny na której pracował.
WSZYSCY wiedzieli kim jest ten człowiek.
Patrząc na taki obraz nie wstydziłem się.Uśmiechałem się w środku bo odkrywano hipokryzję SJ.
I Ty trampku też jesteś w podobnym położeniu.
Odpowiadasz tak bez sensu, że aż miło patrzeć jak stawiasz kolejną rysę na "świętej" organizacji.
Tak trzymaj!


Tyle, że wy jasno skierowaliście swoją akcję przeciwko świadkom . Ślepo to myślicie właśnie wy, którzy atakujecie tylko świadków Jehowy gdy tymczasem pedofilia jest w każdej religii a w rzymsko-katolickiej przede wszystkim.
Piszesz, że znasz świadków, którzy mają np problem z alkoholem - cały czas pisze, że świadkowie to nie jacyś nadludzie  - to sa ludzie jak każdy na świecie.
To są ludzie, którzy są najbliżej prawy o jehowie ale tez są grzeszni.
Organizowanie akcji przeciwko świadkom Jehowy z hasłami, ze tam jest tylko pedofilia i ostracyzm jest naprawdę ryzykowne z prawnego punktu widzenia tym bardziej, że cały czas bazujecie tylko na plotkach niczym nie potwierdzonych.
Ja mam nadzieję, że wcześniej czy później ktoś złoży pozew do sądu przeciwko wam za te oszczerstwa tym bardziej, że sami tu piszecie, że znacie i sprawców i ofiary pedofilii u świadków a mimo to nic z tym nie robicie.
Albo zaczniecie zgłaszać to do prokuratur albo przestaniecie publicznie głosić wasze kłamstwa. ;)


Offline M

Odp: Warszawska Gazeta Wyborcza kontra banery "Przerywamy Milczenie"
« Odpowiedź #68 dnia: 17 Sierpień, 2017, 10:32 »
tym bardziej, że sami tu piszecie, że znacie i sprawców i ofiary pedofilii u świadków a mimo to nic z tym nie robicie.
Albo zaczniecie zgłaszać to do prokuratur albo przestaniecie publicznie głosić wasze kłamstwa. ;)

Drogi tramposzku, wszystkie sprawy o których ja wiem zostały zgłoszone do prokuratury. Także znowu pudło :)


Offline trampek

Odp: Warszawska Gazeta Wyborcza kontra banery "Przerywamy Milczenie"
« Odpowiedź #69 dnia: 17 Sierpień, 2017, 10:55 »
Drogi tramposzku, wszystkie sprawy o których ja wiem zostały zgłoszone do prokuratury. Także znowu pudło :)

I jaki był wynik śledztwa ?


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Warszawska Gazeta Wyborcza kontra banery "Przerywamy Milczenie"
« Odpowiedź #70 dnia: 17 Sierpień, 2017, 12:02 »

Trampek o ile jesteś w posiadaniu Polskiego Obywatelstwa oraz dowodu osobistego poświadczającego między innymi pełnoletność to masz prawo korzystać

w pełni z dobrodziejstwa DEMOKRACJI ORAZ PRAW JAKIE CI PRZYSŁUGUJĄ

Poniżej podaję ci paragraf z Kodeksu Karnego i masz prawo jako osoba urażona zgłosić sprawę / sprawy do Sądu.

Co więcej Nadarzyn może poprosić wszystkich Świadków Jehowy albo chociaż uczestników kongresu w Warszawie i Płocku do złożenia pozwów albo pozwu zbiorowego.

Zasypcie pozwami Sądy tak jak to zrobiliście z Sądami w Rosji.

Art. 196. Obraza uczuć religijnych


Dz.U.2016.0.1137 t.j.  - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny

Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,
 podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Offline trampek

Odp: Warszawska Gazeta Wyborcza kontra banery "Przerywamy Milczenie"
« Odpowiedź #71 dnia: 17 Sierpień, 2017, 13:43 »
Trampek o ile jesteś w posiadaniu Polskiego Obywatelstwa oraz dowodu osobistego poświadczającego między innymi pełnoletność to masz prawo korzystać

w pełni z dobrodziejstwa DEMOKRACJI ORAZ PRAW JAKIE CI PRZYSŁUGUJĄ

Poniżej podaję ci paragraf z Kodeksu Karnego i masz prawo jako osoba urażona zgłosić sprawę / sprawy do Sądu.

Co więcej Nadarzyn może poprosić wszystkich Świadków Jehowy albo chociaż uczestników kongresu w Warszawie i Płocku do złożenia pozwów albo pozwu zbiorowego.

Zasypcie pozwami Sądy tak jak to zrobiliście z Sądami w Rosji.

Art. 196. Obraza uczuć religijnych


Dz.U.2016.0.1137 t.j.  - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny

Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,
 podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Może i na to przyjdzie czas....;)






Offline DonnieDarkoJG

Odp: Warszawska Gazeta Wyborcza kontra banery "Przerywamy Milczenie"
« Odpowiedź #72 dnia: 17 Sierpień, 2017, 13:50 »

Tyle, że wy jasno skierowaliście swoją akcję przeciwko świadkom . Ślepo to myślicie właśnie wy, którzy atakujecie tylko świadków Jehowy gdy tymczasem pedofilia jest w każdej religii a w rzymsko-katolickiej przede wszystkim.
Piszesz, że znasz świadków, którzy mają np problem z alkoholem - cały czas pisze, że świadkowie to nie jacyś nadludzie  - to sa ludzie jak każdy na świecie.
To są ludzie, którzy są najbliżej prawy o jehowie ale tez są grzeszni.
Organizowanie akcji przeciwko świadkom Jehowy z hasłami, ze tam jest tylko pedofilia i ostracyzm jest naprawdę ryzykowne z prawnego punktu widzenia tym bardziej, że cały czas bazujecie tylko na plotkach niczym nie potwierdzonych.
Ja mam nadzieję, że wcześniej czy później ktoś złoży pozew do sądu przeciwko wam za te oszczerstwa tym bardziej, że sami tu piszecie, że znacie i sprawców i ofiary pedofilii u świadków a mimo to nic z tym nie robicie.
Albo zaczniecie zgłaszać to do prokuratur albo przestaniecie publicznie głosić wasze kłamstwa. ;)

Jak już się wysilasz..
Nie użyłem słów nadludzie.
Zgłosiłem 2 przypadki wykroczeń moich współbraci.
Jeden zakończył się zabraniem prawa jazdy.
Był to starszy który pijany dał poprowadzić samochód nieletniemu bo był "mniej wstawiony".
W drugim przypadku zgłosiłem kradzież z kasy sklepu.
Pionierka stała żona Koordynatora grona starszych.
Zwolnienie dyscyplinarne z zakładu gdzie 100% załogi to SJ tylko szef nie był świadkiem.
Starszy stracił przywileje.
Jeśli są to osoby które najbardziej są bliskie prawdy o swoim bogu to wybieram inne towarzystwo.
Ale powstaje pytanie, czy prawda nie powinna przeobrażać takich osób na lepsze?
W Tv Jw.org jest mnóstwo przykładów jak ludzie  przestali kraść,pić,przeklinać a nawet pozbywali się brody lub długich włosów.
Dlaczego zatem twoi bracia tacy nie są?
Akcja jest skierowana przeciw ludzkiej krzywdzie albo to zrozum albo nie pisz więcej głupot.


Offline trampek

Odp: Warszawska Gazeta Wyborcza kontra banery "Przerywamy Milczenie"
« Odpowiedź #73 dnia: 17 Sierpień, 2017, 13:54 »
Jak już się wysilasz..
Nie użyłem słów nadludzie.
Zgłosiłem 2 przypadki wykroczeń moich współbraci.
Jeden zakończył się zabraniem prawa jazdy.
Był to starszy który pijany dał poprowadzić samochód nieletniemu bo był "mniej wstawiony".
W drugim przypadku zgłosiłem kradzież z kasy sklepu.
Pionierka stała żona Koordynatora grona starszych.
Zwolnienie dyscyplinarne z zakładu gdzie 100% załogi to SJ tylko szef nie był świadkiem.
Starszy stracił przywileje.
Jeśli są to osoby które najbardziej są bliskie prawdy o swoim bogu to wybieram inne towarzystwo.
Ale powstaje pytanie, czy prawda nie powinna przeobrażać takich osób na lepsze?
W Tv Jw.org jest mnóstwo przykładów jak ludzie  przestali kraść,pić,przeklinać a nawet pozbywali się brody lub długich włosów.
Dlaczego zatem twoi bracia tacy nie są?
Akcja jest skierowana przeciw ludzkiej krzywdzie albo to zrozum albo nie pisz więcej głupot.


Skoro ty wierzysz w ludzi a nie w to co czytasz w biblii to masz problem ;)
Czy znalazłeś już religię gdzie wszyscy są uczciwi ? ;)


Offline ogórek kiszony

Odp: Warszawska Gazeta Wyborcza kontra banery "Przerywamy Milczenie"
« Odpowiedź #74 dnia: 17 Sierpień, 2017, 14:16 »
Cytuj
Organizowanie akcji przeciwko świadkom Jehowy z hasłami, ze tam jest tylko pedofilia i ostracyzm jest naprawdę ryzykowne z prawnego punktu widzenia tym bardziej, że cały czas bazujecie tylko na plotkach niczym nie potwierdzonych.
Dziś czytałem historię Helleboris, ona min opisuje taką sprawę.

Jako, że dopiero ostatnio się obudziłem, to po przeczytaniu tego wątku, chciałbym swoje uwagi tu dorzucić.
Pewnie zdecydowana większość ŚJ przechodzących koło takiej manifestacji zareaguje tak jak trampek. Może warto zwiększyć uwagę, pod informację o pomocy dla ofiar pedofilów, żeby osoby takie mogły zobaczyć, że są ofiarami i tych zboczeńców i organizacji, która nic nie robi. Że są instytucje, które im pomogą, a zboczeńcy powinni skończyć w celi?