Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...  (Przeczytany 19323 razy)

Offline rychtar

Cześć

Dzisiaj wysłałem pismo o odłączeniu i z datą 31.07.2017 już nie jestem "świadkiem Jehowy". Wysłałem maila do starszych i braci ze zboru z informacją o odłączeniu się. Chciałem się z Wami podzielić swoją radością, która mnie dzisiaj w związku z tym ogarnęła.
Już mam pierwsze reakcje, na fejsie jeden z "gorliwych i kulturalnych braci wielokrotnie ograniczanych za niezwykle moralne prowadzenie się" wysłał mi taką zachęcającą wiadomość: "Kopnij się w łeb z żoną. Jeszcze jeden mail a podam cie o nękanie." Te jego słowa tylko utwierdziły mnie, że dobrze zrobiłem odchodząc od tego bagna.
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline Startek

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Lipiec, 2017, 21:35 »
 Odszedłeś , i co dalej ? Dokąd pójdziesz ? Zginiesz w Armagedonie .  Teraz się określ , czy chcesz robić za nawóz czy do solanki jak żona Lota . Miej w domu książkę ,, Wróć do Jehowy ''  Tak osobiście , odważna decyzja . Cieszy mnie że dałeś się wrobić w komitet . Życzę tobie dużo dobrego w nowym etapie życia i odnalezienia własnej drogi . Pozdrawiam  i trzymaj się bo z początku będzie trudno . Ale masz przyjaciół to my !
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec, 2017, 21:45 wysłana przez Startek »


Offline gerontas

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Lipiec, 2017, 21:36 »
Gratuluję odejścia i radości z tym związanej.
Ja należę do tych szczęśliwców, którzy rozmawiają z Tobą mimo, że nie jesteś już w org.


Offline HARNAŚ

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Lipiec, 2017, 21:37 »
Zrobiłeś dobrze a teraz poczujesz ulgę , że możesz otwarcie wypowiadać swoje myśli bez obaw , że ktoś życzliwy doniesie panom w krawatach. Pozdrawiam serdecznie , Twój szanujący Cię brat , który w podobny sposób rozstał się z jaskinią zbójców.


Offline Światus

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Lipiec, 2017, 21:48 »
Gratulacje  :)

Widać w przypadku twojego byłego znajomego, ta metoda jest skuteczna  ;D
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Startek

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Lipiec, 2017, 21:51 »
Mój tablet płata figle ,   Cieszę się że nie dałeś się wrobić w komitet . Tak powinno być .


Offline Sebastian

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Lipiec, 2017, 22:33 »
Zanim powitam Ciebie wśród wolnych ludzi, zadam Tobie uroczyste pytanie: "Rychtarze, czy rozumiesz, że odłączając się od świadków Jehowy odłączasz się od społeczności NIE kierowanej duchem świętym?"

Twoje głośne, stanowcze TAK wskazuje że lepsza połowa życia właśnie się rozpoczęła! :)

Gratuluję!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline gangas

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Lipiec, 2017, 22:50 »
 Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń kiedy ktoś ponownie wita nas.
Mogę wtedy myśleć trochę jakby ściślej i układać sobie nowy plan
I pięknie jest - nieskromnie bardzo też.
 Zapożyczone od L. Janerki ale chyba pasuje Moje gratulacje ;) ;) ;) ;) ;)
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Salome

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Lipiec, 2017, 22:51 »
Gratulacje Rychtar! Znam te emocje, bo zrobiłam tak samo. Freedom.  :) :) :)
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Estera

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Lipiec, 2017, 23:12 »
Cześć

Dzisiaj wysłałem pismo o odłączeniu i z datą 31.07.2017 już nie jestem "świadkiem Jehowy". Wysłałem maila do starszych i braci ze zboru z informacją o odłączeniu się. Chciałem się z Wami podzielić swoją radością, która mnie dzisiaj w związku z tym ogarnęła.
Już mam pierwsze reakcje, na fejsie jeden z "gorliwych i kulturalnych braci wielokrotnie ograniczanych za niezwykle moralne prowadzenie się" wysłał mi taką zachęcającą wiadomość: "Kopnij się w łeb z żoną. Jeszcze jeden mail a podam cie o nękanie." Te jego słowa tylko utwierdziły mnie, że dobrze zrobiłem odchodząc od tego bagna.
  "Ładnie", Cię rychtar, pożegnał, Twój "brat" :'( na szczęście, już były  >:(
   To jeszcze jeden dowód na to, że takie słowa jak "siostra", "brat", w tej organizacji, za mieniącą się pełnej miłości ...
   To tylko puste fazesy, bez pokrycia.
   Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline gangas

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Lipiec, 2017, 23:18 »
  "Ładnie", Cię rychtar, pożegnał, Twój "brat" :'( na szczęście, już były  >:(
   To jeszcze jeden dowód na to, że takie słowa jak "siostra", "brat", w tej organizacji, za mieniącą się pełnej miłości ...
   To tylko puste fazesy, bez pokrycia.
   Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia ;D ;D

 Braterska miłość ale ściśle uwarunkowana ;D ;D ;D ;D ;D
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Roszada

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Lipiec, 2017, 23:22 »
Gratulacje!
Nie ma co na koniec obdarzają kopniakami. Miłe Towarzystwo. ;)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Lipiec, 2017, 23:22 »
Moje gratulacje. Życzę Ci mnóstwa naśladowców.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Lechita

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Lipiec, 2017, 23:59 »
Rychtar przyjmij także moje gorące lechickie gratulacje i życzenia jak najwspanialszego "życia po życiu" ;D
Teraz pokaż wszystkim dookoła , tym "warunkowo miłującym" , że życie post WTS-owskie może być i jest piękne, wypełnione miłością, tolerancją, współczuciem, radością, szczęściem, dostrzeganiem ulotnego piękna, po prostu życiem!

Niech widzą, że można być szczęśliwym bez miliona "braterskich wskazówek" zza oceanu! ;)

Nieuchronnie zbliża się czas , gdy pójdę w Twoje ślady.
A póki co cieszmy się i radujmy bo kolejna owca dała nogę ze stada Strażnicy i przestała być owcą. A została wilkiem! Chwała!!!
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Dianne

Odp: Nadejszła wiekopomna chwiła - dzisiaj odszedłem z WTS...
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Sierpień, 2017, 02:18 »
Kopnij się w łeb xD mam pięć lat.
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.