Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wykluczony  (Przeczytany 34849 razy)

Offline peleg

Odp: Wykluczony
« Odpowiedź #75 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 00:46 »
Może znalazłeś sie wśród fajnych ludzi.Pozazdrościć.Piszesz że ŚJ są najbliżej prawdy.Czyli tak naprawde ile prawdy mają 60% może 75% a może 99%.
Reszta to co informacje obojętne czy kłamstwa? Czy na zebraniu usłyszałeś kiedyś że to co słyszysz nie pochodzi od Boga.? Kto jest kłamcą ten który
kłamie w 40% czy w 25% czy w 1% ?  Raczej każdy . Bez względu na ilość miłych osób  jest organizacją która kłamie lub posługuje sie półprawdami. Może też że nie jesteś swiadomy krzywd które wyrządziła osobom wykazującym istnienia obłudy i niedomówień w kwestiach biblijnych.
Stąd też może i na tym forum zbiera to co zasiała.Zacznij zadawać pytania w wielu zasadnych kwestiach które tu zostały postawione i przekonasz sie czy serdeczność osób w twoim gronie pozostanie ta sama.


Blizna

  • Gość
Odp: Wykluczony
« Odpowiedź #76 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 00:47 »
Wykluczony niechcący ujawnił swój przedział wiekowy.
A moderacja z pewnością wie o nim jeszcze więcej, taka zasada działania forum internetowego.
Pajaca to robi z siebie ktoś, kto w 21. wieku chce być anonimowy w necie :D
Oj, trollowac też trzeba umieć, tu widać słabego trolla :)
W dodatku niezbyt rozgarnietego i nie uczącego się nic a nic na błędach.


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Wykluczony
« Odpowiedź #77 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 08:45 »
Sposób wypowiedzi Wykluczonego wskazuje na głęboki wewnętrzny konflikt. Wręcz rozdarcie poprzez ogromny dysonans poznawczy  :-\
On zdaje sobie sprawę (choćby czytając to forum), że "prawdy" nie da się dłużej obronić. I zapewne - wbrew temu, co o sobie pisze - jest bardzo mocno związany z organizacją.
Dlatego się miota, jak osaczone zwierzę, szarpiąc i gryząc wszystko dookoła.
A samo "wysyłanie do psychiatry" rozmówców jest w rzeczywistości rozpaczliwym krzykiem o taką pomoc dla niego.  :(
Smutne to, ale jemu należy się od nas jak najbardziej współczucie zamiast nerwów.
Dlatego okazujmy mu "specjalną troskę" należną pewnej specyficznej grupie potrzebujących wsparcia w przejściu do normalności.
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Wykluczony
« Odpowiedź #78 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 09:52 »
Sposób wypowiedzi Wykluczonego wskazuje na głęboki wewnętrzny konflikt. Wręcz rozdarcie poprzez ogromny dysonans poznawczy  :-\
On zdaje sobie sprawę (choćby czytając to forum), że "prawdy" nie da się dłużej obronić. I zapewne - wbrew temu, co o sobie pisze - jest bardzo mocno związany z organizacją.
Dlatego się miota, jak osaczone zwierzę, szarpiąc i gryząc wszystko dookoła.
A samo "wysyłanie do psychiatry" rozmówców jest w rzeczywistości rozpaczliwym krzykiem o taką pomoc dla niego.  :(
Smutne to, ale jemu należy się od nas jak najbardziej współczucie zamiast nerwów.
Dlatego okazujmy mu "specjalną troskę" należną pewnej specyficznej grupie potrzebujących wsparcia w przejściu do normalności.

Podejrzewam że wiele osób było na tym etapie. A to że teraz Nasze argumenty nie trafiają, wcale nie oznacza że ich nie zapamięta i może trafią w przyszłości.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Blizna

  • Gość
Odp: Wykluczony
« Odpowiedź #79 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 10:00 »
I to zdanie "chętnie rozmawiam sobie z nimi przy stojakach" what the...?
Podejrzewam, że gdybym ja podeszla do "dawnych znajomych" przy stojaku żeby sobie "porozmawiać", to by na mój widok wzięli stojak pod pachę i zwiewali gdzie pieprz rośnie, tzn. zmieniliby destynację :D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 522
  • Polubień: 14357
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wykluczony
« Odpowiedź #80 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 11:53 »
....zacznijcie tu myśleć zamiast czepiać się słówek bo to też pokazuje tylko po rz kolejny wasz poziom dyskusji ;)
Jak na razie, to Ty atakując nas tutaj całkowicie bezpodstawnie. Nikt Cię nie zmuszał do logowania się tutaj. Rozmawiasz w większości z ludźmi, którzy "miłość" tej organizacji, poczuli na własnym grzbiecie. I nie licz, że właśnie Ci ludzie będą chwalić tą organizację. Chyba się ze mną zgodzisz, że zwyczajnie po ludzku... ofiara nie będzie chwalić prześladowcy. Podniosłeś zarzut że z forum wyrzuca się osoby biorące w obronę organizację śJ. Jak na razie to Ty nie bronisz organizacji, przytaczając dowody że nie mamy racji, tylko atakujesz nas, za to że piszemy taką prawdę o WTS-ie, jaką sami zobaczyliśmy i odczuliśmy.
Przyłączę się do pytania "M". Podaj przykład, gdzie na forum są kłamliwe wypowiedzi w temacie WTS-u? Poczytaj więcej wypowiedzi, popatrz też na sąsiednie forum. A jak przeczytasz artykuły o pedofilii, przynależności do ONZ-u (ukrywanej przez CK), listy do starszych. To wtedy pomyśl czy naprawdę śJ są najbliżej religii prawdziwej.
Życzę Ci żebyś otworzył oczy i zdjął różowe okulary aprobowane przez CK. :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Wykluczony
« Odpowiedź #81 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 11:57 »
I to zdanie "chętnie rozmawiam sobie z nimi przy stojakach" what the...?
Podejrzewam, że gdybym ja podeszla do "dawnych znajomych" przy stojaku żeby sobie "porozmawiać", to by na mój widok wzięli stojak pod pachę i zwiewali gdzie pieprz rośnie, tzn. zmieniliby destynację :D

Aż tak strasznie wyglądasz?
Ja jak spotkam mówię 'część czy dzień dobry'dobry' odwracają głowy. Trochę strzelają sobie w stopę, w moim mieście każdy świadek jest znany, teren tak wychodzimy że ludzie kojarzą, odwracają się nie reagują znaczy obraził się,  Ciekawe jak się tłumacza, że nie podzielam ich poglądów. A nie przestanę im się kłaniać bo fajne reakcje ich i widzących to ludzi. Wredny babiszon że mnie, szczycę się tym.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Wykluczony
« Odpowiedź #82 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 19:13 »
Sposób wypowiedzi Wykluczonego wskazuje na głęboki wewnętrzny konflikt. Wręcz rozdarcie poprzez ogromny dysonans poznawczy  :-\
On zdaje sobie sprawę (choćby czytając to forum), że "prawdy" nie da się dłużej obronić. I zapewne - wbrew temu, co o sobie pisze - jest bardzo mocno związany z organizacją.
Dlatego się miota, jak osaczone zwierzę, szarpiąc i gryząc wszystko dookoła.
A samo "wysyłanie do psychiatry" rozmówców jest w rzeczywistości rozpaczliwym krzykiem o taką pomoc dla niego.  :(
Smutne to, ale jemu należy się od nas jak najbardziej współczucie zamiast nerwów.
Dlatego okazujmy mu "specjalną troskę" należną pewnej specyficznej grupie potrzebujących wsparcia w przejściu do normalności.

  Też tak uważam. Cała jego złość, bezsilność jest skierowana w naszą stronę. Emocje jakie nim szarpią są na tyle bolesne, że kąsa i pluje, pluje i kąsa, jakbyśmy to my byli temu winni.

A przecież to nie nasza ani nikogo wina, że CK i organizacja okłamuje  swoich wiernych. 

Nie jest wstydem wdepnąć w g....,ale w nim pozostać.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline wykluczony

Odp: Wykluczony
« Odpowiedź #83 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 23:12 »
A wy tu bawicie się w psychiatrów czy w kogo ? Czy może w radę starszych ? O mój stan zdrowia nie martwcie się, martwcie się o swoje bo naprawdę jesteście tak przesiąknięci nienawiścią że aż się boję o was ;)
Byłem 10 lat w organizacji , odszedłem bo tak jak nie chciąło mi się chodzić do kościoła tak samo nie chce mi się chodzić na zebrania. Na pewno wolałbym być dalej świadkiem niż w innej religii chociazby dlatego, że po was widzę, co się z wami dzieje. jesteście przecież tacy sami jak tzw moherowe berety ;)
Może faktycznie psychiatra jest wam potrzebny, żeby wyleczyć was z chorej już chyba nienawiści .
A jak ktos był "nieludzko traktowany", to przypomnę, że torturowanie ludzi jest zabronione i mozna to zgłośić albo na Policję albo może to RPO ;)
Pozdrawiam i dużo szczęścia wszystkim na tym forum życzę i znależienia prawdy i drogi do Jehowy ;)


Offline Roszada

Odp: Wykluczony
« Odpowiedź #84 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 23:24 »
Dajcie se na luz z nim. Chłop szuka wojenki. :)
Ja mu jej nie dostarczę. Niech se idzie gdzie chce i niech nie troluje i nie wyzywa od psychicznych.

Lubi dużo o nienawiści pisać, więc trza mu dać spokój by się nie denerwował. ;)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 522
  • Polubień: 14357
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wykluczony
« Odpowiedź #85 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 23:31 »
A wy tu bawicie się w psychiatrów czy w kogo ? Czy może w radę starszych ? O mój stan zdrowia nie martwcie się, martwcie się o swoje bo naprawdę jesteście tak przesiąknięci nienawiścią że aż się boję o was ;)
Byłem 10 lat w organizacji , odszedłem bo tak jak nie chciąło mi się chodzić do kościoła tak samo nie chce mi się chodzić na zebrania. Na pewno wolałbym być dalej świadkiem niż w innej religii chociazby dlatego, że po was widzę, co się z wami dzieje. jesteście przecież tacy sami jak tzw moherowe berety ;)
Może faktycznie psychiatra jest wam potrzebny, żeby wyleczyć was z chorej już chyba nienawiści .
A jak ktos był "nieludzko traktowany", to przypomnę, że torturowanie ludzi jest zabronione i mozna to zgłośić albo na Policję albo może to RPO ;)
Pozdrawiam i dużo szczęścia wszystkim na tym forum życzę i znależienia prawdy i drogi do Jehowy ;)
Twoje posty trącą mi postami niejakiego "Szitusa, Batmana i jeszcze kogoś tam( już nie pamiętam). Dodatkowo otrzymujesz moderacje. I to nie za Twoje nieudolne, niepoparte dowodami bronienie religii śJ, a za obrażanie uczestników forum.
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec, 2016, 23:37 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Wykluczony
« Odpowiedź #86 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 23:42 »
A wy tu bawicie się w psychiatrów czy w kogo ? Czy może w radę starszych ? O mój stan zdrowia nie martwcie się, martwcie się o swoje bo naprawdę jesteście tak przesiąknięci nienawiścią że aż się boję o was ;)
Byłem 10 lat w organizacji , odszedłem bo tak jak nie chciąło mi się chodzić do kościoła tak samo nie chce mi się chodzić na zebrania. Na pewno wolałbym być dalej świadkiem niż w innej religii chociazby dlatego, że po was widzę, co się z wami dzieje. jesteście przecież tacy sami jak tzw moherowe berety ;)
Może faktycznie psychiatra jest wam potrzebny, żeby wyleczyć was z chorej już chyba nienawiści .
A jak ktos był "nieludzko traktowany", to przypomnę, że torturowanie ludzi jest zabronione i mozna to zgłośić albo na Policję albo może to RPO ;)
Pozdrawiam i dużo szczęścia wszystkim na tym forum życzę i znależienia prawdy i drogi do Jehowy ;)

Dziękuję za pozdrowienia i życzenia, to bardzo miłe.

Psychiatra, fakt przyda mi się, ale nie przez moją niechęć/nienawiść jak stwierdziłeś do świadków, a z powodu 'miłości' jakiej tam doświadczyła i goryczy - przyjaźni, zaufania jakiej tam poznałam. Podejrzewam że są osoby na forum co myślą podobnie w tym temacie.

Zgadzam się z przedmówcami że szukasz ukojenia w swoich rozterkach. Napisz za jakiś czas czy nie mylę się. Nie chce mi się wierzyć że ktoś tak szarżuje bez jakiegoś głębszego powodu. Powody mogą być różne, od niskiego/wysokiego ciśnienia, przez niewyspanie, kłopoty gdzieś tam, kłótnie z kimś, wewnętrzne rozterki.

Przemyśl wszystko na spokojnie, daj sobie czas, analizuj fakty.

Napisałeś że wolałbyś być świadkiem, to dlaczego jesteś nieaktywny? "nie chce mi się chodzić na zebrania tak jak kiedyś nie chciało mi się chodzi do Kościoła" to nie argument.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline gangas

Odp: Wykluczony
« Odpowiedź #87 dnia: 01 Czerwiec, 2016, 23:59 »
 Wykluczony. Jesteś super gość widziałem cię na rowerze i nie rezygnuj z niego. To naprawdę twoja pasja. Daj wycisk pedałom. ;) ;) ;)
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Szyszoonia

Odp: Wykluczony
« Odpowiedź #88 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 15:53 »
Moj Bosche  ;D alez ja sie dowiedzialam duzo na swoj temat: frustratka z wybujala wyobraznia, palajaca nienawiscia i wymagajaca konsultacji z psychiatra... No nic tylko faktycznie trzeba sie wodki napic  ;D Bo na trzezwo nie da rady. sama ze soba nie wytrzymam ;D ;D


Offline Iza

Odp: Wykluczony
« Odpowiedź #89 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 18:24 »
Moj Bosche  ;D alez ja sie dowiedzialam duzo na swoj temat: frustratka z wybujala wyobraznia, palajaca nienawiscia i wymagajaca konsultacji z psychiatra... No nic tylko faktycznie trzeba sie wodki napic  ;D Bo na trzezwo nie da rady. sama ze soba nie wytrzymam ;D ;D
Dawaj , Szyszoonia, polewaj!
 my, psychicznie chore frustratki z wybujała wyobraźnią musimy się trzymać razem! :-*
Gdzie Duch Pana, tam wolność.