Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: WOSP -Twoje sumienie  (Przeczytany 13761 razy)

Offline M

Odp: WOSP -Twoje sumienie
« Odpowiedź #60 dnia: 16 Styczeń, 2017, 00:38 »
"Nemo do tego wątku nawet nie zajrzy, poprosiłem go o to."

Owszem, poprosiłem. Niestety nie skonfiskowałem mu komputera przy okazji więc na drugi dzień jednak zajrzał. Nie widzę jednak żeby cokolwiek zrobił Twoim postom?


Tusia

  • Gość
Odp: WOSP -Twoje sumienie
« Odpowiedź #61 dnia: 16 Styczeń, 2017, 00:39 »
"Nemo do tego wątku nawet nie zajrzy, poprosiłem go o to."

Jednak zajrzał i wywalił mój post na cmentarz, tak go uzasadniając:
"Nemo: Czy Ty musisz każdy temat sprowadzać do tego co myśli o nim KK, albo jego fanatyczni wyznawcy? To jest forum byłych śJ i to co myśli KK mało kogo obchodzi. Post jako nie na temat i dodatkowo zawierający obraźliwe cytaty ląduje na cmentarzu."

Szkoda czasu na komentarz, idę spać.



Offline niewierzacy

Odp: WOSP -Twoje sumienie
« Odpowiedź #62 dnia: 16 Styczeń, 2017, 00:43 »
Jednak zajrzał i wywalił mój post na cmentarz, tak go uzasadniając:
"Nemo: Czy Ty musisz każdy temat sprowadzać do tego co myśli o nim KK, albo jego fanatyczni wyznawcy? To jest forum byłych śJ i to co myśli KK mało kogo obchodzi. Post jako nie na temat i dodatkowo zawierający obraźliwe cytaty ląduje na cmentarzu."

Szkoda czasu na komentarz, idę spać.




Jakie praktyki taki sens pisania....




Miłego oglądania hasło słuzby


« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń, 2017, 00:49 wysłana przez niewierzacy »
Jesteś odstępcą! - Odstępcą od organizacji, czy od prawdy?
WTS - to okupacja świadomości.
Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, bo tylko wtedy można wykryć to, co podważyć się nie da.


Offline M

Odp: WOSP -Twoje sumienie
« Odpowiedź #63 dnia: 16 Styczeń, 2017, 00:56 »
Obejrzałem pierwsze 2 minuty, więcej nie wytrzymałem. Co za bełkot. Oddajcie mi 2 minuty mojego życia.

Nie będę nawet się silił żeby wymieniać co w ciągu tych 2 minut powiedziano niezgodnie z prawdą, bo musiałbym niemal całość przepisać słowo w słowo.


Offline niewierzacy

Odp: WOSP -Twoje sumienie
« Odpowiedź #64 dnia: 16 Styczeń, 2017, 01:38 »
Obejrzałem pierwsze 2 minuty, więcej nie wytrzymałem. Co za bełkot. Oddajcie mi 2 minuty mojego życia.

Nie będę nawet się silił żeby wymieniać co w ciągu tych 2 minut powiedziano niezgodnie z prawdą, bo musiałbym niemal całość przepisać słowo w słowo.

Wiesz co M?
Po tylu latach w organizacji takie rzeczy piszesz ze szkoda naszego czasu….
„Kto odpowiada zanim wysłuchał – temu poczytuje się to za głupotę oraz za wstyd”.

Tutaj tez kłamie prawda?
Tylko kto kłamie?

AFERA WOŚP cz.2 - Na konferencji WOŚP Jerzy Owsiak obraża i wyrzuca dziennikarza

A dla tej mniejszości którym fakty nie są obojętne od tego miejsca
Człowiek, który wygrał proces (miejsce ustawione)
https://youtu.be/uvyuN8B19w0?t=712

PS
M i nie pisz prosze o oddawaniu 2 minut,
bo musiałbyś być uczciwy i oddać mój tytuł,
bo tego na gorze nie ja jestem autorem - dezinformacja – uczciwość.

Ale nie przejmuj się mną niebawem już nie będę Cię tutaj niepokoił...

Swój tytuł:
 "WOSP – WTS (III RZESZA ) KREW NA RĘKACH? TWOJE SUMIENIE"

porównam z linkiem o rzeszy i WTSie

1943 rok-Ford produkuje czołgi dla Nazistów , Watchtower inwestuje.
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/historia-swiadkow-jehowy/1943-rok-ford-produkuje-czolgi-dla-nazistow-watchtower-inwestuje/msg52943/#msg52943

gedeon: proszę abyś zachował takt i nie dyskutował z decyzją administracji.


« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń, 2017, 10:17 wysłana przez gedeon »
Jesteś odstępcą! - Odstępcą od organizacji, czy od prawdy?
WTS - to okupacja świadomości.
Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, bo tylko wtedy można wykryć to, co podważyć się nie da.


Offline matus

Odp: WOSP -Twoje sumienie
« Odpowiedź #65 dnia: 16 Styczeń, 2017, 02:11 »
Jakże przykro jest patrzeć na ludzi zaślepionych nienawiścią do świata...
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline M

Odp: WOSP -Twoje sumienie
« Odpowiedź #66 dnia: 16 Styczeń, 2017, 08:52 »
Wiesz co M?
Po tylu latach w organizacji takie rzeczy piszesz ze szkoda naszego czasu….
„Kto odpowiada zanim wysłuchał – temu poczytuje się to za głupotę oraz za wstyd”.

Jeśli zaczynam kogoś słuchać i słyszę od samego początku, że mówi kłamstwa to przestaje go słuchać, proste. Po co mam tracić czas na słuchanie kogoś, kto zaczyna swój wywód od podawania nieprawdziwych informacji? Właśnie po tylu latach w organizacji jestem bardzo wyczulony na naginanie faktów i manipulacje i nie chcę się więcej dać w taki sposób komukolwiek porobić.


Offline niewierzacy

Odp: WOSP -Twoje sumienie
« Odpowiedź #67 dnia: 16 Styczeń, 2017, 10:08 »
(...)
  • Przystanek Woodstock: 2.661.877,57 zł
(...)

Jak uszyłeś treść tematu po zmianie mojego oryginalnego to i tak dziękuje za przyznanie.

Budżet ochrony zdrowia to ok. 60 miliardów złotych a datki na WOŚP powiedzmy zaokrąglając mocno w górę 60 milionów czyli jedna dziesiąta procenta (0,10%) tego co państwo polskie przeznacza na leczenie.

Najlepszy był rok w którym kupił kilka karetek.
A zaraz potem rząd PO za naszych podatków kupił nowe nie potrzebne  Lancie, bo karetek nie musiał.
O przetargu nie będę pisał i przestepcy Komorowskim jak to publicznie stwierdził Sumliński - zobacz ostatni wywiad z grudnia.

PS
To i tak cud że udało mi się w ogóle poruszyć jakiekolwiek anty argumenty przeciw Owsiakowi,
bo podstaw żadnych nie było żebym był zmuszony założyć nowy wątek, a w dwóch innych (Woodstock i ostatni wątek WOŚP zbanowany)
i tak Nemo musiał tu przyjść i pisać o "szczytności celu".

Niektórzy z jednej sekty na "W" muszą znaleźć inną sektę tez na "W".


A nasz bohater narodowy zostawia 14 mln na końcie i nie przeznacza na sprzęt.
Chyba już nie ma potrzeb w kraju wszyscy zdrowi?

Ale to Wasza tajemnica...
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń, 2017, 10:10 wysłana przez niewierzacy »
Jesteś odstępcą! - Odstępcą od organizacji, czy od prawdy?
WTS - to okupacja świadomości.
Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, bo tylko wtedy można wykryć to, co podważyć się nie da.


Offline awmala

Odp: WOSP -Twoje sumienie
« Odpowiedź #68 dnia: 16 Styczeń, 2017, 10:26 »
i tak Nemo musiał tu przyjść i pisać o "szczytności celu".
Miał do tego pełne prawo jak każdy z użytkowników tego forum.
Niektórzy z jednej sekty na "W" muszą znaleźć inną sektę tez na "W".
Przyganial kocioł garnkowi :)


Offline gedeon

Odp: WOSP -Twoje sumienie
« Odpowiedź #69 dnia: 16 Styczeń, 2017, 10:32 »
   niewierzacy, myślę że bez potrzeby przenosisz tyle emocji.
Prawda jest taka, chce to daje, nie chce to nie daje. Dlatego nie dorabiaj do tego ideologii bo to bez sensu.
Mi osobiście też nie podoba się wiele spraw z Orkiestrą ale nie ja będę to rozliczał.
Pomawianie Owsiaka o propagowanie narkotyków i spowodowanie śmierci na koncertach jest naiwne.
Ten co chce kupić narkotyk zawsze znajdzie miejsce a ten co chce sprzedać zawsze się znajdzie w takim miejscu.
Każdy ma prawo opisać swoje odczucie ale róbmy to z poszanowaniem prawa.
Dlatego zmieniłem temat tego wątku.
Proszę też aby nie obrażać "M" i "Nemo" ciężko pracują tu na forum a decyzje ich są słuszne.


Offline niewierzacy

Odp: WOSP -Twoje sumienie
« Odpowiedź #70 dnia: 16 Styczeń, 2017, 14:26 »
   niewierzacy, myślę że bez potrzeby przenosisz tyle emocji.
Prawda jest taka, chce to daje, nie chce to nie daje. Dlatego nie dorabiaj do tego ideologii bo to bez sensu.
Mi osobiście też nie podoba się wiele spraw z Orkiestrą ale nie ja będę to rozliczał.
Pomawianie Owsiaka o propagowanie narkotyków i spowodowanie śmierci na koncertach jest naiwne.
Ten co chce kupić narkotyk zawsze znajdzie miejsce a ten co chce sprzedać zawsze się znajdzie w takim miejscu.
Każdy ma prawo opisać swoje odczucie ale róbmy to z poszanowaniem prawa.
Dlatego zmieniłem temat tego wątku.
Proszę też aby nie obrażać "M" i "Nemo" ciężko pracują tu na forum a decyzje ich są słuszne.

Pomawianie Owsiaka?
Przepraszam Cię Gedeon, ale chyba nie znasz tego „środowiska” w tych sprawach, tak jak ja.
A po za tym dziennikarz Pospieszalski, który był świadkiem na ślubie Owsiaka, oraz ojcem chrzestnym jego dziecka nie kłamałby oficjalnie odnośne tego co dzieje na Woodstocku, będąc tam dwukrotnie i nazywając wprost koncert złem.
Czy, to że zostało wielu uzależnionych i wpadło w alkoholizm to nie jest koszt społeczny? Pozajmowane wszystkie szpitale uczestnikami koncertu Słubice, Zgierz, Kostrzyń, Gorzów nie obciąża podatnika?

Dlaczego Owsiak - narodowy strażnik zdrowia nie zgodził się na Monar na Woodstocku oraz
oraz na inne organizacje przeciwdziałające uzależnieniom wręcz wyganiając te organizacje?

Fakt że notorycznie jest łamana ustawa w wychowaniu w trzeźwości w związku z koncertem w stosunku do przeciętnego obywatela pijącego piwo poza ogródkiem, to co ma oznaczać? 
Że nadal w naszym Państwie są równi i równiejsi?
Owsiak popiera leczenie chorób i ratowanie życia, a jednocześnie w listopadzie WOSP popiera Czarny Protest – hipokryzja.

Dlaczego nie można o tym napisać?

Dezinformacja z nim związana jest taka sama jak z Wałęsą, który ostatecznie okazał się Bolkiem. Zamieszczałem już na forum informacje na temat akcji TRUST. Tylko ludzie się nie uczą.

1 https://www.youtube.com/watch?v=fYpYYY2yh6Y
2 https://www.youtube.com/watch?v=P7hk6Ji2--g
3 https://www.youtube.com/watch?v=mCQkBA-VzOM
4 https://www.youtube.com/watch?v=dIxUzMj2Ljs
5 https://www.youtube.com/watch?v=xDmX71dG4JQ
6 https://www.youtube.com/watch?v=rHWpAw6Cc44

https://www.youtube.com/watch?v=2VsFuiZt9hw

A co do pracy M, i NEMO
Jestem współwłaścicielem forum, a inne pomagam prowadzić z troszkę większa liczbą uczestników mniej kulturalnych bardziej ociekających testosteronem i nieokrzesanych -hulają jak huragan.
Chociaż klamry wypowiadania są szersze niż tutaj to nikogo nie banuje za inne zdanie niż ja mam sam. To chyba najlepszy trening w okrywaniu prawdy i tego co słuszne, prawda?

Więc wiem na własnej skórze jaką pracę wykonują.

Tylko jak NEMO, jako pierwszy w wątku o Czarnym Proteście używa do mnie słów, które mnie maja prawo obrazić, to nie dziwne jest ze mam reakcje alergiczną na jego postawę i w konsekwencji doprowadza do mojej moderacji. Kilka osób czytało to, od czego się zaczęło, bo pytam się innych forumowiczów, co krytycznego myślą o moich ruchach.

Dlaczego tak się postępuje na tym forum i wyrzuca wątki powiązane?
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/cmentarz/t3946/
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/cmentarz/t3964/

Co do prawa  to akurat je skończyłem i pracując przez 10 lat w branży więc potrafię wziąć  odpowiedzialność za słowa, które piszę.
Ale rozumiem, że nie chcesz żeby było przez Twoje ręce.
Dlaczego jednak z tematu został wycięty  („WTS”)?

To był mój ostatni wątek oprócz pożegnania( w którym zamieszczę tylko linki do materiałów w tym audio z rozwoju osobistego) na tym forum, bo likwiduje konto.

PS

Gedeon korzystając z okazji bardzo chciałbym Ci podziękować za teczki z IPNu dotyczące tych 7 starszych,
które załatwiłeś, przecieram oczy ze zdumienia…
Jesteś odstępcą! - Odstępcą od organizacji, czy od prawdy?
WTS - to okupacja świadomości.
Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, bo tylko wtedy można wykryć to, co podważyć się nie da.


Offline M

Odp: WOSP -Twoje sumienie
« Odpowiedź #71 dnia: 16 Styczeń, 2017, 14:45 »
Wszyscy porównujący Caritas do WOSPu i na odwrót starając sie w jakiś sposób wykazywać wyższość jednej nas drugą powinni przeczytać co do powiedzenia w tej sprawie mają sami zainteresowani:

http://gosc.pl/doc/3648607.WOSP-i-Caritas-Polska-razem

Jak dla mnie pokazali klasę i jednocześnie małostkowość wszystkich którzy chcą dosrać tym których nie popierają.

Dlaczego nie można o tym napisać?

Ależ przecież wlasnie o tym napisałeś i nikt Ci tego nie zabronił :).
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń, 2017, 16:38 wysłana przez M »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: WOSP -Twoje sumienie
« Odpowiedź #72 dnia: 16 Styczeń, 2017, 15:46 »
Ten wątek powoli wygląda jak blokowanie mównicy w Sejmie. Coraz trudniej będzie się zdecydować czy zamknąć wątek czy jeszcze poczekać aż opadną emocje.    Myślę że wszystko zostało już powiedziane. Każdy opowiedział się za lub przeciw albo co niektórzy Jestem za a nawet przeciw.

Więcej już tu nie uradzimy.  :-\


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: WOSP -Twoje sumienie
« Odpowiedź #73 dnia: 16 Styczeń, 2017, 16:13 »
Bo lepiej liczyć własne wszy  niż cudze pieniądze. 😀
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 520
  • Polubień: 14355
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: WOSP -Twoje sumienie
« Odpowiedź #74 dnia: 16 Styczeń, 2017, 16:55 »
Obiecałeś mi, że NEMO nie będzie zaglądał nawet do tego wątku. Poinformowałem o tym Piotra Andryszczaka.
Bardzo przepraszam w imieniu WTS-u, że Wasza radość trwała tak krótko.  :(

M mam przesłac screena Twoich słów?
"Nemo do tego wątku nawet nie zajrzy, poprosiłem go o to."
M przysięgam na WTS, patrzyłem tylko jednym okiem, jeszcze przez palce.  :o

"Nemo: Czy Ty musisz każdy temat sprowadzać do tego co myśli o nim KK, albo jego fanatyczni wyznawcy? To jest forum byłych śJ i to co myśli KK mało kogo obchodzi. Post jako nie na temat i dodatkowo zawierający obraźliwe cytaty ląduje na cmentarzu."

Szkoda czasu na komentarz, idę spać.
Dobrej nocy życzę.  :)

Jakie praktyki taki sens pisania....
Brawo, wreszcie się przyznałeś. ;D

i tak Nemo musiał tu przyjść i pisać o "szczytności celu".
A jakoś mi było po drodze, to zajrzałem, ale tak jak przysięgałem M-owi, tylko jednym okiem i to przez dziurkę od klucza.  ;D

Miał do tego pełne prawo jak każdy z użytkowników tego forum.
Dziękuję za sprawiedliwy osąd sytuacji.  :)

Tylko jak NEMO, jako pierwszy w wątku o Czarnym Proteście używa do mnie słów, które mnie maja prawo obrazić, to nie dziwne jest ze mam reakcje alergiczną na jego postawę
Proponuję skonsultować się z lekarzem (alergologiem), lub farmaceutą, albowiem każdy lek niewłaściwie przyjmowany... itd.  ;D

Przepraszam Cię M ale nie mogłem się powstrzymać  :)
Odpowiedziałem na zarzuty względem mojej osoby w sposób humorystyczny, bo nie potrafię poważnie traktować takiej komedii, a także może dla złagodzenia napiętej sytuacji. Niewierzący, naprawdę mnie rozbawiłeś, dziękuję.  :) ;D
A na koniec mały morał.
Przyzwoity gość jak wchodzi do domu gospodarza, to akceptuje jego domowników oraz innych gości których on zaprosił. Oraz to w jaki sposób ten ustawił meble i pomalował ściany. A jeżeli nie akceptuje, to nie mówi o tym głośno, tylko przemilcza sytuację. A jeżeli go to bardzo razi, to grzecznie wychodzi dziękując za gościnę.
Natomiast gość nieprzyzwoity, będzie nakazywał gospodarzowi przemalowanie ścian i przestawienie mebli, bo on tak uważa i tylko on ma rację. I wtedy nawet bardzo cierpliwemu gospodarzowi, lub któremuś z domowników, lub innych gości może wymsknąć się kąśliwa uwaga. Ten nieprzyzwoity gość potem będzie dzielił się z innymi swoją wizją zdarzeń, szukając poklasku.


Dziękuję za uwagę. Mam nadzieję że Niewierzący otrzymał odpowiednie wsparcie.  ;D Pozdrawiam wszystkich  :)
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń, 2017, 23:05 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi