Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...  (Przeczytany 19324 razy)

Offline Asturia

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #75 dnia: 10 Sierpień, 2017, 23:37 »
Witajcie, Ja się spotykam z znajomym który jest ŚJ i ogólnie nie wydaje mi się taki zły ani cała organizacja.

to prawda, bardzo fajna organizacja, maksymalnie zostaniesz niewolnikiem 7 wspaniałych, może pozwolą żebyś ich dotknął  ;D


Offline M

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #76 dnia: 10 Sierpień, 2017, 23:47 »
Witajcie, Ja się spotykam z znajomym który jest ŚJ i ogólnie nie wydaje mi się taki zły ani cała organizacja.

Nie twierdzimy, że poszczególni ŚJ są źli. Twierdzimy, że zła jest organizacja, która uczy nienormalnych zachowań, wpędza ludzi w poczucie winy i oszukuje ich wizją rychłego raju, zapowiadanego na "już niedługo" od 140 lat.


Offline Estera

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #77 dnia: 10 Sierpień, 2017, 23:50 »
Witajcie, Ja się spotykam z znajomym który jest ŚJ i ogólnie nie wydaje mi się taki zły ani cała organizacja.
   Bo ludzie tam, nie wszyscy są źli, aczkolwiek trafiają się perfidne kanalie.
   Uwierz mi, wiem co mówię, spędziłam tam dziesiątki lat.
   Chodzi o różne procedury i mechanizmy tam rządzące, tą całą korpo-sektą i ukrywane ciemne sprawki, przed szarymi członkami zboru ...
   Typu pedofilia, przemoc, ostracyzm, niemoralonść, nakazy zrywania więzi rodzinnych, przyjacielskich.
   To tylko niektóre ...
   Wszystko w imię Boga i pod przykrywką religii.
   Ukraszone pięknie wersetami biblijnymi.
   Którą trudno zawrzeć w kilku zdaniach.

   Wielu ludzi będącymi świadkami Jehowy, to szczerzy, serdeczni ludzie, którzy nie są świadomi tego, że są, zwyczajnie manipulowani.
   A cała ta zbawienna sekta, to zwykła korporacja, która w cwany sposób również wyciąga kasę od swych poddanych.
   A w niektórych przypadkach, nawet posunęła się do zwykłej kradzieży (likwidacja kont depozytowych zborów np.)
   A jest tego więcej, jak zbadasz, to historia ponad 100-letnia.
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień, 2017, 00:50 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline HARNAŚ

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #78 dnia: 12 Sierpień, 2017, 08:12 »
To młoda religia , a ma już tyle wpadek .


Offline Startek

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #79 dnia: 13 Sierpień, 2017, 07:57 »
To młoda religia , a ma już tyle wpadek .
Czy to w ogóle jest religią  ?  W USA występują jako korporacja wydająca gazetki religijne .