Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kobieta jest cudem  (Przeczytany 37116 razy)

Offline UWAGA AWARIA

Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #75 dnia: 03 Wrzesień, 2019, 18:39 »
Ja ci oddam materac dmuchany. Tylko nie wiem czy będziesz potrafił go dmuchnąć.
Podpowiem patent - może Ci się przydać. Lepsze są dmuchane 'motylki' na ramiona. takie dla dzieci głównie.
I tu jeszcze dwa patenty. Zanim dmuchniesz ten motylek, to zwiąż go w połowie sznurówką. Będziesz miał dzięki temu wężej, albo ciasno. Dodatkowo posmaruj olejem albo czymś śliskim. Broń Boże nie śliń - ślina wysusza. To tak abyś się nie zatarł.
Mam nadzieję, że pomogłem. Zawsze z chęcią pomagam ludziom, by ukoić ich ból.

duże masz doświadczenie yoda ....w dmuchaniu materacy ;D ;D
nawet jak widzę mógł byś napisać taką mantrę pdt"dmuchanie materaca"
będziesz musiał mi to pokazać ..leprzy przykład jak wykład ;) z tym olejkiem może być ok

tak to już jest uderz w stół a nożyce sie same odezwą ;D ;)
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2019, 19:11 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 959
  • Polubień: 8444
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #76 dnia: 03 Wrzesień, 2019, 18:52 »
(mtg):   r e a s u m u j ą c  >:D >:D >:D
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2019, 18:55 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline HARNAŚ

Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #77 dnia: 03 Wrzesień, 2019, 19:16 »
Panie czyż nie nakarmiłem Cię gdy byłeś głodny ? Nie napoiłem gdy byłeś spragniony? Nie odziałem Cię gdy byłeś nagi?


Offline pies berneński

Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #78 dnia: 03 Wrzesień, 2019, 19:17 »
Do nieba nie chodzę,bo jest mi nie po drodze  ;)
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #79 dnia: 03 Wrzesień, 2019, 19:49 »
 ;D ;D ;D

"MIŁOŚĆ NIGDY NIE ZAWODZI" >:D
  do puki powietrze nie zejdzie
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2019, 19:51 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 959
  • Polubień: 8444
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #80 dnia: 03 Wrzesień, 2019, 20:57 »
(mtg):
Rzeczywiście kobiety są cudem według anatomii tak przedstawił pewien psycholog stwarzając taki wykres a żeby było śmiesznie była to kobieta.  >:D Słodkie, urocze, najukochańsze, TAJEMNICZE  Niewiasty czy młodziutkie czy z doświadczeniem życia nie wkleiłem aby wzbudzić niesmak lecz dla dobrej zabawy.
Natomiast jakby opisać męskie myśli, to dzielą się na dwie części 1. sex, sex i druga to piwo, dlatego po płynnym ''Kasztelanie"- 3,2% czy jakoś tam ... - WSZYSTKIE Pannice, DAMY + ...  są cudem  szczególnie dla mnie  :-* :-*


Offline pies berneński

Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #81 dnia: 04 Wrzesień, 2019, 06:21 »
Po "kasztelanie" mężczyzna jest śmielszy w werbalnym dopieszczaniu kobiety.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 507
  • Polubień: 14307
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #82 dnia: 04 Wrzesień, 2019, 08:17 »
Zdecydowanie od "Kasztelana" wolę "Namysłów"  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #83 dnia: 04 Wrzesień, 2019, 19:06 »
Podpinam się pod opinię. Stajnia Namysłów smakuje memu podniebieniu bardziej niż kasztelańska. Nie jestem piwoszem, ani innym takim, ale jak mam wybierać, to kasztelana ominę. Ostatnio u kolegi piliśmy piwo z Mielna. Przywiózł turysta zakochany w szelfie kontynentalnym bałtyckim. Myślałem, że jak browarek taki rzemieślniczy, to i smak będzie odpowiedni. A tu znowu kiszka. Kolega wylał pod płot całą zawartość kufla po pierwszym łyku. Mi kazał zrobić to samo. Omijajcie takie g..... Niedawno, dzięki forum, obejrzałem film, jak niektórzy robią piwo, to się zaniepokoiłem. Ale zdrowy rozsądek wziął górę - przecież Moyses wie jak smakuje brzoskwinka. Ale tak wstrętnego piwa dawno nie piłem.

Po "kasztelanie" mężczyzna jest śmielszy w werbalnym dopieszczaniu kobiety.

Hmmm. Wiem czym to już :D 'jedzie'. Sąsiadka mnie tak zbudziła 2 razy po 2 razy. Raz ok 24 a raz o 6 rano. Nie pukała mi w drzwi. Werbalnie wyrażała swoje emocje. Cisze nocna mi zniekształciła. Czy jej mąż był po kasztelanie, tego nie wiem. Podziwiam twórczość tego faceta. Jak to niekolokwialnie mawiają niektóre facety - jak nie będę potrafił, to chociaż... jak ze znaczkiem pocztowym. Zatem Twój tekst też sobie zapamiętam, aby się 'dobrze' wyrażać wśród dam - 'werbalne dopieszczanie kobiety' - Boże, jak mi się to podoba :D

duże masz doświadczenie yoda ....w dmuchaniu materacy ;D ;D
nawet jak widzę mógł byś napisać taką mantrę pdt"dmuchanie materaca"
będziesz musiał mi to pokazać ..leprzy przykład jak wykład ;) z tym olejkiem może być ok

tak to już jest uderz w stół a nożyce sie same odezwą ;D ;)

Dla Ciebie polecam kaloryfer, bądź grzejnik (nazewnictwo zależne od szerokości geograficznej). Tylko ten żeliwny, żebrowany. Z panelowym sobie nie poradzisz. Też nasmaruj. Weź kolegę - po co macie na zmianę pisać. Jest już wrzesień, więc zaczynaj ogrzewać kaloryfer, a my tu sobie kulturalnie o walorach kobiecych porozmawiamy. Więc nie wal w stół, tylko w kaloryfer – on też potrzebuje miłości.

Jak ktoś jest przed kolacją/obiadem, to proszę nie czytać. Jak ktoś jest 'po' – to tym bardziej.
Idąc tropem piwa zadrożdżonego. Mam koleżankę, która pracowała w laboratorium przyszpitalnym. Tam pod mikroskopami i inną maszynerią dziewczyny analizował różne wymazy, krew, i wydzieliny przynoszone w pojemnikach po musztardzie.
Raz się nudziły, to robiły sobie wymazy i konkurs, która ma najwięcej drożdży. Nadmieniam: wymaz nie jest z migdałków. I magiczne pytanie: "zgadnij która zwyciężyła?". Pytanie było odpowiedzią. Jeśli ktoś używa sformułowania: 'mam mieszane uczucia', to jest właśnie dokładnie ten moment, gdy miałem mieszane uczucia.

Na produkcji piwa się nie znam. Ale butle z winem by mi zaszczepiła. Mam nadzieję, że jej mąż umie to docenić. Wszak łączą nas przynajmniej 2 rzeczy. Dziewczyna bardzo fajna. W sumie kobieta. Na swój sposób jest cudem. Ma bardzo duże umiejętności - można powiedzieć, że zdolności manualne. Jej jedynej nie bałem się dać kluczyków do własnego auta.
Poza tym, jak pić wódkę, to lepiej z nią niż z kolegami. Więc kobieta naprawdę potrafi być cudem.
Zakładam, że wiele kobiet jest cudem. Może nieodkrytym. Więc tutaj pole do popisu dla panów :). Za dni mojej młodości łapało się dziewczyny, a nie pokemony. Może dlatego byliśmy zdrowi.





Offline UWAGA AWARIA

Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #84 dnia: 04 Wrzesień, 2019, 19:22 »
.

Dla Ciebie polecam kaloryfer, bądź grzejnik (nazewnictwo zależne od szerokości geograficznej). Tylko ten żeliwny, żebrowany. Z panelowym sobie nie poradzisz. Też nasmaruj. Weź kolegę - po co macie na zmianę pisać. Jest już wrzesień, więc zaczynaj ogrzewać kaloryfer, a my tu sobie kulturalnie o walorach kobiecych porozmawiamy. Więc nie wal w stół, tylko w kaloryfer – on też potrzebuje miłości.


oo...Byku 8-)
Yoda..jakie ty masz doświadczenia ;D ;D ,pisz chłopie książkę sex z artykułami sanitarnymi ,chociaż zawory tez są męskie i "żeńskie
i sprzedaj castoramie patent,pdt "miłość nigdy nie zawodzi"

teraz pojmuje dlaczego kobieta to cód w pewnym sensie dla ciebie ;) okey rozumiem,możesz tylko pogadać
« Ostatnia zmiana: 04 Wrzesień, 2019, 19:28 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline HARNAŚ

Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #85 dnia: 05 Wrzesień, 2019, 06:58 »
Zdecydowanie od "Kasztelana" wolę "Namysłów"  ;D
Zdecydowanie jestem na Tak . Namysłów butelkę ma zgrabną i w ręce dobrze leży . :) Niby detal ale dla piwosza nawet taki detal ma znaczenie , jak wódka luksusowa dla żeglarza , bo się po pokładzie nie turla kwadratowa flaszka ;D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 507
  • Polubień: 14307
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #86 dnia: 05 Wrzesień, 2019, 07:39 »
jak wódka luksusowa dla żeglarza , bo się po pokładzie nie turla kwadratowa flaszka ;D
Tudzież Grand's. Flaszka trójkątna i jeszcze bardziej przyczepna.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Ola

  • Gość
Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #87 dnia: 05 Wrzesień, 2019, 08:17 »
uuuu czy tylko ja tu stawiam na whisky
 
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień, 2019, 08:19 wysłana przez Ola »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 507
  • Polubień: 14307
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #88 dnia: 05 Wrzesień, 2019, 09:47 »
uuuu czy tylko ja tu stawiam na whisky
Dobra ruda nie jest zła. Oby tylko temperaturę odpowiednią miała.  ;D ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #89 dnia: 10 Wrzesień, 2019, 17:11 »
oo...Byku 8-)
Yoda..jakie ty masz doświadczenia ;D ;D ,pisz chłopie książkę sex z artykułami sanitarnymi ,chociaż zawory tez są męskie i "żeńskie
i sprzedaj castoramie patent,pdt "miłość nigdy nie zawodzi"

teraz pojmuje dlaczego kobieta to cód w pewnym sensie dla ciebie ;) okey rozumiem,możesz tylko pogadać

Moja znajoma jest kobietą cud. Pracuje w służbie zdrowie. Robi między innymi kolonoskopie. Gdy ja zapytałem, to powiedziała, że emocje są różne.
Miłym klientom robi na znieczuleniu i delikatnie. Pozostałym mocniej i daje im na znieczulenie tabletkę z witamina 'c', albo jakiś inny cukier. Rozpoznaje jakiej jest ktoś orientacji. Tym daje bez znieczulenia i mocno. Być może są bierni - to akurat jest ciężko ustalić. 
Gdybyś skorzystał z jej usług na NFZet, to ona mi dopisze ostatni rozdział w mojej książce. A tobie spojrzy w ostatnią prostą. Nawet nie da Ci narobić pod siebie.
Ja tylko dopytam, czy masz więcej partnerów niż jednego - jeden jest znany. Bo jeśli mam pisać w danym temacie, to potrzebuje dogłębnej wiedzy. Nie chcę powielać głupoty awaryjnej innych pismaków.
Za wkład tej kobiety w zdrowie człowieka daje jej medal 'kobiety cód'.

* * *

Kwadratowe butelki dobrze się układa w bagażniku samochodu. Ergonomiści mówią, że można tego upchnąć.
Trójkątny Grand's dobrze leży w dłoni. Nawet w wodzie się nie wyślizga.
Okrągłą łatwo i szybko schować do kieszeni w kurtce lub marynarce.
Jeśli ktoś będzie musiał chwytać za szkło, to nie radzę butelek od wina musującego. Nie tłuką się tak samo jak inne butelki.