Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 209118 razy)

Offline PoProstuJa

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #120 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:57 »
Coś ty, oni są mocni w śledzeniu nastolatków spacerujących za rękę i w ustalaniu kroju kiecki czy spodni :D

No wiesz... dziewczyna da chłopakowi potrzymać się za rękę... i skończą w łóżku!  ;D

Głosicielowi dasz tablet z internetem... i skończy na stronie odstępców!  ;D

Nadarzyn - zwłaszcza teraz - musi się bardzo zabezpieczać przed takimi wypadkami!  ;D ;D ;D


Offline gerontas

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #121 dnia: 04 Sierpień, 2016, 22:00 »
Dzięki nadarzyńskiej perfidnej akcji, nasze forum odwiedziło i odwiedzi jeszcze tysiące osób w całej Polsce.
Dziękujemy Wam Nadarzynie za piękną reklamę.


Offline PoProstuJa

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #122 dnia: 04 Sierpień, 2016, 22:09 »
Nie, bo odstępca to najgorszy sort człowieka. Ściganie ich to priorytet i takich myślących inaczej należy bezwzględnie znależć, dopaść, wykluczyć i poddać ostracyzmowi.  Szkoda, że nie można zgłaszać ich na policje, ale chociaż można by ich było polać  smołą. ;)

Masz rację Baran! W końcu zgodnie z rozumowaniem WTS pedofil może okazać skruchę, wyleczyć się i wzrastać duchowo w zborze wykonując coraz to odpowiedzialniejsze zadania. To że skrzywdził w przeszłości dzieci nie przeszkodzi mu w tym, żeby zostać starszym w innym zborze, który nie zna jego przeszłości (i raczej nie pozna).

No a dla odstępcy - który odkrył prawdziwie oblicze WTS - nie ma już ratunku! Kasy do skrzynki już nie wrzuci, a jeszcze inne owce ze zboru uświadomi.

W tym zestawieniu odstępca - pedofil, wiadomo, że odstępca przegrywa z kretesem!
 ;D ;D ;D


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #123 dnia: 04 Sierpień, 2016, 22:09 »
No wiesz... dziewczyna da chłopakowi potrzymać się za rękę... i skończą w łóżku!  ;D

Głosicielowi dasz tablet z internetem... i skończy na stronie odstępców!  ;D

Nadarzyn - zwłaszcza teraz - musi się bardzo zabezpieczać przed takimi wypadkami!  ;D ;D ;D

Za krótka spódniczka czy sukienka, zbyt rozkloszowana, zbyt zwiewna niech tylko wiatr zawieje i już barci na pokuszenie wystawia. A zbyt obcisła, oj nie, toż to bezeceństwo....



A na poważnie, w Nadarzynie teraz musi się gotować.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Cielec Kierowniczy

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #124 dnia: 04 Sierpień, 2016, 22:21 »
W Nadarzynie właśnie dramatycznie wzrosło zużycie wody.
Jest to spowodowane nieoczekiwanym rozstrojem żołądkowym tajnej grupy inwigilacyjnej, kryptonim FINLANDIA. ;D
Po prostu chłopaki siedzą w toalecie z gigantyczną obstrukcją. :P



Offline Exodus

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #125 dnia: 04 Sierpień, 2016, 22:24 »
W chwili kiedy zasiadłem wątek czyta 112 gości! Było kiedyś więcej?
Ciekawe czy kolacja w Betel dziś smakowała?

Brat Baran (chociaż wolałbym aby nazywał się druga owca - mniej turlałbym się ze śmiechu) mógłby w roczniku ex-JW zapisać ten incydent.
Żołnierze z polskiego oddziału jw.org przebrani za wieśniaków wpadli do lasu w celu wyłapania partyzantów. A tu partyzanty rozebrały ich do gołego. I co się okazało? Że pod pachami mieli wytatuowane jw.org. A teraz widać jak na golasa przez pole uciekają.

Hej tam, ludziki z warszawskiej 14, życzę dobrej nocki - ja dziś będę spał wyjątkowo dobrze.

no teraz 134 gości, nie mata co robić?
  A dla mnie TEN BRAT - to Brat Baran-ek Taki Super gość!!!
A widzicie , jak tak przez te pola uciekają w popłochu na golasa ... widzicie coś jeszcze?
Bo ja tak  :) !
w ŚRODKU pola czekają na nich zboczeńcy ! Odpłaca im teraz za niewinne dzieci !!!
Każdego wezmą na sucho i z OSOBNA ! ;D
Niech każdy z nich szuka teraz CO NAJMNIEJ 2 ŚWIADKÓW !!!


Offline wind of change

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 72
  • Polubień: 151
  • żyj i pozwól żyć
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #126 dnia: 04 Sierpień, 2016, 22:27 »
Cytuj
Nie, bo odstępca to najgorszy sort człowieka. Ściganie ich to priorytet i takich myślących inaczej należy bezwzględnie znależć, dopaść, wykluczyć i poddać ostracyzmowi.  Szkoda, że nie można zgłaszać ich na policje, ale chociaż można by ich było polać  smołą. ;)

 Nawiązując do najgorszego sortu Obecna władza w PL to się chyba od WTS uczy, nie wiem tylko czy właściwy wzór obrała...


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #127 dnia: 04 Sierpień, 2016, 22:29 »
Za krótka spódniczka czy sukienka, zbyt rozkloszowana, zbyt zwiewna niech tylko wiatr zawieje i już barci na pokuszenie wystawia. A zbyt obcisła, oj nie, toż to bezeceństwo....



UWAŻAJ!!!WIELKI BRAT PATRZY
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #128 dnia: 04 Sierpień, 2016, 22:34 »
Za krótka spódniczka czy sukienka, zbyt rozkloszowana, zbyt zwiewna niech tylko wiatr zawieje i już barci na pokuszenie wystawia. A zbyt obcisła, oj nie, toż to bezeceństwo....



UWAŻAJ!!!WIELKI BRAT PATRZY

hahahaha, rozwaliło mnie to.
Te zmarszczki od śmiechu co mi się nowe potworzyły zawdzięczam Twoim wpisom, nie żebym narzekała, ponoć śmiech to zdrowie.
Co do patrzenia, tyle jego. Nie wykluczą mnie już chyba bardziej.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline TomBombadil

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #129 dnia: 04 Sierpień, 2016, 22:40 »
Z takiego Towarzystwa to zaszczyt być wykluczonym😁


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #130 dnia: 04 Sierpień, 2016, 22:40 »
Ludzie, wyluzujcie, ja już mam oczopląs od przewijania stron wątku :)
A co do całej akcji: I Kto tu jest debeściak, Panowie Nadarzyniacy ?!

:) :) :)
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień, 2016, 22:43 wysłana przez Abba »


Offline wrzesien

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #131 dnia: 04 Sierpień, 2016, 22:44 »
W końcu zgodnie z rozumowaniem WTS pedofil może okazać skruchę, wyleczyć się i wzrastać duchowo w zborze wykonując coraz to odpowiedzialniejsze zadania. To że skrzywdził w przeszłości dzieci nie przeszkodzi mu w tym, żeby zostać starszym w innym zborze, który nie zna jego przeszłości (i raczej nie pozna).

List do starszych 1.08.16 akapit 19ty:

Cytuj
Osoba, która dopuściła się seksualnego wykorzystania dziecka, przez wiele lat — je-

śli w ogóle kiedykolwiek — nie będzie miała kwalifikacji, by sprawować jakiekolwiek przywileje

w zborze. Dotyczy to również pozornie pomniejszych przywilejów.

Strażnica 1.01.97 strona 29 akapit 1:

Cytuj
starszy musi ‛panować nad sobą’ (Tytusa 1:8). Co prawda nikt z nas nie czyni tego w sposób doskonały (Rzymian 7:21-25). Ale grzech oddanego Bogu, dorosłego chrześcijanina polegający na wykorzystaniu seksualnym dziecka świadczy o nienaturalnej cielesnej słabości. Doświadczenie uczy, że ktoś taki może napastować jeszcze inne dzieci. Oczywiście nie każdy pedofil popełnia ten grzech ponownie, niemniej wielu z nich tak postępuje. Zbór zaś nie potrafi czytać w sercach, nie może więc określić, kto już na pewno nie dopuści się nadużyć seksualnych na dzieciach, a kto w dalszym ciągu ma takie skłonności (Jeremiasza 17:9). Wobec tego do ochrzczonych, dorosłych mężczyzn, którzy napastowali dzieci, w sposób szczególny odnosi się rada Pawła skierowana do Tymoteusza: „Nigdy na nikogo nie wkładaj rąk pochopnie ani nie bądź współuczestnikiem cudzych grzechów” (1 Tymoteusza 5:22). Ze względu na bezpieczeństwo naszych najmłodszych mężczyzna, o którym wiadomo, że kiedyś napastował seksualnie dzieci, nie może sprawować odpowiedzialnych funkcji w zborze. Nie może też być pionierem ani pracować w żadnej gałęzi specjalnej służby pełnoczasowej

A na torcie wisienka:

Cytuj
W zależności od praw obowiązujących w zamieszkiwanym kraju człowiek, który napastował seksualnie dzieci, może zostać skazany na pobyt w więzieniu lub ponieść inne sankcje nałożone przez państwo. Zbór nie będzie go przed tym bronił

Papier wszystko przyjmie.


Offline wind of change

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 72
  • Polubień: 151
  • żyj i pozwól żyć
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #132 dnia: 04 Sierpień, 2016, 22:45 »
"i zgadza się"  :)


Offline owcaJehowy

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #133 dnia: 04 Sierpień, 2016, 22:47 »
Niesamowite.
Może niektórzy przeczytali - "Kryzys sumienia" i wiedzą, co ich czeka na stare lata, jak zaczną mówić to, co naprawdę myślą. Ja rozmawiałam z jednym, który przebudził się będąc w Nadarzynie. Opowiadał, jakie przekręty się tam dzieją.

Przedstawiciel z Nadarzyna powiedział na sprawie, że on czytał tylko nagłówki listów i przekazywał do odpowiedniego działu. Tak się z tym rozpędził, że nawet jak list był skierowany bezpośrednio do niego, to tego nie zauważał i nic nie pamięta. 

Pozdrawiam Was.


Offline PoProstuJa

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #134 dnia: 04 Sierpień, 2016, 22:55 »
Przedstawiciel z Nadarzyna powiedział na sprawie, że on czytał tylko nagłówki listów i przekazywał do odpowiedniego działu. Tak się z tym rozpędził, że nawet jak list był skierowany bezpośrednio do niego, to tego nie zauważał i nic nie pamięta. 

Amnezja, to bardzo popularna choroba wśród Betelczyków, starszych zboru, a nawet wśród członków Ciała Kierowniczego.

Na przesłuchaniu sądowym w Australii dotyczącym afery pedofilskiej najczęstszy zwrot padający z ust przesłuchiwanych brzmiał "Nie pamiętam!"