Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: teokratyczne swatanie  (Przeczytany 6556 razy)

Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: teokratyczne swatanie
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Sierpień, 2020, 19:24 »
(mtg): za starszakowaniem w przeszłym czasie, zderzyłem się z nieprawdopodobną sytuacją.
Pewna pionierka lat liczących sobie, została swatana przez inną znaną w Grodzie Kraka pionierkę - prawie jadły z jednej miski, ów pionierka zachwalała nowego adoratora w samych superlatywach ta siostrunia uległa zalotom amanta a zarazem przaprzyjaciółki.
Po zaprzysiężeniu w USC i błogosławionym wykładzie okazało się, że skonsumowany amant to cichy alkoholik i automonoseksualista  >:D


Offline sawaszi

Odp: teokratyczne swatanie
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Sierpień, 2020, 20:10 »
(mtg): za starszakowaniem w przeszłym czasie, zderzyłem się z nieprawdopodobną sytuacją.
Pewna pionierka lat liczących sobie, została swatana przez inną znaną w Grodzie Kraka pionierkę - prawie jadły z jednej miski, ów pionierka zachwalała nowego adoratora w samych superlatywach ta siostrunia uległa zalotom amanta a zarazem przaprzyjaciółki.
Po zaprzysiężeniu w USC i błogosławionym wykładzie okazało się, że skonsumowany amant to cichy alkoholik i automonoseksualista  >:D

Mieszkając "w mieście smoka" wszystko może się wydarzyć i nawet "szewczyk dratewka" podrzucił owce jako przekąskę wygłodniałemu "samogwałcy" zwanym smokiem (pijakiem)  ;) - :o
Niestety takie dramaty nie dotyczą tylko "Grodu Kraka" ale i zborów w pomniejszych mieścinach ..
Współczuje tym niewiastą co tak były 'zkumane' poprzez "fluidy" cioteczek  :P


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: teokratyczne swatanie
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Sierpień, 2020, 20:32 »
Witaj Sawaszi:
W tym przypadku jaki opisałem zaskoczyło mnie zainteresowanie tego jegomościa, który lubił damskie ciuchy, ale wprawiło mnie w zaskoczenie innego młodego pioniera, który lubował się  w tzw. podglądactwie toaletowym.
Uczestniczyłem w jednym z komitetów ów ryży pionier - jakim sposobem i możliwościami wchodził do damskiej toalety i podglądał kobiety załatwiające swoje sprawy fizjologiczne, nie ujrzałoby takie postępowanie oraz  zachwianie  światła dziennego jednak w pewnej sytuacji podglądactwa nakryła jegomościa pewna pionierka widząc jego łeb  nad sufitem-pisanki były na komitecie - jawnie przedstawił, że siostrunia się masturbowała.
Zastanawiam się tej masturbacji w miejscu publicznym, przecież można tą czynność wykonywać w czterech ścianach chyba, że kiblowa atmosfera przysparzała pewnych nieunaturalnianych doznań, ale zboczeń i różnorodnych dewiacji nie ma granic.


Offline sawaszi

Odp: teokratyczne swatanie
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Sierpień, 2020, 21:39 »
Nadaszyniak ale mi obrzydziłeś już to 'towarzystwo trzepakowe' zwane "WTS-em" - powiedział by Mickiewicz ;
- "smród , kiła i mogiła w tym grajdolku"  :o
Pisz tak dalej to i zniesmaczysz i inszych oprócz mnie do "org Ww  >:D" - ale jaja  :))


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: teokratyczne swatanie
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Sierpień, 2020, 21:40 »
Może to była potrzeba chwili?
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Sebastian

Odp: teokratyczne swatanie
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Sierpień, 2020, 22:23 »
wracając do swatania - ogólnie rzecz biorąc kobiet było w organizacji więcej niż mężczyzn i to one potrzebowały aby ktoś je wyswatał i to "w prawdzie"

facet z reguły radził sobie sam, a swatania potrzebował tylko wtedy gdy był wicepierdołą...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: teokratyczne swatanie
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Sierpień, 2020, 22:31 »
wracając do swatania - ogólnie rzecz biorąc kobiet było w organizacji więcej niż mężczyzn i to one potrzebowały aby ktoś je wyswatał i to "w prawdzie"

facet z reguły radził sobie sam, a swatania potrzebował tylko wtedy gdy był wicepierdołą...

 
A kto testował za twoich czasów zborowych nowe siostry ?- to znaczy dopuszczał do chrztu
- czy to było grono starszych np. robotników budowlanych ?
W
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień, 2020, 22:42 wysłana przez sawaszi »


Offline Sebastian

Odp: teokratyczne swatanie
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Sierpień, 2020, 22:42 »
jeśli pisząc "testował" masz na myśli dopuszczenie do chrztu to jest to kompetencja starszyzny

nie za bardzo rozumiem, co to ma wspólnego ze swataniem...
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień, 2020, 22:51 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: teokratyczne swatanie
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Sierpień, 2020, 22:50 »
co masz na myśli pisząc "testował"?

 No to nie wiesz jak to starsi spowiadają nowe siostry przed chrztem ?
- no przecież Ty nie byłeś nigdy tam starszym to i co możesz o tej "inicjacji" wiedzieć  :(


Offline Sebastian

Odp: teokratyczne swatanie
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Sierpień, 2020, 22:53 »
spowiadają? przed chrztem? nie ponosi Cię fantazja?
może jeszcze wystrzelisz z petardą że żądają świadectwa od ginekologa?
chyba ktoś tobie pierdół naopowiadał...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: teokratyczne swatanie
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Sierpień, 2020, 00:23 »
ej Seba - nie zrozumiałeś tego co napisałem o testowaniu  ???
Tu chodzi (a może biega) o testowanie psychiczne kandydatki przed chrztem 'jaki będzie z niej materiał  na oddaną ...'
To takie poniżające niczym molestowanie psychiczne za obiecanki cacanki niby życia w raju duchowym
o to mi chodziło .


Offline Sebastian

Odp: teokratyczne swatanie
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Sierpień, 2020, 00:35 »
pytania do chrztu muszą być przerobione i jest wśród nich kilka dot. sfery seksualnej ale (o ile mnie pamięć nie myli) pytania "czy jesteś dziewicą?" nie ma...

świta mi za to w pamięci rozmowa z nowoochrzczoną dziewczyną, która była wracając ze mną ze służby kaznodziejskiej żaliła mi się że jest oburzona tym, że starszy zboru (jak to ujęła) "dopytywał ją 'poza protokołem' o sprawy intymne"

początkowo myślałem że chodzi o podryw albo molestowanie, ale szybko wyjaśniła że starszego zboru interesowało 'czy jest dziewicą i czy ma chłopaka';

powiedziała (cyt.) "wypaliłam do niego: 'Ty myśl o swojej żonie a nie o kobietach które mogłyby być Twoimi córkami', a on speszył się, ale po chwili wyjaśnił że 'właśnie o to chodzi' w Bożych zasadach dot. seksu: czyli dziewictwo i seks są dla współmałżonka... no i zaczął standardowe marudzenie na ten temat... I jeszcze się zasłaniał że ma syna i córkę w moim wieku..."

wtedy ja roześmiałem się i pół żartem pół serio rzekłem: "odebrałaś to jako podryw a może to było swatanie? skoro sam powiedział że ma syna w twoim wieku to może rozpatrywał ciebie jako swoją ewentualną synową?"

dziewczyna najpierw zaśmiała sie a potem spoważniała i rzekła: "czy jego syn jest niemową? jeśli nawet spodobałam sie jego synowi to chyba to młody powinien ze mna o tym pogadać a nie stary; a już to dopytywanie o błonkę to już w ogóle buractwo..."
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: teokratyczne swatanie
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Sierpień, 2020, 11:05 »
pamiętam że niektórzy byli tak ogarnięci szałem swatania wszystkiego co się rusza, że nie dowierzali że pionier lub pionierka może wykonywać służbę pionierską w celach innych niż szukanie współmałżonka

a przecież do Karpacza można było przyjechać albo po to aby głosić (motywacja czysto religijna) albo po to aby głosić i wypoczywać w górach (mieszanka motywacji turystyczno-zdrowotnej z motywacją religijną)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Storczyk

Odp: teokratyczne swatanie
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Sierpień, 2020, 15:45 »
Nic o swataniu tak powszechnym i nagminnym nie słyszałam, ani się z nim nie zetknęłam w "swoim " zborze  ???



Offline Sebastian

Odp: teokratyczne swatanie
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Sierpień, 2020, 16:36 »
z drugiej strony: pamiętam także dość usilne odradzanie zawierania małżeństw, a w tym wszystkich przebił jeden z nadzorców podróżujących który złożył narzeczonym "kondolencje"...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)