Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Komitet Odwoławczy Kleryka  (Przeczytany 14844 razy)

Offline Siedemtwarzy

Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Luty, 2020, 13:46 »
Kleryku, Libria, gdybyśmy w niej mieszkali, byłaby dumna ze swych kleryków. Nie interesowały ich co wyrażają Twoje uczucia, tylko co mówi kodeks. Szkoda, że odwołując się wyżej nie możesz tam być zaproszony, aby rozprawić się w stylu gunkata, z najwyższymi ludźmi w orgu. Tyle utopijnej fantazji. Tak naprawdę to niesamowicie smutne przedstawienie, którego finał był nam znany, chociaż łudziłem sie, że Twoje argumenty, może w końcu przekonają betonoglowych. Niestety nie.
Z pozytywnych aspektów, miałem dziś telefony od 4 osób, które nie są zarejestrowane na forum, są tylko gośćmi, czy czytałem Twój wpis. Mieli swoje spostrzeżenia, ale jedno ich uderzyło najbardziej, że nie podano Ci ręki.


Offline Opatowianin

Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Luty, 2020, 13:56 »
Braciszkowie nadzorcy zachowali się gorzej niż psy, z których niejeden podaje łapę  ;)


Offline Roszada

Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Luty, 2020, 13:58 »
Czyli zabawili się w "7 wspaniałych". 4 + 3. :-\

Niech wyrzucają, to organizacja sama się rozpadnie z braku członków. :)

Kiedyś mówiło się o "bandzie czworga". ;)


Offline matowa

Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Luty, 2020, 14:32 »
Co z pozwem?
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline HARNAŚ

Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Luty, 2020, 15:30 »

Dzieci się Klerykowi przebrały. Ja p....... ! Najbezpieczniej przebierać dzieci w piżamki, takie pasiaste. Najlepiej z naszytym fioletowym trójkątem.

Kiedyś obwodowy mi opowiadał , że jedni bracia po obiedzie postanowili pokazać mu jak spędzają budująco czas w gronie rodziny. Mieli przygotowane przebrania przedstawiające Izraelitów. Odegrali scenę ukrywania zwiadowców w Jerychu. W pewnym momencie dzwonek do drzwi . Przebrana dziewczynka tak ok 10 lat poszła otworzyć a w drzwiach listonosz i mówi :
- ale jesteś ładnie przebrana . Ty pewnie jesteś księżniczką?
- nie jestem nierządnicą Rachab - odpowiada mała ;D ;D
 Wystarczy zrobić zdjęcia i rzucić na fb . Szpiegowskie ciotki swoją teorię juz do tego dorobią . Konsekwencje dla wszystkich.

 Komitet dla starych za propagowanie nierządu wśród nieletnich , obwodowemu za brak donosu do Biura Oddziału 
Treść zarzutu na komitecie sądowniczym :
Bawienie się w dziweczkę w chrześcijańskiej rodzince - godne czy nie ?
« Ostatnia zmiana: 06 Luty, 2020, 15:49 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Salome

Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Luty, 2020, 15:50 »


(Kleryk wyciąga rękę, i podchodzi po kolei do każdego starszego, jednak żaden z nich nie podaje mu ręki)

KLERYK –  Nikt nie poda mi ręki?

(starsi ze spuszczonymi głowami udają, że nie widza wychodzącego Kleryka)

"Pasterze"...... Prostaki i buraki.

"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline hiacynta

Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Luty, 2020, 16:37 »
Ja mam wrażenie, że to się nie dzieje naprawdę 🤔🤔


Offline Skaner

Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Luty, 2020, 16:55 »
   Kleryku, powinieneś spożywać emblematy 😁, bo masz święte nerwy. Z takimi nieukami tyle czasu wysiedzieć to szacun!
Tak poważnie, oprócz tych fanatycznych pierdół które Ci tam paplali w koło, jestem pewny że tak przyziemnymi sprawami jak przepisy prawa, to napewno się nie splamili. A sprawa może być dla nich czy bardziej dla Nadarzyna nieprzyjemna. Jak widać masz firmę która świadczy usługi, a przepisy są takie że praktycznie nie możesz odmówić nikomu wykonania usługi które Twoja firma świadczy- że względu na wyznanie, rasę czy orientację seksualną. Co innego gdybyś nie miał możliwości technicznych to zrozumiałe.
  To co oni bredzili to zmuszanie Ciebie do łamania prawa i utraty dochodu który jest Ci niezbędny aby utrzymać rodzinę. A jako glowa rodziny masz taki obowiązek, jak mówi "pismo"😊.
   Myślę że  gdyby takie stanowisko SJ zostało nagłośnione jako oficjalne, byłoby gorąco w Nadarzynie.
   Teraz już przynajmniej będziesz spokojniej żył bez tych obłudników z przyklejonymi glupawymi uśmiechami😊
   Powodzenia na drodze


Offline Storczyk

Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Luty, 2020, 16:58 »
A mnie to nie dziwi  ???Taka jest ich taktyka usuwać niewygodnych którzy maja swoje zdanie .
Wykluczyć dla przykładu  nie ważne, że nic kupy się nie trzyma i nie maja żadnych argumentów , ale w myśl zasady "szef ma zawsze rację" bo jak nie to do widzenia :-\
Nie podanie ręki wykluczonemu  to jest w ich mniemaniu uzasadnione.Juz nie jest bratem.
Taka to bezduszności w najszczesliwszej organizacji.


Offline Dianne

Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Luty, 2020, 17:50 »
Pewnie było im przykro że ich na te urodziny nie zaprosiłeś i stwierdzili, że oni też już nie będą się z tobą bawić :/
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Luty, 2020, 18:36 »
Przebrana dziewczynka tak ok 10 lat poszła otworzyć a w drzwiach listonosz i mówi :
- ale jesteś ładnie przebrana . Ty pewnie jesteś księżniczką?
- nie jestem nierządnicą Rachab - odpowiada mała ;D ;D

Mina listonosza mogła być ciekawa. Przynajmniej dziewczynka była wyedukowana. Ciekawe, czy jako nierządnica, wiedziała że jest pra pra babką Jezusa? To tę dziewczynkę bym wykluczył. W wieku 10 lat przebierać się za prostytutkę, to chyba zboczenie.
Tych ze zgromadzeń powinni powykluczać. Przebierali się za wszystko i to na oczach tysięcy świadków. Dramaty odgrywali. Torty w betelach też jedzą.
A tu 3 dziewczynki raptem założyły kapelusze i jest problem. Poczytały harjego portiera. W Biblii jest na okrągło o spirytystach. Jak magowie przynieśli suveniry dla Jezuska, to podarki nie śmierdziały? A tu fotka przeszkadza.

Idę się przebrać za Pinokia. Będę kłamał na potęgę. Może mi teraz w nos nie pójdzie ;).
Dobrze, że za tortami nie przepadam. O Piccolo też mnie nikt nie posądzi :D


Offline parasin

Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Luty, 2020, 20:59 »
(...)
STARSZY_3  –  Straciłeś wiarę przez swoje uczynki, tak jak mówisz straciłeś wiarę.
(...)
Jak można stracić wiarę przesz swoje uczynki? Mam wrażenie, że purpurowy Starszy_3 jest niepełnosprawny umysłowo...


(Kleryk wyciąga rękę, i podchodzi po kolei do każdego starszego, jednak żaden z nich nie podaje mu ręki)
KLERYK –  Nikt nie poda mi ręki?
(starsi ze spuszczonymi głowami udają, że nie widza wychodzącego Kleryka)

Wraz z odejściem od Świadków Jehowy zyskujesz super moce nie wiedziałeś o tym...? :)
A tak serio to jest wielka Chooynia!!!


Dziękuję za tą relację, to jest mega mocne, widać wyraźnie że przystępując do organizacji tak naprawdę nie wiesz, że głównym twoim zadaniem jest 100% podporządkowanie się starszym, a te wszystkie zasady biblijne  są tak naprawdę wielkim picem na wodę tylko żeby zachować pozory.

Pozdrawiam.


Offline Matylda

Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #27 dnia: 06 Luty, 2020, 22:03 »
Kleryk wyciąga rękę, i podchodzi po kolei do każdego starszego, jednak żaden z nich nie podaje mu ręki)

KLERYK –  Nikt nie poda mi ręki?

(starsi ze spuszczonymi głowami udają, że nie widza wychodzącego Kleryka)"

To jest straszne 😞😞😞


Offline HARNAŚ

Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #28 dnia: 07 Luty, 2020, 06:31 »

Jana 19
1 Wówczas Obwodowy wziął Kleryka przejrzał zdjęcia z fb i kazał Go przesłuchiwać. 2 A starsi uplótłszy koronę  włożyli  na głowę dziewczynek i okryli je płaszczem purpurowym. 3 Potem podchodzili  i mówili: «Witajcie czarownice !» . 4 A Obwodowy ponownie wyszedł na zewnątrz i przemówił do nich: «Oto wprowadzam Go do was na salę, abyście poznali, że ja nie znajduję w Nim żadnej winy». 5 . Obwodowy rzekł do nich: «Oto Człowiek». 6 Gdy Go ujrzeli starsi i słudzy, zawołali: Wykluczyć!!!! , Wykluczyć!!!!» Rzekł do nich Obwodowy: «Weźcie Go i sami wykluczcie , ja muszę umyć ręce bo trzymałem Kryzys Sumienia ! Ja bowiem nie znajduję w Nim winy». 7 Odpowiedzieli mu starsi: «My mamy Prawo, a według Prawa powinien być wykluczony , musi dla nas umrzeć, bo sam siebie uczynił znawcą urodzin ».
8 Gdy Obwodowy usłyszał te słowa, uląkł się jeszcze bardziej. 9 Wszedł znów do małej salki i zapytał Kleryka: «Skąd Ty to wszystko wiesz ? Mi też wiele spraw nie gra ale ze względu na pozycje siedzę cicho. Skąd to wszystko wiesz ? Kleryk jednak nie dał mu odpowiedzi. 10 Rzekł więc Obwodowy do Niego: «Nie chcesz mówić ze mną? Czy nie wiesz, że mam władzę i mogę Ciebie wybronić i mam władzą Ciebie wykluczyć?» 11 Kleryk odpowiedział: «Nie miałbyś żadnej władzy nade Mną, gdyby ci jej nie dano z góry z Nadarzyna. Dlatego większy grzech ma ten, który Mnie wydał tobie». 12 Odtąd Obwodowy usiłował Go uwolnić. Starsi jednak zawołali: «Jeżeli Go uwolnisz, nie jesteś przyjacielem Ciała Kierowniczego. Każdy, kto się czyni tracącym wiarę z powodu własnych uczynków , sprzeciwia się Ciału Kierowniczemu ».
Obwodowy westchnął i rzekł : Oto Człowiek


Offline Estera

Odp: Komitet Odwoławczy Kleryka
« Odpowiedź #29 dnia: 07 Luty, 2020, 09:40 »
Jana 19
1 Wówczas Obwodowy wziął Kleryka przejrzał zdjęcia z fb i kazał Go przesłuchiwać. 2 A starsi uplótłszy koronę  włożyli  na głowę dziewczynek i okryli je płaszczem purpurowym. 3 Potem podchodzili  i mówili: «Witajcie czarownice !» . 4 A Obwodowy ponownie wyszedł na zewnątrz i przemówił do nich: «Oto wprowadzam Go do was na salę, abyście poznali, że ja nie znajduję w Nim żadnej winy». 5 . Obwodowy rzekł do nich: «Oto Człowiek». 6 Gdy Go ujrzeli starsi i słudzy, zawołali: Wykluczyć!!!! , Wykluczyć!!!!» Rzekł do nich Obwodowy: «Weźcie Go i sami wykluczcie , ja muszę umyć ręce bo trzymałem Kryzys Sumienia ! Ja bowiem nie znajduję w Nim winy». 7 Odpowiedzieli mu starsi: «My mamy Prawo, a według Prawa powinien być wykluczony , musi dla nas umrzeć, bo sam siebie uczynił znawcą urodzin ».
8 Gdy Obwodowy usłyszał te słowa, uląkł się jeszcze bardziej. 9 Wszedł znów do małej salki i zapytał Kleryka: «Skąd Ty to wszystko wiesz ? Mi też wiele spraw nie gra ale ze względu na pozycje siedzę cicho. Skąd to wszystko wiesz ? Kleryk jednak nie dał mu odpowiedzi. 10 Rzekł więc Obwodowy do Niego: «Nie chcesz mówić ze mną? Czy nie wiesz, że mam władzę i mogę Ciebie wybronić i mam władzą Ciebie wykluczyć?» 11 Kleryk odpowiedział: «Nie miałbyś żadnej władzy nade Mną, gdyby ci jej nie dano z góry z Nadarzyna. Dlatego większy grzech ma ten, który Mnie wydał tobie». 12 Odtąd Obwodowy usiłował Go uwolnić. Starsi jednak zawołali: «Jeżeli Go uwolnisz, nie jesteś przyjacielem Ciała Kierowniczego. Każdy, kto się czyni tracącym wiarę z powodu własnych uczynków , sprzeciwia się Ciału Kierowniczemu ».
Obwodowy westchnął i rzekł : Oto Człowiek
   Oto Nowe Światło do Jana 19 ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.