Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: czy to forum jest wartosciowe czy szkodliwe?kto nie chce niech nie czyta.  (Przeczytany 10732 razy)

DeepPinkTool

  • Gość
Przeciez to forum, a nie encyklopedia 😉

Poza tym w zyciu nic nie przychodzi łatwo. Jak w org.
Tam ci wszystko na tacy podają.....abyś tylko papusiał i myślec nie musiał
(Nawet mi sie zrymowało😁)

Tylko uchowaj Bóg przed wzięciem starszej Strażnicy albo książki bo tam pokarm z pleśnią może być i sraczki można dostać jak się starsi dowiedzą.  ;)


DeepPinkTool

  • Gość
Covid19 nie marudaj. Kto szuka ten znajdzie. Jak sobie ze znalezieniem czegoś nie radzisz, to załóż wątek, zadaj pytanie i zazwyczaj znajdzie się ktoś kto Ci pomoże. Ileż tu pojawia się użytkowników, którzy przychodzą głównie po to by pomarudzić co im się na forum nie podoba. Jak wchodzę do pubu to wypijam jednego browara albo i nie i jak mi się nie podoba to idę do innego albo  i nie.  ;)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Męczybuła powrócił?

Forum jest bardzo wartościowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Doktryny. Historie. Historie innych ludzi. Mozna kogoś poznać. Można odświeżyć znajomości. Można posłuchać muzyki. Można edukować się w X muzie. Można nawet coś ugotować wg sugestii innych. Ludzie dzielą się tu na różnych. Jedni są od Finlandii, inni od kaszanki.  ;)

Jeśli ktoś wchodzi, tak na dzień dobry bez dzień dobry, i mówi pierdoły, to co można o nim pomyśleć? Wg niektórych forum jest ateistyczne. No i chwała Bogu, że nie katolickie. Inni mówią, że jest katolickie. Boże uchowaj. Jeszcze są tacy, wg których forum ośmiesza wiarę (w coś tam mało zidentyfikowanego). Niby jak, skoro tu każdy jest wierzący, tylko po swojemu.
Inni chcą poradni psychologicznej, bo sami do takiej biegają po prochy. To po co im druga poradnia?
Niby dużo krytyki? Jak mnie dziewczyna pyta, czy dobrze jej w tej kiecce, a ja mówię, że wolałbym inną kieckę, to jest właśnie krytyka.

Sterta śmieci? Kto nie produkuje sterty śmieci to ręka do góry!. Podpowiem, że człowiek produkuje jeszcze brązowe figurki o rozmaitej konsystencji. O to też będą pretensje?



Offline Estera

Męczybuła powrócił?
   A ja pytam Ciebie, Moysesu.
   Dlaczego do nowej osoby na forum wyskakujesz od razu z poniżającymi epitetami?
   Usadawiając siebie na najwyższej półce tego sklepiku?
   Kim tu jesteś, żeby w taki sposób nazywać nowych uczestników?
   Może sam jesteś "męczybuła", nie pomyślałeś o tym?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


DeepPinkTool

  • Gość
   A ja pytam Ciebie, Moysesu.
   Dlaczego do nowej osoby na forum wyskakujesz od razu z poniżającymi epitetami?
   Usadawiając siebie na najwyższej półce tego sklepiku?
   Kim tu jesteś, żeby w taki sposób nazywać nowych uczestników?
   Może sam jesteś "męczybuła", nie pomyślałeś o tym?

Estero, ja też zauważyłem, że Covid19 o nic nie pytał a jedynie "męczył bułę", że nie może znaleźć odpowiedzi.  ;)
(Teraz czekam na jehowickie czepianie się o słówka. - to "obawa" ogólna, nie personalna)  8-) 


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
(mtg): skończyła z Nadaszyniakiem a zaczęła walkę z Moysesem


Offline Estera

Wiem że to forum. Tylko że bywali tu tacy co najpierw dali wodę życia darmo pić, a potem w wyszczekany sposób powołując się na prawo autorskie,
tę wodę po prostu zabrali. Jeszcze inni pisali do rzeczy, ale ich wypowiedzi ginęły w tych pisanych " od rzeczy" i wątki zrobiły się karykaturą wiedzy.
   Covid19.
   To już jakiś spory czas to forum musisz obserwować.
   Bo te zabawki, nazywane przez Ciebie "wodą życia", dość dawno zostały zabrane  :'(
   Jedno podwórko opustoszałe, sama uzupełniałam :)
   https://przerywamymilczenie.pl/artykuly/wyzsze-wyksztalcenie.html

(mtg): skończyła z Nadaszyniakiem a zaczęła walkę z Moysesem
   Nikt Cię tu nie prosił o wygłaszanie swoich, subiektywnych osądów.
   Zadawanie pytań Moysesowi czy komukolwiek innemu na tym forum nie jest zabronione, a wręcz wskazane.
   Szukaj lepiej dowodów na szkalujące Ciebie słowa w wątku Harnasia, bo nadal czekam na ich przedstawienie.
« Ostatnia zmiana: 19 Maj, 2020, 13:25 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


DeepPinkTool

  • Gość
O już widzę cenzura zadziałała 😁😁

Forum jest wartościowe, ale niestety zadziałała dewaluacja.

Nie męczył bułę tylko odpowiedział na pytanie zawarte w tytule wątku.

Napisałbym przykłady takowego męczenia ale wówczas moderator z adminem poczytali by to jako atak personalny.

Oj widzę, że Covid19 samym pojawieniem się wzbudził czujność Adminów i ląduje na CMENTARZU. Nie wiem czy to przewrażliwienie na koronawirusa powoduje, bo w poście usuniętym nikogo nie obrażał.
Wracając do tematu. Forum OK, tylko Admini nadgorliwi i niedługo to nie da się tu pogadać. A moim chłopskim rozumkiem to ja se myślał, że forum dyskusyjne to to dyskusji służy.  >:D


Offline HARNAŚ

A zatem zgodnie z tytułem wątku wypowiem się i ja , bo czemu by nie?
Otóż nie rozumiem dlaczego dzieje się tak , że słyniemy jako Polacy z bardzo dobrej jakości alkoholu , nasze wódki pożądane sa na całym cywilizowanym świecie a zachwycamy sie i spijamy finlandię? Co poszło nie tak ? :)


Offline Estera

A moim chłopskim rozumkiem to ja se myślał, że forum dyskusyjne to to dyskusji służy.  >:D
   DeepPinkTool.
   Też by mi się tak wydawało.
   Ale niektórzy platformę tego forum dyskusyjnego pomylili z wygłaszaniem swoich jedynych słusznych racji i osądów.
   Nie daj panie dzieju zadać jakieś pytanie, od razu jesteś wysłany na szafot.
   Szczególnie, jeśli to jest kobieta :'(
   Jakieś kompleksy czy jak, że ktoś pytań boi się jak własnego cienia  ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


DeepPinkTool

  • Gość
Jak tak patrzę to w zasadzie same silne osobowości, albo takie którym wydaje się że takowymi są. W zborze też są tacy co bez piedestału czują się mali, bo tylko uwielbienie gawiedzi obserwującej wyczyny na podium daje im siłę napędową do działania. A czy się nie da bez tego pseudointeligenckiego patosu, co to ma sprawić że czytelnicy będą bić brawa i wzdychać och i ach z podziwem patrząc jak stary wyjadacz znów daje upust watpliwemu krasomowstwu?

Mam nadzieję, że choć Twój wpis pojawił się po moim to nie mi się dostało. Dlaczego mam nadzieję. Po pierwsze, bo to matka głupich, po drugie to wielokrotnie powtórzyłem, że pisać nie potrafię więc ewentualne krasomówstwo u mnie nawet nie może być wątpliwe.
No ale wracając do tego na co chciałem zwrócić uwagę. Mi podobają się różne style Użytkowników. Jeśli ktoś używa patosu, bez względu czy inteligentny, czy "pseudointeligencki" to jednak zawsze z takich wypowiedzi można wyłowić coś pouczającego. No ja tak mam. Po prostu lubię ludzi a już najbardziej to tych od których jestem głupszy bo się mogę czegoś od nich nauczyć. Jak wypowiedzi są z patosem bez względu czy inteligentnym czy tym pseudo, ważne że z patosem, to od razu pozycjonyje mnie to poniżej, muszę wyciągnąć szyję w górę i chłonę taką wypowiedź. Nie zapominam jednakowoż, że to tylko zbiór czarnych znaczków na białym tle.  ;)


DeepPinkTool

  • Gość
Nie DPT, nie miałem na myśli ciebie.

O dzięki Ci Panie  >:D


enterol

  • Gość
No i coś się dzieje


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Chciałem coś nabazgrać, ale bojam się odezwać ;)
A właściwie o czym piszemy w tym wątku bo się zgubiłem. Tutaj jak w zabawę w chowanego >:D
« Ostatnia zmiana: 19 Maj, 2020, 14:39 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


DeepPinkTool

  • Gość
 :) Pytasz Gandalf o czym Piszemy w tym wątku?
Ja zacząłem tak, no ale ja to taki PZU jestem.  ;D

:) To forum jest super.  :)  Jest fajne.   ^-^   Jest wartościowe.  8-) Kto nie chce, niech nie czyta.  ;)

Teraz piszemy dlaczego forum jest złe.  ;)