Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czas po epidemii  (Przeczytany 40884 razy)

Offline Estera

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #405 dnia: 03 Wrzesień, 2020, 08:49 »
Wiecie o tym, że w listopadzie będzie kampania ze Strażnicą nr 2?
   DBU :)
   Jaki temat tej kampanii będzie? Czym straszą?? :)) :))
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline DontBeUnkind

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #406 dnia: 03 Wrzesień, 2020, 09:31 »
   DBU :)
   Jaki temat tej kampanii będzie? Czym straszą?? :)) :))

Ponoć tym:
https://www.jw.org/pl/biblioteka/czasopisma/straznica-nr2-2020-maj-cze/

Niezbyt zjawiskowo.
Nolite te bastardes carborundorum


Offline Estera

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #407 dnia: 03 Wrzesień, 2020, 09:39 »
Ponoć tym:
https://www.jw.org/pl/biblioteka/czasopisma/straznica-nr2-2020-maj-cze/
Niezbyt zjawiskowo.
   Dzięki DBU za informację.
   Masakra.
   Cóż nowego mogą powiedzieć tym razem?
   Odkrycie nowego króla północy? I prześladowania w Rosji jako koniec świata?
   Zjawiskowe to napewno nie będzie, a i sama kampania, ciekawe jak to będzie wyglądało?
   To chyba kampania tylko dla śj, którzy zamknięci w domach przy zoomach siedzą i nawet towarzyskich wizyt nie robią.
   Bo tak nakazuje niewolnik z CK :'( :'(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline DontBeUnkind

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #408 dnia: 03 Wrzesień, 2020, 09:45 »
Październikowe Życie i służba było już pewnie gotowe i przekazane do Biur Tłumaczeń, szkoda kasy na wprowadzanie zmian 🤪 Jehowa na pewno ochroni swoich wiernych sług.
Nolite te bastardes carborundorum


BetMen

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #409 dnia: 03 Wrzesień, 2020, 11:49 »
Na pewno ta kampania w listopadzie nie będzie realizowana,skoro zebrania na sali się nie odbywają,wózki nie funkcjonują to resztę podpowiada sama logika...
"Bracia Króla" i sterowane przez nich BO w Polsce nie są tacy głupi,wiedzą jakby to wpłynęło na głosicieli! Wielu by się bało wyruszyć i skutek byłby mizerny,zobaczycie że powiedzą "w trosce o braci i siostry" ble,ble :))
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2020, 12:01 wysłana przez BetMen »


BetMen

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #410 dnia: 03 Wrzesień, 2020, 20:40 »
A nie mówiłem, było ogłoszone,raczej mają wysyłać listy i maile!


Offline sawaszi

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #411 dnia: 03 Wrzesień, 2020, 21:03 »
A nie mówiłem, było ogłoszone,raczej mają wysyłać listy i maile!

Tym czasem wiara wielu osłabła i zaufanie do "CK" i narosły wątpliwości co do słuszności głoszenia


Offline Estera

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #412 dnia: 04 Wrzesień, 2020, 15:48 »
A nie mówiłem, było ogłoszone,raczej mają wysyłać listy i maile!
   Stary myk sekty, zająć czymś swoje owieczki, bo inaczej się rozproszą.
   Ten zoomowy luz, który poczuje każdy świadek Jehowy, działa na niekorzyść tej religii.
   A co najbardziej jednoczy?

   Wspólny wróg, wspólny cel i działanie, bo trochę się trzeba będzie natrudzić, jak w "pięciu" napisać jednego maila do jednego zainteresowanego.
   Zajmą się wysyłaniem listów i maili, miej będzie czasu na roztrząsanie jakichkolwiek wątpliwości.
   No jakoś te owieczki trzeba uwiązać do "kołka ck", żeby nie wyszły poza "ogrodzenie" :)) :))
   Choćby taką "ala - kampanią" .
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Lemuel

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #413 dnia: 04 Wrzesień, 2020, 16:20 »
Tym czasem wiara wielu osłabła i zaufanie do "CK" i narosły wątpliwości co do słuszności głoszenia

Czyli „NIGDY NIE PRZESTAŃ GŁOSIĆ OD DRZWI DO DRZWI” to już stare światło?  ;)
https://www.jw.Borg/pl/biblioteka/czasopisma/wp20080901/Nigdy-nie-przesta%C5%84-g%C5%82osi%C4%87-od-drzwi-do-drzwi/
"„Cokolwiek by się działo, nigdy nie przestań głosić od drzwi do drzwi”.


Offline sawaszi

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #414 dnia: 04 Wrzesień, 2020, 17:52 »

Czyli „NIGDY NIE PRZESTAŃ GŁOSIĆ OD DRZWI DO DRZWI” to już stare światło?  ;)
https://www.jw.Borg/pl/biblioteka/czasopisma/wp20080901/Nigdy-nie-przesta%C5%84-g%C5%82osi%C4%87-od-drzwi-do-drzwi/
"„Cokolwiek by się działo, nigdy nie przestań głosić od drzwi do drzwi”.


Epidemia 'sarsa 2' zaskoczyła "CK' i BO - dlatego , że nie mają "błogosławieństwa" i ich "światło" przygasło  :(
- oczywiście będą ratować jakoś swą sytuację nawet idąc w takie postępowanie ; "po trupach do zwycieństwa" i "got mit uns" nawet z pianą na ustach  :o
- ech współczuje wszelkim głosicielom-wolontariuszom , którzy pójdą "jako mięso armatnie" w tej 'kampanii traktatowej' na chwałę jw. org.  a nie dbając o siebie  :( .
« Ostatnia zmiana: 04 Wrzesień, 2020, 18:16 wysłana przez sawaszi »


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #415 dnia: 04 Wrzesień, 2020, 20:40 »
Co Ty p/=-isz.
To że dla dzieci i żony coś tam podpisał by dostać mieszkanie NIKT nie siedział ani nie zginą z tego podpisu.
Skasował komunę,wyprowadził sowietów z Polski,dostał Nobla.
Ale polak widzi zawsze belkę w drugim Polaku-nie odbiegasz od schematu.
No nie ma kryształowych ludzi włącznie z Piłsudskim, Kwaśniewskim czy Jarkiem Kaczyńskim i jego wieżami.

No, właśnie mówię jak Rutheford, wielu ŚJ  wypowiedziałoby się o Ruthefordzie ja Ty o Wałęsie.

"Skasował komunę,wyprowadził sowietów z Polski" Ty tak na poważnie czy może ja nie łapię szydery?


Offline Janna

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #416 dnia: 04 Wrzesień, 2020, 23:58 »
Dziś miałam zebranie i okazuje się, że ta śmieszna kampania ze strażnicą to nie fikcja. Mówiono o rozpowszechnianiu strażnicy o Królestwie Bożym zarówno w wersji papierowej (ale tylko znajomym i rodzinie) jak i elektronicznej. Starszy powiedział, że z powodu utrudnień spowodowanych przez Covid, należy w się pełni zaangażować w inne, zastępcze formy głoszenia (łącznie z listami), zaś starsi podejmą wysiłki, aby kampania dotarła do miejscowych urzędników. Na dodatek, z powodu nadchodzącej obsługi, jest możliwość zmniejszenia wymogu służby z 50 do 30 godzin. Dla mnie to jest niedorzeczne!!! Brak słów, co się wymyśla, byle tylko trzymać szeregowców w garści. Na dobitkę, po zebraniu było też łaczenie sie w celu omówienia tekstu dziennego (to nie pomyłka - o 20:40 po zebraniu omawianie w grupie tekstu!!!), na którym padły słowa, że chory brat, który nie mógł już tyle robić co przed chorobą, czuł się nic nie wart, ponieważ nie był w stanie wygłosić przemówienia w zborze. Wiecie co? Po czymś takim mam doła do potęgi i zadaję sobie pytanie: jak mozna tak gnoić psychicznie ludzi......jaki jest ten Bóg w pojęciu śj, przecież to okrutnik!!
Miłość warunkowa to nie jest miłość - to manipulacja.


Offline sawaszi

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #417 dnia: 05 Wrzesień, 2020, 00:54 »
Janne - to nie wina Boga , że 'funkcjonariusze CK' są nadgorliwi  ::)
Starzy górale powiadają tak ; "kogo Pan Bóg nie lubi to mu i rozum odbierze" ..


Offline DontBeUnkind

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #418 dnia: 05 Wrzesień, 2020, 05:36 »
Starszy powiedział, że z powodu utrudnień spowodowanych przez Covid, należy w się pełni zaangażować w inne, zastępcze formy głoszenia (łącznie z listami), zaś starsi podejmą wysiłki, aby kampania dotarła do miejscowych urzędników.

Myślałam, że odstępców poniosła już wyobraźnia, a jednak to prawda. Dotarł do mnie załączony szymel listu.
Nolite te bastardes carborundorum


Offline Reskator

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #419 dnia: 05 Wrzesień, 2020, 06:21 »
No, właśnie mówię jak Rutheford, wielu ŚJ  wypowiedziałoby się o Ruthefordzie ja Ty o Wałęsie.

"Skasował komunę,wyprowadził sowietów z Polski" Ty tak na poważnie czy może ja nie łapię szydery?
To znaczy:" Co wielu sj wypowiedziałoby o Rutherfordzie jak ja o Wałęsie?
Skąd te porównanie Jozefa do Lecha.?
Za prezydentury Wałęsy wycofano z Polski wszystkich żołnierzy ZSRR w ilości 56 tys w 1993 roku
Nobla Pokojowego Wałęsa dostał w 1983.
Cały świat uważa iż Wałęsa i JP2 przyczynili się do likwidacji komuny w Polsce.
A Rutherford ten "prezydent,sędzia"co mówią pozytywnego śj o nim- jak twierdzisz.?
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień, 2020, 06:42 wysłana przez Reskator »