Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wybrakowana tęcza a Strażnica.  (Przeczytany 9854 razy)

Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Wrzesień, 2020, 21:31 »
Już raz daliście się zmanipulować kolorowym czasopismom.
[/b][/size]
Falo, że tak zapytam Ty byłeś kiedyś ŚJ?
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Wrzesień, 2020, 21:45 »
Czyli przypisywanie łatki homofoba i narodowca osobie która nie godzi się na inwazję i zamęt spod znaku wybrakowanej tęczy, oraz obrażanie i bicie innych? Już raz daliście się zmanipulować kolorowym czasopismom. Teraz czas na kolorowe flagi. Brawo. Pewne osoby nawet jak duchowny wykorzysta seksualnie chłopczyka, całkowicie przemilczają, że to homoseksualista. Im takie samo brawo. No ale trudno.

Śmieszny z waści jegomość. Zamęt i manipulacja? Więc po kiego boga stawiasz znak równości między przestępcą seksualnym a homoseksualistą? I czego Ci brakuje, że tak wciąż o jakiejś wybrakowanej tęczy nadajesz?


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Wrzesień, 2020, 22:20 »
Czyli przypisywanie łatki homofoba i narodowca osobie która nie godzi się na inwazję i zamęt spod znaku wybrakowanej tęczy, oraz obrażanie i bicie innych? Już raz daliście się zmanipulować kolorowym czasopismom. Teraz czas na kolorowe flagi. Brawo. Pewne osoby nawet jak duchowny wykorzysta seksualnie chłopczyka, całkowicie przemilczają, że to homoseksualista. Im takie samo brawo. No ale trudno.
Która z osób, które brały udział w manifestacji LGBT pobiła lub obraziła kogoś? To oni są obrażani i niejednokrotnie bici przez osoby które rzekomo walczą o chrześcijańską Polskę. Moja orientacja jest wybitnie heteroseksualna, ale do głowy by mi nie przyszło wypatrywanie rzekomych urojonych zagrożeń ze strony osób LGBT. To ci ludzi powinni dopatrywać się zagrożeń ze strony osób sprzyjających obecnej żenującej władzy.
A co do "inwazji" no to uśmiałem się. Promil społeczeństwa, jakim są ludzie LGBT przypuszcza inwazję na wyimaginowany porządek świata, wg biblii.  ;D ;D ;D
No ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Może czas zmienić dostawcę wiadomości, na jakieś niezależne media, a nie sterowane przez obecną władzę?
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Wrzesień, 2020, 22:22 »

Falo, że tak zapytam Ty byłeś kiedyś ŚJ?
Gdyby był śJ, pewnie napisałby "daliśmy", a nie "daliście". Nie wiem dlaczego, ale te wywody strasznie przypominają mi wpisy pewnego forumowicza, dawno już nieczynnego.
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień, 2020, 22:24 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Wrzesień, 2020, 22:46 »
Gdyby był śJ, pewnie napisałby "daliśmy", a nie "daliście". Nie wiem dlaczego, ale te wywody strasznie przypominają mi wpisy pewnego forumowicza, dawno już nieczynnego.
[/b][/size]
Zwróciłem na to uwagę. Skoro nie był ŚJ, to po co napuszcza ex SJ na środowisko LGBT? Mi osobiście te środowisko jest zupełnie obojętne.
Falo po co piszesz takie rzeczy?
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Falo

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Wrzesień, 2020, 23:19 »
Która z osób, które brały udział w manifestacji LGBT pobiła lub obraziła kogoś?
Przecież rozmawialiśmy tu o działaczu spod znaku wybrakowanej tęczy który podaje się za kobietę jak cwaniacko wykorzystuje tą sytuację. On na przykład pobił publicznie człowieka za wyrażanie odmiennych poglądów na omawiane sprawy. Za to był w areszcie jak każdy inny. Naprawdę nie wiesz? Co jeszcze cenzurują media które słuchasz?

Tutaj masz film jak wspomniany działacz LGBT podający się za Margot napada z innymi działaczami LGBT na jedną osobę.
https://www.youtube.com/watch?v=XhYgLipu1O0
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień, 2020, 23:25 wysłana przez Falo »


Offline Sebastian

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Wrzesień, 2020, 23:34 »
o ile mi wiadomo, chuligan Michał Sz. ma postawione zarzuty i sąd wyda w tej sprawie wyrok (miejmy nadzieję że sprawiedliwy);

jest to tym bardziej prawdopodobne, ponieważ strona poszkodowana będzie reprezentowana prawników Ordo Juris

po co zatem bić pianę na niszowym forum?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Wrzesień, 2020, 23:56 »
Co jeszcze cenzurują media które słuchasz?
Osobiście nie słucham mediów, które mówią to pewna partia każe, a może jej przywódca. A to mi umknęło. Ale widziałem jak łysole w dresach z niezbyt inteligentnym wyrazem twarzy atakują LGBT. Widziałem jak słuchacze pewnej stacji z Torunia opluwają tych ludzi. Widziałem na własne oczy zachowania narodowców wobec ludzi LGBT.
Ty masz jeden przykład jednego człowieka i drżysz że środowiska spod tęczy są agresywni i boisz się że na Twój dom najedzie horda transwestytów.
Zapewniam Cię, że bardziej musisz się bać ONR-u i MW i tych z pro-live. Oni dla akcentowania swoich poglądów gotowi są na największe świństwa.
Kończę na tym dyskusję w tym temacie. Powiedziałem, co miałem do powiedzenia.
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień, 2020, 00:00 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Siedemtwarzy

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Wrzesień, 2020, 00:05 »
Czytam i tak się zastanawiam. Panie Falo, czy naprawdę Pan nie widzi, że co innego czyn chuliganski, a co innego walka o uznanie inności. Wobec Pana Margot zostały postawione zarzuty, tak w jak w wielu przypadkach gdy dochodzi do pobicia. Po za tym poza jednym cwaniakiem jak to Pan ujął, ile jeszcze Pan zna osób z ruchu LGBT? Hmm?
Miałem kiedyś przyjemność współpracować przez 1 miesiąc z panem Dehnelem. Jest on aktywista LGBT, wziął ślub ze swoim partnerem w Londynie. I mimo że ja sobie takiego związku nie wyobrażam, w kontaktach ze mną ani razu nie pojawił się temat LGBT. Był rzeczowy i miły.
Może właśnie zamiast dzielić trzeba okazywać miłość takim osobom. Pokazywać że ich tożsamość płciowa nie ma dla mnie znaczenia, że mamy równe prawa. I to działa wtedy w dwie strony, bo tacy bumczuczni ludzie jak Michał Sz nie mają wtedy racji bytu.
 


Offline Falo

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #39 dnia: 10 Wrzesień, 2020, 00:46 »
Po pierwsze: jest wielu homoseksualistów którzy nie popierają ruchu LGBT i nie chcą być kojarzeni z półnagimi prowokatorami w obscenicznych scenach na ulicach.
Po drugie: ja tylko otworzyłem wątek z zapytaniem dlaczego Strażnica nie angażuje się skomentowanie działań tego ruchu.
Ale niestety propaganda opozycyjna jest tak nakręcona w Polsce, że nawet na tak niszowym - jak to mówicie - forum nie zostało mi to odpuszczone aby mnie nie nazwać homofobem lub narodowcem. Chociaż ani jednym ani drugim nie jestem. Ale wnuków swoich deprawować nie dam.


Offline Sebastian

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #40 dnia: 10 Wrzesień, 2020, 01:04 »
Falo, naprawdę nie jesteś narodowcem?!
Po kim jak po kim, ale po Tobie naprawdę nie spodziewałem się tak "zlewaczałej" deklaracji...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Falo

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Wrzesień, 2020, 08:06 »
Falo, naprawdę nie jesteś narodowcem?!
Po kim jak po kim, ale po Tobie naprawdę nie spodziewałem się tak "zlewaczałej" deklaracji...
Nie każdy kto nie jest narodowcem jest lewakiem. Przecież to jest oczywiste. No ale widać jak propaganda wypacza trzeźwe myślenie, szufladkując i stygmatyzując ludzi. Oni wymyślili 52 płcie. Natomiast podział światopoglądu podzielili tak, iż każdy kto nie jest z nimi (czyli z lewakami) jest narodowcem i faszystą. Oj ludzie ludzie.


Offline Blue

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #42 dnia: 10 Wrzesień, 2020, 09:39 »
Po pierwsze: jest wielu homoseksualistów którzy nie popierają ruchu LGBT i nie chcą być kojarzeni z półnagimi prowokatorami w obscenicznych scenach na ulicach.

Po moim mieście co roku przechodzi parada równości. Jeszcze nigdy nie widziałem półnagich prowokatorów w obscenicznych scenach. Widziałem natomiast normalnych ludzi, którzy protestowali o podstawowe prawa i godność dla siebie i swoich bliskich.
Po za tym, LGBT to nie tylko ideologia czy taka albo inna organizacja zrzeszająca aktywistów. LGBT to przede wszystkim ludzie. Więc ktoś kto jest gejem ale nie popiera protestów takiej albo innej grupy tak czy siak jest członkiem LGBT.

Po drugie: ja tylko otworzyłem wątek z zapytaniem dlaczego Strażnica nie angażuje się skomentowanie działań tego ruchu.

I Twoja teza została rozjechana przez fakty, bo jak widać z najnowszych artykułów Strażnicy stanowczo wyraża ona swoje homofobiczne stanowisko. Argumentowanie, że nie komentuje działań takiego bądź innego ruchu jest absurdalne, ponieważ co roku najróżniejsze ruchy na całym świecie wszczynają rozróby i Watchtower nie odnosił się do nich z osobna, ponieważ poprzestaje na neutralnym stanowisku głosząc swoje zasady neutralności. Każdy były i obecny ŚJ o tym doskonale wie i jest niezwykle dziwne, że tego nie rozumiesz. Wskazuje to na to, że miałeś mało do czynienia z ŚJ.

Ale niestety propaganda opozycyjna jest tak nakręcona w Polsce, że nawet na tak niszowym - jak to mówicie - forum nie zostało mi to odpuszczone aby mnie nie nazwać homofobem lub narodowcem. Chociaż ani jednym ani drugim nie jestem. Ale wnuków swoich deprawować nie dam.

Jaka propaganda? Kto tu jest pod wpływem propagandy? Ile dzielnic Warszawy zostało zajętych przez inwazję LGBT? Ile ludzi ucierpiało przez te śmieszne protesty? Jak to porównać do dziesięcioleci aktów przemocy na osobach LGBT w naszym kraju? Nie wiem czy jesteś narodowcem, nie zamierzam tego stwierdzać. Natomiast mówisz, że nie jesteś homofobem. Jednak stwierdzasz, że nie dasz deprawować swoich wnuków. Pytam zatem, co według Ciebie ma deprawować Twoje wnuki?

« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień, 2020, 09:48 wysłana przez Blue »


Offline Sebastian

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #43 dnia: 10 Wrzesień, 2020, 18:15 »
Do Falo: sam napisałeś, że lewacy (cyt.)
Natomiast podział światopoglądu podzielili tak, iż każdy kto nie jest z nimi (czyli z lewakami) jest narodowcem i faszystą.

I właśnie dlatego dziwię się że zaprzeczasz byciu narodowcem;

Skoro nie jesteś lewakiem, to nie powinieneś "bać się lewackiej klątwy" :) i bycie narodowcem możesz poczytywac sobie za zaszczyt honor oboowiązek i powinność
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Falo

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #44 dnia: 10 Wrzesień, 2020, 20:48 »
Jest więcej opcji niż narodowiec albo lewicowiec. Jeżeli nadal ktoś tego nie rozumie to szkoda czasu.