Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ranking braci obwodowych  (Przeczytany 95083 razy)

Offline Elisavieta

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #420 dnia: 30 Lipiec, 2023, 15:51 »
Jestem za  :)


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #421 dnia: 30 Lipiec, 2023, 19:38 »
O dwóch obwodowych wspomnę którzy się tu jeszcze nie pojawili.
Darek Szalbut z Wisły- ocena 2. Bardzo bezpośredni jak to góral, ciągle coś odemnie chciał bo byłem koordynatorem. Jakiś życzliwy którego do dzisiaj nie znam doniósł mu na mnie- wyciągnął brudy z przeszłości. Już nie jest NO. Został jakiś czas temu kierowcą autobusu miejskiego w Wiśle.

Nastepny po nim był Sławomir Szwęgiel. To było dopiero zero!!! Dwa razy mieszkał u mnie podczas obsługi bo nikt ich nie chciał. On i jego żona Alicja nie integrowali się z nami. Zamiast tego on podsłuchiwał wieczorem jaki film oglądam w TV? Jak się zaczęła strzelanka to TV wyłączyłem idąc spać ale on już swoje sobie dopowiedział... Zbierał też haki na mnie u młodych: sługi  i starszego co się na nasz teren przeprowadzili. Dzięki tym młodym zrezygnowałem z koordynatora a tydzień po ostatniej obsłudze Szwęgla wiosną 2015r zrezygnowałem też z starszego. Chociaż muszę pochwalić Szwęgla: Dzięki jemu odpłynąłem i się wybudziłem. Żaden z jego  następców od 2015r (a wszyscy kolejni byli OK  ) nie spróbował odbudować mojej wiary w ORGa. Nie wiedzieli albo nie chcieli wiedzieć, że mam żal do Szalbuta a szczególnie do Szwęgla. I dzięki nim jestem tu gdzie jestem.

Kolejni po Szweglu:
Grzesiu Kościuk z żoną-10!!! Młodzi, skromni,  normalni. Więcej nie trzeba pisać. Dobrzy ludzie.

Piesik Jarosław i Joanna. Ocena prawie 10. Oboje wydają się normalni. Ona na pewno. On lubił "szczypać" się intelektualnie przed zbiórkami zadając zagadki. Nawet było to ciekawe. Wiedział, że jestem byłym starszym i nawet miałem wrażenie, że mnie w jakiś osobliwy sposób "ceni". Pewnie inni mu o mnie gadali. Ale nie tak negatywnie jak Szwęglowi.

Teraz jest Krzysztof Łatka-stary kawaler koło 50-tki. Osobliwy sposób bycia, lubi zwracać na siebie uwagę. Ale czy nieszkodliwy lub przeciwnie: toksyczny? Nie wiem bo już nie gram w ich zespole od lutego 2023.
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec, 2023, 20:19 wysłana przez Lu_Ke Sky_Walker »


Offline Lisek

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #422 dnia: 31 Lipiec, 2023, 00:54 »
Widzę, że rejon mamy wspólny. Szwęgla jakoś najmniej kojarzę. Piesik jak piszesz jest ok - teraz okupuje mieszkanie na sali w Chorzowie. Łatka indywidualista dokładnie dobierający współpracowników


Offline Gremczak

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #423 dnia: 31 Lipiec, 2023, 02:16 »

Teraz jest Krzysztof Łatka-stary kawaler koło 50-tki. Osobliwy sposób bycia, lubi zwracać na siebie uwagę. Ale czy nieszkodliwy lub przeciwnie: toksyczny? Nie wiem bo już nie gram w ich zespole od lutego 2023.
Krzysztof Łatka.
Matka Krzysztofa Łatki i Ala Andrusiewicz,żona Kostka to są siostry.


Offline Aliki

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #424 dnia: 31 Lipiec, 2023, 10:45 »
Łomatko, jak to pozory mogą mylić! Jak kogoś widzisz przez chwilę to dasz mu super ocenę... Moja koleżanka namówiła swoich rodziców aby udostępnili swoje nieużywane mieszkanie NO i jego żonie. Rodzice koleżanki nigdy nie byli sj. Mieszkanie własne ale pewne opłaty trzeba co miesiąc ponosić. Namówiła rodziców aby te opłaty ponosili, bo NO i żona to tacy dobrzy ludzie, wszystko robią dla Boga... I nie mają swoich pieniędzy... No zgodzili się.

Jedyne co sj mieli samodzielnie opłacać to ogrzewanie i prąd. Koleżanka co jakiś czas tam zaglądała i odbierała korespondencję dla rodziców. Szczęka jej opadła jak któregoś dnia ujrzała otwartą kopertę zaadresowaną do jej ojca. Z elektrowni. Okazało się, że NO list przeczytał, zadzwonił do elektrowni i podał się za ojca koleżanki. Tłumaczył się potem, że opłaty za prąd wg niego były zbyt wysokie i chciał sprawdzić czy koleżanka i jej rodzice GO nie oszukują!

Tymczasem oni po roku uregulowali za NO i żonę niedopłatę za ciepłą wodę i ogrzewanie...

Po upływie dwóch lat, kiedy NO zdawał mieszkanie, bo zmieniał teren (Wrocław), koleżanka musiała wezwać ekipę żeby odrobaczyć mieszkanie oraz wyremontować całą kuchnię bo wszystko było obrzydliwie brudne...

Tutaj i zero to byłoby za dużo...


Offline Siedemtwarzy

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #425 dnia: 31 Lipiec, 2023, 13:31 »
Powiem szczerze, ja was wszystkich podziwiam, że pamiętacie tych wszystkich obwodowych. Staram się znaleźć w pamięci obwodowych, co przewineli się przez moje życie. Jakieś nazwiska pamiętam, Sommer, Adolf (nie pamiętam nazwiska), Pałka itp.
Nawet obecnie robiącego audyty to muszę sprawdzić na tablicy. Nigdy jakoś nie wpłyneli na moje życie, bo zawsze byli dla mnie sztuczni i oderwani od życia. Tylko pionierowanie, bóg ci wszystko da, bla bla...


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #426 dnia: 31 Lipiec, 2023, 18:21 »
Jedyny którego jakkolwiek dobrze wspominam to Andrzej Piotrowski. Reszta raczej obojętna. Nie specjalnie wpłynęli na moje życie.