Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.  (Przeczytany 7641 razy)

Offline foks

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #285 dnia: 01 Listopad, 2023, 08:53 »
Panie Trolu,
Już myślałem, że po wyborach znikniesz z tego forum dla byłych  ŚJ na zawsze. Ale nie.

Komu najbardziej zależy na tym by Polacy się kłócili, spierali, nienawidzili? Tym którzy nas nienawidzą. Tym którzy od roku 1945 do 1989 nas gnębili i uciskali w swym ciemnogrodzie czyli Ruskim. Oni dziś nie chcą odpuścić Ukrainie, im też zależy by na Bliskim Wschodzie się mieliło bo wpisuje się to w Ruski porządek świata. Ja tam jednak wolę zachodnie urządzanie świata ze swoimi wadami...
A taki debata grosiki dostaje za każdy głupi wpis na forum od Ruskiej ambasady pod warunkiem, że mąci w głowach ludzi. Dlatego zgłaszam formalny wniosek do Nemo o USUNIĘCIE tego typka z forum SJWP.
Debata nie był nigdy  ŚJ, nie brał udziału w żadnej dyskusji doktrynalnej ale o polityce PISowskiej będącej na rękę Ruskim chętnie się wypowiada. Już wolę, żeby na tym forum nic nie pisano zamiast sztucznego ruchu który generuje debata.
Podsumowując: debata MUSISZ odejść. Niech administracja ci to ułatwi  :o

Ps. Dla malkontentów, że chcę ograniczenia dyskusji: tak,  taką dyskusję należy ograniczać. Bo jest za kasę oraz jest na rękę wiecie komu.
Widzę że chyba nie bardzo wiesz gdzie zamykano, nadal zamykają ludziom usta, skoro piszesz takie rzeczy.
Ruski mir zawsze słynął z braku wolności słowa i represjonowania tych, którzy mieli inne zdanie niż wymagane przez rządzących.
Jesteś chyba jeszcze świadkiem Jehowy, trafiłeś z jakichś powodów na "odstępcze forum", dlaczego chciałbyś zamykać usta i usuwać mających odmienne od ciebie poglądy?
Czy tak nie robi się cały czas u śj, względem tych, którzy odbiegają poglądami od tych ustalanych przez ciało kierownicze?
Pozwól , że jeszcze raz "zamącę" ci w głowie. Może dojdziesz do właściwych wniosków.
Jak to jest, skoro zwolenników PiS nazywasz trollami opłacanymi przez ruski mir, uważasz "zwycięską opozycję" za przedstawicieli "zachodniego ładu" a przedstawiciel ruskiego miru - Łukaszenka, gratuluje Polakom dobrego wyboru i odsunięcia PiS od władzy?
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-lukaszenka-gratuluje-polakom-dobra-robota-nie-spodziewalem-s,nId,7113791

Owocnych przemyśleń życzę!
« Ostatnia zmiana: 01 Listopad, 2023, 09:51 wysłana przez foks »


Offline darew

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #286 dnia: 01 Listopad, 2023, 09:57 »




Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #287 dnia: 01 Listopad, 2023, 14:44 »
Widzę że chyba nie bardzo wiesz gdzie zamykano, nadal zamykają ludziom usta, skoro piszesz takie rzeczy.
Ruski mir zawsze słynął z braku wolności słowa i represjonowania tych, którzy mieli inne zdanie niż wymagane przez rządzących.
Jesteś chyba jeszcze świadkiem Jehowy, trafiłeś z jakichś powodów na "odstępcze forum", dlaczego chciałbyś zamykać usta i usuwać mających odmienne od ciebie poglądy?
Czy tak nie robi się cały czas u śj, względem tych, którzy odbiegają poglądami od tych ustalanych przez ciało kierownicze?
Pozwól , że jeszcze raz "zamącę" ci w głowie. Może dojdziesz do właściwych wniosków.
Jak to jest, skoro zwolenników PiS nazywasz trollami opłacanymi przez ruski mir, uważasz "zwycięską opozycję" za przedstawicieli "zachodniego ładu" a przedstawiciel ruskiego miru - Łukaszenka, gratuluje Polakom dobrego wyboru i odsunięcia PiS od władzy?
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-lukaszenka-gratuluje-polakom-dobra-robota-nie-spodziewalem-s,nId,7113791

Owocnych przemyśleń życzę!

Foks, gdybyś potrafił czytać to w moim ostatnim zdaniu znalazła się odpowiedź na twoje przydługie pytania. Ochłoń, przeczytaj jeszcze raz moje wyjaśnienie z ostatniego zdania i będziesz wiedział dlaczego taką dyskusję należy ograniczać siłą.
Bez odbioru.

Ps. Zdjęcia które zamieścił Darew są dowodem na to, że warto ograniczać dyskusję z zwolennikami PISu.
« Ostatnia zmiana: 01 Listopad, 2023, 14:46 wysłana przez Lu_Ke Sky_Walker »


Offline darew

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #288 dnia: 02 Listopad, 2023, 17:38 »


Offline darew

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #289 dnia: 02 Listopad, 2023, 19:26 »


Offline Reskator

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #290 dnia: 02 Listopad, 2023, 19:55 »
Dla mnie mogą i codziennie zmieniać marszałka byleby dla dobra Polski.
Tylko też podzielam głosy niektórych członków Konfederacji.
By Tusk na kolanach nie podpisywał w Brukseli wszystkiego.
Co mu podsuną do podpisu stosując szantaż- kasa- za -podpis.
W sprawie choćby co2,samochodów,zdrowia,klimatu.
Nie dajmy wejść sobie na plecy UE.
Niech najpierw CHINY i USA najwięksi truciciele dadzą przykład.
A UE niech przestanie odgrywać rolę królika doświadczanego w świecie.

« Ostatnia zmiana: 02 Listopad, 2023, 20:12 wysłana przez Reskator »


Offline debata

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #291 dnia: 02 Listopad, 2023, 20:28 »
Dla mnie mogą i codziennie zmieniać marszałka byleby dla dobra Polski.
Tylko też podzielam głosy niektórych członków Konfederacji.
By Tusk na kolanach nie podpisywał w Brukseli wszystkiego.
Co mu podsuną do podpisu stosując szantaż- kasa- za -podpis.
W sprawie choćby co2,samochodów,zdrowia,klimatu.
Nie dajmy wejść sobie na plecy UE.
Niech najpierw CHINY i USA najwięksi truciciele dadzą przykład.
A UE niech przestanie odgrywać rolę królika doświadczanego w świecie.
Alles für Deutschland


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #292 dnia: 02 Listopad, 2023, 20:49 »
Widzę, że jest już was dwóch: debata i darew  :(   Albo jeden z dwoma kontami?
Żałosny jest ten wasz przekaz....


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #293 dnia: 02 Listopad, 2023, 21:03 »
(mtg): ''najgłupszym grzechem diabła jest próżność''  >:D >:D >:D


Offline debata

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #294 dnia: 02 Listopad, 2023, 21:07 »
Widzę, że jest już was dwóch: debata i darew  :(   Albo jeden z dwoma kontami?
Żałosny jest ten wasz przekaz....
Żadnych  poglądów nie przedstawiłeś w temacie. Jedyne na co cię stać to krytyka forumowiczów, wyzywanie ich od trolli oraz chęć ograniczania i wyrzucania ich z forum.
Wracaj do organizacji pokajaj się za grzech odstępstwa, może za kilka lat znowu kopnie cię przywilej starszego.
Dalej bedziesz mógł robic to co uwielbiasz. Będziesz uczestniczył w nieomylnych komitetach sądowniczych, ograniczał i wykluczał.
Bardzo ci widzę tego brakuje.
« Ostatnia zmiana: 02 Listopad, 2023, 21:11 wysłana przez debata »


Offline Gostek

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #295 dnia: 03 Listopad, 2023, 08:40 »
Mam paru takich trąconych w rodzinie, co to nie potrafią o niczym innym rozmawiać tylko o tym, co dla nich jest ważne. Każdy temat musi się skończyć, że za wszystkie złe rzeczy odpowiedzialny jest Tusk.
Ostatnio nawet na pogrzebie mnie dopadł i znowu te tematy zaczął poruszać. Ja mu na to, że to nie czas i miejsce, a on dalej swoje. Jak widział, że go olałem, to mnie od komunistów zwyzywał.😯
Szkoda tylko, że tak wiele osób ma problemy psychiczne niezdiagnozowane i uprzykszają życie innym ludziom. 😘


Offline Fantom

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #296 dnia: 03 Listopad, 2023, 09:27 »
 Zgadza się. Za wszystko PiS obarczał winą Tuska. Czyja to wina, że na opozycję głosowało 11 mln., a na PIS 7mln.? Oczywiście wina Tuska:))). I tu się z tym zgodzę.

 Sztuka hipnotyzowania oglądających jedyną przekazującą prawdę TV https://www.donald.pl/artykuly/2k7KyU85/widzowie-wiadomosci-tvp-uslyszeli-slowa-tuska-fur-deutschland-juz-152-razy
 
Dość prosta manipulacja dla osób, które oglądają jedynie TVP:) https://wiadomosci.onet.pl/kraj/donald-tusk-i-fur-deutschland-w-tvp-czego-dotyczyly-jego-slowa-po-niemiecku/vbhg7yh

Dla @debata jak to najmądrzejszy człowiek na ziemi(Kaczyński) kłamie w żywe oczy: ''Był proniemiecki, proniemiecki i jeszcze raz proniemiecki. "Für Deutschland", czyli "dla Niemiec" - te słowa bardzo często powtarzał.''
Jarosław Kaczyński
Przysucha, 9 października 2023

''Tusk przemawiał w języku niemieckim. Pełny zapis jego wystąpienia jest na profilu CDU w serwisie YouTube. Przewodniczący podziękował CDU za postawę w czasie pandemii. Podkreślił, że gdyby miał wskazać, na kogo można liczyć w trudnych chwilach, to bez wahania wskazałby właśnie na tę partię. "Wolność, transparentność, prawda, rozsądek w walce z autorytarnymi tendencjami, korupcją, kłamstwami i populizmem zostały zachowane w dużej mierze dzięki CDU" - powiedział przewodniczący EPL. I wtedy powiedział cytowane już wyżej zdanie: "Wasz sposób rządzenia był błogosławieństwem nie tylko dla Niemiec, ale dla całej Europy" (niem.: Eure Art zu regieren war ein Segen nicht nur für Deutschland, sondern für ganz Europa).

Czyli słowa "für Deutschland" dotyczyły tego, że rządy niemieckiej CDU były korzystne dla Niemiec i Europy. Natomiast nie były one żadną deklaracją ze strony Tuska, że miałby robić coś "dla Niemiec". Lecz wyrwane z kontekstu są wykorzystywane przez PiS i TVP jako dowód, że lider PO jest germanofilem, który działa "dla Niemiec". To ewidentna manipulacja i fałsz(wytłuszczenie moje).''https://konkret24.tvn24.pl/polityka/wybory-2023-kaczynski-o-tusku-bardzo-czesto-powtarzal-fur-deutschland-to-nie-tusk-to-rzadowa-telewizja-st7386532  Dlatego trzeba zlikwidować kłamliwą TVP a siwego kłamczucha wywieźć na taczce:)).

 https://www.youtube.com/watch?v=J0lKSGUnJf0 KACZYŃSKI: ''nie ma ludzi na świecie dużo mądrzejszych niż ja''.  Można już się śmiać z siwego:))).
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad, 2023, 09:29 wysłana przez Fantom »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Reskator

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #297 dnia: 03 Listopad, 2023, 10:35 »
Mam paru takich trąconych w rodzinie, co to nie potrafią o niczym innym rozmawiać tylko o tym, co dla nich jest ważne. Każdy temat musi się skończyć, że za wszystkie złe rzeczy odpowiedzialny jest Tusk.
Ostatnio nawet na pogrzebie mnie dopadł i znowu te tematy zaczął poruszać. Ja mu na to, że to nie czas i miejsce, a on dalej swoje. Jak widział, że go olałem, to mnie od komunistów zwyzywał.😯
Szkoda tylko, że tak wiele osób ma problemy psychiczne niezdiagnozowane i uprzykszają życie innym ludziom. 😘
Jak na filmie "Samych swoich" w czasie pogrzebu gościu mówi młynarzowi że znalazł dla niego wdówkę.


Offline debata

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #298 dnia: 03 Listopad, 2023, 19:33 »
Zgadza się. Za wszystko PiS obarczał winą Tuska. Czyja to wina, że na opozycję głosowało 11 mln., a na PIS 7mln.? Oczywiście wina Tuska:))). I tu się z tym zgodzę.

 Sztuka hipnotyzowania oglądających jedyną przekazującą prawdę TV https://www.donald.pl/artykuly/2k7KyU85/widzowie-wiadomosci-tvp-uslyszeli-slowa-tuska-fur-deutschland-juz-152-razy
 
Dość prosta manipulacja dla osób, które oglądają jedynie TVP:) https://wiadomosci.onet.pl/kraj/donald-tusk-i-fur-deutschland-w-tvp-czego-dotyczyly-jego-slowa-po-niemiecku/vbhg7yh

Dla @debata jak to najmądrzejszy człowiek na ziemi(Kaczyński) kłamie w żywe oczy: ''Był proniemiecki, proniemiecki i jeszcze raz proniemiecki. "Für Deutschland", czyli "dla Niemiec" - te słowa bardzo często powtarzał.''
Jarosław Kaczyński
Przysucha, 9 października 2023

''Tusk przemawiał w języku niemieckim. Pełny zapis jego wystąpienia jest na profilu CDU w serwisie YouTube. Przewodniczący podziękował CDU za postawę w czasie pandemii. Podkreślił, że gdyby miał wskazać, na kogo można liczyć w trudnych chwilach, to bez wahania wskazałby właśnie na tę partię. "Wolność, transparentność, prawda, rozsądek w walce z autorytarnymi tendencjami, korupcją, kłamstwami i populizmem zostały zachowane w dużej mierze dzięki CDU" - powiedział przewodniczący EPL. I wtedy powiedział cytowane już wyżej zdanie: "Wasz sposób rządzenia był błogosławieństwem nie tylko dla Niemiec, ale dla całej Europy" (niem.: Eure Art zu regieren war ein Segen nicht nur für Deutschland, sondern für ganz Europa).

Czyli słowa "für Deutschland" dotyczyły tego, że rządy niemieckiej CDU były korzystne dla Niemiec i Europy. Natomiast nie były one żadną deklaracją ze strony Tuska, że miałby robić coś "dla Niemiec". Lecz wyrwane z kontekstu są wykorzystywane przez PiS i TVP jako dowód, że lider PO jest germanofilem, który działa "dla Niemiec". To ewidentna manipulacja i fałsz(wytłuszczenie moje).''https://konkret24.tvn24.pl/polityka/wybory-2023-kaczynski-o-tusku-bardzo-czesto-powtarzal-fur-deutschland-to-nie-tusk-to-rzadowa-telewizja-st7386532  Dlatego trzeba zlikwidować kłamliwą TVP a siwego kłamczucha wywieźć na taczce:)).

 https://www.youtube.com/watch?v=J0lKSGUnJf0 KACZYŃSKI: ''nie ma ludzi na świecie dużo mądrzejszych niż ja''.  Można już się śmiać z siwego:))).
Fajnie że w tak obszerny sposób zająłeś się analizą pochwalnego dla Niemców hymnu Tuska, żeby wykazać, że Tusk absolutnie nie jest germanofilem. Zarzuciłeś PiS i tvp wyrwanie z kontekstu słów Tuska i na tej podstawie "ewidentną manipulację i fałsz".
Szkoda tylko, że tak słabo zająłeś się oceną całości pochwalnego dla Niemców hymnu Tuska.
Dla ułatwienia podaję tekst:
"Kochani przyjaciele! Po pierwsze wielkie, piękne dzięki za wszystko, co daliście partiom centroprawicowym w tym ciężkim kryzysie.
Gdyby ktoś spytał mnie na kogo mogę właściwie liczyć w naszych troskach, kto utrzymuje najwyższe standardy naszego życia publicznego, to bez wachania wskazałbym na CDU.
W największym stopniu zawdzięczamy Wam, że nie utraciliśmy wolności, uczciwości, przejrzystości, prawdy i rozsądku w walce z tendencjami autorytarnymi, korupcją, kłamstwem i populizmem. Wasza sztuka rządzenia była błogosławieństwem nie tylko dla Niemiec, lecz dla całej Europy. Dla waszych wschodnich sąsiadów, a jako Polak, wiem o czym mówię. Dla krajów bałkańskich i ich marzeniu o Europie i dla Ukrainców, z ich walką z agresją - by wymienić tylko kilka przykładów.
Jeśli nie tracimy wiary, że zjednoczona Europa ma przyszłość, a nasze wartości mają sens, to jest to wynik waszej konsekwencji, waszej cierpliwości i całkiem po prostu - przyzwoitości.
Jeśli w ogole o jakiejś partii można powiedzieć, że jest przyzwoita, to jest to największy komplement, jaki mogę sobie wyobrazić. Dziękuję też za pierwszorzędne polityczne przywództwo w drastycznym momencie naszej historii. Pandemia, brexit, podziały w łonie unii, chaos który panuje za Atlantykiem, razem doprowadziły do ektremalnie ciężkiego egzaminu dla cierpliwości, skuteczności i odpowiedzialności. A ciężar tej odpowiedzialności w ostatnich miesiącach spoczywał na barkach trzech wspaniałych kobiet: Angeli Merkel, Annegret Kramp-Karrenbauer i Ursuli von der Leyen. I mówię to w imieniu całej Europejskiej Partii Ludowej. Jestem pełen podziwu dla tego, co udało wam się zdziałać i osiągnąć.
I po drugie - apel: apeluję o wasza odpowiedzialność w naszej wspólnej walce o wolnościową demokrację, także w naszych szeregach.
Jak już powiedziałem: wszyscy cenią sobie waszą cierpliwość. Jednak przy obronie naszych wspólnych wartości, zbliżają się ciężkie decyzje spoczywające na nas.
Jasne stanowisko z waszej strony, zadecyduje i będzie miało wartość złota. Jestem pewien, że i tutaj nas nie zawiedziecie. Dziękuję"

Po przeczytaniu tego nadal uważasz, że Tusk nie jest germanofilem?
Jak dla mnie, kolokwialnie mówiąc po prostu włazi Niemcom w odbyt bez żadnego smarowidła.
I niekonieczne jest tu nawet stosowne zakończenie Deutschland, Deutschland uber alles
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad, 2023, 19:50 wysłana przez debata »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #299 dnia: 03 Listopad, 2023, 19:51 »
Ja myślę, że ten wątek już się wyczerpał. Każdy ma swoje sympatie polityczne i niech je zachowa dla siebie. To wątek o wyborach. Wybory się odbyły i wiadomo kto będzie miał większość w sejmie i komu to się bardzo nie będzie podobało. Widzę ze ten wątek zaczyna być przepychanką pomiędzy zwolennikami jednej i drugiej opcji. To nie jest forum o tematyce politycznej. Sądzę, że zamkniecie go uchroni co niektórych od tego żeby ich posty lądowały na cmentarzu, a mi zaoszczędzi pracy.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi