Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: czy to forum jest wartosciowe czy szkodliwe?kto nie chce niech nie czyta.  (Przeczytany 10952 razy)

Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
A ja myślałem, że dobre. Forum jest jak terapia u psychologa. Wchodzisz i wszystko jest jasne, wiesz, że to nie mózg cię oszukuje >:D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Sebastian

Finlandię i kaszankę, nawet pieprzoną, już skrytykowałem. ;)
:) Tylko po co krytykować spieprzoną kaszankę?  ;)  :D
gdyż dzięki temu forum zachowa przynajmniej odrobinę teokratycznego charakteru :)
Co zatem wg zasad teokratycznych jest złego w pieprzu?
w pieprzu? nic, co więcej: pieprz został stworzony przez Jehowę, aby można było spieprzyć kaszankę i w ten sposób ocalić (przynajmniej niektórych) od popełnienia grzechu ;)

sumując, pieprzenie jest w porządku, o ile robimy to z własnym współmałżonkiem :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Takajaja

Chciałem coś nabazgrać, ale bojam się odezwać ;)

Lepiej się nie oddzywać bo po "mordzie" samemu mozna dostać za kogos.
A że denerwowac mi się nie mozna to powiem:
"kochani wrzuccie na luz" 😉 wszyscy!

Niech to forum bedzie budujące, a nie pomagajace niektorym w budowaniu swojej pozycji i wyśmiewaniu sie z innych. To juz nie jest org.  Szanujmy sie nawzajem proszę...


DeepPinkTool

  • Gość
w pieprzu? nic, co więcej: pieprz został stworzony przez Jehowę, aby można było spieprzyć kaszankę i w ten sposób ocalić (przynajmniej niektórych) od popełnienia grzechu ;)

sumując, pieprzenie jest w porządku, o ile robimy to z własnym współmałżonkiem :)

I tu jest problem. Moja żona to chyba Miriam więc kaszanki nie jada. Więc nie mogę pieprzyć kaszanki z własną małżonką. Ale nieskromnie napiszę, że większość ludzi bez złego dotyku sekciarskiego zabobonu o krwi chwali kaszanki spieprzone i zcebulone przeze mnie.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Lepiej się nie oddzywać bo po "mordzie" samemu mozna dostać za kogos.
A że denerwowac mi się nie mozna to powiem:
"kochani wrzuccie na luz" 😉 wszyscy!

Niech to forum bedzie budujące, a nie pomagajace niektorym w budowaniu swojej pozycji i wyśmiewaniu sie z innych. To juz nie jest org.  Szanujmy sie nawzajem proszę...
[/b][/size]
Ależ kochana siostruniu toż ja jestem daleki od jakichkolwiek konfliktów na forum. Szanuje wszystkich forumowiczów. Wiele razy apelowałem aby nie było nawalanki. Czasami to przykro czytać.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Takajaja


Ależ kochana siostruniu toż ja jestem daleki od jakichkolwiek konfliktów na forum. Szanuje wszystkich forumowiczów. Wiele razy apelowałem aby nie było nawalanki. Czasami to przykro czytać.

To też, bardzo dobrze kochany braciszku 😉 👍

Lepiej się juz czyta o tych waszych kiszkach, kaszankach i finlandii...przynajmniej to cos smacznego😋 niż "picie personalne"-bo to jakas choroba orgowska, z ktorej nie wszyscy wiedzą jak wyjsc.

Moze chlopaki utworzycie jakis wątek kulinarny na forum?😁
Przepis na grilowaną kaszanke z cebulą juz mamy.
« Ostatnia zmiana: 19 Maj, 2020, 18:18 wysłana przez Takajaja »


Offline Storczyk

Pytanie:

"czy to forum jest wartosciowe czy szkodliwe?"

Odpowiedź użytkowników:

"Kaszanka, zimna Finlandia i karkóweczka"

 ^-^
Tak sobię myślę  :)
Gdyby forumowicze spotkali się przy takim stole z Finlandiią np cytrynowa :), karkóweczką i kaszanką (lub bez)
Byłoby miło i serdecznie,  nikt by sobie do oczu nie skakał .
Internet i anonimowości powoduję łamania granic wszelakich.




Offline donadams

Przyszedł sobie taki Covid19, zakładamy że jest nowy, nie dał od siebie zupełnie nic i od razu gotowy do krytyki.

Moja droga Estero, nie dziwię się, że podnosi niektórym ciśnienie. W mojej ocenie jego uwagi to nietakt. Ja wiem, to jest Internet, tutaj wszystko wolno i kiedy się chce i jeszcze bezkarnie. Ale gdyby przyszedł taki Covid19 na bulwar, gdzie byśmy siedzieli w swojej ekipie (która nie zawsze jest zgodna) i zaczął mówić to co tu mówi, to pewnie byśmy go wyprosili (albo dali w morde, po męsku - jak już demokratycznie ustaliliśmy w innym wątku, faceci zawsze dają w mordę [i jeszcze gwałcą]). Nie rozumiem, dlaczego takie same zasady nie mają obowiązywać tutaj. Przychodzi znikąd i poucza ludzi, którzy są tu latami. Niekulturalnie tak. Można było zrobić to lepiej.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
To też, bardzo dobrze kochany braciszku 😉 👍

Lepiej się juz czyta o tych waszych kiszkach, kaszankach i finlandii...przynajmniej to cos smacznego😋 niż "picie personalne"-bo to jakas choroba orgowska, z ktorej nie wszyscy wiedzą jak wyjsc.

Moze chlopaki utorzycie jakis wątek ulinarny na forum?😁
Przepis na grilowaną kaszanke z cebulą juz mamy.
[/b][/size]

Cóż ja z racji wieku to mogę jedynie popisać, a nie wypić i zjeść. Teraz to mi woda z cytryną i miodem musi wystarczyć heh ;D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Takajaja

Śmiać mi się chce, że jeszcze nikt nie poznał kim jest Covid19.
Jeden donadams wyczuł.

😳😳😳 a nawet był grzeczny hihi...


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Śmiać mi się chce, że jeszcze nikt nie poznał kim jest Covid19.
Jeden donadams wyczuł.
[/b][/size]

Oj chyba nie ten styl pisania.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Roszada



Oj chyba nie ten styl pisania.
To jeszcze niewiele jego wcieleń widziałeś. :)
Np, Miranda
https://sjwp.pl/index.php?action=profile;u=1483


Offline donadams

Donadamsie ponosi cię fantazja.
To trzeba siedzieć tu ze 3 lata, napisać z tysiąc postów i być w "ekipie", by cokolwiek skomentować???
Porownujesz dwa różne mimo wszystko światy.
Niekulturalnie to właśnie ty się teraz zachowałeś.
Spróbuj jak takis mądry dać w mordę komuś kto na inny niż twój punkt widzenia.

Nie rozumiesz - być może dlatego, że nie siedzisz tu 3 lat, nie napisałeś tysiąca postów (chociaż łącznie pewnie trochę się zebrało) i nie jesteś w "ekipie". A ja znowu nie widzę, żebyś mógł zrozumieć, więc nie będę strzępić sobie klawiatury. Jednocześnie to samo polecam innym.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14344
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Nie męczył bułę tylko odpowiedział na pytanie zawarte w tytule wątku.

Napisałbym przykłady takowego męczenia ale wówczas moderator z adminem poczytali by to jako atak personalny.
A co Ty masz do mnie? Dopiero wszedłem na forum i zobaczyłem, że się zarejestrowałeś. Nawet Cię jeszcze nie drasnąłem.  ;D No chyba że bywałeś na tym forum pod innym nickiem, lub nickami. Ale to raczej nie powinno Ci sprawić trudności, żeby się przyznać.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14344
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Skąd pomysł że mam coś do ciebie?
Bo napisałem moderator?
W rzeczy samej.  ;D Tudzież administrator.
Edit. Nie odpowiedziałeś na pytanie, czy byłeś na tym forum pod innym nickiem?
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi