Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czekając na Armagedon opowiadanie  (Przeczytany 23579 razy)

Offline Arvena

Czekając na Armagedon opowiadanie
« dnia: 26 Grudzień, 2019, 23:10 »
Witajcie! Jestem w trakcie pisania fikcyjnego opowiadania o SJ w którym zawarłam bardzo dużo zdań, wniosków i zachowań SJ z okresu gdy byłam wiernym SJ . Jeśli ktoś z was chciałby się zapoznać to link jest tutaj https://swiatpoarmagedonie.home.blog/
Na razie jest 9 krótkich rozdziałów. Historia opisuje przyszłe wydarzenia gdy rządy obalają religie i jak w takiej sytuacji zachowuje się cześć SJ . Zapraszam
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline Vog

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Grudzień, 2019, 16:33 »
Świetne opowiadanie. Czekam na kolejną część  :D


Offline Arvena

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Grudzień, 2019, 16:52 »
Dziękuje bardzo. Opowiadanie powstało po tym jak z mężem rozmawialiśmy, ze brakuje czegoś takiego na luzie, bez skrajnego psioczenia raczej walka z systemem jak robiono to w czasie komuny filmami takimi jak Miś czy Alternatywy. Oczywiście moje opowiadanie nawet do pięt tym arcydziełom nie sięga ale była  to inspiracja by inaczej ugryźć ten temat działania organizacji. W ten sposób opowiadanie ma taka formę a nie inna. Na początku pisałam mało i rzadko ale coraz więcej osób naciska mnie bym pisała kolejne rozdziały dlatego będę się starać wrzucać co 2,3 jeden rozdział. Miało to tez być dużo, krótsze ale coś czuje ze jednak rozdziałów będzie dużo więcej niż planowałam.
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline Arvena

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Grudzień, 2019, 18:50 »
Właśnie wrzuciłam 10 rozdział jakby ktoś chciał doczytać ciąg dalszy.
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline Jozue

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Grudzień, 2019, 20:15 »
Naprawdę świetne. Czekam na kolejne odcinki :)
"Kiedy wszyscy widzą, że król jest nagi, wtedy trudno mu ukryć, że ma poddanych gdzieś."


Offline Estera

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Grudzień, 2019, 20:38 »
   Część przeczytałam, całkiem niezłe.
   Doczytam resztę napewno, pisz dalej.
   Pozdrawiam.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Sinéad

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Grudzień, 2019, 00:20 »
Przeczytane dziś na zebraniu ;) super, czekam na ciąg dalszy
2018 - p.i.m.o.


Offline Proctor

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Grudzień, 2019, 00:35 »
Ciężko się czyta z dołu do góry.


Offline Arvena

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Grudzień, 2019, 00:44 »
Niestety wiem, ale nie wiedziałam gdzie to zapisywać dlatego zdecydowałam
Się na blog a on ma taki układ. Na razie to i tak wersja robocza bez korekty. Może kiedyś wrzucę w normalniej formie ale muszę napisać całość.
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Grudzień, 2019, 19:05 »
?
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień, 2019, 19:07 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Grudzień, 2019, 20:22 »

  Życzę Ci co najmniej takiego sukcesu jak... Pamiętnik ocalałego w Armagedonie.  :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Arvena

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Grudzień, 2019, 00:06 »
Tu raczej o sukces nie chodzi a rozliczenie się z przeszłością mimo ze opowiadanie jest fikcyjne ale zawiera bardzo dużo prawdy z która osobiście się spotkałam. Teraz pisze kolejny rozdział nawiązujący do 1975 i pierwszy raz od długiego czasu poczułam gniew na org i ludzi którzy przewodzili niszcząc wiernym życie. Bolesne jest to ze to naprawdę się działo, nie jest fikcją  a konsekwencje są nadal odczuwalne.
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline 30LatPrzyPrawdzie

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Grudzień, 2019, 11:32 »
Hej Arvena.

Świetnie się czyta.
Mam nadzieję, że nie pójdziesz drogą CK i dożyjemy rozdziału, w którym faktycznie pojawi się Armagedon. ;-)


Offline Arvena

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Grudzień, 2019, 13:38 »
Raczej nie planuje Armagedonu . Opowiadanie skończy się gdy wszystko wróci do normy i każdy pójdzie w swoją stronę. Taki jest plan na dziś a jak będzie to się okaże jak naprawdę skończę
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline Arvena

Odp: Czekając na Armagedon opowiadanie
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Styczeń, 2020, 02:13 »
Wrzuciłam właśnie 11 rozdział poświęcony 1975 r
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci