Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Spozywanie krwi a ubojnie w Polsce  (Przeczytany 24443 razy)

Offline trampek

Odp: Spozywanie krwi a ubojnie w Polsce
« Odpowiedź #60 dnia: 27 Lipiec, 2017, 19:01 »
Trampek a skąd pochodzą frakcje krwi które przyjmują Świadkowie Jehowy?
Czy oddawanie krwi do banku jest dozwolone?

Nie interesowałem się tym więc nie wiem. Ja nie oddaję krwi do żadnego banku bo tak nakazuje mi moje sumienie na podstawie tego co czytam w pismach.

Roszada, nie ty będziesz decydował kto wejdzie do Królestwa Jehowy. 


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Spozywanie krwi a ubojnie w Polsce
« Odpowiedź #61 dnia: 27 Lipiec, 2017, 21:07 »
Nie interesowałem się tym więc nie wiem. Ja nie oddaję krwi do żadnego banku bo tak nakazuje mi moje sumienie na podstawie tego co czytam w pismach.

Roszada, nie ty będziesz decydował kto wejdzie do Królestwa Jehowy.

A kto będzie decydował?


Tusia

  • Gość
Odp: Spozywanie krwi a ubojnie w Polsce
« Odpowiedź #62 dnia: 27 Lipiec, 2017, 21:41 »
Nie interesowałem się tym więc nie wiem. Ja nie oddaję krwi do żadnego banku bo tak nakazuje mi moje sumienie na podstawie tego co czytam w pismach.

W Strażnicach ma się rozumieć. Mógłbyś wyrażać się precyzyjnie.


Offline trampek

Odp: Spozywanie krwi a ubojnie w Polsce
« Odpowiedź #63 dnia: 27 Lipiec, 2017, 22:13 »
A kto będzie decydował?

Jezus, aż na końcu wszystko przekaże swojemu Ojcu czyli Jehowie.


Tusia

  • Gość
Odp: Spozywanie krwi a ubojnie w Polsce
« Odpowiedź #64 dnia: 27 Lipiec, 2017, 22:27 »
Jezus, aż na końcu wszystko przekaże swojemu Ojcu czyli Jehowie.

O "Jehowie" nie ma ani słowa w Nowym Testamencie i dobrze o tym wiesz.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Spozywanie krwi a ubojnie w Polsce
« Odpowiedź #65 dnia: 27 Lipiec, 2017, 22:30 »
Nie interesowałem się tym więc nie wiem. Ja nie oddaję krwi do żadnego banku bo tak nakazuje mi moje sumienie na podstawie tego co czytam w pismach.

Roszada, nie ty będziesz decydował kto wejdzie do Królestwa Jehowy.
Gdyby wszyscy ludzie nie oddawali krwi to nie było by skąd pozyskać frakcji dla TRAMPKA I INNYCH ŚWIADKÓW JEHOWY

TAK TRAMPKU: ŚWIATUSY ODDAJĄ KREW ŻEBY ŚWIADKOWIE JEHOWY MOGLI PRZYJMOWAĆ FRAKCJE

Czy to nie jest PASOŻYTOWANIE?


Offline trampek

Odp: Spozywanie krwi a ubojnie w Polsce
« Odpowiedź #66 dnia: 27 Lipiec, 2017, 22:31 »
O "Jehowie" nie ma ani słowa w Nowym Testamencie i dobrze o tym wiesz.

Potraktuję to jako słaby żart. Jednak naprawdę słabo znasz pisma. Jezus cały czas mówi o Jehowie, to Jezusa zapowiadali prorocy Jehowy a nie np Światowida czy Allaha. 

#Efektmotyla
Nie znam żadnego świadka, który korzystałby z tej pomocy. Poza tym "światusy" lepiej że oddają honorowo krew bo tyle jej przelali na wojnach że łaski nie robią .
« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec, 2017, 22:33 wysłana przez trampek »


Tusia

  • Gość
Odp: Spozywanie krwi a ubojnie w Polsce
« Odpowiedź #67 dnia: 27 Lipiec, 2017, 23:14 »
Potraktuję to jako słaby żart. Jednak naprawdę słabo znasz pisma. Jezus cały czas mówi o Jehowie, to Jezusa zapowiadali prorocy Jehowy a nie np Światowida czy Allaha. 

Chyba zastosuję do Ciebie słowa z Tt 3, 10-11 (Biblia Tysiąclecia)
Nie mam innego wyjścia. Żegnam!


Offline Roszada

Odp: Spozywanie krwi a ubojnie w Polsce
« Odpowiedź #68 dnia: 28 Lipiec, 2017, 10:12 »
Cytuj
Jezus cały czas mówi o Jehowie
A w której to Biblii Jezus mówi "cały czas o Jehowie"???

Ja do dziś myślałem, że cały czas mówi o Ojcu. :-\

Poza tym gdzie mówi:
Jehowo nie poczytaj im tego grzechu,
Jehowo Panie nieba i ziemi
Jehowo w Twoje ręce składam ducha mego
Jehowo nasz święć się imię Twoje itd.??


Offline Lechita

Odp: Spozywanie krwi a ubojnie w Polsce
« Odpowiedź #69 dnia: 28 Lipiec, 2017, 12:47 »
Potraktuję to jako słaby żart. Jednak naprawdę słabo znasz pisma. Jezus cały czas mówi o Jehowie, to Jezusa zapowiadali prorocy Jehowy a nie np Światowida czy Allaha. 

#Efektmotyla
Nie znam żadnego świadka, który korzystałby z tej pomocy. Poza tym "światusy" lepiej że oddają honorowo krew bo tyle jej przelali na wojnach że łaski nie robią .

trampek - z całym szacunkiem -  jak już to "Świętowitem" - bo tak brzmi poprawna nazwa najważniejszego boga Słowian Połabskich - Ty sobie "twarzy" nie wycieraj.

Nikt nie musiał go zapowiadać, a tym bardziej jacyś koczownicy z pustyni Synaj. Bo to właśnie tzw. wyznawcy pustynnego , plemiennego bożka nadjordańskiego w swej dzikiej religijnej gorliwości wyrżnęli w pień , łącznie z dziećmi, słowiańskie plemię Ranów w Arkonie w 1168 r. n.e. tylko dlatego, że nie chcieli stać się niewolnikami nowej wiary z Bliskiego Wschodu.

Fakt, że nie znasz żadnego ŚJ, który korzysta z frakcji nie świadczy o tym , że takich przypadków nie ma. Pogadaj sobie z członkami komitetów łączności ze szpitalami.

Pozdrowienia z Lechistanu :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline trampek

Odp: Spozywanie krwi a ubojnie w Polsce
« Odpowiedź #70 dnia: 29 Lipiec, 2017, 14:19 »
A w której to Biblii Jezus mówi "cały czas o Jehowie"???

Ja do dziś myślałem, że cały czas mówi o Ojcu. :-\

Poza tym gdzie mówi:
Jehowo nie poczytaj im tego grzechu,
Jehowo Panie nieba i ziemi
Jehowo w Twoje ręce składam ducha mego
Jehowo nasz święć się imię Twoje itd.??

A Ojciec Jezusa to kto ? Kto zapowiadał przyjście Jezusa ? Gdzie czytamy proroctwa o przyjściu Jezusa ? Naprawdę dla was noty testament to zamknięta księga a stary testament macie w głębokim poważaniu ? A trudno uwierzyć w to jak można kogoś tak zmanipulować !


Offline Startek

Odp: Spozywanie krwi a ubojnie w Polsce
« Odpowiedź #71 dnia: 29 Lipiec, 2017, 15:51 »
Potraktuję to jako słaby żart. Jednak naprawdę słabo znasz pisma. Jezus cały czas mówi o Jehowie, to Jezusa zapowiadali prorocy Jehowy a nie np Światowida czy Allaha. 

#Efektmotyla
Nie znam żadnego świadka, który korzystałby z tej pomocy. Poza tym "światusy" lepiej że oddają honorowo krew bo tyle jej przelali na wojnach że łaski nie robią .
Tyle tylko żeby nie nasi Rosyjscy bracia gnani ogniem CKMów  wyrwani z różnych gułagów oddawali swoje życie tylko po to by mógł się narodzić pan trampek .  A jeden ze sponsorów III Rzeszy organizacja świadków jehowy z USA  zarabiała pieniądze inwestując w  gospodarkę Hitlerowskich Niemiec  . Chyba zarobili na Cyklonie B .  Rozumiesz chłopie że nigdy byś się nie narodził żeby nie przelana krew tych których nazywasz Światusami . Paradoksem wydaje się być  że wielu Badaczy Pisma Świętego nie świadków jehowy ginęło w obozach koncentracyjnych  zagazowani ,rozstrzelani  ,  produktami  ktore sponsorowało Ciało Kierownicze świadków jehowy . I CO TY NA TO ?  Możesz się tutaj dowiedzieć są na to dokumenty i to rządowe .


Offline Reskator

Odp: Spozywanie krwi a ubojnie w Polsce
« Odpowiedź #72 dnia: 29 Lipiec, 2017, 17:06 »
Tyle tylko żeby nie nasi Rosyjscy bracia gnani ogniem CKMów  wyrwani z różnych gułagów oddawali swoje życie tylko po to by mógł się narodzić pan trampek .  A jeden ze sponsorów III Rzeszy organizacja świadków jehowy z USA  zarabiała pieniądze inwestując w  gospodarkę Hitlerowskich Niemiec  . Chyba zarobili na Cyklonie B .  Rozumiesz chłopie że nigdy byś się nie narodził żeby nie przelana krew tych których nazywasz Światusami . Paradoksem wydaje się być  że wielu Badaczy Pisma Świętego nie świadków jehowy ginęło w obozach koncentracyjnych  zagazowani ,rozstrzelani  ,  produktami  ktore sponsorowało Ciało Kierownicze świadków jehowy . I CO TY NA TO ?  Możesz się tutaj dowiedzieć są na to dokumenty i to rządowe .
Przeginasz,i to totalnie.To zapodaj ten sponsoring w gospodarkę Niemiec.
Ciało Kierownicze to nazwa od lat 50
Świadkowie Jehowy ginęli w obozach -nazwę przyjęli w 1943.


Offline Startek

Odp: Spozywanie krwi a ubojnie w Polsce
« Odpowiedź #73 dnia: 29 Lipiec, 2017, 17:28 »
Obejrzyj sobie  Prawda o prawdzie  tam masz podany link . Zobacz że ciało kierownicze pojawia się  Biblii Nowego Świata z 2013 r  .kto nosił fioletowe trójkąty świadkowie jehowy cz badacze pisma Świetego . Nie umiem wrzucać linków dlatego ci nie podam ..


Offline trampek

Odp: Spozywanie krwi a ubojnie w Polsce
« Odpowiedź #74 dnia: 04 Sierpień, 2017, 13:00 »
Obejrzyj sobie  Prawda o prawdzie  tam masz podany link . Zobacz że ciało kierownicze pojawia się  Biblii Nowego Świata z 2013 r  .kto nosił fioletowe trójkąty świadkowie jehowy cz badacze pisma Świetego . Nie umiem wrzucać linków dlatego ci nie podam ..

A Świadkowie Jehowy przyjęli swoją nazwę w którym roku i z jakiego nurtu religijnego wywodzili się ? Czy czasami nie byli to Badacze Pisma Świętego ? ;)