Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ranking braci obwodowych  (Przeczytany 94192 razy)

Offline Dietrich

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #75 dnia: 15 Grudzień, 2016, 13:16 »
Pasuje do niego.
Nie wiem czy bym nie uznała tego za ironię na jej miejscu :P
Taki nie za wysoki, szczupły brunet, koło 45.
Tak ponoć było. Dopiero musiał wyjaśniać, że wszędzie go częstowano frykasami a on chciał chleba z dżemem pojeść.  :D


Offline noelo

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #76 dnia: 15 Grudzień, 2016, 13:51 »
To nie mógł sobie kupić? oni chyba jedzą coś więcej niż obiad? ;p


Offline Trzecia Owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 48
  • Polubień: 164
  • wielka tajemnica wiary: złote, euro i dolary
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #77 dnia: 21 Grudzień, 2016, 00:45 »
Pamiętam że był jeszcze taki obwodowy Dariusz Baumert z Żoną. Swojego czasu u nas w małym miasteczku w zachodniopomorskim była afera między dwiema rodzinami, dochodziło nawet do tego że jedna kobieta z drugą się poszarpały na sali, jedna drugą śledziła na mieście i wysyłała anonimowe smsy z pogróżkami. Gdy Baumert przyjechał rozwiązać tą sprawę (brzmi to co najmniej jakby był z jakiegoś biura śłedczego FBI albo archiwum X) to po zapoznaniu się ze wszystkim złapał się za głowę i poszedł się napić z gospodarzem u którego mieszkali na kwaterze z żoną. Potem gospodarz opowiadał że wydoili razem litra i Baumert się mu popłakał i mówił że on jest prosty chłop ze śląska, że on w kopalni pracował, że nie wie jak to rozwiązać. Takie dramaty były...

Potem przyjechał okręgowy który znany był jako ''specjalista od zadań niewykonalnych" i poustawiał towarzystwo za Baumerta.
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień, 2016, 00:46 wysłana przez Trzecia Owca »
Jestem bratem strasznym na usługach Strasznicy


Offline Technolog

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #78 dnia: 21 Grudzień, 2016, 17:17 »
Może Daniel, nie Dariusz? Jak Daniel to spoko człowiek. Ostrożnie podchodził do wykluczeń.


GROM

  • Gość
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #79 dnia: 24 Grudzień, 2016, 08:58 »
Dla mnie największym freakiem był Bogumił Godzina. Nie dość, że dziwacznie się nazywał, to adekwatnie do tego zachowywał. ;)
Gdy był przeziębiony i miał katar to potrafił nawet wejść na podium z wystającymi z nosa tamponikami zrobionymi z chusteczek higienicznych, które nosił bez skrępowania. :o ;D
Merytorycznie też dziwak, śmiertelnie poważny, brak poczucia humoru. Przemówień nie pamiętam, bo najbardziej mi te chusteczki utkwiły w pamięci. ;)
Ciężko go ocenić w tym rankingu. Maksymalnie dałabym mu zero, ale za rozbawianie braci chyba powinien dostać 10. ;)
Żona miała chyba na imię Teresa.
Burak i obłudnik ale dobry zawodnik karate


Offline falafel

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #80 dnia: 25 Grudzień, 2016, 21:20 »
Może Daniel, nie Dariusz? Jak Daniel to spoko człowiek. Ostrożnie podchodził do wykluczeń.

Baumert byl gospodarzem sali w steszewie. Chyba ze to nie ten


Offline rychtar

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #81 dnia: 26 Grudzień, 2016, 07:37 »
Dla mnie największym freakiem był Bogumił Godzina. Nie dość, że dziwacznie się nazywał, to adekwatnie do tego zachowywał. ;)
Gdy był przeziębiony i miał katar to potrafił nawet wejść na podium z wystającymi z nosa tamponikami zrobionymi z chusteczek higienicznych, które nosił bez skrępowania. :o ;D
Merytorycznie też dziwak, śmiertelnie poważny, brak poczucia humoru. Przemówień nie pamiętam, bo najbardziej mi te chusteczki utkwiły w pamięci. ;)
Ciężko go ocenić w tym rankingu. Maksymalnie dałabym mu zero, ale za rozbawianie braci chyba powinien dostać 10. ;)
Żona miała chyba na imię Teresa.

Szacun dla gościa. A czy gdy miał problemy żołądkowo - jelitowe to też wkładał sobie tampony w różne otwory? :)
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline Technolog

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #82 dnia: 26 Grudzień, 2016, 09:13 »
Baumert byl gospodarzem sali w steszewie. Chyba ze to nie ten
Ten obwodowy i ten z sali w Stęszewie to są bracia. Ale coś mi się chyba imiona pomyliły. Na pewno jeden z nich ma Daniel.


Offline Giwon

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #83 dnia: 03 Styczeń, 2017, 18:16 »
Bartkowski - 10 - najcieplej i najmilej wspominam, być może dlatego żem gówniarz był za jego rządów, ale wspominam go cieplo
Kośka - 8 - slabo pamiętam ale wspominam nawet dobrze
Torżewik - 8, znany jako Marian Twarożek, z klubem siostr w wieku gimnazjalnym piszacymi listy do Nadarzyna aby go nie przenosić xD, wykładowca na moim KSP, później zesłany na pioniera specjalnego jeśli się nie mylę
Kańtoch - 6sympatyczny, wykładowca nr 2 z KSP
Filus - 2, ten mnie zaczął wybudzać, nie żyje, chyba sepsa, niemniej jestem mu wdzięczny za krecią robote wzgledem zboru i wielkie zasługi względem mnie, za jego kadencji wypadłem z usługiwania
Morawiec (Morawiecki?) - 9, też okręgowy, taki showman, na pewno ktos go kojarzy ;) z nim miałem punkt (czytanie biblii) w Malborku jak nasz zbór miał szkołę, jajcarz, na niego starsi sie powoływali że szkicu tak mocno trzymać sie nie trzeba, wszak sam okregowy tych rad nie stosuje
Zdeb - 5, taki nijaki, choć sympatyczny
Radwan - 7 - nawet  ok
Breszke (?) - 2 - najnudniejszy mówca obwodowy ever xD ale tylko zza mównicy, w kulisach nawet spoko
Prorok i Paliwoda znam tylko z widzenia za słabo żeby wystawić notę.

Połowę z nich miałem u siebie na kwaterze, znam nie tylko z sali ale tez z kulisów przygotowywań zgromadzeń no i KSP

Być może kogoś pominąłem ale nie chce mi się wracać myślami w tak odległe czasy


A jeszcze Jordan był ale go to kompletnie nie pamiętam, pierwsze nazwisko jakie kojarzę w rubryce NO
Człowiek rodzi się po to, żeby przeżyć życie i to od niego zależy czy go nie przegapi.


Offline Ariana

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #84 dnia: 03 Styczeń, 2017, 19:31 »
No proszę...nawet kilku znam.
Arkadiusz Morawiec - tak się nazywał ten showman, jeśli to ten sam :)

Bartkowski - 10 - najcieplej i najmilej wspominam, być może dlatego żem gówniarz był za jego rządów, ale wspominam go cieplo
Kośka - 8 - slabo pamiętam ale wspominam nawet dobrze
Torżewik - 8, znany jako Marian Twarożek, z klubem siostr w wieku gimnazjalnym piszacymi listy do Nadarzyna aby go nie przenosić xD, wykładowca na moim KSP, później zesłany na pioniera specjalnego jeśli się nie mylę
Kańtoch - 6sympatyczny, wykładowca nr 2 z KSP
Filus - 2, ten mnie zaczął wybudzać, nie żyje, chyba sepsa, niemniej jestem mu wdzięczny za krecią robote wzgledem zboru i wielkie zasługi względem mnie, za jego kadencji wypadłem z usługiwania
Morawiec (Morawiecki?) - 9, też okręgowy, taki showman, na pewno ktos go kojarzy ;) z nim miałem punkt (czytanie biblii) w Malborku jak nasz zbór miał szkołę, jajcarz, na niego starsi sie powoływali że szkicu tak mocno trzymać sie nie trzeba, wszak sam okregowy tych rad nie stosuje
Zdeb - 5, taki nijaki, choć sympatyczny
Radwan - 7 - nawet  ok
Breszke (?) - 2 - najnudniejszy mówca obwodowy ever xD ale tylko zza mównicy, w kulisach nawet spoko
Prorok i Paliwoda znam tylko z widzenia za słabo żeby wystawić notę.

Połowę z nich miałem u siebie na kwaterze, znam nie tylko z sali ale tez z kulisów przygotowywań zgromadzeń no i KSP

Być może kogoś pominąłem ale nie chce mi się wracać myślami w tak odległe czasy


A jeszcze Jordan był ale go to kompletnie nie pamiętam, pierwsze nazwisko jakie kojarzę w rubryce NO


Offline Giwon

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #85 dnia: 03 Styczeń, 2017, 19:50 »
Pomieszały mi sie nazwiska, Morawiec Arkadiusz to Okregowy przynajmniej  w moich stronach, fajnie mówił, ale showman to Daniel Zieliński, o! :D Ten to miał gadane, fajne przykłady dużo własnych historii i jajcarz taki w sumie, regularnie w czasie punktów cała sala się śmiała, czy to zebranie czy kongres tak samo. Ale potrafił też wzruszyć, po prostu jeden z miszczów manipulancji :D solidne 9/10
Człowiek rodzi się po to, żeby przeżyć życie i to od niego zależy czy go nie przegapi.


Offline Ariana

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #86 dnia: 03 Styczeń, 2017, 20:43 »
Zielińskiego nie kojarzę...Byłam już pewnie dawno poza ;)
Za czasów mojej bytności WTS Morawiec z tego, co pamiętam był obwodowym.


Pomieszały mi sie nazwiska, Morawiec Arkadiusz to Okregowy przynajmniej  w moich stronach, fajnie mówił, ale showman to Daniel Zieliński, o! :D Ten to miał gadane, fajne przykłady dużo własnych historii i jajcarz taki w sumie, regularnie w czasie punktów cała sala się śmiała, czy to zebranie czy kongres tak samo. Ale potrafił też wzruszyć, po prostu jeden z miszczów manipulancji :D solidne 9/10


Offline Giwon

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #87 dnia: 03 Styczeń, 2017, 21:06 »
No oni się zmieniają, okręgowy nie jest non stop okręgowym, a zanim awansuje to pracuje w obwodzie, Radwan był najpierw u nas w obwodzie o potem chyba na okręgowego awansował, a po czasie w okręgu z powrotem na obwód, przynajmniej tak kojarzę. Chyba że jakieś awanse do Nadarzyna czy coś, ale to już nie wiem ;)



Przypomniał mi się dowcip, jak nazywa się żona nadzorcy obwodu? - Obwodnica, a nadzorcy okręgu? - Okrężnica xD
Człowiek rodzi się po to, żeby przeżyć życie i to od niego zależy czy go nie przegapi.


Offline zenobia

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #88 dnia: 23 Styczeń, 2017, 20:37 »
MADEJ - nowy narybek , zna ktos.?Mowia ,ze robi porzadek.


Offline dziewiatka

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #89 dnia: 24 Styczeń, 2017, 19:16 »
Kańtoch był dobry  ale formalista przez kilka godzin uczył mnie jak prowadzić księgowość i był nie czuły na moje zapewnienia ,że i tak się tego nie nauczę.Bardzo miło wspominam Bogdan Łuszcza,Erwina Wyszomirskiego