Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Afera szczepionkowa  (Przeczytany 10300 razy)

BetMen

  • Gość
Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #60 dnia: 04 Styczeń, 2021, 23:52 »
Kurde, a ja się chce zapisać do jakiejś partii...
PSL i PO już mi odpowiedziały, a tu przyszła ta afera!
Wstąpienie w szeregi PiS mnie nie interesuje, także może coś podpowiecie, a i nie cierpię Konfederatów (negują pandemię i są zbyt za nacjonalizmem) a Lewica za bardzo popiera homo, a ja jestem hetero i nie chce mi się czekać do 2050 jak będzie rządził Hołownia ;)


Offline Gremczak

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #61 dnia: 04 Styczeń, 2021, 23:54 »
To załóżmy razem.


Offline Sebastian

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #62 dnia: 04 Styczeń, 2021, 23:55 »
proponuję Patriotyczną Polską Partię Pracowników Pilnie Potrzebujących Pieniędzy :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Gremczak

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #63 dnia: 04 Styczeń, 2021, 23:59 »
proponuję Patriotyczną Polską Partię Pracowników Pilnie Potrzebujących Pieniędzy :)
Nie
To by nie współgrało ze mną.
Pieniądze to ja mam.
Może PD.
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń, 2021, 00:01 wysłana przez Gremczak »


Offline nazari

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #64 dnia: 04 Styczeń, 2021, 23:59 »
jak na "akcję promocyjną" to wygląda ona wyjątkowo nieudolnie
zwłaszcza gdy dziennikarze potrafią walnąć tytuł na pierwszą stronę "żałuję że się zaszczepiłam!"
To taka akcja anonimowa akcja promocyjna, bo w zamierzeniu nikt poza szczepionymi i szczepiącymi miał o niej nie wiedzieć a dane ambasadorów akcji chronione są ustawą.  >:D
Ale jak powiedziała jedna z ambasadorek, córka Jandy i Seweryna że "wylało się" a na pierwsze pytanie dziennikarza odpowiedziała, że nie została zaszczepiona.
Taka promocja  >:D >:D
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń, 2021, 00:01 wysłana przez nazari »


BetMen

  • Gość
Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #65 dnia: 05 Styczeń, 2021, 00:01 »
proponuję Patriotyczną Polską Partię Pracowników Pilnie Potrzebujących Pieniędzy :)
Za dużo P


Offline Gremczak

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #66 dnia: 05 Styczeń, 2021, 00:04 »
Za dużo P
Ja poważnie mówię.To może RP.


Offline jaromi

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #67 dnia: 05 Styczeń, 2021, 00:10 »
A tak w ogóle to za wszystko odpowiedzialny jest Kaczyński

"Powiadają, że ta cała awantura jest dlatego, że #Kaczyński chciał być pierwszy! Miał szczepić się narodowo, z patriotyczną orkiestrą i w błyskach fleszy, a tymczasem mu #KrystynaJanda i @LeszekMiller show ukradli... Taki pech!" – napisała Róża Thun polityk PO.

https://dorzeczy.pl/kraj/167283/afera-ze-szczepionkami-thun-atakuje-kaczynskiego-chcial-byc-pierwszy.html

 >:D >:D >:D >:D


Offline nazari

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #68 dnia: 05 Styczeń, 2021, 00:46 »
Najnowsze informacje na temat liczby zaszczepionych w Polsce 80 tys


Offline Sebastian

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #69 dnia: 05 Styczeń, 2021, 00:51 »
to ile osób oni szczepią w ciągu tygodnia? Jakoś nie za wiele, z tego co widzę...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Gremczak

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #70 dnia: 05 Styczeń, 2021, 07:30 »
Ale media Was nakręcili.
Wszędzie szczepionka albo świrus
 Jak u ŚJ.
 Wszędzie jehowa nawet w lodówce.


BetMen

  • Gość
Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #71 dnia: 05 Styczeń, 2021, 10:25 »
Ja poważnie mówię.To może RP.
Rozwiniesz skrót?


Offline Kyuubi

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #72 dnia: 05 Styczeń, 2021, 10:38 »
A co myslicie o przywilejach jakie dostana osoby zaczepione ? np: Wiekszy dostpęp do świadczeń medyczny, ograniczenia dostępu do różnych usług publicznych. O których sie mówi np minister zdrowia o o tym wspominał czy powinno sie tak segregować ludzi? czy to juz nie jest kontrola społeczeństwa? i to ze każdy ktoś sie nie zaszczepi i zaszczepi musi nosić ze sobą potwierdzenie szczepienia mówił o tym minister zdrowia ze rozważają taki temat

https://www.wprost.pl/koronawirus-w-polsce/10404942/ograniczenie-uslug-medycznych-dla-niezaszczepionych-jest-reakcja-ministra-zdrowia.html


Offline Siedemtwarzy

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #73 dnia: 05 Styczeń, 2021, 11:03 »
Nazari, dziękuję że odniosłeś się do mojego wpisu. Tak jak mówiłem mam gdzieś wszystkie strony konfliktu. Dla mnie to gownoburza i tyle. Mam gdzieś czy się zaszczepili bez kolejki, czy lekarze ubolewają z tego powodu. To jest ich problem. Dla mnie liczy się jak mają się ma moja rodzina i przyjaciele.

Chcesz bronić patologi z PiS to broń. Bez względu czy będziesz ich bronił czy nie też Ciebie wydymają. Po PiS przyjdzie jakieś KO konfederacja czy inne gówno i tez Ciebie  wydymają. Niektorzy widać jak raz zostali zgięci to już tak zostaja na całe zycie.Tyle w temacie. Pozdrawiam serdecznie.


Offline nazari

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #74 dnia: 05 Styczeń, 2021, 20:01 »
Nazari, dziękuję że odniosłeś się do mojego wpisu. Tak jak mówiłem mam gdzieś wszystkie strony konfliktu. Dla mnie to gownoburza i tyle. Mam gdzieś czy się zaszczepili bez kolejki, czy lekarze ubolewają z tego powodu. To jest ich problem. Dla mnie liczy się jak mają się ma moja rodzina i przyjaciele.

Chcesz bronić patologi z PiS to broń. Bez względu czy będziesz ich bronił czy nie też Ciebie wydymają. Po PiS przyjdzie jakieś KO konfederacja czy inne gówno i tez Ciebie  wydymają. Niektorzy widać jak raz zostali zgięci to już tak zostaja na całe zycie.Tyle w temacie. Pozdrawiam serdecznie.
Zastanawiam się dlaczego kolejna osoba przypisuje mi bycie pod wpływem i obronę partii rządzącej, przedawkowanie tvp czy hejt bohaterów afery.
A pod wpisami tego typu zaraz pojawia się drabinka lubików.
O co chodzi?
Gdzie ja broniłem pis?
Mam poczucie jakby większość wypowiadających się w temacie przedawkowała tvn i z żadną bądź mizerna znajomością tematu, dyskusję tą traktuje jako atak na ich telewizję i środowisko z nią związane.
Kiedy media nie tylko w Polsce od kilku dni mało mówią o innych rzeczach a echa afery odbijają się od Niemiec po Nepal, większość tu piszących twierdzi że przecież nic wielkiego się nie stało a każdy kto traktuje temat jako aferę to pisior, oglądający namiętnie tylko tvp (no może jeszcze tv trwam) i hejter celebrytów.
Ludzie co z wami?
O co kaman?
Ja myślałem , że ludzie którzy wydostali się spod pęt sekty wyrózniają się umiejetnością trzeżwej oceny rzeczywistości.
Widocznie sie pomyliłem.
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń, 2021, 20:16 wysłana przez nazari »