Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak zostałem/zostałam ODSTĘPCĄ?  (Przeczytany 6850 razy)

Offline Sebastian

Odp: Jak zostałem/zostałam ODSTĘPCĄ?
« Odpowiedź #60 dnia: 06 Październik, 2021, 04:41 »
To dobry pomysł ?
bardzo dobry! O ile to właśnie ja będę skarbnikiem :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Jak zostałem/zostałam ODSTĘPCĄ?
« Odpowiedź #61 dnia: 06 Październik, 2021, 21:40 »


Za prawdę powiadasz pan i moim zdaniem potrzeba jest taka ;
- aby powstała fundacja z inicjatywy tego forum , na zbudowanie ośrodka wypoczynkowego i senatorium dla weteranów pokrzywdzonych przez WTS .
To dobry pomysł ?
Jasne. Nadarzyn jest na sprzedaż. Tylko potrzeba kogoś z kumulacją w Eurojackpota.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline sawaszi

Odp: Jak zostałem/zostałam ODSTĘPCĄ?
« Odpowiedź #62 dnia: 06 Październik, 2021, 23:20 »
bardzo dobry! O ile to właśnie ja będę skarbnikiem :)


Na samwpierw trza powołać fundację i finansować ją z 1% podatków - a jak się uzbieże miara to wtedy możesz być księgowym i zarządzać finansami  :)
Ale potrzebny jest prezes fundacji i zarząd
Kogo proponujecie na Prezesa ? , no i chociaż trzech do rady fundacji
- a skarbnika to nie potrzeba - (bo się tak kojarzy z Iskariotą )  :(
Wybierajmy zatem wpierw Prezesa i zarząd


Offline Sebastian

Odp: Jak zostałem/zostałam ODSTĘPCĄ?
« Odpowiedź #63 dnia: 07 Październik, 2021, 07:48 »
a skarbnika to nie potrzeba - (bo się tak kojarzy z Iskariotą )  :(
nie mów, że (jako jedyny?) potraktowałeś moją wypowiedź poważnie :)
przecież ja dla żartu celowo utożsamiłem samego siebie z Judaszem :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline wakeup

Odp: Jak zostałem/zostałam ODSTĘPCĄ?
« Odpowiedź #64 dnia: 07 Październik, 2021, 13:16 »
Najmocniej przepraszam że tak jak Filip z konopi :D

https://www.youtube.com/watch?v=MxFPnCDn-Fg

potraficie zlokalizować gdzie znajdę MaterPlan na budowe sal o którym mowi Lucconi w 22 min tego video? robię właśnie wideo o datkach, skoku na kase za sale itp, i troche ulatwiłoby mi prace gdybym znalazł ten materiał po Polski

dzięki i proszę żebyście mnie nie ukamienowali;)


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Jak zostałem/zostałam ODSTĘPCĄ?
« Odpowiedź #65 dnia: 09 Październik, 2021, 13:45 »
Obawiam się że tego Master Planu nawet sam Jehowa na oczy nie widział i  jest tak samo realny jak programy polityczne wielu partii. 
Tam jest tylko okładka z pustymi stronami i służy tylko jako chwyt marketingowy aby dorwać się do kasy.


Offline Siedemtwarzy

Odp: Jak zostałem/zostałam ODSTĘPCĄ?
« Odpowiedź #66 dnia: 10 Październik, 2021, 20:32 »
CD cz3
Dostaje się do biura projektowego. Ulga. Mam jakieś inwentaryzacje, pomiary, nadzory. Teraz za paliwo dostaje zwroty bez proszenia. Lekko łatwo i przyjemnie. Trochę te budowy przyhamowaly, ja też stan cywilny zmieniłem, trochę się człowiek koło nowego mieszkania zakręcił i jakoś tak te kontakty z RKB ucichły. Do Polski przyjeżdża Moriss mówi o 200 tys braci o potrzebie stawiania sal. Zmiany w biurze, zmiany w zborach, trochę się robi szumu. Lekka ekstytacja.
Dzwoni tel. Regionalny. Odbieram. Spotkanie. Na nim wierchuszka RKB, ja i dwójka w wieku podobnym do mojego. Będziemy tworzyć zespół do spraw remontów sal, bo Morris, bo 200 tysięcy braci w kraju. No to jeździmy od sali do sali, które wymagają remontu. Inwentaryzacja, wstępne projekty, wysyłamy do biura.
Zmieniam zbór. Nowy kordynator, któregoś dnia podchodzi i mówi czy nie chce wrócić do RKB, bo widzi że byłem, ale teraz nie jestem. Co koorwy się tu dzieje??
Przecież parę dni temu byłem w Białymstoku na sali. Dzwonię do regionalnego. Dlaczego mnie nie ma na liście. Jego szczerość jest piękna. Do tej pracy woleliśmy nie wiązać was a RKB. Teraz sobie przypominam tą pierwszą rozmowę i pytanie czy usługuję. Na moje Nie, to i nawet lepiej.
Tak my żeśmy jeździli po Polsce i pod pretekstem remontów robiliśmy plany sprzedaży. Każda z tych sal została sprzedana i to już dawno.
Rzucam to. Zaczynam szukać. Kryzys Sumienia. Loyds. Christopher Hichens, Sam Harris. Najpierw forum sąsiednie, a później to nasze. Odkrywam. Jestem wkoorwiony na maksa.
Ale ten etap, mija. Wyciszam się. Robię rozeznanie w temacie wyjść, zostać. Patrzę na moich rodziców, którzy poświęcili życie dla tej sekty. Jestem rozdarty....
CDN
« Ostatnia zmiana: 10 Październik, 2021, 20:44 wysłana przez Siedemtwarzy »


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Jak zostałem/zostałam ODSTĘPCĄ?
« Odpowiedź #67 dnia: 10 Październik, 2021, 20:40 »
CD cz3
Dostaje się do biura projektowego. Ulga. Mam jakieś inwentaryzacje, pomiary, nadzory. Teraz za paliwo dostaje zwroty bez proszenia. Lekko łatwo i przyjemnie. Trochę te budowy przyhamowaly, ja też stan cywilny zmieniłem, trochę się człowiek koło nowego mieszkania zakręcił i jakoś tak te kontakty z RKB ucichły. Do Polski przyjeżdża Moriss mówi o 200 tys braci o potrzebie stawiania sal. Zmiany w biurze, zmiany w zborach, trochę się robi szumu. Lekka ekstytacja.
Dzwoni tel. Regionalny. Odbieram. Spotkanie. Na nim wierchuszka RKB, ja i dwójka w wieku podobnym do mojego. Będziemy tworzyć zespół do spraw remontów sal, bo Morris, bo 200 tysięcy braci w kraju. No to jeździmy od sali do sali, które wymagają remontu. Inwentaryzacja, wstępne projekty, wysyłamy do biura.
Zmieniam zbór. Nowy kordynator, któregoś dnia podchodzi i mówi czy nie chce wrócić do RKB, bo widzi że byłem, ale teraz nie jestem. Co koorwy się tu dzieje??
Przecież parę dni temu byłem w Białymstoku na sali. Dzwonię do regionalnego. Dlaczego mnie nie ma na liście. Jego szczerość jest piękna. Dobrej pracy woleliśmy nie wiązać was a RKB. Teraz sobie przypominam sobie tą pierwszą rozmowę i pytanie czy usługuję. Na moje Nie, słychać, to i nawet lepiej.
Tak my żeśmy jeździli po Polsce i pod pretekstem remontów robiliśmy plany sprzedaży. Każda z tych sal została sprzedana i to już dawno.
Rzucam to. Zaczynam szukać. Kryzys Sumienia. Loyds. Christopher Hichens, Sam Harris. Najpierw forum sąsiednie, a później to nasze. Odkrywam. Jestem wkoorwiony na maksa.
Ale ten etap, mija. Wyciszam się. Robię rozeznanie w temacie wyjść, zostać. Patrzę na moich rodziców, którzy poświęcili życie dla tej sekty. Jestem rozdarty....
[/b][/size]

Siedemtwarzy czy ja dobrze zrozumiałem? Robiłeś inwentaryzację sal królestwa pod pretekstem remontu i rozbudowy, a tak naprawdę te sale przewidziano do sprzedaży?
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline PoProstuJa

Odp: Jak zostałem/zostałam ODSTĘPCĄ?
« Odpowiedź #68 dnia: 10 Październik, 2021, 21:50 »
Zmieniam zbór. Nowy kordynator, któregoś dnia podchodzi i mówi czy nie chce wrócić do RKB, bo widzi że byłem, ale teraz nie jestem. Co koorwy się tu dzieje??
Przecież parę dni temu byłem w Białymstoku na sali. Dzwonię do regionalnego. Dlaczego mnie nie ma na liście. Jego szczerość jest piękna. Do tej pracy woleliśmy nie wiązać was a RKB. Teraz sobie przypominam tą pierwszą rozmowę i pytanie czy usługuję. Na moje Nie, to i nawet lepiej.
Tak my żeśmy jeździli po Polsce i pod pretekstem remontów robiliśmy plany sprzedaży. Każda z tych sal została sprzedana i to już dawno.
Rzucam to. Zaczynam szukać. Kryzys Sumienia. Loyds. Christopher Hichens, Sam Harris. Najpierw forum sąsiednie, a później to nasze. Odkrywam. Jestem wkoorwiony na maksa.

Ło matko! Wykorzystali Ciebie i rzesze Świadków, którzy te sale budowali i spłacali. To jest szokujące!
Posłużyli się Tobą jak narzędziem do brudnej roboty!


Offline Siedemtwarzy

Odp: Jak zostałem/zostałam ODSTĘPCĄ?
« Odpowiedź #69 dnia: 10 Październik, 2021, 22:16 »
Tak, Gandalfie. Dokładnie tak było!!! Bracia nas ciepło przyjmowali, bo czuli się wyróżnieni, że u nich będzie się coś odnawialo. Ehh


Offline PoProstuJa

Odp: Jak zostałem/zostałam ODSTĘPCĄ?
« Odpowiedź #70 dnia: 10 Październik, 2021, 22:31 »
Tak, Gandalfie. Dokładnie tak było!!! Bracia nas ciepło przyjmowali, bo czuli się wyróżnieni, że u nich będzie się coś odnawialo. Ehh

 :-[ :-[ :-[

Bracia przyjmowali Was z entuzjazmem, a później kończyło się to sprzedażą sali?
No to musieli mieć nietęgie miny jak ich dorobek szedł na sprzedaż...!

P.S. Nie obwiniaj się... byłeś tylko narzędziem w rękach organizacji... prowadzonej chyba przez samego Szatana!


Offline paragraf4N wg.CK

Odp: Jak zostałem/zostałam ODSTĘPCĄ?
« Odpowiedź #71 dnia: 10 Październik, 2021, 23:54 »
Koszmarna historia,jedna z wielu w tej organizacji.Do perfekcji doprowadzili przełożenie w czyn słów: "niech nie wie prawica co czyni lewica"
Czytając Kryzys Sumienia nie mogłem pojąć zakłamania CK które goniło wiernych do głoszenia bo "wkrótce", bo 1975 a jednocześnie kupiło w tym że roku działkę na Brooklinie .ALE PO CO ? Przecież za chwilę cała ziemia miała być WASZA ?
Dzisiaj to samo.To ostatnie chwile tego szatańskiego świata -ale studio filmowe budujemy.Przepraszam ,czyż WIARY wam brakuje ? Powątpiewacie w to ,czy opatrzność pozostawi wam do użytku całe Hollywood ?
Od jakiego poziomu organizacji jej członkowie wiedzą,że to ściema?


Offline Sebastian

Odp: Jak zostałem/zostałam ODSTĘPCĄ?
« Odpowiedź #72 dnia: 11 Październik, 2021, 08:53 »
Czytając Kryzys Sumienia nie mogłem pojąć zakłamania CK które goniło wiernych do głoszenia bo "wkrótce", bo 1975 a jednocześnie kupiło w tym że roku działkę na Brooklinie .ALE PO CO ? Przecież za chwilę cała ziemia miała być WASZA ?
czy można prosić o cytat z Kryzysu Sumienia?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Estera

Odp: Jak zostałem/zostałam ODSTĘPCĄ?
« Odpowiedź #73 dnia: 11 Październik, 2021, 14:13 »
Trzeba sobie uświadomić, że jest się zwyczajnie oszukiwanym. Gdy to dotrze do świadomości wówczas proces jest nieodwracalny.

   Wcześniej już różne rzeczy mi zgrzytały, ale ...
   U mnie takim punktem kulminacyjnym była afera pedofilska u śj w Australii odkryta w 2015 roku.
   W dniu, w którym obejrzałam zeznania Geoffrey'a Jacksona zakończył się mój świadkowski świat, jaki znałam dotychczas.
   Można powiedzieć, że w moim umyśle cała doktryna śj upadła w jedną noc.
   Po obejrzeniu tego przesłuchania postanowiłam, że nie będę śj, bo właśnie uświadomiłam sobie, że byłam oszukiwana.
   Od tego zdarzenia zaczęło się moje badanie prawdziwego oblicza organizacji, w której spędziłam kilka dekad.
 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline paragraf4N wg.CK

Odp: Jak zostałem/zostałam ODSTĘPCĄ?
« Odpowiedź #74 dnia: 11 Październik, 2021, 16:15 »
Sebastianie,proszę o cierpliwość, poszukam.
Miałem na myśli działkę ,która służyła za parking (adres to One York Street -Front Street 30) o której na stronie JW.org piszą iż została zakupiona w 1977 a sprzedana jako ostatnia nieruchomość w 12.2018 . R.Franz pisał ,że została kupiona w 1975 na podstawioną osobę a dwa lata póżniej oficjalnie weszli w jej posiadanie.Jeśli ktoś pamięta o tej informacji to proszę o pomoc.