Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3100 razy)

Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Grudzień, 2016, 00:38 »
Ja bym zdecydowanie wolał, żebyś "podwójnym agentem" jednak nie był.  ;D
Nemo ... no to chyba nie posłaniec Nadarzyna? Co?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Rybak

Odp: Witam
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Grudzień, 2016, 01:26 »
Ja bym zdecydowanie wolał, żebyś "podwójnym agentem" jednak nie był.  ;D


Po prostu chciałbym wyciągnąć z tego bagna tyle osób ile się da, mówię o zborze śj czyli WTS jak potocznie jest tu nazywana organizacja. Mam nadzieję że dla niko na tym forum to nie jest problem. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów



Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Grudzień, 2016, 01:33 »


Po prostu chciałbym wyciągnąć z tego bagna tyle osób ile się da, mówię o zborze śj czyli WTS jak potocznie jest tu nazywana organizacja. Mam nadzieję że dla niko na tym forum to nie jest problem. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Piotr, ja żartuję.  ;D Podwójny agent, to agent działający na dwa fronty, czyli w tym wypadku kapujący na nas do WTS-u i nam na WTS.  ;D Bądź po prostu naszym agentem  :D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Rybak

Odp: Witam
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Grudzień, 2016, 16:00 »
Piotr, ja żartuję.  ;D Podwójny agent, to agent działający na dwa fronty, czyli w tym wypadku kapujący na nas do WTS-u i nam na WTS.  ;D Bądź po prostu naszym agentem  :D

No ok :) póki co troszkę brakuje mi dystansu do tego wszystkiego, od dwóch tygodni chodzę skołowany i czuję że rośnie we mnie jakaś agresja, złość i żal. Chyba by pomogło jakbym mógł dać komuś w ryj ale z wizą do usa będzie słabo :)