Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Afera szczepionkowa  (Przeczytany 10038 razy)

Marzena

  • Gość
Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #90 dnia: 06 Styczeń, 2021, 17:01 »
A Ty chociaż zauważasz, że łamiesz regulamin na początku swojego wpisu?
Co do drugiej jak na razie masz rację ale to tylko pokaże dla kogo jest regulamin tego forum i tak jak w temacie szczepionek, kto jest równy i równiejszy.

To będę upomniana lub na cmentarzu... życie. W orgu też byłeś taki zaślepiony? Bo to by wiele tłumaczyło...
« Ostatnia zmiana: 06 Styczeń, 2021, 17:04 wysłana przez Marzena »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #91 dnia: 06 Styczeń, 2021, 17:16 »
Eh. Usunąłem się z tej dyskusji, bo jak napisałem nie potrafię grać z gołębiem w szachy. A tu widzę że niesamowita miłość usera nazari do mnie nie przemija.  ;D Co czytam jego wpisy to nawiązanie... administrator Nemo to, administrator Nemo tamto. Nie spodziewałbym się w najśmielszych marzeniach takiego zainteresowanie moja skromną osobą. A nawet administrator mav jest atakowany, bo się nie odzywam. No powiem że nie spodziewałem się.
Aaa, byłbym zapomniał niech ktoś da userowi nazari jakiegoś lubika, bo z jego wpisów widać że tupie ze złości że inni dostają a on nie.
Nazari. Gwoli ścisłości, to jest sarkazm a nie realny opis sytuacji.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline nazari

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #92 dnia: 06 Styczeń, 2021, 17:18 »
Mavie czy jako dbający o porządek na tym forum administrator, zamierzasz odpowiedzieć na moje pytania:
Czy cytowany poniżej post moderatora nemo nie łamie żadnego z punktów regulaminu forum?
Czy moderator nemo  nie okazuje w nim braku szacunku oraz nie szydzi z forumowicza?
Czy nadal zamierzasz wrzucać moje pytania na cmentarz z adnotacją "nie na temat", bądź co gorsza nakładać na mnie moderację?

Miałem się nie odzywać. Ale zakończyłem tą dyskusję z Tobą, bo przypomina mi ona grę z gołębiem w szachy. Gołąb powywraca figury na szachownicy, potem na nią napaskudzi i będzie chodził dumny że wygrał. Także... niech Ci będzie że wygrałeś.
Miłego wieczoru.

Swoją drogą czy aby ten post jest na temat?

Eh. Usunąłem się z tej dyskusji, bo jak napisałem nie potrafię grać z gołębiem w szachy. A tu widzę że niesamowita miłość usera nazari do mnie nie przemija.  ;D Co czytam jego wpisy to nawiązanie... administrator Nemo to, administrator Nemo tamto. Nie spodziewałbym się w najśmielszych marzeniach takiego zainteresowanie moja skromną osobą. A nawet administrator mav jest atakowany, bo się nie odzywam. No powiem że nie spodziewałem się.
Aaa, byłbym zapomniał niech ktoś da userowi nazari jakiegoś lubika, bo z jego wpisów widać że tupie ze złości że inni dostają a on nie.
Nazari. Gwoli ścisłości, to jest sarkazm a nie realny opis sytuacji.
Oczywiście nadal podtrzymujesz swoje super górnolotne porównania o gołębiu.
To jest sarkazm?
A czy sarkazm, drwienie, szydzenie nie jest zakazane w waszym regulaminie? P 1.4, 1.9, 1.11
Za co wrzucacie wpisy innych za co nakładacie moderację czy aby też nie za sarkazm, brak szacunku dla dyskutujących?
Dla kogo jest ten regulamin? Tylko dla szaraków dla was administracji moderacji nie?
« Ostatnia zmiana: 06 Styczeń, 2021, 17:30 wysłana przez nazari »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #93 dnia: 06 Styczeń, 2021, 17:32 »
Widzę że za wszelką cenę chcesz trollować na tym forum. Żeby wszystkie Twoje dąsy na mnie i na mava rozwiać. A Ty tak bardzo podpierasz się regulaminem to może przeczytaj go w całości, a nie tylko to co Tobie pasuje. A pkt.1:19 brzmi...
Cytuj
Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, napisz o tym w prywatnej wiadomości do administratora forum. Decyzje administratora są ostateczne.
I tu masz problem. mav i ja jesteśmy administratorami. Byliśmy nimi długo przed Tobą i pewnie długo jeszcze będziemy.
Przyrównując dalej Twoją tutaj twórczość do opisanej przez mnie gry w szachy napiszę tylko tyle "szach mat"
Wybacz bezczelność, ale na Twoją bezczelność nie można odpowiedzieć inaczej. Następny Twój jakikolwiek wpis podważający działania administracji będzie skutkował moderacją. Mam dosyć Twojego ciągłego jątrzenia na forum. To Ty posiałeś wiatr. A teraz masz pretensje że zbierasz burzę.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Marzena

  • Gość
Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #94 dnia: 06 Styczeń, 2021, 17:37 »
Widzę że za wszelką cenę chcesz trollować na tym forum. Żeby wszystkie Twoje dąsy na mnie i na mava rozwiać. A Ty tak bardzo podpierasz się regulaminem to może przeczytaj go w całości, a nie tylko to co Tobie pasuje. A pkt.1:19 brzmi...I tu masz problem. mav i ja jesteśmy administratorami. Byliśmy nimi długo przed Tobą i pewnie długo jeszcze będziemy.
Przyrównując dalej Twoją tutaj twórczość do opisanej przez mnie gry w szachy napiszę tylko tyle "szach mat"
Wybacz bezczelność, ale na Twoją bezczelność nie można odpowiedzieć inaczej. Następny Twój jakikolwiek wpis podważający działania administracji będzie skutkował moderacją. Mam dosyć Twojego ciągłego jątrzenia na forum. To Ty posiałeś wiatr. A teraz masz pretensje że zbierasz burzę.

Zgadzam się w 100%!


Offline witja

Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #95 dnia: 06 Styczeń, 2021, 17:40 »
Widzę że za wszelką cenę chcesz trollować na tym forum. Żeby wszystkie Twoje dąsy na mnie i na mava rozwiać. A Ty tak bardzo podpierasz się regulaminem to może przeczytaj go w całości, a nie tylko to co Tobie pasuje. A pkt.1:19 brzmi...I tu masz problem. mav i ja jesteśmy administratorami. Byliśmy nimi długo przed Tobą i pewnie długo jeszcze będziemy.
Przyrównując dalej Twoją tutaj twórczość do opisanej przez mnie gry w szachy napiszę tylko tyle "szach mat"
Wybacz bezczelność, ale na Twoją bezczelność nie można odpowiedzieć inaczej. Następny Twój jakikolwiek wpis podważający działania administracji będzie skutkował moderacją. Mam dosyć Twojego ciągłego jątrzenia na forum. To Ty posiałeś wiatr. A teraz masz pretensje że zbierasz burzę.
No i basta po dyskusji.
Ja mam jeszcze małą sugestię, żeby wszystko było tip top to warto byłoby dodać punkt 1.20 o brzmieniu
1.20 Powyższy regulamin nie dotyczy administracji forum.

A jak komuś nie pasi to wypie......
« Ostatnia zmiana: 06 Styczeń, 2021, 17:51 wysłana przez witja »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #96 dnia: 06 Styczeń, 2021, 17:51 »
Ja mam jeszcze małą sugestię, żeby wszystko było tip top to warto byłoby dodać punkt 1.20 o brzmieniu
1.20 Powyższy regulamin nie dotyczy administracji forum
Skoro sugerujesz... trzeba będzie przemyśleć. A za wzorzec forum weźmiemy realia opisane w książce "Folwark zwierzęcy" George’a Orwella .  ;)

Edit: Po Twojej edycji.
A jak komuś nie pasi to wypie......

O tym też pomyślimy.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Afera szczepionkowa
« Odpowiedź #97 dnia: 06 Styczeń, 2021, 22:00 »
Temat zamykam. Niektórzy zrobili sobie z niego swoją tubę propagandową przeciwko administracji tego forum. Ostatnie wpisy będące typowym hejtem na administrację i wpisy z nimi powiązane zostały usunięte.
« Ostatnia zmiana: 06 Styczeń, 2021, 22:03 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi