Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czekając na Armagedon opowiadanie  (Przeczytany 23564 razy)

Offline Sinéad

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Styczeń, 2020, 10:08 »
19 rozdział w końcu napisany i wrzucony. Przepraszam wszystkich którzy czekali i się dopominali o dalsze części.

Tadzio Chmiel mnie rozwalił  ;D pisz dalej, kawał dobrej roboty 👍
2018 - p.i.m.o.


Offline Siedemtwarzy

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Styczeń, 2020, 10:19 »
Arveno, bardzo przyjemnie się czyta, ale rozdział 19 spodobał mi się najbardziej. To są prawdziwe zachowania świadków, nieprzejednani, gotowi na wszystko, tylko jeśli coś jest nie po ich myśli. Także życzę Ci weny w kolejnych odcinkach i czekam na nie . Pozdrawiam.


Offline Arvena

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Styczeń, 2020, 12:47 »
Rozumiem pretensje niektórych dlaczego zakończyłam 19 rozdział w takim momencie dlatego wrzuciłam już 20 jakby ktoś chciał zerknąć co dalej się dzieje
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline Arvena

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #33 dnia: 31 Styczeń, 2020, 08:52 »
21 rozdział gotowy
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline Arvena

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #34 dnia: 04 Luty, 2020, 18:13 »
Rozdział 22 wrzucony. Dodałam nową postać - księdza
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline Arvena

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #35 dnia: 07 Luty, 2020, 18:16 »
Napisałam rozdział 23 . Przy okazji odpowiem na zarzuty dotyczące 22 rozdziału ze przerysowalam reakcje Sary na księdza. Niestety zawarte tak opisy i określenia są cytatami i prawdziwymi zachowaniami siostry pionierki byłej misjonarki. Dokładnie tak mówiła o nich „ czarne szmaty „ jak również gdy widziała księdza patrzyła na niego z nienawiścią tak długo aż się zmieszał i czuła z tego powodu mega satysfakcję. Wychowana w fanatycznej rodzinie dziadek i ojciec starsi zboru i fanatycy skrajni. Dziadek gdy wnuczka chciała go na przywitanie pocałować mówił ze całuj bo przypomina mi to pocałunek Judasza . Tak mówić do małego dziecka które cieszy się na widok dziadka. Ręce opadają. Czyli podsumowując najgorsze chore scenariusze pisze samo życie nie trzeba nic wymyślać
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline Arvena

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #36 dnia: 12 Luty, 2020, 23:25 »
Rozdział 24 napisany. Temat pedofilii, napiszcie mi czy wystarczająco jasno opisałam problem. Historia niestety prawdziwa tylko imiona zmienione. Działo się to na Śląsku, zbór Nowe Chechło
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline Arvena

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #37 dnia: 28 Luty, 2020, 17:03 »
W końcu kolejny rozdział gotowy czyli 25 , wprowadziłam nowe postaracie czyli  fanatyczne małżeństwo. Miłej lektury
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline Jaskier

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #38 dnia: 29 Luty, 2020, 13:47 »
Arveno, twoje opowiadania to prawdziwy pokarm na czas słuszny, pochłaniam każdy rozdział w mgnieniu oka! Wszystko opisujesz tak prawdziwie i poruszasz nawet tak marginalizowane kwestie jak zabobony i przesądy świadków (gwóźdź po świętych obrazach - słyszałem tę historię!). Niecierpliwie czekam na więcej. Ktoś powinien to kiedyś zekranizować  ;D
⛧ Ave Lucifer, Princeps Umbrarum, Dominus Abyssi ⛧


Offline Arvena

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Luty, 2020, 16:11 »
Arveno, twoje opowiadania to prawdziwy pokarm na czas słuszny, pochłaniam każdy rozdział w mgnieniu oka! Wszystko opisujesz tak prawdziwie i poruszasz nawet tak marginalizowane kwestie jak zabobony i przesądy świadków (gwóźdź po świętych obrazach - słyszałem tę historię!). Niecierpliwie czekam na więcej. Ktoś powinien to kiedyś zekranizować  ;D
Dziękuje bardzo za miłe słowa tym bardziej, ze dawno nikt nic nie pisał nawet po rozdziale o pedofili i się już zastanawiałam czy ktoś jeszcze z tego forum czyta i mu się podoba. Dodajesz mi nowej motywacji do pisania. Kolejny rozdział już jest w trakcie pisania. Będzie o pamiątce śmierci Jezusa tyle mogę zdradzić.
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline Estera

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #40 dnia: 29 Luty, 2020, 21:21 »
   Ktoś się stanie namaszczonym "Bratem Króla"?
   I spożyje chleb i wino?? ;)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Arvena

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #41 dnia: 29 Luty, 2020, 22:16 »
Tak, ksiądz i będzie problem jak to ugryźć  ;) co z tym zrobić
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #42 dnia: 01 Marzec, 2020, 13:18 »
Witaj Arvena: powiem szczerze złociutka, dawno tak w napięciu emocji nie poczułem upustu, MASZ '' sakramentalną'' wyobraźnię wyprzedziłaś nawet A. Christie, skąd u Ciebie taka wyobraźnia, pozazdrościć  :) :) :)


Offline Arvena

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #43 dnia: 01 Marzec, 2020, 13:41 »
Witaj Arvena: powiem szczerze złociutka, dawno tak w napięciu emocji nie poczułem upustu, MASZ '' sakramentalną'' wyobraźnię wyprzedziłaś nawet A. Christie, skąd u Ciebie taka wyobraźnia, pozazdrościć  :) :) :)
Mam nadzieje, że nie jest to ironia, co napisałeś  ;)Od dziecka uwielbiam słuchać ludzi i raczej mam mocno rozwinięta empatię a to pomaga wczuwać się w różne sytuacje i osoby. Mam okazje swoje obserwacje przelać na papier a SJ dostarczają takich historii ze wystarczy je zapisać bez używania mocno wyobraźni.
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #44 dnia: 01 Marzec, 2020, 16:02 »
Arvena- w żadnym , przypadku tak nie pomyślałem, że to ironia wręcz przeciwnie, jestem pod wrażeniem Twoich  dzieł. Masz złote pióro i chylę głowę wobec CIEBIE.
Jak ''cosik'' znajdę w necie to prześlę w drodze uznania, zastanawiam się tylko co może przysporzyć zadowolenia i wielkiej satysfakcji Twojej osobie - serdecznie pozdrawiam  :)
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec, 2020, 16:06 wysłana przez Nadaszyniak »