Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Alicja_W  (Przeczytany 54755 razy)

Offline Alicja_W

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #120 dnia: 12 Maj, 2017, 10:22 »
Pewnie Startku, że nic nie muszę. Nareszcie nic nie muszę  :) To co robię to w zgodzie ze sobą i pewnością, że jest to dobre dla mnie.
Pisanie tu pomaga, fajnie, że jesteście, Forumowicze  :).
Jak Twoja mama zapatruje się dziś na "prawdę'?
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2017, 10:31 wysłana przez Alicja_W »


Offline Startek

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #121 dnia: 12 Maj, 2017, 14:53 »
Pewnie Startku, że nic nie muszę. Nareszcie nic nie muszę  :) To co robię to w zgodzie ze sobą i pewnością, że jest to dobre dla mnie.
Pisanie tu pomaga, fajnie, że jesteście, Forumowicze  :).
Jak Twoja mama zapatruje się dziś na "prawdę'?
jeszcze tam siedzi , brzydzi się mną i nie utrzymujemy z sobą kontaktów  , mieszka 100 metrów od mojego domu . Powiedziała że tylko starsi mogą tylko ze mną rozmawiać . Siostra przechodzi obok i mnie niezna . Brat mój mieszka obok mnie już trzy lata nie był u matki , tak oddziałowywuje na ludzi  ,, prawda" .


Offline HARNAŚ

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #122 dnia: 12 Maj, 2017, 17:19 »
Zaczynam być z siebie coraz bardziej dumny.Już wiem , i to przed weekendem , jak palce polizać :D


Offline mobydick

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #123 dnia: 12 Maj, 2017, 19:36 »
Zaczynam być z siebie coraz bardziej dumny.Już wiem , i to przed weekendem , jak palce polizać :D
No to teraz wytłumacz nam łopatologicznie. ;D
Wolność jakże jesteś mi droga.


Offline Startek

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #124 dnia: 12 Maj, 2017, 20:18 »
No to teraz wytłumacz nam łopatologicznie. ;D
  Co tu tłumaczyć , Harnasiowa w weekend , zrobi się na bóstwo i specjalnie się ubierze dla Harnasia .  W skórzany strój , z pejczykiem w dłoni  i smyczą w drugiej . Podejdź że tu  Harnasiu  , wyjaśnij dlaczego budowa ma opóźnienie ? Na ziemię  auuu !   bliżej bliżej , aaauuu !  Całuj paluszki buuu !  Królowo ty moja Harnasiowa , aaauuu !  Ty niegrzeczny  staraj się  auuu  ! Mam nadzieję że wytłumaczyłem ci bez łopaty 😀😀😀


Offline Alicja_W

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #125 dnia: 12 Maj, 2017, 20:23 »
jeszcze tam siedzi , brzydzi się mną i nie utrzymujemy z sobą kontaktów  , mieszka 100 metrów od mojego domu . Powiedziała że tylko starsi mogą tylko ze mną rozmawiać . Siostra przechodzi obok i mnie niezna . Brat mój mieszka obok mnie już trzy lata nie był u matki , tak oddziałowywuje na ludzi  ,, prawda" .
Smutne to jest, żaden z utraconych wspólnych dni nie wróci, nie mam słów.  :-[

Zaczynam być z siebie coraz bardziej dumny.Już wiem , i to przed weekendem , jak palce polizać :D
Znaczy to, że po tygodniu w końcu się wygiąłeś odpowiednio. Ale wiesz, kluczowe jest się odgiąć. Udało się, czy tak zostałeś?  ;D
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2017, 20:29 wysłana przez Alicja_W »


Offline Startek

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #126 dnia: 12 Maj, 2017, 21:23 »
Alicjo , nie słyszysz tego aaauuu  to Harnasiowa pomaga Harnasiowi .


Offline Trinity

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #127 dnia: 12 Maj, 2017, 22:58 »
Alicjo , nie słyszysz tego aaauuu  to Harnasiowa pomaga Harnasiowi .

my tu jesteśmy heloł Harnaś
też byśmy chciały jak Twoja no rejczel
ju noł?


Offline HARNAŚ

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #128 dnia: 13 Maj, 2017, 05:38 »
Znaczy to, że po tygodniu w końcu się wygiąłeś odpowiednio. Ale wiesz, kluczowe jest się odgiąć. Udało się, czy tak zostałeś?  ;D
Na razie to ja tylko wiem , jeszcze nie próbowałem :) Harnasiowa woła na mnie ostatnio Olinek :) , Bo przytyłem :'(


Offline zenobia

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #129 dnia: 13 Maj, 2017, 09:45 »
Wiedza to teoria a co z praktyka ? Oj a moze Ty jestes taki teoretyk ?


Offline DreamM@ster

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #130 dnia: 13 Maj, 2017, 13:01 »
Alicjo mówisz że od roku nie chodzisz na zebrania.Ile do tej pory miałaś wizyt pasterskich??.

 Ja od 2 lat jestem nieczynny i moja historia wyglądała tak: kiedy podbijałem kolejne miesiące jako nieregularny zaczął się do mnie odzywać jeden starszy zboru. Jednak ja nie miałem ochoty na żadne rozmowy i po prostu nie odbierałem telefonów. Później już jako nieczynny odebrałem jeden telefon od starszego krótko przed pamiątką gdzie chcieli się ze mną spotkać(tego dnia kiedy dzwonił chcieli przyjść).Rozmowa wyglądała mniej więcej tak:

Brat_Starszy: Witaj bracie DreamM@ster pasowało by ci dzisiaj się spotkać? 

Ja: Nie ponieważ jadę dzisiaj na basen

Brat_Starszy:Aha rozumiem.No dobrze to może jutro?

Ja: Też odpada.Mam wizytę u kosmetyczki. Możemy się zobaczyć w weekend

Brat_Starszy: No dobrze to spotkajmy się w weekend

Jednak po tej krótkiej konwersacji nie miałem już żadnych telefonów i do spotkania nie doszło. Tak mija już ponad rok od kiedy mam całkowity spokój! :D


Offline Startek

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #131 dnia: 13 Maj, 2017, 14:33 »
Smutne to jest, żaden z utraconych wspólnych dni nie wróci, nie mam słów.  :-[

Jeśli tylko mój starszy brat się wybudzi to odejdą wszyscy z tej organizacji .  Moja matka  a także siostra z mężem . Zawsze ten czas można odzyskać . 


Offline Alicja_W

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #132 dnia: 13 Maj, 2017, 18:33 »
Jeśli tylko mój starszy brat się wybudzi to odejdą wszyscy z tej organizacji .  Moja matka  a także siostra z mężem . Zawsze ten czas można odzyskać . 
Twój brat to jakieś rodzinne guru? Myślę, ze taki czas z odzysku to już nie ta samo, ale zawsze lepsze to niż bezustanna banicja, zwłaszcza jesli będziecie wszyscy w komplecie.

Alicjo , nie słyszysz tego aaauuu  to Harnasiowa pomaga Harnasiowi .
Startku ja nie podsłuchuję  8-) :D ;D

Na razie to ja tylko wiem , jeszcze nie próbowałem :) Harnasiowa woła na mnie ostatnio Olinek :) , Bo przytyłem :'(
Harnasiowa bardzo ładnie woła :D ;D  ;D

Cytat: DreamM@ster
link=topic=4686.msg87652#msg87652 date=1494673297
Alicjo mówisz że od roku nie chodzisz na zebrania.Ile do tej pory miałaś wizyt pasterskich??.
....
Przez ten rok nie miałam żadnej  8-). Ale prób było kilka.
Trochę się nie dziwię, ze dali Ci spokój, chyba nieczęsto słyszą od brata, że idzie do kosmetyczki  ;D fajne  ;D. Może ja wymyślę coś podobnego. Na przykład " Nie mogę się spotkać gdyż mam Kurs spawacza"   ;D 
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2017, 18:39 wysłana przez Alicja_W »


Offline DreamM@ster

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #133 dnia: 13 Maj, 2017, 19:21 »
Cytuj
Trochę się nie dziwię, ze dali Ci spokój, chyba nieczęsto słyszą od brata, że idzie do kosmetyczki  ;D fajne  ;D. Może ja wymyślę coś podobnego. Na przykład " Nie mogę się spotkać gdyż mam Kurs spawacza"   ;D

Kosmetyczka ratuje mi życie.. bez niej z uwagi na moje owłosienie stanowiłbym idealny przykład brakującego ogniwa ;)

M: Poprawiłem formatowanie
« Ostatnia zmiana: 30 Maj, 2017, 23:26 wysłana przez M »


Offline Startek

Odp: Alicja_W
« Odpowiedź #134 dnia: 13 Maj, 2017, 20:39 »
Twój brat to jakieś rodzinne guru?
mój brat jest najstarszy , przez wiele lat był nadzorcą zboru , jak to się mówi koordynator starszych . Mamuśka ma do niego ślepe zaufanie . Jego córka z zięciem też są już wybudzeni . Alicjo z Harnasiem to żart  lubimy się  dużo pośmiać . Mamy się z czego cieszyć , jest maj wiosna idzie pełną parą ,  i już nie jesteśmy w organizacji . To jest już  powód do radości  a cieszymy się że i Ty  jesteś już wybudzona i też odnajdziesz  swoją drogę.