Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czas po epidemii  (Przeczytany 41114 razy)

Offline Sinéad

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #105 dnia: 07 Lipiec, 2020, 10:35 »
A tak z trochę innej beczki. Powiedzcie, kto z Was zna kogoś, kto zachorował na Covid-19? Dzisiaj zadał mi takie pytanie mój klient. Ja osobiście nie znam nikogo.

Znam trzy takie osoby, to SJ.
2018 - p.i.m.o.


Offline Takajaja

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #106 dnia: 07 Lipiec, 2020, 11:03 »
Znam trzy takie osoby, to SJ.

Czyli jednak koronka przechodzi na zwierzeta (trzode)🤔
To naukowcy sie mylili....


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #107 dnia: 07 Lipiec, 2020, 11:15 »
Czyli jednak koronka przechodzi na zwierzeta (trzode)🤔
To naukowcy sie mylili....

 :) Żart tak ostry, że można by nim ciąć nawet cień mgły.  ;)


Offline Cytryna

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #108 dnia: 07 Lipiec, 2020, 11:41 »
W temacie zarażeń .Twórca testów,który niestety już nie żyje informował,ze one nie sa do jakichkolwiek badań diagnostycznych,a jedynie do badań naukowych.Znamiennym jest fakt,że są osoby ,które wykonując testy np dziś ,za trzy dni ,za kolejnych pięć mają różne wyniki.w powiecie ,w którym mieszkam( około 57 tysięcy mieszkańców) od samego nagłośnienia po dziś dzień nie zmarł nikt !! a osoby z tzw.pozytywem NIE MIAŁY OBJAWÓW jakiejkolwiek choroby.Polityka i sekty =ta sama manipulacja ludźmi.


Offline Teoretyk

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #109 dnia: 07 Lipiec, 2020, 11:47 »
Te testy nie są wiarygodne. Pokazują przeciwciała powstające przy jakimkolwiek podrażnieniu płuc. Myślę że po tylu miesiącach chodzenia w maskach to każdy z ludzi je przejdzie pozytywnie i będzie się nadawał do szczepionki z chipem.


Offline Blue

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #110 dnia: 07 Lipiec, 2020, 12:01 »
W temacie zarażeń .Twórca testów,który niestety już nie żyje informował,ze one nie sa do jakichkolwiek badań diagnostycznych,a jedynie do badań naukowych.Znamiennym jest fakt,że są osoby ,które wykonując testy np dziś ,za trzy dni ,za kolejnych pięć mają różne wyniki.w powiecie ,w którym mieszkam( około 57 tysięcy mieszkańców) od samego nagłośnienia po dziś dzień nie zmarł nikt !! a osoby z tzw.pozytywem NIE MIAŁY OBJAWÓW jakiejkolwiek choroby.Polityka i sekty =ta sama manipulacja ludźmi.

To TY manipulujesz teraz innymi. Skoro w Polsce do tej pory zmarło jedynie 1500 *1(sic!) osób na koronowirusa, to niby jakim szokiem jest to, że w 57 tysięcznym powiedzie nie umarł nikt?! Jakim też zdziwieniem jest to, że osoby u których wykryto wirusa nie mają żadnych objawów, skoro szacuje się, że ponad 80% *2 zarażeń jest bezobjawowa?

Te testy nie są wiarygodne. Pokazują przeciwciała powstające przy jakimkolwiek podrażnieniu płuc. Myślę że po tylu miesiącach chodzenia w maskach to każdy z ludzi je przejdzie pozytywnie i będzie się nadawał do szczepionki z chipem.

Takie tezy bez żadnej podstawki to można w Strażnicy publikować. Warto byłoby podać argumenty/dowody/badania.

1* https://www.gov.pl/web/koronawirus/wykaz-zarazen-koronawirusem-sars-cov-2
2*https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/situation-reports/20200306-sitrep-46-covid-19.pdf?sfvrsn=96b04adf_4#:~:text=For%20COVID%2D19%2C,infections%2C%20requiring%20ventilation.


Offline Teoretyk

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #111 dnia: 07 Lipiec, 2020, 12:34 »
W tej grupie udzielono sporo informacji. https://www.facebook.com/groups/705623010178549.    Poza tym wielu specjalistów się wypowiada np. Dr Jaśkowski.


Offline Blue

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #112 dnia: 07 Lipiec, 2020, 12:43 »
W tej grupie udzielono sporo informacji. https://www.facebook.com/groups/705623010178549.    Poza tym wielu specjalistów się wypowiada np. Dr Jaśkowski.

Wspaniale. Żródłami, którym należy zaufać by nie być częścią trzody, jest grupa wsparcia na Facebooku, skupiająca zwolenników teorii spiskowych, pełna ludzi którzy odważnie stają przeciwko "złu temu świata" za argumenty mając jedynie swoje przypuszczenia, anegdoty i brak jakichkolwiek kwalifikacji eksperckich. Wprost definicja fake newsów i Echo Chamber, nie wiele lepsza (albo nawet i gorsza) od ŚJ.

Drugim źródłem są wypowiedzi i opinie zdyskredytowanego lekarza, chorego z nienawiści do świata nauki, nazywającego lekarzy sadystycznymi bandytami.

Żadnych badań, żadnych metaanaliz, żadnych suchych faktów. Tylko emocje, opinie i przypuszczenia. Ot, kolejna religia.


Offline Teoretyk

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #113 dnia: 07 Lipiec, 2020, 12:55 »
Teorie spiskowe to moja ulubiona dziedzina. Sporo tego jest. Oficjalna wersja mnie nie interesuje. Gdybym wierzył ogółowi ludzi to oglądał bym programy telewizyjne a nie szukał informacji w internecie. Takie jest moje zdanie


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #114 dnia: 07 Lipiec, 2020, 12:58 »
Tyle tylko, że dziś internet to już prawie "ogół".   ;)


Offline Teoretyk

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #115 dnia: 07 Lipiec, 2020, 13:04 »
Pewnie że tak. Każdy znajdzie coś dla siebie he he. Ja lubię kwestionować wszystko co oficjalne. Cały świat leży w mocy złego. A wiemy że diabeł jest kłamcą i ojcem kłamstwa ;)


Offline Blue

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #116 dnia: 07 Lipiec, 2020, 13:05 »
Teorie spiskowe to moja ulubiona dziedzina. Sporo tego jest. Oficjalna wersja mnie nie interesuje. Gdybym wierzył ogółowi ludzi to oglądał bym programy telewizyjne a nie szukał informacji w internecie. Takie jest moje zdanie

To co czy coś jest prawdą, nie jest zależne od tego czy jest to teoria spiskowa lub wersja oficjalna. Prawda to to, co jest zgodne z rzeczywistością. Jeśli z góry zakładasz, że to teorie spiskowe są prawdziwe, postępujesz nie lepiej od tych, którzy z góry zakładają, że wersje oficjalne są prawdziwe.

W gruncie rzeczy takie postępowanie to meritum bycia Świadkiem Jehowy. Cały światopogląd ŚJ jest zbudowany na teorii spiskowej dziejów, w której za sterami wszystkiego co się dzieje na świecie stoi Szatan Diabeł, który pociąga sznurkami i modeluje konflikty na świecie tak, by w ten czy inny sposób wpływały na "lud boży". ŚJ akceptują świecką historię dopóki zdaje się ona potwierdzać ich światopogląd, odrzucając jednocześnie wszystko co mu zagraża (np. rok 587 p. n. e.).

Według mnie lepiej jest wiedzieć jak najwięcej tego, co jest prawdziwe a odrzucać to, co fałszywe. Jedynym sposobem, który jest mi znany bo dążyć do tego stanu to analizować dochodzące do nas informacje i posługiwać się umiejętnością krytycznego myślenia. Odrzucać fałszywe rozumowania, argumenty i patrzeć na suche fakty. Zamykanie się na metodę naukową jest tego przeciwieństwem.

Jak lubisz znajdować rzeczy w internecie, to zacznij czytać artykuły naukowe. Prawie nikt tego nie robi, czego skutkiem jest poleganie na doniesieniach medialnych, które często nie są lepsze od "faktów" głoszonych przez zwolenników teorii spiskowych. 
« Ostatnia zmiana: 07 Lipiec, 2020, 13:07 wysłana przez Blue »


Marzena

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #117 dnia: 07 Lipiec, 2020, 13:07 »
A tak z trochę innej beczki. Powiedzcie, kto z Was zna kogoś, kto zachorował na Covid-19? Dzisiaj zadał mi takie pytanie mój klient. Ja osobiście nie znam nikogo.

Niestety ja znam taki przypadek wśród znajomych.


Offline Teoretyk

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #118 dnia: 07 Lipiec, 2020, 15:03 »
Nie generalizujmy. Tak dla ścisłości. Uważam że są grupy ludzi którzy dla pieniędzy i władzy są gotowi na wszystko. Ci co mają pieniądze i władzę od pokoleń przekazują ją potomnym. Uskuteczniają to wszystko i przekazują potomkom. Cała nauka pracuje dla nich. Oni wszystko finansują i kontrolują. Jeśli nawet rywalizują ze sobą to tylko na pokaz(chyba że ktoś chce się wyłamać to go likwidują) a w rzeczywistości razem współpracują. Doją biedną ludzkość od stuleci z zasobów i pracy. Dzielą na różne obozy by łatwiej było nimi rządzić. Rząd światowy jest za kulisami teatru ,który widzimy.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #119 dnia: 07 Lipiec, 2020, 15:40 »
Po Epidemii Świadkowie Jehowy zostaną zachęceni do reklamowania telewizji rozbudowanej programowo niczym NETFLIX :)

Nie będzie stojaków i nie będzie tradycyjnego głoszenia.

Sale zostaną sprzedane a jak będzie już po pandemii to będzie więcej spędów do najmowanych hal sportowych aby klaskać tańczyć i wychwalać JW.ORG

Da to niesamowitą stopę zwrotu i wiele radości wtłoczy w znudzony lud.

Fajny scenariusz ?