Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wybrakowana tęcza a Strażnica.  (Przeczytany 9915 razy)

Offline Sebastian

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #45 dnia: 10 Wrzesień, 2020, 22:27 »
nie zaprzeczam temu że istnieją inne opcje, po prostu rozśmieszyło mnie że nie-lewak tak stanowczo zaprzecza byciu narodowcem "jakby bał się lewackiej klątwy" :)

uzupełniając: skoro Ty możesz stworzyć wziętą z sufitu tezę jakoby strażnica nie komentowała działań środowisk nieheteronormatywnych (i wcale nie przejmować tym, że teza została obalona) to równie dobrze ja mogę tworzyć bzdurne teorie na Twój temat (np. "Falo jest narodowcem mimo że o nim nie wie" :) albo "Falo boi się lewackiej klątwy i właśnie dlatego nie chce przyznać że jest narodowcem", itd. itp.)

wyjaśnienie po co wypisywałem takie brednie na Twój temat: zrobiłem to po to aby łopatologicznie uświadomić Tobie jaki błąd popełniłeś formułując błędną tezę o rzekomym niekomentowaniu działań środowisk LGBT przez strażnicę

łopatologicznie: istnieje user Falo który nie czuje się ani narodowcem ani lewakiem, ale po prostu wyraża nielewicowe poglądy, do których ma prawo

łopatologicznie: strażnica nie pochwala LGBT ale nie odczuwa potrzeby krytykowania LGBT na każdej stronie każdego z wydawanych czasopism, (po prostu strażnica potępia czyny homoseksualne, ale nie jest to sednem tego co ma społeczeństwu do zaoferowania)

pytanie: czy teraz widzisz podobieństwo między moimi bredniami na temat Falo a Twoimi bredniami na temat strażnicy?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Falo

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #46 dnia: 10 Wrzesień, 2020, 23:10 »
Oj głupotki gadasz. Ale za to wyraziłeś jak ci się wydaje swoją odpowiedź na moje pytanie (do którego miałem prawo) pisząc:
strażnica nie pochwala LGBT ale nie odczuwa potrzeby krytykowania LGBT
I tu nadal rodzi się prawie to samo pytanie: dlaczego nie odczuwa takich potrzeb? Oczywiście pytanie retoryczne na które nie znasz odpowiedzi, bo nie siedzisz w głowach ciała kierowniczego i nie wiesz jakie czuje potrzeby, a jakie lęki, lub przezorności. Tym samym sam zapędziłeś się w kozi róg.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #47 dnia: 10 Wrzesień, 2020, 23:24 »
Oj głupotki gadasz. Ale za to wyraziłeś jak ci się wydaje swoją odpowiedź na moje pytanie (do którego miałem prawo) pisząc: I tu nadal rodzi się prawie to samo pytanie: dlaczego nie odczuwa takich potrzeb? Oczywiście pytanie retoryczne na które nie znasz odpowiedzi, bo nie siedzisz w głowach ciała kierowniczego i nie wiesz jakie czuje potrzeby, a jakie lęki, lub przezorności. Tym samym sam zapędziłeś się w kozi róg.
[/b][/size]
Nie masz racji Falo. Strażnica w swych publikacjach potępia niemoralne prowadzenie się, za które członków zboru spotyka wykluczenie ze społeczności. Wiedzą to nawet Ci, którzy studiują z nimi publikacje. W WTS nie ma miejsca na osoby uprawiające- będących czynnymi homoseksualistami, zoofilami itp. Strażnica jawnie wyraża swoje poglądy na ten temat i ich nie ukrywa, co nie oznacza, że w każdej publikacji za każdym drukiem musi to manifestować.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline tylekrzykuonic

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #48 dnia: 10 Wrzesień, 2020, 23:33 »
Niestety ale Falo ma racje o wybrakowanej teczy.Reakcja na jego post jest histeryczna,rzuciliscie sie na niego,chcąc go zakrzyczec,osmieszyc, nawet wyprosic z forum.
Na tym forum dzieje sie cos niedobrego,sa tematy tabu,ktorych nie wolno poruszać,zwłaszcza kwestie homoseksualizmu i lgbt.Wczesniej ktoś zalozyl watek o pewnej zaleznosci homoseksualizmu i pedofilii, niestety zahuczano go,przypinajac etykietke trolla,a watek bodajze wykasowano.To taka "forumowa wolnosc wypowiedzi".
Az nie chce sie wierzyc ilu ludzi ulega propagandzie lgbt kreowanej przez " niezalezne media".Wykreowano wizerunek "pokrzywdzonych","bez praw","normalnych seksualnie lgbt"."Poprawnosc polityczna"zatruwa umysły,zaslepia oczy,zamyka usta.
Ostatnio rozmawiałem z pewną aktywistka oponujaca za lgbt.Dlugo dyskutowalismy na te tematy,ona powtarzala utarte medialne frazesy i nic do niej nie docieralo.Na koniec spytalem ja o dorobek cywilizacyjny i kulturowy lgbt,poniewaz w tych drugich kwestiach na codzien sie obecnie poruszam.Doslownie ja zatkalo.Dlugo myslala i miała na tyle odwagi przyznajac się,ze lgbt w tych kwestiach nie wygląda zbyt dobrze.A w innych kwestiach lgbt jak wyglada?Trzeba tym ludziom wspolczuc,rozumiec ich dramaty,a co najgorszego mozemy dla nich zrobic,to wmawiac im,ze wszystko jest OK.Niestety,ale to nie "orientacja",ale raczej dezorientacja.Sama natura podpowiada,ze jedynym normalnym zwiazkiem jest związek mezczyzny i kobiety i tylko taki zwiazek owocuje potomstwem.Niestety sa ludzie ktorzy chca byc "madrzejsi"od natury,badz z nia sie nie liczyc,badz zyc przeciw niej.
Falo ma racje.Wy,ktorzy go zakrzykujecie niestety NIE.
To tyle i az tyle.Moj wpis nie jest polemika z krzykaczami,bo oni i tak nic nie zrozumieja,bo nie chca zrozumiec.A teraz mnie tez mozecie zakrzykiwac,bo tylko to wychodzi niektórym najlepiej,zwłaszcza tym ktorzy tak naprawde nie maja nic w wielu tematach do powiedzenia.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #49 dnia: 10 Wrzesień, 2020, 23:44 »
Niestety ale Falo ma racje o wybrakowanej teczy.Reakcja na jego post jest histeryczna,rzuciliscie sie na niego,chcąc go zakrzyczec,osmieszyc, nawet wyprosic z forum.
Na tym forum dzieje sie cos niedobrego,sa tematy tabu,ktorych nie wolno poruszać,zwłaszcza kwestie homoseksualizmu i lgbt.Wczesniej ktoś zalozyl watek o pewnej zaleznosci homoseksualizmu i pedofilii, niestety zahuczano go,przypinajac etykietke trolla,a watek bodajze wykasowano.To taka "forumowa wolnosc wypowiedzi".
Az nie chce sie wierzyc ilu ludzi ulega propagandzie lgbt kreowanej przez " niezalezne media".Wykreowano wizerunek "pokrzywdzonych","bez praw","normalnych seksualnie lgbt"."Poprawnosc polityczna"zatruwa umysły,zaslepia oczy,zamyka usta.
Ostatnio rozmawiałem z pewną aktywistka oponujaca za lgbt.Dlugo dyskutowalismy na te tematy,ona powtarzala utarte medialne frazesy i nic do niej nie docieralo.Na koniec spytalem ja o dorobek cywilizacyjny i kulturowy lgbt,poniewaz w tych drugich kwestiach na codzien sie obecnie poruszam.Doslownie ja zatkalo.Dlugo myslala i miała na tyle odwagi przyznajac się,ze lgbt w tych kwestiach nie wygląda zbyt dobrze.A w innych kwestiach lgbt jak wyglada?Trzeba tym ludziom wspolczuc,rozumiec ich dramaty,a co najgorszego mozemy dla nich zrobic,to wmawiac im,ze wszystko jest OK.Niestety,ale to nie "orientacja",ale raczej dezorientacja.Sama natura podpowiada,ze jedynym normalnym zwiazkiem jest związek mezczyzny i kobiety i tylko taki zwiazek owocuje potomstwem.Niestety sa ludzie ktorzy chca byc "madrzejsi"od natury,badz z nia sie nie liczyc,badz zyc przeciw niej.
Falo ma racje.Wy,ktorzy go zakrzykujecie niestety NIE.
To tyle i az tyle.Moj wpis nie jest polemika z krzykaczami,bo oni i tak nic nie zrozumieja,bo nie chca zrozumiec.A teraz mnie tez mozecie zakrzykiwac,bo tylko to wychodzi niektórym najlepiej,zwłaszcza tym ktorzy tak naprawde nie maja nic w wielu tematach do powiedzenia.
I co proponujesz?, oprócz frazesów, które powyżej napisałeś. Co zrobić z osobami o skłonnościach homoseksualnych? Leczyć, kastrować, zamykać w psychiatryku? Nikt jeszcze nie wymyślił szczepionki na inność seksualną.

Nemo: Poprawiłem format wiadomości, żeby była bardziej czytelna.
« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień, 2020, 12:45 wysłana przez Nemo »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Siedemtwarzy

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #50 dnia: 11 Wrzesień, 2020, 00:29 »
Tylekrzykuonic, natura podpowiada też, że wygrywa silniejszy. Czy to oznacza, że niewolnictwo jest dobre? Przecież kiedy posłucha się jak jeszcze w latach 50 XX wieku biali ludzie, w Stanach mowili  o protestach czarnych, to wypisz wymaluj te same brednie co mowisz Ty czy Falo. Pytano o dorobek kulturowy czarnych. O to czy ich ideologia jest oparta na Biblii? Dlaczego szargają świętości?
Trzeba się pogodzić z faktem że homoseksualizm jest z człowiekiem od wieków. Od antycznej Grecji po Babilon czy Rzym. To jakiej jest ktoś orientacji jest często wynikiem tego jakie mamy geny, jak dorastaliśmy. Naprawdę trudno zrozumieć, że ktoś chce być z osobą tej samej płci. Jakoś państwa gdzie dopuszczono śluby homoseksualne, nie odnotowały spadku dzietnosci, tak jak uniwersytety w Stanach nie obniżyły lotów, bo zaczęła uczęszczać na nie kolorowa młodzież.


batnasekte

  • Gość
Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #51 dnia: 11 Wrzesień, 2020, 00:44 »
Falo, masz moje 100% poparcie, ja też nie dam ............ deprawować mojego dziecka.
Tylekrzykuonic, świetny tekst. Obaj jesteście moimi kumplami :)

Nemo: Słowo powszechnie uważane za obraźliwe wykropkowałem.
« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień, 2020, 12:47 wysłana przez Nemo »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #52 dnia: 11 Wrzesień, 2020, 07:19 »
Histerycznie to jak widać reagują wrogowie ludzi ze środowisk LGBT. W czym wy jesteście lepsi od Matki Natury albo Boga? Skoro Oni w swoim zamyśle stworzyli homoseksualizm to chyba był tego jakiś cel. Możecie machać swoimi łapkami ze strachu przed naturą ale homoseksualizm był, jest i dopóki będzie potrzebny, dopóty będzie. Nie daliście życia tym ludziom i ośmieszacie się zabraniając im istnieć.

Co do dorobku kulturowego, polecam dyskografię Queen, na przykład...
« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień, 2020, 07:24 wysłana przez DeepPinkTool »


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #53 dnia: 11 Wrzesień, 2020, 10:23 »
Jakie jest stanowisko JW-org w sprawie homoseksualistów przedstawiono w Przebudźcie się z roku 2012 ze stycznia. Co ważne Strażnica nie potępia ludzi homoseksualnych tylko ich czyny. Pisze też, że tacy ludzie KB nie odziedziczą 1kor 6:9-11.

Tutaj link do artykułu:
https://www.jw.org/pl/biblioteka/czasopisma/g201201/Czy-homoseksualizm-mo%C5%BCna-usprawiedliwi%C4%87/
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Blue

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #54 dnia: 11 Wrzesień, 2020, 10:52 »
Wow, naprawdę jestem pod wrażeniem tego jak Falo spowodował, że wielu EXJW zjednoczyło się w obronie (krytykowanego przez nich samych), stanowiska korporacji Strażnica. Cóż, do tego jednak dochodzi kiedy pojawia się ktoś taki jak użytkownik Falo, który ma się w małym poszanowaniu fakty a zależy mu na propagowaniu danej idei. Takie zachowanie jest dobrze znane tym, którzy odeszli od ŚJ, bo przecież właśnie tym jest "Teocratic Warfare", które od lat stosuje WTS.

I tu nadal rodzi się prawie to samo pytanie: dlaczego nie odczuwa takich potrzeb? Oczywiście pytanie retoryczne na które nie znasz odpowiedzi, bo nie siedzisz w głowach ciała kierowniczego i nie wiesz jakie czuje potrzeby, a jakie lęki, lub przezorności. Tym samym sam zapędziłeś się w kozi róg.

Oczywiście prawie rodzi wielką różnicę. Twoje oryginalne pytanie brzmiało:

Zastanawialiście się dlaczego Strażnica milczy na temat ostatniego ogólnoświatowego szturmu ruchu wybrakowanej tęczy na społeczeństwo. (...) Skąd to milczenie?

I na te pytanie dostałeś wyczerpującą odpowiedź. Nie była ona (zakładam) zgodna z Twoją tezą, więc zacząłeś zadawać kolejne pytania, jednocześnie zmieniając goalpost (to znaczy po otrzymaniu dowodów obalających Twoją tezę zażądałeś innych dowodów na obalenie kolejnej tezy, co pozwala Ci ogłosić się zwycięzcą sporu).

Jednak wracając do Twojego pytania o pobudki Ciała Kierowniczego: masz rację, nie mamy możliwości siedzieć w głowach osób z Ciała Kierowniczego. Nie mam jej ja ani Ty. Jedyne co nam pozostaje to analizować dowody. Mamy ich mnóstwo: artykuły z Strażnicy, na jw.org, poradnik dla starszych, etc. Z analizy tych dowodów łatwo wywnioskować, że WTS gardzi homoseksualizmem i wszystkim co z nim związane. Nie tylko bezwzględnie niszczy rodziny i życie tych, którzy chcą żyć w zgodzie z swoją orientacją seksualną ale też odbiera przywileje tym, którzy choćby ubierają się w sposób, który niektórzy mogą odbierać za nawiązujący do homoseksualnego stylu życia. Na głównej stronie JW.ORG znajduje się też artykuł: https://www.jw.org/pl/biblioteka/czasopisma/g201307/czy-protest-to-najlepsze-wyj%C5%9Bcie/ który w prosty sposób nawiązuje zarówno do rozruchów związanych z BLM i LGBT.
Jednak Ciebie chyba nie interesują dowody, gdyż żądasz od nas odpowiedzi co siedzi w głowach CK. Cóż, kochany, mogę napisać Ci jedno: To nie Sebastian zapędził się w kozi róg ale Ty sam. Sebastian tylko odpowiadał na Twoje pytania, to Ty zadałeś pytanie, na które jak dobrze wiesz nikt z nas nie jest w stanie odpowiedzieć. Równie dobrze można pytać o to, co siedzi w głowie Trumpa a gdy ktoś przyzna, że nie wie, powiedzieć mu, że zapędził się w kozi róg.

Niestety ale Falo ma racje o wybrakowanej teczy.Reakcja na jego post jest histeryczna,rzuciliscie sie na niego,chcąc go zakrzyczec,osmieszyc, nawet wyprosic z forum.

Co? Kto? Gdzie? Falo zadał pytanie i dostał obszerną odpowiedź. Dalej natomiast wywiązała się kulturalna dyskusja. Kto go chciał zakrzyczeć, ośmieszyć czy wyprosić z forum?

Na tym forum dzieje sie cos niedobrego,sa tematy tabu,ktorych nie wolno poruszać,zwłaszcza kwestie homoseksualizmu i lgbt.Wczesniej ktoś zalozyl watek o pewnej zaleznosci homoseksualizmu i pedofilii, niestety zahuczano go,przypinajac etykietke trolla,a watek bodajze wykasowano.

Czy masz jakiekolwiek dowody na poparcie takich tez? Jak długo jesteś na tym forum? W mojej krótkiej obecności nie raz zdarzało mi się prowadzić dyskusje o homoseksualizmie. Nie pamiętam żadnych banów.
Natomiast jeżeli ktoś ma jakiekolwiek dowody na zależność homoseksualizmu i pedofilii niech je przedstawi. Tylko niech to będą poprawne, zrecenzowane badania naukowe a nie opinie Pana Grzesia z jakiegoś narodoweo-chrześcijańskiego bloga. Bo w innym przypadu to ja mam taki pomysł, że to heteroseksualizm jest nierozerwalnie złączona z pedofilią.

Az nie chce sie wierzyc ilu ludzi ulega propagandzie lgbt kreowanej przez " niezalezne media".Wykreowano wizerunek "pokrzywdzonych","bez praw","normalnych seksualnie lgbt"."Poprawnosc polityczna"zatruwa umysły,zaslepia oczy,zamyka usta.

Hmm, to aż ironiczne ale na razie to Ty wydajesz się publikować post pełny frazesów typowo używanych przez środowiska skrajnie konserwatywne. Czy mógłbyś wskazać, co dokładnie zaślepia ta propaganda LGBT? Pytam szczerze, być może mój światopogląd jest w jakiś sposób uszkodzony, niepełny więc chciałbym go poprawić jeżeli to tylko możliwe. W końcu dobrze jest wierzyć w jak największą liczbę prawd a nie kłamstw.

Ostatnio rozmawiałem z pewną aktywistka oponujaca za lgbt.Dlugo dyskutowalismy na te tematy,ona powtarzala utarte medialne frazesy i nic do niej nie docieralo.Na koniec spytalem ja o dorobek cywilizacyjny i kulturowy lgbt,poniewaz w tych drugich kwestiach na codzien sie obecnie poruszam.Doslownie ja zatkalo.Dlugo myslala i miała na tyle odwagi przyznajac się,ze lgbt w tych kwestiach nie wygląda zbyt dobrze.

Ciekaw jestem, jak naprawdę wyglądała ta konwersacja. Nie to żebym Ci nie wierzył, bo wydaje się dość prawdopodobne by kogoś zatkało na pytanie: "Na koniec spytalem ja o dorobek cywilizacyjny i kulturowy lgbt".
Otóż te pytanie jest tak gargantuiczne głupie, że ciężko przejść do porządku stykając się z takim poziomem ignorancji. Osoby LGBT od zawsze stanowiły część społeczeństwa stanowiąc odsetek od 1 do 5%. Wielu z nich było artystami, twórcami najróżniejszej maści. Wystarczy zobaczyć listę pisarzy LGBT: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_LGBT_writers
Jako, że stanowili część społeczeństw to dziedzictwo kulturalne narodów jest ich też dziedzictwem.
Innymi słowy: równie dobrze można pytać o to, jaki jest dorobek cywilizacyjny bardzo niskich lub bardzo wysokich ludzi. Można tym grupom nadać takie kryteria, że wyjdzie odsetek nawet mniejszy od LGBT. I co? Należy ich dyskryminować ze względu na mały dorobek w porównaniu z resztą?

A w innych kwestiach lgbt jak wyglada?Trzeba tym ludziom wspolczuc,rozumiec ich dramaty,a co najgorszego mozemy dla nich zrobic,to wmawiac im,ze wszystko jest OK.Niestety,ale to nie "orientacja",ale raczej dezorientacja.Sama natura podpowiada,ze jedynym normalnym zwiazkiem jest związek mezczyzny i kobiety i tylko taki zwiazek owocuje potomstwem.Niestety sa ludzie ktorzy chca byc "madrzejsi"od natury,badz z nia sie nie liczyc,badz zyc przeciw niej.

Jak natura może podpowiadać, że jedynym normalnym związkiem jest związek mężczyzny i kobiety skoro istnieją w naturze inne związki? Od tysiącleci w każdym społeczeństwie były osoby LGBT. Geny odpowiedzialne za homoseksualizm istnieją w zwierzęciu ludzkim jak i w tysiącach innych zwierząt. Matka natura (a raczej dobór naturalny) wyraźnie zdaje się zatem podpowiadać, że naturalne dla społeczeństwa jest obecność małego odsetka LGBT.

Oczywiście żartuje. Natura nie może niczego podpowiadać, gdyż nie jest osobą. Nie ma skłonności, fobii czy uprzedzeń. Natura to zbiór procesów chemicznych, biologicznych i fizycznych. Nie nadaje się na przewodnika moralnego, co wypunktowali już tu niektórzy, gdyż naturalny przecież jest: kanibalizm, przemoc dla zabawy/treningu, rozszarpywanie młodych innego samca etc.
Dlatego człowiek w cywilizowanych społeczeństwach ustala normy moralne w oparciu o logikę.

To tyle i az tyle.Moj wpis nie jest polemika z krzykaczami,bo oni i tak nic nie zrozumieja,bo nie chca zrozumiec.A teraz mnie tez mozecie zakrzykiwac,bo tylko to wychodzi niektórym najlepiej,zwłaszcza tym ktorzy tak naprawde nie maja nic w wielu tematach do powiedzenia.


Więc... to Ty znasz prawdę? To Ty masz coś do powiedzenia? Nie chcesz słuchać krytyki i nie interesuje Cię dyskusja?
Skąd my to znamy...

w19 listopad ss.15-15 akapit 8:
Szatan, „ojciec kłamstwa”, posługuje się ludźmi będącymi pod jego wpływem, żeby szerzyć kłamstwa na temat Jehowy oraz naszych braci i sióstr (Jana 8:44). Odstępcy wypaczają fakty dotyczące organizacji Jehowy i upowszechniają te oszczerstwa, posługując się internetem, telewizją i innymi środkami masowego przekazu. Ich kłamstwa można zaliczyć do „płonących strzał” Szatana (Efez. 6:16). Co powinniśmy zrobić, jeśli ktoś zaczyna nam przekazywać takie informacje? Nie powinniśmy ich słuchać. Dlaczego? Ponieważ wierzymy Jehowie i ufamy naszym braciom. Unikamy jakiegokolwiek kontaktu z odstępcami. Nie pozwalamy, żeby cokolwiek — w tym nasza ciekawość — skłoniło nas do wdania się z nimi w dyskusję.


« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień, 2020, 11:09 wysłana przez Blue »


Offline tylekrzykuonic

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #55 dnia: 11 Wrzesień, 2020, 18:14 »
I znow krzyk,ironia,insynuacje.I tak wyglada ta "kulturalna"wymiana pogladow.Przeczytajcie swoje posty kierowane do Falo-"poziom siega zenitow".Ja nie chcialem prowadzic dyskusji na te tematy,ale jedynie wzialem w obrone chlopaka.A juz chciano mi dokopac i uciszyc"argumentem""ile jestem na forum",ze osmielilem miec inne zdanie.Ale to dobrze obrazuje kto jest krzykaczem potrafiacym powielac medialne frazesy w temacie lgbt.
Nie bede odpowiadal na te frazesy,bo na to szkoda czasu.To tak jakby dyskutowac z nasiaknietym doktryna swiadkiem jehowy.Dopoki sam sie nie obudzi, wszelkie inne poglady odrzuci.I tak jak swiadek jehowy bedzie wierzyl tylko to co pisze straznica,tak i zwolennicy lgbt wierza jedynie mediom lewicujacym.I w pierwszym i w drugim przypadku fakty i zdrowy rozsadek niewiele sie licza.Co gorsza zwolennicy lgbt wykazuja tolerancje jedynie dla pogladow sobie podobnych,dla innych "tolerancja"karlowacieje,widac to na przykladzie nawet tego forum.
Ps.Niestety na forum byl swego czasu zamieszczony watek zaleznosci czy powiazan homoseksualizmu z pedofila.Najpierw tradycyjnie zakrzyczno ta osobe,a gdy ta osoba poprosila o 2 tygodnie
czasu, chyba z powodu wyjazdu,na przygotowanie odpowiedzi,przypieto jej latke trolla i watek zniknal!Ale oczywiscie zwolennicy lgbt o tym ani nie pamietaja,ani nie słyszeli,ani nie widzieli.To tak wlasnie wygladaja ich "dowody"na wszystko.
Falo dobrze to ujal w swoim watku,ze wielu bylych swiadkow jehowy najpierw uleglo czarowi kolorowych pisemek straznicy,uznajac je za "najprawdziwsza prawdę",a jakze czesto wielu z nich wpada w sidla magii innych kolorowych "prawdziwych prawd".Zal mi tych osob zmagajacych sie ze swoimi zaburzeniami seksualnymi,ale rowniez zal mi rowniez i tych drugich broniacych ich zaburzenia.Najgorsze co mozemy im zrobic,to uznac je za normalne,a ktore nigdy normalne nie byly,nie sa i nigdy nie beda.
Co do Boga,to On nie stworzył homoseksualizmu (Biblia otwarcie potepia te czyny),tak jak nie stworzyl grzechu, piekla czy szatana.Szatan byl najpierw pieknym czystym aniolem,ale przez bunt przeciw Stworcy stal sie diablem,pojawil sie wiec grzech i pieklo jako oddalenie od Boga,a poprzez upadek Adama i Ewy ludzkosc stracila swa doskonalosc,pojawila sie smierc,choroby i wszelkie zaburzenia,ktore sa skutkiem checi zycia ludzi bez Boga badz przeciw Bogu.
Na zakonczenie raz jeszcze zaznaczam,ze nie chce dyskutowac w temacie tak skrajnym jak lgbt,tym bardziej,ze dzisiejszy medialny liberalno-lewicowy szum zagluszy wszystko,a rzesze ludzi ulega nowej kolorowej utopii,zawlaszczajacej terminologia i pojęciami,zamieniajaca np.aborcje,czyli zabicie dziecka w "zwykly zabieg",euanazje w "godna smierc",zaburzenia seksualne"w "orientacje",itd.itd.itd.Czy w takich warunkach jest miejsce na normalna merytoryczna dyskusje?Niestety nie,gdyz odmienne poglady odbiegajace od lewicowych sa odbierane jako "homofobia","faszyzm","prześladowania".
A teraz slowko do Falo:poruszajac watek lgbt,wiedz,ze stajesz przeciw calemu walcowi lewicowej propagandy,ktora juz przeorala umusly wielu ludzi i dla tego twoje slowa,chocby najbardziej jasne,beda odbierane przez wielu bardzo wrogo.A na zrozumienie,czy chocby jakikolwiek szacunek nawet nie licz.Ja doskonale poznałem "tolerancje"osob z lgbt i ich zwolennikow.Kiedys jako przechodzien stanalem przy stojaku pro-lif rozmawiajac z nimi.Ile wyzwisk i grozb lecialo w ich kierunku od osob z lgbt i ich zwolennikow.Co dziwne zjawila sie nagle policja(przy interwencji okazalo sie,ze policje nasłali wlasnie ci z lgbt,czym sie nawet afiszowali).Policja zadzialala zgodnie z "poprawnoscia polityczna"przeganiajac pro-lif,uzasadniajac....zakłocaniem porzadku publicznego,w ogole ignorujac wszelkie zazalenia,ze to strona lgbt byla agresorem.Co gorsza na drugi dzien media z podekscytowaniem podawaly o ....."rzekomych przesladowaniach" doznanych przez lgbt.Czy wiec w takich warunkach jest mozliwy dialog?Niestety "kolorowa","prześladowana","bez praw"strona go nie uznaje, poniewaz okazalo by sie,ze ta strona nie jest taka"kolorowa"jak sie niektorym wydaje.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #56 dnia: 11 Wrzesień, 2020, 18:54 »
Czy możesz odpowiedzieć na maje pytania zawarte w moim poście?

I co proponujesz? Co zrobić z osobami o skłonnościach homoseksualnych? Leczyć, kastrować, zamykać w psychiatryku?
[/b][/size][/size]
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Sebastian

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #57 dnia: 11 Wrzesień, 2020, 19:35 »
Falo zamyka oczy i uszy aby nie wyczytać i nie usłyszeć tego, z czym nie zgadza się;
Przykładowo ucina moją wypowiedź w połowie krótkiego akapitu tylko po to, aby ponownie zadać pytanie, na które ja juz odpowiedziałem w wyciętej przez niego części akapitu.

Moja wypowiedź brzmiała:
łopatologicznie: strażnica nie pochwala LGBT ale nie odczuwa potrzeby krytykowania LGBT na każdej stronie każdego z wydawanych czasopism, (po prostu strażnica potępia czyny homoseksualne, ale nie jest to sednem tego co ma społeczeństwu do zaoferowania)
ale falo skrócił ją do postaci:
strażnica nie pochwala LGBT ale nie odczuwa potrzeby krytykowania LGBT
a po skróceniu mojej wypowiedzi zadał pytania:
I tu nadal rodzi się prawie to samo pytanie: dlaczego nie odczuwa takich potrzeb? Oczywiście pytanie retoryczne na które nie znasz odpowiedzi
i wcale nie zauważył że ja znam (a przynajmniej: twierdzę że znam) odpowiedź

Moja odpowiedź sprowadza się do tego, że strażnica stosunkowo rzadko krytykuje LGBT ponieważ (jak wyżej napisałem) krytyka LGBT „nie jest sednem tego co ma społeczeństwu do zaoferowania”

Strażnica krytykuje w zasadzie całą otaczającą nas rzeczywistość, w szczególności: rządy świeckie, kościoły chrześcijańskie, ateistów, balwochwalców, chciwców, pijaków, narkomanów, LGBT, odstępców, itd. itp.

Na tym tle (z pkt widzenia strażnicy) LGBT jest marginalnym przeciwnikiem.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Falo

Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #58 dnia: 11 Wrzesień, 2020, 21:22 »
A teraz slowko do Falo:poruszajac watek lgbt,wiedz,ze stajesz przeciw calemu walcowi lewicowej propagandy,ktora juz przeorala umusly wielu ludzi i dla tego twoje slowa,chocby najbardziej jasne,beda odbierane przez wielu bardzo wrogo.A na zrozumienie,czy chocby jakikolwiek szacunek nawet nie licz.Ja doskonale poznałem "tolerancje"osob z lgbt i ich zwolennikow.Kiedys jako przechodzien stanalem przy stojaku pro-lif rozmawiajac z nimi.Ile wyzwisk i grozb lecialo w ich kierunku od osob z lgbt i ich zwolennikow.Co dziwne zjawila sie nagle policja(przy interwencji okazalo sie,ze policje nasłali wlasnie ci z lgbt,czym sie nawet afiszowali).Policja zadzialala zgodnie z "poprawnoscia polityczna"przeganiajac pro-lif,uzasadniajac....zakłocaniem porzadku publicznego,w ogole ignorujac wszelkie zazalenia,ze to strona lgbt byla agresorem.Co gorsza na drugi dzien media z podekscytowaniem podawaly o ....."rzekomych przesladowaniach" doznanych przez lgbt.Czy wiec w takich warunkach jest mozliwy dialog?Niestety "kolorowa","prześladowana","bez praw"strona go nie uznaje, poniewaz okazalo by sie,ze ta strona nie jest taka"kolorowa"jak sie niektorym wydaje.
No niestety tak jest jak piszesz. To jest cała nakręcona propaganda. Zresztą wadliwa. Jak bębniąc mantrę utożsamiają wszystkich homoseksualistów z LGBT, podczas gdy wielu z nich publicznie wypowiada się że nie chcą mieć nic wspólnego z ruchem LGBT. Że ruch LGBT im szkodzi. Nie chcą być kojarzeni z półnagimi przebierańcami w obscenicznych scenach na ulicy atakującymi policję i innych ludzi. Bo LGBT to ruch który zawiera tylko część homoseksualistów. Homoseksualiści byli od tysiącleci, ale nikt nigdy nie słyszał o ruchu LGBT i fladze wybrakowanej tęczy. I dlatego Strażnica pisze ogólnie o homoseksualizmie, ale w ogóle nie mówi nic o ruchu LGBT. Ja wpisałem w ich przeglądarkę to hasło i wyskakuje zero odnośników. To tak na marginesie. Bo do zamkniętych umysłów i tak nic nie dotrze. Równy z ciebie gość, że w tłumie stanąłeś po stronie atakowanego, zwłaszcza że jak widzę wcześniej nie pisywałeś. Podobnie użytkownik Batnasekty. Dziwię się tylko temu (starszemu ode mnie niewiele) panu co to forum założył. Jeździł nawet do telewizji, a ostatecznie stworzył taką antychrześcijańską wylęgarnie i przystań. To jeszcze bardziej upewni świadków że poza zborem są tylko "wilki". Smutne to.
« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień, 2020, 21:27 wysłana przez Falo »


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Wybrakowana tęcza a Strażnica.
« Odpowiedź #59 dnia: 11 Wrzesień, 2020, 21:28 »
Falo czy odniesiesz się do moich pytań? Bo jak na razie ani Tylekrzykuonic, ani Ty nie ustosunkowaliście się w temacie co zrobić z homoseksualistami.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,