Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nadświadkowość wielu "gorliwych" świadków  (Przeczytany 25650 razy)

Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Nadświadkowość wielu "gorliwych" świadków
« Odpowiedź #45 dnia: 19 Marzec, 2017, 22:58 »
Znałem świętoszka który odmawiał gry w karty bo to nie przystoi bo to poker hazard itp. Grał więc na ośrodku pionierskim w szachy z drugą cnotką :)

Po niezbyt długim czasie jego już w org nie było wcale a po kilkunastu latach towarzyszka gry w szachy wyszła za mąż za Światusa  :)


Offline Skaner

Odp: Nadświadkowość wielu "gorliwych" świadków
« Odpowiedź #46 dnia: 19 Marzec, 2017, 23:29 »
  Na Śląsku działał kiedyś taki wojownik Boży, obwodowy Mietek Borgulat( dokładnie nazwiska nie pamiętam), który walczył z kalendarzami świeckimi. Podczas kolejnej obsługi, będąc u koordynatora na obiedzie i obróbce wiadomości o "owcach" zobaczył tam kalendarz strażacki😀. Zrobił taki dym(zobaczył tam jakiś krzyż czy godło), że Straszny ganiał po wszystkich domach żeby pochować wszystkie kalendarze, oprócz jedynie słusznego WTS-u.
 W innym zborze, będąc na studium u zainteresowanej, zobaczył u niej obrazy!
Co się tam działo😀, sądny dzień- Mietek tak dał czadu, że kobieta powiedziała- to była ostatnia wizyta śj w jej domu.


Offline Estera

Odp: Nadświadkowość wielu "gorliwych" świadków
« Odpowiedź #47 dnia: 20 Marzec, 2017, 09:18 »
    W moim zborze, był pewien brat, którego bardzo raziły jakiekolwiek dekolty,
    nie wspomnę o spódniczkach 10 cm przed kolanko i inne takie tam "dziury w całym".

    A po jakimś czasie, uwikłał się w romans z 18-latką, który trwał pół roku.
    Chociaż był żonaty.
    I tak pruderyjny chłoptaś, wyszedł na całkiem odważnego.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Sebastian

Odp: Nadświadkowość wielu "gorliwych" świadków
« Odpowiedź #48 dnia: 20 Marzec, 2017, 18:56 »
    W moim zborze, był pewien brat, którego bardzo raziły jakiekolwiek dekolty,
    nie wspomnę o spódniczkach 10 cm przed kolanko i inne takie tam "dziury w całym".

    A po jakimś czasie, uwikłał się w romans z 18-latką, który trwał pół roku.
    Chociaż był żonaty.
    I tak pruderyjny chłoptaś, wyszedł na całkiem odważnego.
widocznie dekolty "raziły go" właśnie dlatego że odczuwał pokusę, której później uległ :D
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline rychtar

Odp: Nadświadkowość wielu "gorliwych" świadków
« Odpowiedź #49 dnia: 21 Marzec, 2017, 05:17 »

Bowiem nadzorca obwodu to osobistość wszechstronna: może być sędzią, księgowym, doradcą zawodowym, psychologiem, terapeutą małżeńskim, pedagogiem, a także krytykiem sztuki  :) :) :) I co najważniejsze, bez zbędnego wykształcenia.

Dodam jeszcze, że może być pośrednikiem pracy ponieważ gdy ktoś nie chodzi na zebrania ze względu na pracę to nadzorca obwodowy potrafi dać świetną radę: "znajdź sobie bracie / siostro inną pracę". Ja kiedyś dostałem taką radę :)
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline Zvi

Odp: Nadświadkowość wielu "gorliwych" świadków
« Odpowiedź #50 dnia: 21 Marzec, 2017, 10:44 »
  Na Śląsku działał kiedyś taki wojownik Boży, obwodowy Mietek Borgulat( dokładnie nazwiska nie pamiętam), który walczył z kalendarzami świeckimi. Podczas kolejnej obsługi, będąc u koordynatora na obiedzie i obróbce wiadomości o "owcach" zobaczył tam kalendarz strażacki😀. Zrobił taki dym(zobaczył tam jakiś krzyż czy godło), że Straszny ganiał po wszystkich domach żeby pochować wszystkie kalendarze, oprócz jedynie słusznego WTS-u.
 W innym zborze, będąc na studium u zainteresowanej, zobaczył u niej obrazy!
Co się tam działo😀, sądny dzień- Mietek tak dał czadu, że kobieta powiedziała- to była ostatnia wizyta śj w jej domu.

A dzisiaj już nie ma organizacyjnyc kalendarzyków i bracia sobie muszą kupować świeckie.  8-)


Offline ufoludek

Odp: Nadświadkowość wielu "gorliwych" świadków
« Odpowiedź #51 dnia: 21 Marzec, 2017, 11:27 »
Są są:-)) "Teokratyczne" kalendarze, okładki, notesy na okladkirybnik.pl. Nawet kubki z Piotrusiem i Zosią   :P
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec, 2017, 11:37 wysłana przez ufoludek »
"To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałabym być w pobliżu kiedy to się stanie" ;-)


Offline Dietrich

Odp: Nadświadkowość wielu "gorliwych" świadków
« Odpowiedź #52 dnia: 21 Marzec, 2017, 13:17 »
Są są:-)) "Teokratyczne" kalendarze, okładki, notesy na okladkirybnik.pl. Nawet kubki z Piotrusiem i Zosią   :P


Ktoś zapełnia "lukę" i robi na tym niezły biznes.

A w kontekście nadświadkowości, to faktycznie niektórzy dali się dość mocno w to wkręcić. Widać to po ściganiu się w pomysłach, gdzie jeszcze umieścić niebieskie logo. Jedni się cieszą, że kroją kasę, inni są dumni ze swego infantylizmu. 


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Nadświadkowość wielu "gorliwych" świadków
« Odpowiedź #53 dnia: 21 Marzec, 2017, 14:55 »
Są są:-)) "Teokratyczne" kalendarze, okładki, notesy na okladkirybnik.pl. Nawet kubki z Piotrusiem i Zosią   :P
DEWOCJONALIA POWIADASZ ;D ;D ;D

A za niedługi czas rozlegnie się po krainie:  Jaka szkoda jaka szkoda :)


Offline Trinity

Odp: Nadświadkowość wielu "gorliwych" świadków
« Odpowiedź #54 dnia: 21 Marzec, 2017, 16:19 »
Osobiście kalendarza nie używałam od paru lat, zaczeło sie od tego że był to towar ścisłego zarachowania i na zapisy raz sie nie zapisałam i braciszek mi powiedział a fige z makiem jak nie zamawiałaś, na nic moje prośby źe dziecko małe by się cieszyło. jak nie to łaski bez!!!
wkurzał mnie zwyczajnie ten kalendarz, ani niedzieli, ani świąt (wolne) ani wschodu słońca, ani imienin ( i nie chodzi że jak zostałam odstępcą to zaczełam obchodzić nie! poprostu chcę wiedzieć nawet z racji pracy) i te obrazki z budowy, albo z imieniem Bożym którego nikt nie zna! dawno dawno temu były ładne obrazki z egzotycznych miejscami to nawet osoby postronne zwracały uwage że ładne. ludzie zawsze lubili gadżety odnośnie religii


Offline rychtar

Odp: Nadświadkowość wielu "gorliwych" świadków
« Odpowiedź #55 dnia: 21 Marzec, 2017, 21:50 »
Są są:-)) "Teokratyczne" kalendarze, okładki, notesy na okladkirybnik.pl. Nawet kubki z Piotrusiem i Zosią   :P

Ja czekam na ze zdjęciami tych pajaców z ciała kierownikowego, może dzieci nie będą zainteresowane ale na pewno cała rzesza świadkowkich moherów zainteresuje się tymi kubkami :)
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline Startek

Odp: Nadświadkowość wielu "gorliwych" świadków
« Odpowiedź #56 dnia: 21 Marzec, 2017, 22:21 »
Wyobrażasz sobie pić Harnasia albo Lecha z takiego kubka .  Gdy Stefek spogląda na ciebie , i czytasz jego slowa: Ochotnego dawcę Jehowa miłuje.


Offline TomBombadil

Odp: Nadświadkowość wielu "gorliwych" świadków
« Odpowiedź #57 dnia: 21 Marzec, 2017, 23:48 »
Powinni wypromować ck-matrioszki. Oczywiście z uwzględnieniem hierarchi,od najważniejszego po pucybuta.


Offline Sebastian

Odp: Nadświadkowość wielu "gorliwych" świadków
« Odpowiedź #58 dnia: 21 Marzec, 2017, 23:49 »
teokratyczne dewocjonalia :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline rychtar

Odp: Nadświadkowość wielu "gorliwych" świadków
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Marzec, 2017, 06:00 »
A najlepsze jest to, że śmieją się z katolików, którzy kupują dewocjonalia podczas gdy sami produkują bezwartościowy chłam z kogo jw.org, z dzieciakami z tych psychomanipulacyjnych kreskówek i jeszcze trzepią na tym niezłą kasiorę. Jak to mówi Marian Paździoch jest to wysoce szemrana działalność.
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt