Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Gniew i złość!  (Przeczytany 8375 razy)

Offline Storczyk

Odp: Gniew i złość!
« Odpowiedź #60 dnia: 05 Wrzesień, 2019, 08:07 »
a myślałaś może tak jak by inną odbiciową falą,teraz ich potraktować: bawiono sie tobą ,tyle czasu i tyle złego ciebie spotkało
to może teraz odwróć bieguny i ty zacznij się bawić  ;)

nieraz mając dość
też tak na początku chciałem z mównicy palnąć ZASRANE JEŁOPY CO WY TU ROBICIE!,albo
gorsze myśli nie raz mi pogłowie chodziły ,tylko przyszła mi do głowy
taka myśl z powiedzenia "żeby leczyć się tym czym się zatruło" ,może to kolokowanie brzmi

ale zacząłem tak waśnie robić.. wierz mi tyle mi to radości sprawia jak nigdy ;D ;D
robię sobie z nich jaja aż do armagedonu....
nie no żartuję aż tyle w WTS nie wytrzymam.
ale boki zrywać az mi się spodobało
 no i trzeba przy tym trochę inwencji twórczej ,która ostatnio mnie nie opuszcza

np.dzisiaj grubasy idą na bloki 11piętrowe głosić
ale zaczynają od dołu ;)
Nikt mna sie nie bawił mimo wszystko mialam swoje zadanie swoje zycie i prace o ktora czesto byly rozmowy ,szczególnie gdy zaczęłam opuszczac zebrania bo po smierci mamy spore mieszkanie tylko na mojej glowie . UA spotkalo mnie tam tez wiele dobrego mam duzo fajnych wspomnien i na to jest złość ze mnie oszukano ,tylko ze ja bylam 13 letnim dzieckiem .Zlego tez ,ale to juz kiedy zaczelam czuc dysonans i widzieć brudy zamiatne pod dywan .Jednak odeszlam z powodow doktrynalnych a ci dwaj swiadkowie to mnie powalilo .Obluda i zaklamanie na to tez nie mialam zgody a bylo takich histori wiele ...chociażby, dziecka starszaka wybiela  , ale juz szaraka okopia.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Gniew i złość!
« Odpowiedź #61 dnia: 05 Wrzesień, 2019, 12:34 »
Nikt mna sie nie bawił mimo wszystko mialam swoje zadanie swoje zycie i prace o ktora czesto byly rozmowy ,szczególnie gdy zaczęłam opuszczac zebrania bo po smierci mamy spore mieszkanie tylko na mojej glowie . UA spotkalo mnie tam tez wiele dobrego mam duzo fajnych wspomnien i na to jest złość ze mnie oszukano ,tylko ze ja bylam 13 letnim dzieckiem .Zlego tez ,ale to juz kiedy zaczelam czuc dysonans i widzieć brudy zamiatne pod dywan .Jednak odeszlam z powodow doktrynalnych a ci dwaj swiadkowie to mnie powalilo .Obluda i zaklamanie na to tez nie mialam zgody a bylo takich histori wiele ...chociażby, dziecka starszaka wybiela  , ale juz szaraka okopia.
to jest dokładnie to o czym piszesz 99% ludzi zniechęca się w tej organizacji bo nie jest debilami na usługach,WTS wprowadził
pod koniec lat 90ych bardzo mocną politykę autokracji pełna gębą licząc na to że będa mogli bez mrugnięcia okiem
wprowadzać własne rządy,bo o to im dokładnie chodzi o przejecie rządu nad światem i do tego się szykują
zwróć uwagę oni nie mówią o sobie jako o religi  ::) ale jako o narodzie osobnym ludzie.

stąd te wprowadzone zasady, aby tym narodem dobrze manipulować,a że już chyba sami sie połapali
że to co głoszą staje sie niewypałem od pokolenia które minęło,braku błogosławieństwa z powodów pedofili
chcą myślę teraz sobie z tego poużywać ,co widać po rolexach i wybrykach,a to staje się nadmiar niebezpieczne
bo stajesz się żołnierzem na wyrafinowane potrzebny zarządu..nie myśleć nie używać mózgu zarząd wie lepiej ::)
może bajki sprzedają dobrze ale przegapili dziadki pewną instrumentalną sprawę w biznesie:nastroje
to własnie one sprawiają że ludzie wyposażeni w mózg nie godzą się na oczywiste krętactwa ,zniechęca ich to
do dalszego działania,to tak od strony biznesu ,ale my tam dla kasy nie należeliśmy dlatego każdemu z nas włączyła
się ta żarówka prawdy ten zawór bezpieczeństwa ,który odpowiada za system obronny naszego bytu.
stad może ta ostatnia zmiana te harce i tańce na kongresach aby to rozluźnić :o :o aby znów zmylić przeciwnika

myślę teraz że oni celowo bawią się naszą psychiką czerpiąc z tego korzyść nie tylko materialną
wprowadzając twardą grę,dlatego postanowiłem odwrócić ten biegun na tyle ile na razie potrafię
wspieram Ex-ów,wykręcam szkice tego co mogę,mówię prawdę tego co mnie uczono latami,a nawet
posunę sie nie za długo do roznoszenia ulotek,co do niedawana uznał bym za cos bardzo osobistego,
kiedyś w latach 90 mój znajomy wpłacił wszystkie oszczędności dla dewelopera na super mieszkanie
i nawet fundamentów nie zobaczył do dziś,czuję się podobnie,dlatego puki deweloper żyje to staram mu się dokopać
chyba słowiańska krew we mnie płynie >:D ;D ;) bo zacząłem mieć z tego radość
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień, 2019, 13:11 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline zenobia

Odp: Gniew i złość!
« Odpowiedź #62 dnia: 05 Wrzesień, 2019, 13:34 »
Awaria , bacz tylko by ten stan ,kopania'nie trwał za długo
Bo na dłuzszą metę zaszkodzisz sam sobie .
Jesli to tylko Cie bawi to spoko , ale jesli mowimy o innych emocjach to nam szkodza
Chyba nie jestem słowianką , a nie chcę sie dopytywać bo....


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Gniew i złość!
« Odpowiedź #63 dnia: 05 Wrzesień, 2019, 13:36 »
kiedyś w śród ŚJ panowało przekonanie że radio taki zwykłe radio, ma moc ,leczniczą :o ;D ;D
byli ludzie co jawnie z tego lali ale ŚJ nie mogli,bo mówił to sam kanał łączności z niebem
dziś kiedy mówi mi się że Moris ma tą moc łączności też chce mi się lać ..i poprostu pokazuje to tym ludziom
mając z tego satysfakcję..coś w tym stylu
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień, 2019, 13:47 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Storczyk

Odp: Gniew i złość!
« Odpowiedź #64 dnia: 06 Wrzesień, 2019, 10:06 »
UW ,wlasnie to najgorszy jest ten fakt ,bycia oszukanym .Gniew i złość  mam na to ,ze zaufalam klamczuchom i manpulatorom .