Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Anthony Morris 3 odnalazł się.  (Przeczytany 3207 razy)

Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Anthony Morris 3 odnalazł się.
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Sierpień, 2023, 12:12 »
Jak by ktoś się stęsknił to można posłuchać.
Nie wiem czy trzeźwy.


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Anthony Morris 3 odnalazł się.
« Odpowiedź #31 dnia: 07 Sierpień, 2023, 14:44 »
Zgadza się.  Jak odprawia się prezesa to odprawa zawsze jest solidna w każdej korpo. Takie czasy. Rey nie trafił w czas po prostu...

Widze dwie opcje.
Nauczyli się na nim ze nie warto pozbywać się tak brutalnie "wrogów" - wątpliwe
Tak zaszedł im za skórę ze jedyne co chcieli to usunąć go czym prędzej z szeregów. W sumie on został odstępca. Głupio takiemu płacić.


Offline Reskator

Odp: Anthony Morris 3 odnalazł się.
« Odpowiedź #32 dnia: 07 Sierpień, 2023, 14:58 »
Widze dwie opcje.
Nauczyli się na nim ze nie warto pozbywać się tak brutalnie "wrogów" - wątpliwe
Tak zaszedł im za skórę ze jedyne co chcieli to usunąć go czym prędzej z szeregów. W sumie on został odstępca. Głupio takiemu płacić.
.
Za skórę to najbardziej zaszedł Rutheford-antyprohibicjonista,kupili mu domek z dala od NY-i spokój.
Moriss raczej delektuje się alko i zapewne krytycznie patrzy- jak my- na obecne posunięcia CK- i chwała mu.


Offline donadams

Odp: Anthony Morris 3 odnalazł się.
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Sierpień, 2023, 15:04 »
Jak by ktoś się stęsknił to można posłuchać.
Nie wiem czy trzeźwy.

Obejrzałem to. Specyficzny facet, ale liderem sekty raczej nie zostaje wujek Marek, który przy stole grzecznie i w ciszy zajada swój rosół, żeby poprosić o mięsko i nawet nie myśli, żeby wtrącić się do rozmowy reszty domowników.

Swoją drogą wydaje się być całkiem szczerym i oddanym gościem. Jakoś nie mogę powiedzieć tego samego patrząc na Letta albo słuchając Jacksona.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Reskator

Odp: Anthony Morris 3 odnalazł się.
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Sierpień, 2023, 15:23 »
W/g mojego postrzegania w CK pierwsze skrzypce gra Austriak -Losch.
Tak z tej samej Austrii-to kolebka wodzów.


Offline Proctor

Odp: Anthony Morris 3 odnalazł się.
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Sierpień, 2023, 07:45 »
   Warszawo Wschodnia.
   Tak, super.
   Konkretnie to podsumowałeś.
   Kupili mu domek, a może kupili jego milczenie, to tylko kwestia domysłów, jakiś dach nad głową mu zapewnili jaki by nie był.
   Bo w moim zborze jest były wieloletni betelczyk, którego jak wykopali z Nadarzyna na południe Polski po jakichś tam czystkach.
   To od razu mu zapowiedzieli, żeby się rozglądał już za jakimś kątem dla siebie na starość ...
   Bo do betel napewno nie wróci :'(
   No i jest a nawet wybudował się, ma własny dom z działką.
   Okoliczne braterstwo z budowlanymi zdolnościami się u niego charytatywnie wyrabiało, bardzo szybko mu ten dom postawili
   Nieraz zastanawiałam się, dlaczego wybrał akurat nasz zbór, bo jego rodzinne strony dość daleko stąd.
Chciał być blisko Ciebie.


Offline Reskator

Odp: Anthony Morris 3 odnalazł się.
« Odpowiedź #36 dnia: 08 Sierpień, 2023, 08:45 »
   Warszawo Wschodnia.
   Nieraz zastanawiałam się, dlaczego wybrał akurat nasz zbór, bo jego rodzinne strony dość daleko stąd.
Chciał jak to mówią spalić za sobą mosty,bo w jego rodzinnych stronach pamiętali go jako betelczyka a tu jednak degradacja i upadek z wysokiego konia no chyba że jest starszym w Twoim zborze to jakoś to rekompensuje.


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 858
  • Polubień: 648
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Anthony Morris 3 odnalazł się.
« Odpowiedź #37 dnia: 08 Sierpień, 2023, 09:57 »
Nie wiem dlaczego, ale ze wszystkich obecnych członków CK chyba Anthony mówił najbardziej spontanicznie, od siebie. Chyba też najbardziej elastycznie podchodził do reguł ORG.
Wcale mu nie mam za złe tej historii z whisky. W moim odczucie tu dodaje mu wręcz bardziej ludzkiej twarzy.
Jego odejście z CK tylko mi to potwierdza.
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline Estera

Odp: Anthony Morris 3 odnalazł się.
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Sierpień, 2023, 00:19 »
Chciał jak to mówią spalić za sobą mosty,bo w jego rodzinnych stronach pamiętali go jako betelczyka
a tu jednak degradacja i upadek z wysokiego konia no chyba że jest starszym w Twoim zborze to jakoś to rekompensuje.
   Jest koordynatorem, starszym i pionierem specjalnym z żoną.
   W zborze jest traktowany jak VIP większość "całuje go po rękach", taki odpowiednik ojca Rydzyka na prowincji.
   Nie przeszkadza im to, że to ... były ... betelczyk.


Chciał być blisko Ciebie.
   Proctor.
   Bądź poważny.
   Co to za bzdura Ci przyszła do głowy? Naćpałeś się czy jak? Bierz o połowę mniej ;D
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Anthony Morris 3 odnalazł się.
« Odpowiedź #39 dnia: 24 Sierpień, 2023, 14:58 »
Świeży trop w sprawie Anthonego.

Na załączonym video, ofiara ojca pedofila chce się widzieć z Anthonym, który jest odpowiedzialny za uciszanie tego przestępstwa.




Offline Fantom

Odp: Anthony Morris 3 odnalazł się.
« Odpowiedź #40 dnia: 24 Sierpień, 2023, 18:52 »
 No ciekawe co z tego się urodzi. Ona byłaby dla mnie wiarygodna gdyby pokazała jakieś pismo procesowe, złożenie zawiadomienia itp.. Od tego się zaczyna, a potem można jechać pod SK. Tak sama naraża się na proces o pomówienie.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline donadams

Odp: Anthony Morris 3 odnalazł się.
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Sierpień, 2023, 20:11 »
Sprawa jest ciekawa, natomiast tak jak Fantom wskazał, trochę marnie się to zaczęło. Można było zrobić to lepiej, a tak zamiast poważnej sprawy na starcie jest zwykła drama.

W orgu jest mnóstwo osób, które są odpowiedzialne za uciszanie tego typu spraw. Im wyżej jesteś, tym więcej wiesz i gdyby to była prawda na jego temat, to domyślam się, że nie byłby jedyna taką osobą w CK.

Druga rzecz, że ilekroć ktoś spada z takiego konia i jest do takiej osoby większy dostęp, chociażby przez spadek autorytetu i władzy, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie próbował to wykorzystać i trochę na tym pojechać.

Przydałyby się dowody w tej sprawie. Może niedługo wyjdzie coś więcej.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Estera

Odp: Anthony Morris 3 odnalazł się.
« Odpowiedź #42 dnia: 24 Sierpień, 2023, 22:21 »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Turbulent_Business

Odp: Anthony Morris 3 odnalazł się.
« Odpowiedź #43 dnia: 25 Sierpień, 2023, 14:04 »
To ludzka natura. Traktuje to z duuuuzym dystansem. Po problemach Loyda Evansa tez byla grupa ludzi ktora na podstawie jakiegos maila z niewiadomego zrodla oskarzala go o molestowanie i krzyczala zeby natychmiast stawial sie na policji w Anglii.

Tak to po prostu jest, najlatwiej kopac lezacego... kazdym mozliwym sposobem...

Dopiero po napisaniu posta odpalilem link Estery... Prosze Cie, blagam moja droga, to juz wyglada gorzej niz poranne memy typu "slodkiej kawusi"... Niedlugo "okaze sie", ze on tak na prawde bym szefem isis albo bratem Putina...
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2023, 14:08 wysłana przez Turbulent_Business »
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Estera

Odp: Anthony Morris 3 odnalazł się.
« Odpowiedź #44 dnia: 25 Sierpień, 2023, 15:46 »
Dopiero po napisaniu posta odpalilem link Estery... Prosze Cie, blagam moja droga, to juz wyglada gorzej niz poranne memy typu "slodkiej kawusi"...
Niedlugo "okaze sie", ze on tak na prawde bym szefem isis albo bratem Putina...
   Turbulencie :)
   Aż tak nie lamentuj na te słodkie memy ze słodką kawusią.
   Nie są złe, mnie osobiście się podobają i poprawiają humor, jak je dostaję.
   Wrzuciłam tego linka, ale tak naprawdę, to nie wiem ile w nim jest prawdy a ile kłamstwa.
   Bardziej dla informacji, że ktoś coś takiego wrzucił.
   Aczkolwiek sprawa pedofilów w jw.org w stanie Pensylwania jest bardzo rozwojowa.
   I narazie nie można ani stwierdzić ani zanegować, że Morris w tym względzie to taki czyściutki anioł.

   Ja czekam na koniec śledztwa pensylwańskiej prokuratury.
   https://sjwp.pl/index.php?topic=9163.msg253011#msg253011
   A z informacji wynika, że im nie odpuszczą.
   I są konsekwentni.
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2023, 15:56 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.