Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 207978 razy)

Offline CEGŁA

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #135 dnia: 04 Sierpień, 2016, 23:01 »
Ludzie, wyluzujcie, ja już mam oczopląs od przewijania stron wątku :)
A co do całej akcji: I Kto tu jest debeściak, Panowie Nadarzyniacy ?!

:) :) :)

"I kto jest Debeściak?!" --> Myślałem że się posikam ze śmiechu  ;D
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Fantom

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #136 dnia: 04 Sierpień, 2016, 23:08 »
Dodam jeszcze, że przynajmniej ok 10 razy próbowano dostac się do grupy ex na fb z fikcyjnych kont.Niestety nie byli w stanie odpowiedzieć na banalne pytanie weryfikacyjne. Zaraz po tym pytaniu blokowali swoje konta lub usuwali .
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline M

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #137 dnia: 04 Sierpień, 2016, 23:18 »
List do starszych 1.08.16 akapit 19ty:

Strażnica 1.01.97 strona 29 akapit 1:

A na torcie wisienka:

Papier wszystko przyjmie.

Wewnętrzne dokumenty Biura Oddziału, w tym tzw. formularz S-66 "Guidelines for Service Desks" który opublikowała komisja Australijska zupełnie inaczej tę sprawę przedstawiają. Podobnie jak praktyka, którą ukazuje lista pedofili z Australii :). Z których niejeden był zamianowany już po fakcie molestowania dziecka.


Blizna

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #138 dnia: 04 Sierpień, 2016, 23:34 »
Dla mnie to cały czas jest pogranicze jakiegoś bardzo taniego, nieskobudżetowego science fiction, że oni tu wleźli.
To chyba świadczy o tym, jak głupich ludzi tam przyjmują.
To nie jest zadanie jak dla CIA, a i tak to spartolili.
Żal mi Was, Betelczycy, no zero poparcia Jehowy.


Offline wrzesien

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #139 dnia: 04 Sierpień, 2016, 23:38 »
Wewnętrzne dokumenty Biura Oddziału, w tym tzw. formularz S-66 "Guidelines for Service Desks" który opublikowała komisja Australijska zupełnie inaczej tę sprawę przedstawiają. Podobnie jak praktyka, którą ukazuje lista pedofili z Australii :). Z których niejeden był zamianowany już po fakcie molestowania dziecka.

Dokładnie to mam na myśli. Papier przyjmie wszystko, a jak ma się do stanu rzeczywistego - jak widać.
Jeszcze ciekawa sprawa jest z "wydaniami" danych publikacji. W jednym kraju "nowe światło" przychodziło dużo szybciej niż w innym.


Offline preampusDistortus();

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #140 dnia: 05 Sierpień, 2016, 00:12 »
Sytuacja z betelczykami skłoniła pewną osobę do jeszcze gorliwszego szerzenia prawdy o prawdzie, a także przyczyniania się do jej rozgłosu. Stąd też dziś na WTSArchive.com pojawiło się kolejnych kilka listów. Listów, które dekady temu powinny być usunięte i zniszczone. :D :D :D


Offline marek

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #141 dnia: 05 Sierpień, 2016, 02:09 »
To już dziesiąta strona co rozpisuje się o jakimś podgladaczu, co tu się dzieje?
Nad poważnymi sprawami to tylko są 2, 3 strony a nad takimi poparancami z nadarzynka dopiero 10 stron po 2 dniach.
To stajecie się jak , za przeproszeniem, sąsiedzkie forum.
Szukać sensacji i prowokacji.
 :)
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień, 2016, 02:15 wysłana przez marek »


Offline M

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #142 dnia: 05 Sierpień, 2016, 02:50 »
To już dziesiąta strona co rozpisuje się o jakimś podgladaczu, co tu się dzieje?
Nad poważnymi sprawami to tylko są 2, 3 strony a nad takimi poparancami z nadarzynka dopiero 10 stron po 2 dniach.
To stajecie się jak , za przeproszeniem, sąsiedzkie forum.
Szukać sensacji i prowokacji.
 :)

Marku, gdyby tylko chodziło o podglądanie to byśmy się tak nie rozpisywali. Najwyraźniej nie złapałeś co tak bardzo wzburzyło wszystkimi i nie, nie była to sama wizyta gościa z Nadarzyna, ale to do czego posuwał się ten, który zasiada tam gdzie ponoć jest źródło prawdy. No ale wybaczamy Ci :).


Offline CzarnySmok

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #143 dnia: 05 Sierpień, 2016, 08:31 »
To już dziesiąta strona co rozpisuje się o jakimś podgladaczu, co tu się dzieje?
Nad poważnymi sprawami to tylko są 2, 3 strony a nad takimi poparancami z nadarzynka dopiero 10 stron po 2 dniach.
To stajecie się jak , za przeproszeniem, sąsiedzkie forum.
Szukać sensacji i prowokacji.
 :)
Marku Drogi, to nie jest reżimowe forum tylko wolnościowe :)


Offline marek

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #144 dnia: 05 Sierpień, 2016, 09:45 »
Teraz doczytałem, rozumiem, że wyciągał dane, ode mnie nic nie chciał.


Offline Roszada

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #145 dnia: 05 Sierpień, 2016, 10:07 »
Teraz doczytałem, rozumiem, że wyciągał dane, ode mnie nic nie chciał.
Ode mnie też nic nie chciał. ;)
Dlatego już nic nowego pewnie nie powiemy w tym wątku, cgyba że ci, co jeszcze głosu nie zabierali. :)
Ja już go opuszczam. :-\


Offline Alek

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #146 dnia: 05 Sierpień, 2016, 10:31 »
Spieszę donieść że nasz gość przeczytał wątek, jednak najwyraźniej był zbyt wielkim tchórzem żeby się wypowiedzieć. Co było zresztą do przewidzenia. Polityka Towarzystwa Strażnica, jak to wyjaśnił David Splane w Portugalii, jest bardzo prosta: siedzimy cicho i czekamy, aż sprawa sama ucichnie.

Drogi Panie Adrianie Rzeźwicki i jego współpracownicy: Nie ucichnie! Już ja o to zadbam, aby ludzie dowiedzieli się jakimi ohydnymi metodami się posługujecie. Takim swoim działaniem jeszcze bardziej zachęciliście mnie do obnażania Was przy każdej możliwej sposobności i daliście mi do ręki dodatkowy argument przeciwko Waszej zbrodniczej organizacji - jak na dłoni mam dowód kłamstwa i manipulacji wysoko postawionych ludzi "dla dobra sprawy". Z tego się już nie wywiniecie.

Nadarzyn posługuje się tak ochydnymi i podłymi metodami że nie mieści się to w najszerszym pojęciu.Mali i podli tchórze w swym postępowaniu i brzydze się ich czynami.Za każdy zablokowany film nakręce 3 następne i będe krzyczał jeszcze głośniej organizował akcjie i manifestacjie .Grzechy tej sekty narosły aż do nieba i czas drodzy by zebrać się na odwagę i zacząć działać i bronić prawdy siebie naszych rodzin i tych wrażliwych niewinnych ludzi których ci sk....ele mogą zwieść i skrzywdzić.Społeczeństwo powinno się dowiedzieć o prawdziwym ich obliczu.
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień, 2016, 10:36 wysłana przez Alek »
Mój kanał na Youtube - Detektor Prawdy.


Offline Noc_spokojna

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #147 dnia: 05 Sierpień, 2016, 10:48 »
Teraz doczytałem, rozumiem, że wyciągał dane, ode mnie nic nie chciał.

Marku, może pamiętasz jeszcze stare forum na NK.

Tam była sytuacja z wyciąganiem danych, i wiemy jak to się skończyło dla Dawida, mogę przypomnieć.

Cytuj
Pisząc wcześniej na innym forum wymieniłem prywatne informacje z jego właścicielką, jedna z nich była tej treści:

 
Cytuj
  03.06.2011 19:18
    (...)
    A jeśli chodzi o moich wyznawców, to pomimo, że od kilku lat nie chodzę na zebrania, i nie zdaję owocu, to nie jestem wykluczony, ani nie napisałem listu o wykluczeniu. Ale to tylko do Twojej wiadomości, bo na tym forum pisze ktoś kto mnie zna.

    Dawid


Przestałem pisać na tamtym forum, kiedy zostałem zaproszony na to. Poczułem się bezpieczny, bo to forum zamknięte. Niestety pomimo, że osoby co do której miałem podejrzenia, że może mnie rozpoznać, nie ma na liście użytkowników tego forum, wczoraj zostały mi wręczone przez starszego wydrukowane wszystkie moje posty z poprzedniego, jak i z tego forum.
Mogłem się upierać, że nie ja jestem ich autorem, bo pisze z konta fikcyjnego, ale moja żona, również potwierdziła, że to forum czytam, i na nim piszę.

Po nieprzespanej nocy, mogę tylko podziękować donosicielowi, który pomógł mi podjąć najwzniejszą w moim dotychczasowym życiu decyzję.

Dziękuję ludziom z tego forum, którzy okazali mi sporo zrozumienia i serca i podtrzymywali na duchu, do niczego przy tym nie namawiając, dziękuję Nadzorcy Podróżującemu, który mnie tu zaprosił, Pani Wandzie, Pani słowa dużo dla mnie znaczą i będę do nich wracał jak do najlepszej nauki, dziękuję Irkowi, zazdroszczę Ci Irku tak niezłomnej wiary w Jehowę, która nie przesłania Ci widoku na drugiego człowieka, dziękuję Ci za słowa wsparcia, dziękuję Dorocie, dzięki Tobie nie wyjde z organizacji z poczuciem, że porzucam Boga, ale, że odłączam się od ludzkiego rządu.

Likwiduję konto, bo nie byłbym w stanie i tak teraz odpisywać, a nawet czytać rad, podpowiedzi, czy namów. Sam muszę się z tym uporać.

Pozdrawiam

Dawid

http://nk.pl/#forum/8/1510/2868
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline alojzy pompka

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #148 dnia: 05 Sierpień, 2016, 11:14 »

Nadarzyn posługuje się tak ochydnymi i podłymi metodami że nie mieści się to w najszerszym pojęciu.Mali i podli tchórze w swym postępowaniu i brzydze się ich czynami.Za każdy zablokowany film nakręce 3 następne i będe krzyczał jeszcze głośniej organizował akcjie i manifestacjie .Grzechy tej sekty narosły aż do nieba i czas drodzy by zebrać się na odwagę i zacząć działać i bronić prawdy siebie naszych rodzin i tych wrażliwych niewinnych ludzi których ci sk....ele mogą zwieść i skrzywdzić.Społeczeństwo powinno się dowiedzieć o prawdziwym ich obliczu.

Alek masz rację.

Niech bracia  i ludzie postronni dowiedzą się, że to nie żadne owieczki a wilki w przebraniu.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #149 dnia: 05 Sierpień, 2016, 11:19 »

Nadarzyn posługuje się tak ochydnymi i podłymi metodami że nie mieści się to w najszerszym pojęciu.Mali i podli tchórze w swym postępowaniu i brzydze się ich czynami.Za każdy zablokowany film nakręce 3 następne i będe krzyczał jeszcze głośniej organizował akcjie i manifestacjie .Grzechy tej sekty narosły aż do nieba i czas drodzy by zebrać się na odwagę i zacząć działać i bronić prawdy siebie naszych rodzin i tych wrażliwych niewinnych ludzi których ci sk....ele mogą zwieść i skrzywdzić.Społeczeństwo powinno się dowiedzieć o prawdziwym ich obliczu.


Nadarzyn posługuje się tak ochydnymi i podłymi metodami że nie mieści się to w najszerszym pojęciu.Mali i podli tchórze w swym postępowaniu i brzydze się ich czynami.Za każdy zablokowany film nakręce 3 następne i będe krzyczał jeszcze głośniej organizował akcjie i manifestacjie .Grzechy tej sekty narosły aż do nieba i czas drodzy by zebrać się na odwagę i zacząć działać i bronić prawdy siebie naszych rodzin i tych wrażliwych niewinnych ludzi których ci sk....ele mogą zwieść i skrzywdzić.Społeczność powinna się dowiedzieć o prawdziwym ich obliczu.

Też, tak myślę, że grupa nadarzyńska nie zdaje sobie sprawy, że jest wiele osób które siedzą cicho w naszym kręgu, które  są jak mina przeciwpancerna. Siedzą cicho, nie zakładają kanałów, nie robią żadnych akcji kongresowych, tylko dlatego że boją się utraty rodziny. Kiedy im to w pewnym momencie odbiorą, najadą swoim czołgiem(rydwanem) na minę i  z pewnością stracą gąsienice. Założą je z powrotem, ale za chwilę najadą na kolejną minę.

 Ci nie wybudzeni starsi wiekiem mówią, że tak już było kilka razy na przestrzeni wieku, że odstępcy atakowali, a póżniej odpuszczali, bo nie mogli pozyskać innych.

Tylko wtedy nie było internetu i tego braciszkowie nie przewidzieli.
Tak jak nie docenili Cedara z Jw Survay.
Podobało mi się że ulegli Johnowi w sprawie rodziny z którą mieszka, a która jest SJ. Na swoim kanale ostrzegł WTS, że jeżeli tkną jego teściów, będą wywierać jakąkolwiek presję, żeby teście ograniczyli z jego żoną (zresztą również odstępcą) kontakty, on założy taki sam kanał w języku chorwackim i postara się aby być na nim tak samo aktywnym jak w angielskiej wersji.
A ryzyko jest takie że odpłynęło by połowę Chorwacji.
I chyba Loydowi się udało, bo nic mi nie wiadomo, żeby miał taki sam kanał w Chorwacji. Jest tam 5 545 aktywnych Świadków Jehowy (głosicieli) należących do 65 zborów. A więc ryzyko WTS-u wielkie, zwłaszcza jeżeli chodzi o nowych. Blokada młodych rekrutów myślę,że na poziomie 70 80 procent.
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission