Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak odejść  (Przeczytany 3415 razy)

Offline Marcin122

Odp: Jak odejść
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Luty, 2020, 03:37 »
To że nie jesteśmy sami,  jak napisałaś jest sporo młodych tutaj, dodaje trochę pewności coś w stylu nie "jestem sam takim wywrotowcem ".
Nie chce przeżyć życia jak jakiś mnich ( i tak mnie sporo ominęło) 


Offline dziewiatka

Odp: Jak odejść
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Luty, 2020, 07:38 »
Wyjechałem z mojej rodzinnej miejscowości w wieku 26 lat.Przez dość długi okres moje kontakty z rodziną były sporadyczne.Po roku dołączyła do mnie żona.Wspulne życie ma tę zaletę że bliższa ciału koszula ,żona, dalsza rodzina traci na znaczeniu .Dziś mam 60 lat i  spory bagaż świadkowskich doświadczeń .Jedno z tych doświadczeń to wymiksowanie się z orga.Jedno jest pewne sam musisz wiedzieć czego chcesz i ile jesteś gotów za to zapłacić .Wyjeżdzałem z podkarpacia jako świadek i przez wiele lat byłem powodem dumy dla rodziny ,dziś już nikt nie chce się spotykać a matka nie ma czym się pochwalić. Jedno jest pewne że znaczna odległość ogranicza trochę wścibskość.


Offline matowa

Odp: Jak odejść
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Luty, 2020, 14:51 »
To że nie jesteśmy sami,  jak napisałaś jest sporo młodych tutaj, dodaje trochę pewności coś w stylu nie "jestem sam takim wywrotowcem ".
Nie chce przeżyć życia jak jakiś mnich ( i tak mnie sporo ominęło)

Co Ty, dużo nas, czarnych owiec :P
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


BetMen

  • Gość
Odp: Jak odejść
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Kwiecień, 2020, 09:53 »
Świat stoi przed Tobą otworem, więc nie pozwól żeby 8 panów z ORG z siedzibą w Warwick dyktowało Ci co masz robić,rodzice w końcu zrozumieją! Chyba że są ultra fanatykami...
Zmiana otoczenia,z bliską sercu osobą może być zbawienna i pomoże przetrwać zawirowania😉
Powodzenia!
« Ostatnia zmiana: 14 Kwiecień, 2020, 10:01 wysłana przez BetMen »