Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: "To wszystko wasza wina"  (Przeczytany 18479 razy)

Efezjan

  • Gość
Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #45 dnia: 29 Sierpień, 2016, 19:56 »
PS
Gdzie ten list w necie jest dostępny. Ja to zawsze w tyle jestem :'(
Też go nie mogę znaleźć; zatem z gerontasem uprzejmie prosimy o wrzucenie linku.

Z góry dziękujemy.
gerontas i Efezjan.


Offline Andrzej



Efezjan

  • Gość
Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #47 dnia: 29 Sierpień, 2016, 21:03 »
https://drive.google.com/file/d/0BwOfAQV6kfC8dUJ6eWw0QjB2NTg/view?pref=2&pli=1
Dziękuję pięknie. List bardzo dobry.
Coraz więcej ludzi otwiera oczy.
Prawda - prawda was wyzwoli. I to się sprawdza.


Offline Ariana

Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #48 dnia: 29 Sierpień, 2016, 21:07 »
Gratuluję Wam odwagi.
Wasz list daje do myślenia - oby przeczytało go do końca jak najwięcej bliskich Wam osób.


Blizna

  • Gość
Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #49 dnia: 29 Sierpień, 2016, 21:11 »
Świetny list, żałuję, że mój nie był taki rozsądny, bo pisałam go w emocjach.


Offline kinezyn

Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #50 dnia: 29 Sierpień, 2016, 21:20 »
List piękny, ale też i smutny. W ogóle smutny z tego powodu, że takim listem trzeba go pisać.
Mnie najbardziej wzruszył ostatni fragment Drodzy sąsiedzi, dalsza rodzino, znajomi!

Marleno i Macieju, trzymajcie się. Pozdrawiam serdecznie w Chrystusie Jezusie, Panu Naszym.


Offline Salome

Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #51 dnia: 29 Sierpień, 2016, 21:24 »
Drodzy Mav i Lena, ładny list, wyważony i z klasą.
 
Ja też uważam, że to nie jest już ta sama organizacja, w której przyjmowałam chrzest  :(

Życzę dużo błogosławieństw.
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Roszada

Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #52 dnia: 29 Sierpień, 2016, 21:29 »
Ja też uważam, że to nie jest już ta sama organizacja, w której przyjmowałam chrzest  :(
Po prostu ten rydwan przyspiesza. Nie każdy na piechotę dogoni rydwan. :(
Naprawdę liczba rozporządzeń, zmian, nowych świateł przeraża.
Człowiek potrzebuje stabilizacji, a nie gonienia swego ogona. :-\


Offline TomBombadil

Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #53 dnia: 29 Sierpień, 2016, 22:01 »
Kochana Marlenko i Macieju! Za każdym razem,gdy dowiaduję się o kolejnych osobach,które z umiłowania prawdy i prawości doświadczają od najbliższych takiej bezduszności ,to ogarnia mnie strach,złość,niemoc. To przykre. Jesteście bardzo odważni. My nie napisaliśmy listu. Uważamy,że Oni nie zasługują by ich tak poważnie traktować. Odwróciliśmy się jednak od bałwochwalców. Kochamy Prawdę i Boga Prawdy. W stosownym czasie wszystkie sprawy zostaną odsłonięte. Ściskam was bardzo serdecznie .Dużo sił i mądrości Bożej wam życzę. Przez jakiś czas możecie jeszcze czuć silny ból w sercu,ale z czasem on słabnie. Pojawia się spokój i radość z wolności. Jezus dotrzymuje słowa,zyskacie 100krotnie ojców,matek,braci i sióstr. We mnie macie bliską osobę. Niestety nie z Kalisza.


Offline peleg

Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #54 dnia: 29 Sierpień, 2016, 22:02 »
Jeżeli Roszada pisze że rydwan przyśpiesza to znaczy że to już jest galop, pozdrawiam Kalisz .


Blizna

  • Gość
Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #55 dnia: 29 Sierpień, 2016, 22:53 »
Tak samo mówią moi rodzice: "To nie jest organizacja, do której się przyłączaliśmy".
Nawet ja mam wrażenie, chociaż chrzest brałam w 2002 roku, że to było coś innego.


Offline Ariana

Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #56 dnia: 30 Sierpień, 2016, 18:01 »
Tak samo mówią moi rodzice: "To nie jest organizacja, do której się przyłączaliśmy".
Nawet ja mam wrażenie, chociaż chrzest brałam w 2002 roku, że to było coś innego.


Ja brałam chrzest w latach dziewięćdziesiątych. Byłam nastolatką, spędziłam młodość w tej sekcie. A teraz to już jest korporacja i sekta. Wtedy to była tylko sekta.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #57 dnia: 30 Sierpień, 2016, 18:18 »
Również życzę Wam dużo szczęścia. Poznacie na pewno wielu wspaniałych ludzi, nie będziecie sami, to tylko kwestia czasu. :)


Ja brałam chrzest w latach dziewięćdziesiątych. Byłam nastolatką, spędziłam młodość w tej sekcie. A teraz to już jest korporacja i sekta. Wtedy to była tylko sekta.


Drodzy Mav i Lena, ładny list, wyważony i z klasą.
 
Ja też uważam, że to nie jest już ta sama organizacja, w której przyjmowałam chrzest  :(

Życzę dużo błogosławieństw.

Zgadzam się z Wami. Oj coś czuję, że chyba tą organizację ktoś sprzedał, a ktoś inny kupił i stąd takie zmiany. ;) Albo jakaś fuzja konglomeratowa ( łączące się przedsiębiorstwa działają w innych branżach, np. religia plus nieruchomości) albo ktoś wycofuje kasę którą zainwestował ::)
Ciekawe czy Robert Ciranko nie pracuje dla Tumpa, nie zdziwiłbym się ;)
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień, 2016, 18:33 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Roszada

Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #58 dnia: 30 Sierpień, 2016, 18:20 »
Jeżeli Roszada pisze że rydwan przyśpiesza to znaczy że to już jest galop, pozdrawiam Kalisz .
*** w13 15.4 ss. 23-24 ***
Rydwan ten mógł się poruszać z dużą szybkością i momentalnie zmieniać kierunek (Ezech. 1:15-21).

*** w14 15.9 s. 6  ***
Jehowa kieruje swoim rydwanem, czyli organizacją, z ustaloną przez siebie prędkością. Liczy się Jego rachuba czasu, a nie nasza.

*** w13 15.8 ss. 29-30 ***
A gdy widzimy, jak błogosławi ziemskiej części swej organizacji, to tak jakbyśmy widzieli Jego niebiański rydwan podążający naprzód

Kto go będzie gonił? ;)

*** w10 15.4 s. 10 ***
Jeśli posłusznie i lojalnie stosujemy się do wytycznych ziemskiej części organizacji Jehowy, to dajemy dowód, że dotrzymujemy kroku Jego niebiańskiemu rydwanowi


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Sierpień, 2016, 18:25 »
*** w13 15.4 ss. 23-24 ***
Rydwan ten mógł się poruszać z dużą szybkością i momentalnie zmieniać kierunek (Ezech. 1:15-21).

*** w14 15.9 s. 6  ***
Jehowa kieruje swoim rydwanem, czyli organizacją, z ustaloną przez siebie prędkością. Liczy się Jego rachuba czasu, a nie nasza.

*** w13 15.8 ss. 29-30 ***
A gdy widzimy, jak błogosławi ziemskiej części swej organizacji, to tak jakbyśmy widzieli Jego niebiański rydwan podążający naprzód

Kto go będzie gonił? ;)


Oby ten RYDWAN nie zniknął gdzieś za horyzontem na Kajmanach. Chociaż może byłoby lepiej. Ale to niemożliwe. Ciągle za duża kasa w obrocie i w dojnych owieczkach. Dopóki owieczki są w zagrodzie i mają mleko, Wts da radę. 
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień, 2016, 18:28 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission