Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Podsypianie i brak snu  (Przeczytany 8080 razy)

Offline ihtis

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #75 dnia: 17 Maj, 2019, 08:14 »
bracia
kazdy widac inny problem ma
ja zaraz slodko zasne.... i o 3.00 pobudka  8-)

Po co wstawać tak wcześnie? Lepiej spać do 8


Offline Adam_73

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #76 dnia: 17 Maj, 2019, 08:31 »
 
Mnie chodzi o jej zdrowie i samopoczucie lepsze - a Ty od razu 'kudłate myśli' sugerujesz (wstydz sie) ..

moze od razu zaproponuj hakanie na dzialce topless :) to jeszcze wiecej sloneczka zamieni sie w witaminke
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline zenobia

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #77 dnia: 17 Maj, 2019, 10:42 »
Nie dokuczaj sawasziemu , on ma rację , w tym roku na działce szczelnie się kryłam przed słońcem , ot i skutek  :)
Gdyby sawaszi miał jeszcze jakąs radę na zmarszczki po tym dobroczynnym działaniu słonca , byłabym mu wdzięczna bo inaczej tez chyba bedę cierpieć na bezsenność . :) :) :)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #78 dnia: 17 Maj, 2019, 11:11 »
Kiedyś byłem na diecie Dukana . fajnie mi się żyło , bo pozwalali jeść bez ograniczeń , wazne aby chude drobiowe . Schudłem , ale nie zrobiłem stabilizacji , mądrzejszy chciałem być  ;) i cały efekt poszedł jak 600 set chłopa w Polskę .  ;D ;D

   Dieta to sposób na życie, daje najlepsze efekty. Małe zmiany i umiar to najlepszy patent.
Na samym mięsie nawet najlepszym też długo nie ujedziesz, tak jak i na samej zieleninie.

A tak na marginesie...krowa żre zielone i jaka spasiona.  ;D
 
Zenobia, dwa razy trafiłam na lekarzy którzy na dzień dobry zapytali...zażywa pani witaminę D? Ja że nie, a więc dostałam karteczkę...od połowy września do połowy maja do 4000 jednostek dziennie.
Niestety żyjemy pod taką szerokością geograficzną, że zawsze mamy te niedobory.

Na szczęście coraz więcej jest świadomych lekarzy, którzy mówią...te granice w wynikach są ważne, ale ktoś je wymyślił i miał jakiś w tym cel, nie zawsze wiążący się z naszym dobrem.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #79 dnia: 17 Maj, 2019, 11:36 »
Witaj Zenobia
Domowe sposoby na zmarszczki? 
Wysypianie się  zdrowa dieta picie dużych ilości wody no i słońce – warto jest go unikać ponieważ niszczy cerę
Co do kosmetyków to warto jest zwracać uwagę na skład i kupować sobie te z najmniejszą ilością chemicznych dodatków, najlepiej jest stawiać na naturę ponieważ takie naturalne kosmetyki mają o wiele lepsze wchłanianie. 
Zamiast wybierać między kremami o wielu właściwościach i nazwach sięgnijmy po ten najpopularniejszy – krem nawilżający. Drogie kremy mogą często zadziałać odwrotnie i wysuszyć skórę, a krem nawilżający to sprawdzony i pewny produkt w drodze po cerę bez zmarszczek. Za wszystko odpowiedzialny jest sebum – naturalny lubrykant skóry. Osoby, które mają skórę suchą mają mało sebum, są więc narażone bardziej na zmarszczki. Z tej formy powinny więc szczególnie korzystać osoby o skórze suchej.  :) :) 


Offline sawaszi

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #80 dnia: 17 Maj, 2019, 18:09 »
Nie dokuczaj sawasziemu , on ma rację , w tym roku na działce szczelnie się kryłam przed słońcem , ot i skutek  :)
Gdyby sawaszi miał jeszcze jakąs radę na zmarszczki po tym dobroczynnym działaniu słonca , byłabym mu wdzięczna bo inaczej tez chyba bedę cierpieć na bezsenność . :) :) :)
 
Ja tam mam skórę jak niemowlę (żadnych zmarszczek i pajączków)  :)
Przed słońcem chronią kremy z filtrem UV , a na zmarszczki dobry dla kobiet jest kram na skórę BIOLIQ (uelastycznia , nawilża i regeneruje skórę ) .

A cha z wiekiem w naszej skórze pojawiają się braki elastyniny i kolastyny i skóra zaczyna się marszczyć  :(


Offline Ruda woda

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #81 dnia: 17 Maj, 2019, 18:39 »
Nie dokuczaj sawasziemu , on ma rację , w tym roku na działce szczelnie się kryłam przed słońcem , ot i skutek  :)
Gdyby sawaszi miał jeszcze jakąs radę na zmarszczki po tym dobroczynnym działaniu słonca , byłabym mu wdzięczna bo inaczej tez chyba bedę cierpieć na bezsenność . :) :) :)
Zenobia nie wiem ile masz lat, ale ja tuż przed 40 zrobiłam 3 zabiegi mezoterapia igłowej (tej wstrzykiwanej porządnie). buzia 10 lat młodsza... więc jak nie masz oporów i troszkę więcej  pieniędzy polecam
a tylko kremy z filtrem 50. jakby co pytaj priv chętnie odpowiem
"Nigdy nie próbuj upodobnić kogoś do siebie. Ty wiesz - i Bóg wie to również - że jeden taki egzemplarz jak ty zupełnie wystarczy"  Ralph Waldo Emerson


Offline sawaszi

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #82 dnia: 17 Maj, 2019, 19:07 »
Nie polecam botoksu i operacji plastycznych  >:( - bo to może bardzo zaszkodzić  :( (zdrowiu) .


Offline Terebint

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #83 dnia: 17 Maj, 2019, 20:44 »
PS
Oczywiście, ze badania krwi są dobre i bardzo ważne, profilaktyka to podstawa.
Oczywiście do tej pory tak mi się właśnie wydawało. Ale pytam, bo nie wiem kiedy Gremczak pisze poważnie, a kiedy żartuje. A jeżeli nie żartuje to może rzuci na forum jakąś wiedzą, którą trzeba będzie skonfrontować.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline zenobia

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #84 dnia: 17 Maj, 2019, 21:52 »
Dziekuję wszystkim , szczegolnie Panom za rady / jak oni sie na tym znają  :) /
Jestem w wieku , ze pojawianie się zmarszczek mnie nie przeraza , akceptuje sie z nimi i moją wagą /nad /, tak się łatwiej zyje  :)


Offline Gremczak

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #85 dnia: 17 Maj, 2019, 22:09 »
 
Ja tam mam skórę jak niemowlę (żadnych zmarszczek i pajączków)  :)

Nie masz bo do lustra patrzysz przez ciemne okulary.


Offline sawaszi

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #86 dnia: 17 Maj, 2019, 22:26 »
Nie masz bo do lustra patrzysz przez ciemne okulary.

A Tobi to już na oczy padło (katarakta)  :o
- i nie wizus jus "wzrokiem duchowym"  8-)??? ( :-\ ) ?


Offline Gremczak

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #87 dnia: 17 Maj, 2019, 22:31 »

A Tobi to już na oczy padło (katarakta)  :o
- i nie wizus jus "wzrokiem duchowym"  8-)??? ( :-\ ) ?
To się tobie udało .Fajne to.



A cha z wiekiem w naszej skórze pojawiają się braki elastyniny i kolastyny i skóra zaczyna się marszczyć  :(

Jak jest za mało cholesterolu.


Oczywiście do tej pory tak mi się właśnie wydawało. Ale pytam, bo nie wiem kiedy Gremczak pisze poważnie, a kiedy żartuje. A jeżeli nie żartuje to może rzuci na forum jakąś wiedzą, którą trzeba będzie skonfrontować.
Nie o wszystkim można publicznie mówić.
« Ostatnia zmiana: 17 Maj, 2019, 22:36 wysłana przez Gremczak »


Offline sawaszi

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #88 dnia: 17 Maj, 2019, 23:05 »
To się tobie udało .Fajne to.
 
Jak jest za mało cholesterolu.

 Nie o wszystkim można publicznie mówić.


Publiczne to są toalety , domy publiczne i sale zgromadzeń (tak mnie pouczał pewien starszy)  :)


Offline Gremczak

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #89 dnia: 17 Maj, 2019, 23:10 »


Publiczne to są toalety , domy publiczne i sale zgromadzeń (tak mnie pouczał pewien starszy)  :)
To miałeś pecha ,że trafiłeś na takiego nierozgarniętego.