Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.  (Przeczytany 7640 razy)

Offline Reskator

WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« dnia: 19 Wrzesień, 2023, 10:53 »
Jakiego wyboru dokonają "odstępcy"15x23?
Będę głosował na Konfederacje ale tylko dlatego by sprzeciwić się PO i PIS.
Jak to "odstępca" ;)
Myślę iż żadna partia nie będzie miała większości w Sejmie koniec monopolu na władzę.
Gdyby wygrało PO nastąpi wielkie rozliczanie PIS i błyskwawiczne podwyższki wszystkiego by pokazać jak PIS rządził nieudolnie gdyby tego nie zrobili a pudrowali trupa jak PIS, to za wszelkie podwyższki obarczano by PO po kilku miesiącach gdy spłynie całkowicie puder z trupa a klapa wybije z szamba  pokazując stan gospodarki.
Dożyliśmy ciekawych czasów.
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień, 2023, 10:56 wysłana przez Reskator »


Offline Do

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Wrzesień, 2023, 11:14 »
Ja już zagłosowałem na krolestwo boże


Offline Siedemtwarzy

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Wrzesień, 2023, 14:42 »
Konfederacja ma jakiś program?? Pis ma rozdawnictwo, PO hybrydę rozdawnictwa z przedsiębiorczością. Trzecia droga wali konia, Kaczyńskiemu, a Lewica w sumie chce się przebić z 35 godzinnym tyg pracy. Konfederacja ma tylko hasła... z których może się momentalnie wycofać podejmując współpracę z pisem...


Offline Reskator

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Wrzesień, 2023, 16:25 »
Ja już zagłosowałem na krolestwo boże
Też jestem za Królestwem Jezusa.
Konfederacja to mój bunt przeciw POPIS a nie wybór.


Offline Siedemtwarzy

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Wrzesień, 2023, 16:45 »
Jest jeszcze PJJ...


Offline Światus

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Wrzesień, 2023, 17:32 »
Lewica w sumie chce się przebić z 35 godzinnym tyg pracy.

Wolę PO, oni obiecują 4-dniowy tydzień pracy... Hmmm, no tak, 4 dni, ale ile godzin?
Podoba mi się zdanie: "Mogę wam obiecać...".
To tak, jakby powiedzieć; "Mogę pójść", zamiast; "Idę". ;)
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Reskator

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Wrzesień, 2023, 18:54 »
Wolę PO, oni obiecują 4-dniowy tydzień pracy... Hmmm, no tak, 4 dni, ale ile godzin?
Podoba mi się zdanie: "Mogę wam obiecać...".
To tak, jakby powiedzieć; "Mogę pójść", zamiast; "Idę". ;)
A może PO niech da gwarantowany dochód i niech wszyscy leżą do góry brzuchem.?
W bogatej Szwajcari zrobiono referendum czy wprowadzić gwarantowany dochód.
Suweren dał jasno do zrozumienia -NIE.
Praca praca i jeszcze raz praca ma dawać kasę.


Offline Siedemtwarzy

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Wrzesień, 2023, 19:04 »
Resekator, praca nie daje pieniędzy. Widzę, bajeczki konfederacji działają. Gdyby praca dawała pieniądze to dzieci pracujące od 8 roku życia byłyby miliarderami...


Offline Światus

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Wrzesień, 2023, 19:33 »
Wydaje mi się, że sytuacja pracowników zmieniła się dzięki wejściu na polski rynek zagranicznych firm. Im zależy na dobrych pracownikach i płacą wyższe wynagrodzenia. Gdyby to zależało od polskich pracodawców, wszyscy dostawaliby najniższą krajową z informacją, że "na twoje miejsce czekają już inni".
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Reskator

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Wrzesień, 2023, 19:44 »
Resekator, praca nie daje pieniędzy. Widzę, bajeczki konfederacji działają. Gdyby praca dawała pieniądze to dzieci pracujące od 8 roku życia byłyby miliarderami...
Jak widzę masz więcej twarzy jak 7
Tak myślę że masz aż 77 twarzy i trzeba ci przebaczyć jak nakazywał Mistrz uczniom.
Nie czytasz mnie ze zrozumieniem i nadinterpretujesz moje post ale to twój problem przyjacielu.
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień, 2023, 19:49 wysłana przez Reskator »


Offline Estera

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Wrzesień, 2023, 20:18 »
   Drodzy Panowie.
   Widzę, że polityka Was bardzo absorbuje, w przeciwieństwie do mnie.
   Ale odważę się jako kobieta tego kraju zabrać głos, choć w tej kwestii to jestem sporym laikiem.
   Ale jeśli możecie, to doradźcie mi.
   Gdybym miała wybrać się na najbliższe wybory, to najlepiej na kogo byłoby zagłosować poza PIS i PO?
   Bo tak z migawek różnych, które tam zasłyszałam, to wydawałoby się, że Konfedracja jest jakąś tam alternatywą w kontrze do PIS i PO.
   A może Polska Jest Jedna (PJJ)?
   Przez moment wydawała mi się ta opcja dość ciekawą opcją.
   Jeszcze Artur Kalbarczyk z jakąś tam swoją propozycją wchodzi na rynek polityczny.
   Ale ogólnie sporo politycznego zamieszania jest.
   I nie wiadomo na co się zdecydować.

   Osobiście ...

   To w tej kwestii, to też tak jak wszędzie, jak w grę wchodzi kasa.
   I o politykach i polityce mam podobne zdanie jak o sektach i religiach.
   Maski ludzi politycznych się zmieniają, a tak naprawdę w końcu chodzi tylko o jedno.
   Żeby dorwać się do koryta :'(
   Obiecanek dużo, kiełbasa wyborcza się kręci.
   PIS ze swoich wielu obietnic się nie wywiązał, przez swoje 8 lat rządów.
   Podobnie jak wcześniej PO.
   Przed wyborami padają różne deklaracje.
   Ogromna walka o elektoraty, jak np., w przypadku PIS i emerytów.
   PIS obiecał emerytury stażowe, do zamrażarki sejmowej pochowali projekty, nawet kilka.
   A teraz przed wyborami wyciąga się znów je z tej zamrażarki, a już nowe pokolenie zdążyło wyrosnąć, czekając na te emerytury stażowe.
   W latach 80-tych już coś tam było podpisane w tej kwestii z "Solidarnością".
   Jak słyszę jakiegoś polityka, który przeprasza, że ludzie aż 43 lata na nie tam czekają i że to trochę długo.
   Ale już teraz, to coś tam ruszy z kopyta, napewno, napewno.
   To jak poważnie tych wszystkich polityków traktować?
   No jak?
   :'( :'(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline PoProstuJa

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Wrzesień, 2023, 22:11 »
Ja już wiem dlaczego Świadkowie nie mogą głosować. Bo jakby mogli, to zbory byłyby w strzępach. Ludzie by się kłócili na kogo głosować!

A na kogo głosować? Jeśli ktoś jest zadowolony z obecnych rządów, nie przeszkadza mu rozkradanie państwa i afery, to w ogóle nie musi iść głosować. Brak głosu niezdecydowanych oznacza, że ponownie wygra PIS.

Jak ktoś chce żeby kobiety miały przerąbane, to śmiało może głosować na konfederację. Oni obiecują jeszcze brak podatków... Co w praktyce oznacza, że wszystko będzie musiało zostać sprywatyzowane i wszystko płatne. Gorzej jak komuś wybuchnie pożar, a nie będzie go stać na przyjazd straży pożarnej. No trudno... najwyżej spłonie.

I na koniec - jeżeli nie interesujesz się polityką, to nie znaczy, że polityka nie interesuje się Tobą!


Offline Gremczak

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Wrzesień, 2023, 22:28 »
   Drodzy Panowie.
   Widzę, że polityka Was bardzo absorbuje, w przeciwieństwie do mnie.
   Ale odważę się jako kobieta tego kraju zabrać głos, choć w tej kwestii to jestem sporym laikiem.
   Ale jeśli możecie, to doradźcie mi.
   Gdybym miała wybrać się na najbliższe wybory, to najlepiej na kogo byłoby zagłosować poza PIS i PO?
   Bo tak z migawek różnych, które tam zasłyszałam, to wydawałoby się, że Konfedracja jest jakąś tam alternatywą w kontrze do PIS i PO.
   A może Polska Jest Jedna (PJJ)?
   Przez moment wydawała mi się ta opcja dość ciekawą opcją.
   Jeszcze Artur Kalbarczyk z jakąś tam swoją propozycją wchodzi na rynek polityczny.
   Ale ogólnie sporo politycznego zamieszania jest.
   I nie wiadomo na co się zdecydować.

   Osobiście ...

   To w tej kwestii, to też tak jak wszędzie, jak w grę wchodzi kasa.
   I o politykach i polityce mam podobne zdanie jak o sektach i religiach.
   Maski ludzi politycznych się zmieniają, a tak naprawdę w końcu chodzi tylko o jedno.
   Żeby dorwać się do koryta :'(
   Obiecanek dużo, kiełbasa wyborcza się kręci.
   PIS ze swoich wielu obietnic się nie wywiązał, przez swoje 8 lat rządów.
   Podobnie jak wcześniej PO.
   Przed wyborami padają różne deklaracje.
   Ogromna walka o elektoraty, jak np., w przypadku PIS i emerytów.
   PIS obiecał emerytury stażowe, do zamrażarki sejmowej pochowali projekty, nawet kilka.
   A teraz przed wyborami wyciąga się znów je z tej zamrażarki, a już nowe pokolenie zdążyło wyrosnąć, czekając na te emerytury stażowe.
   W latach 80-tych już coś tam było podpisane w tej kwestii z "Solidarnością".
   Jak słyszę jakiegoś polityka, który przeprasza, że ludzie aż 43 lata na nie tam czekają i że to trochę długo.
   Ale już teraz, to coś tam ruszy z kopyta, napewno, napewno.
   To jak poważnie tych wszystkich polityków traktować?
   No jak?
   :'( :'(
Zagłosuj na RDiP.


Offline Reskator

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Wrzesień, 2023, 09:17 »
Ja już wiem dlaczego Świadkowie nie mogą głosować. Bo jakby mogli, to zbory byłyby w strzępach. Ludzie by się kłócili na kogo głosować!
I ludzie się kłócą widzę to na codzień nawet w rodzinach są podziały co do wyboru partii!
Mąż zwolennik PIS mówi do żony i córki że mają wziąć karty on je wypełni a one mają tylko wrzucić do urn. Jak widzę Konfederacja jest atakowana przez wszystkie partie,tylko jak rozmawiam z ludżmi modymi to wielu będzie głosować właśnie na Konfederację wielu się nie ujawnia by nie mieć wrogów w środowisku wielu będzie też głosowało na PO.Jedno jest pewne i pozytywne żadna z parti nie będzie rządzić już samodzielnie koniec z dyktaturą jednej jedynej słusznej partii jaką było PIS inaczej PZPR-2.

« Ostatnia zmiana: 20 Wrzesień, 2023, 09:31 wysłana przez Reskator »


Offline BetMan

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Wrzesień, 2023, 09:29 »
Na początku uważałem że Mentzen z Konfederacji miał jakiś przekaz, ale okazało się że trafia głównie hasłami w social mediach...
I do tego coraz bardziej ujawniły się ich chore poglądy! Jedyny plus chcieli pogonić niewdzięcznych Ukraińców, których my utrzymujemy >:(
Teraz nie widzę alternatywy, więc chyba pozostanie wybór pomiędzy duopolem, ze zdecydowanym wskazanie na PO
Reszta to przystawki, mam nadzieję że "Trzecia Droga" doprowadzi Hołownie i Tygryska w ślepy zaułek, czyli nie wejdą do Sejmu!
A hasła socjalistyczne oraz promowanie LGBT i innych lewackim pomysłów po stronie Lewicy zupełnie do mnie nie przemawia, no może poza rozdziałem państwa od kościoła >:D