Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: "To wszystko wasza wina"  (Przeczytany 18410 razy)

KaiserSoze

  • Gość
Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #75 dnia: 31 Sierpień, 2016, 10:26 »
Ale ja jestem spokojny, tylko odpowiedziałem na pytanie :)

Jeśli chodzi o nagrane przypadki z Australii to miały miejsce na przestrzeni ostatnich 60 lat, przy czym najnowsze miały miejsce jeszcze w zeszłym roku.

I z wypowiedzi GJ Joe Jackassa wynika, że każdego miesiąca/roku są zgłaszane nowe.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #76 dnia: 31 Sierpień, 2016, 11:59 »
Bardzo nam miło czytając wszystkie Wasze wypowiedzi. Możecie być pewni, że ten list to nie nasze ostatnie słowo. Jesteśmy w porozumieniu z kilkoma działaczami z forum i zamierzamy narobić Świadkom Jehowy w Polsce trochę szumu. Myślę, że zaczniemy od opublikowania naszej historii wybudzania się, bo pokazuje ona w bolesny sposób jak działają starsi zboru, nadzorcy obwodu i inni ludzie na stanowiskach, na co mamy konkretne dowody. Na pewno zajmie nam chwilę spisywanie tego wszystkiego i zbieranie w jedną całość, ale myślę, że będzie warto na to chwilę poczekać.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #77 dnia: 31 Sierpień, 2016, 12:10 »
Bardzo nam miło czytając wszystkie Wasze wypowiedzi. Możecie być pewni, że ten list to nie nasze ostatnie słowo. Jesteśmy w porozumieniu z kilkoma działaczami z forum i zamierzamy narobić Świadkom Jehowy w Polsce trochę szumu. Myślę, że zaczniemy od opublikowania naszej historii wybudzania się, bo pokazuje ona w bolesny sposób jak działają starsi zboru, nadzorcy obwodu i inni ludzie na stanowiskach, na co mamy konkretne dowody. Na pewno zajmie nam chwilę spisywanie tego wszystkiego i zbieranie w jedną całość, ale myślę, że będzie warto na to chwilę poczekać.

piszcie, piszcie, już czekam :)


Offline parasin

Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #78 dnia: 02 Wrzesień, 2016, 02:09 »
Cytuj
Jesteśmy w porozumieniu z kilkoma działaczami z forum i zamierzamy narobić Świadkom Jehowy w Polsce trochę szumu.
Oj to mi się bardzo podoba... już nie mogę się doczekać, ale wytrwam!


Offline Nomadan

Odp: "To wszystko wasza wina"
« Odpowiedź #79 dnia: 11 Grudzień, 2016, 03:07 »
Halo Maciej i Marlena!Witam Was serdecznie!Nie mam nic wspolnego z Kaliszem, Wolowem i Swierzawa, ale interesujecie mnie Wy jako ludzie i exy!Macieju, proponowalem Ci juz znajomosc na fejsie, ale przypuszczam, ze nie udalo Ci sie wiele o mnie dowiedziec i spusciles mnie do kanalu.Nie mam Ci tego za zle, ale jesli pozwolisz to jeszcze raz wysle Ci zaproszenie i moze "pogadamy" na zywo przez Mesengera?Oprocz wspolnych tematow okazac sie moze, ze mamy sporo wspolnych znajomych.Tymczasem wspolczuje Wam ostracyzmu ze strony fanatycznej rodziny, ale niestety tez tak mam. Moj jedyny brat liczy wciaz, zemina u mnie skutki "psychicznej choroby i znow wroce do Jehowy czyli "do zboza" jak ja to mowie!Pisanie nie jest moja najmocniejsza strona i wole rozmawiac. Czytam Twoje swiadectwo, ale ciezko mi je znalezc w jednym miejscu, wiec zbieram to do kupy po kawaleczku. Jestescie jeszcze mlodzi, wiec mocno wierze w to, ze dacie sobie rade i odnajdziecie swoje miejsce na tej planecie.Pozdrawiam serdecznie i do przeczytania!