Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Podsypianie i brak snu  (Przeczytany 8026 razy)

Offline sawaszi

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #45 dnia: 16 Maj, 2019, 00:52 »
Najlepsze witaminy mają nasze dziewczyny (śpiewał Rosiewicz)
A cha - po orgazmie śpi się wspaniale - a jak człowiek się przebudzi w nocy to trzeba powtórkę zrobić


Offline Cytryna

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #46 dnia: 16 Maj, 2019, 06:41 »
Drzemka w ciągu dnia max do 30 min
na pół h przed pójściem do łóżka - melatoninę
ja śpię po niej jak niemowlak

Potwierdzam działanie melatoniny.Jednak jezeli problem dotyczy cukrzycy lub innych nieprawidłowosci,to nie pomoże.Nie ma co debatowac.Kompleksowe badania sa konieczne.


Offline bene

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #47 dnia: 16 Maj, 2019, 08:29 »
Tylko nie rób badań z krwi bo one nic nie odzwierciedlają.Krew jest tylko nośnikiem.We krwi mogą być a nie będzie ich tam gdzie są potrzebne.
Zanim coś napiszesz zastanów się co piszesz. Kwestionujesz podstawowe badania jako nie miarodajne. Jesteś specjalistą w tej dziedzinie śmiem wątpić ale mogę się mylić. Na samym początku badania z krwi i moczu moim zdaniem będą wystarczające. Na pewno zrobią przesiew pomiędzy niedoborem i nadmiarem. Sugerowanie badań na metabolizm nawet nie wiadomo czego czyli de facto wszystkiego jest naprawdę pomysłem z czapy wziętym.
dobrym lekiem jest Naltrexone Hydrochloride Accord.To lek dla alkoholików.Wypisuje psychiatra. . Zażywanie z początku po 1mg ,później po 5 mg. Na razie Ci co stosują 1oo% skuteczności. Po tym się dobrze śpi.
Wybacz ale nie każdy jest uzależniony od alkoholu jak twoi dobrzy znajomi skoro wiesz jak dany specjalistyczny lek działa. Ale i tu twoje rady są typu morfina dobrze uśmierza ból więc należy ją zażywać przez cały czas bólu zęba. A w rzeczywistości wystarczy chociażby pożuć goździka lub zażyć jakiś ogólnodostępny srodek przeciwbólowy i jak najszybciej pójść do dentysty.

Bardzo dobrze robi też gra w squasha tak przynajmniej 1 godź. na tydzień.
Jedna w miarę rozsądna rada. Nie koniecznie musi to byc akurat squash ale jakikolwiek aktywny ruch.
Dobrze wam radzi  były sportowiec zawodowy.
A ja po wcześniejszych wpisach myślałem że lekarz ale pozbawiony prawa wykonywania zawodu
« Ostatnia zmiana: 16 Maj, 2019, 08:34 wysłana przez bene »
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #48 dnia: 16 Maj, 2019, 09:42 »
a ja sie ostatnio budze codziennie (znaczy co noc) rowno o 3.00 w nocy
co na to powiecie? ktos poratuje pomyslem?

  To mogą być problemy z wątrobą. Tzn po północy wątroba walczy z toksynami z poprzedniego dnia.
Jeśli je się tłusto, ciężko, do tego dużo kawy , % może sobie nie radzić i stąd wybudzanie.

Najłatwiej jej pomóc, zmienić dietę, a szczególnie w drugiej połowie dnia i pić więcej wody.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Gremczak

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #49 dnia: 16 Maj, 2019, 10:47 »
Zanim coś napiszesz zastanów się co piszesz. Kwestionujesz podstawowe badania jako nie miarodajne. Jesteś specjalistą w tej dziedzinie śmiem wątpić ale mogę się mylić. Na samym początku badania z krwi i moczu moim zdaniem będą wystarczające. Na pewno zrobią przesiew pomiędzy niedoborem i nadmiarem. Sugerowanie badań na metabolizm nawet nie wiadomo czego czyli de facto wszystkiego jest naprawdę pomysłem z czapy wziętym.Wybacz ale nie każdy jest uzależniony od alkoholu jak twoi dobrzy znajomi skoro wiesz jak dany specjalistyczny lek działa. Ale i tu twoje rady są typu morfina dobrze uśmierza ból więc należy ją zażywać przez cały czas bólu zęba. A w rzeczywistości wystarczy chociażby pożuć goździka lub zażyć jakiś ogólnodostępny srodek przeciwbólowy i jak najszybciej pójść do dentysty.
Jedna w miarę rozsądna rada. Nie koniecznie musi to byc akurat squash ale jakikolwiek aktywny ruch.A ja po wcześniejszych wpisach myślałem że lekarz ale pozbawiony prawa wykonywania zawodu
Widzę ,że nie zrozumiałeś tego co napisałem.Nie manipuluj moim wpisem.Prosty przykład. Ja tylko zasugerowałem,że coś co jest stosowane u alkoholików może też dawać efekty w innych sytuacjach. U ludzi co nie są alkoholikami.A Ty od razu ,że to alkoholicy.Panuj nad sobą.
 A jeśli chodzi o squash to nie przypadek. Poznaj temat treningu i efekty.
« Ostatnia zmiana: 16 Maj, 2019, 11:04 wysłana przez Gremczak »


Offline HARNAŚ

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #50 dnia: 16 Maj, 2019, 10:57 »


No i 117 jakiś czas temu pykło.  8-) Ale powoli znowu to zmieniam.
No to gonię Cię w tej niechlubnej wyliczance . Dobijam do stówy i ponad dwa lata  stało się to normą .


Offline bene

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #51 dnia: 16 Maj, 2019, 13:17 »
Widzę ,że nie zrozumiałeś tego co napisałem.Nie manipuluj moim wpisem.Prosty przykład. Ja tylko zasugerowałem,że coś co jest stosowane u alkoholików może też dawać efekty w innych sytuacjach. U ludzi co nie są alkoholikami.A Ty od razu ,że to alkoholicy.Panuj nad sobą.
Nie zasugerowałeś tylko stwierdziłeś
Tylko nie rób badań z krwi bo one nic nie odzwierciedlają.
Czyli wywaliłeś w kosmos całą podstawową diagnostykę opartą właśnie na badaniach krwi. zaraz po tym jest taki tekst
dobrym lekiem jest Naltrexone Hydrochloride Accord.To lek dla alkoholików.Wypisuje psychiatra. . Zażywanie z początku po 1mg ,później po 5 mg. Na razie Ci co stosują 1oo% skuteczności. Po tym się dobrze śpi.
. Czyli podałeś lek z dokładnym dawkowaniem bez żadnego komunikatu iż lek który jak wynika z twojego wpisu może wypisać tylko specjalista może działać także u innych. Więc jeżeli nawet nie zasugerowałeś możliwości stosowania na innej grupie pacjentów twój wpis tylko tak jednoznacznie można odczytać.
Z ciekawości poszperałem w internecie i okazuje się iż w ulotce załączonej do leku jest informacja iż co najmniej 10% zażywających ma problemy z
Cytuj
Bardzo często (mogą wystąpić u więcej niż u 1 pacjenta na 10):

trudności z zasypianiem,
lęk lub nerwowość
,https://www.gdziepolek.pl/produkty/51439/naltrexone-hydrochloride-accord-tabletki-powlekane/ulotka][url]https://www.gdziepolek.pl/produkty/51439/naltrexone-hydrochloride-accord-tabletki-powlekane/ulotka[/url]
 Więc z tym 100% byłbym ostrożny.
A jeżeli chodzi o squosha to wyraźnie stwierdziłem iż z tego co napisałeś to jedna dobra rada. Tylko znając realia iż nie każdy ma dostęp do sali gdzie można ten sport uprawiać wskazałem że można zastąpić to aktywnym ruchem.
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline Gremczak

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #52 dnia: 16 Maj, 2019, 13:30 »











Z ciekawości poszperałem w internecie i okazuje się iż w ulotce załączonej do leku jest informacja iż co najmniej 10% zażywających ma problemy z ,[

Przy jakim dawkowaniu?
To i alkohol w zbyt dużym stężeniu jest trucizną,




Witaminy tez mogą zabić.Czy są złe?







Przesadzenie z ruchem, sportem też daje skutki uboczne.






















« Ostatnia zmiana: 16 Maj, 2019, 13:38 wysłana przez Gremczak »


Offline bene

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #53 dnia: 16 Maj, 2019, 13:54 »
Przy jakim dawkowaniu?
To i alkohol w zbyt dużym stężeniu jest trucizną,
Witaminy tez mogą zabić.Czy są złe?
Przesadzenie z ruchem, sportem też daje skutki uboczne.
Przy zalecanym przez producenta.
Wiesz nie każdy musi mieć rację i mieć ostatnie zdanie. Ja tylko napisałem to co jasno wynika z twoich "rad" a każdy czytający sam rozsądzi na ile są one warte. Lubisz pieniactwo i udawanie eksperta w każdej dziedzinie twoja sprawa. Miłego dnia i braku koszmarów w nocy życzę
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline Xevres

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #54 dnia: 16 Maj, 2019, 13:56 »
Przy zalecanym przez producenta.
Wiesz nie każdy musi mieć rację i mieć ostatnie zdanie. Ja tylko napisałem to co jasno wynika z twoich "rad" a każdy czytający sam rozsądzi na ile są one warte. Lubisz pieniactwo i udawanie eksperta w każdej dziedzinie twoja sprawa. Miłego dnia i braku koszmarów w nocy życzę

Gremczak jest trzecia grupa ludzi z która dyskutuje 😂😂😂
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Gremczak

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #55 dnia: 16 Maj, 2019, 14:00 »
Przy zalecanym przez producenta.
Wiesz nie każdy musi mieć rację i mieć ostatnie zdanie. Ja tylko napisałem to co jasno wynika z twoich "rad" a każdy czytający sam rozsądzi na ile są one warte. Lubisz pieniactwo i udawanie eksperta w każdej dziedzinie twoja sprawa. Miłego dnia i braku koszmarów w nocy życzę
Czy ja komuś coś narzucam.
Tylko,że producent zaleca taką dawkę alkoholikom. Jednocześnie mówi ,że taka dawka jest szkodliwa.
Co do mojego snu to nie mam problemów. Koszmary senne są mi obce.A jak coś się  śni to raczej pozytywne.
« Ostatnia zmiana: 16 Maj, 2019, 14:04 wysłana przez Gremczak »


Offline Terebint

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #56 dnia: 16 Maj, 2019, 14:02 »
No to gonię Cię w tej niechlubnej wyliczance . Dobijam do stówy i ponad dwa lata  stało się to normą .
Ostatnio, gdy uświadomiłem sobie po wejściu na wieżę widokową, jak słabą mam kondycję, to postanowiłem wykorzystać sytuację, że mieszkam na 10 piętrze i teraz przynajmniej raz dziennie wchodzę po schodach na piechotę. Już chyba jest ponad tydzień i mam nadzieję, że w skali całego roku przyniesie to jakiś pozytywny efekt.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Gremczak

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #57 dnia: 16 Maj, 2019, 14:17 »

wskazałem że można zastąpić to aktywnym ruchem.
Aktywny ruch ( dobre i to) to raczej do podtrzymania tego co się osiągnęło. Jakaś kondycja ,wydolność.


Offline HARNAŚ

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #58 dnia: 16 Maj, 2019, 14:33 »
Ostatnio, gdy uświadomiłem sobie po wejściu na wieżę widokową, jak słabą mam kondycję, to postanowiłem wykorzystać sytuację, że mieszkam na 10 piętrze i teraz przynajmniej raz dziennie wchodzę po schodach na piechotę. Już chyba jest ponad tydzień i mam nadzieję, że w skali całego roku przyniesie to jakiś pozytywny efekt.
Mnie gubią słodycze . W szczególności wszystko co w czekoladzie .
Próbowałem biegać , bo kiedyś uwielbiałem sport. Ale jestem za ciężki .  :-[  Robiłem sobie spacery po 10-15 km dziennie . Zadziałało , zrzuciłem 10 kg . Przywaliłem przez zimę 12 kg :'(
Zaczynam sie zastanawiać czy faktycznie muszę schudnąć ;D może siebie zaakceptować uznając , że taka juz moja uroda? >:(


Offline Xevres

Odp: Podsypianie i brak snu
« Odpowiedź #59 dnia: 16 Maj, 2019, 14:54 »
Mnie gubią słodycze . W szczególności wszystko co w czekoladzie .
Próbowałem biegać , bo kiedyś uwielbiałem sport. Ale jestem za ciężki .  :-[  Robiłem sobie spacery po 10-15 km dziennie . Zadziałało , zrzuciłem 10 kg . Przywaliłem przez zimę 12 kg :'(
Zaczynam sie zastanawiać czy faktycznie muszę schudnąć ;D może siebie zaakceptować uznając , że taka juz moja uroda? >:(

Wałcz chłopie o siebie bo zdrowie szybko mija przy nadwadze
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą