Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kobieta jest cudem  (Przeczytany 37133 razy)

Offline sawaszi

Kobieta jest cudem
« dnia: 09 Grudzień, 2018, 01:05 »
Co myślisz (bracie i siostro) o kobietach ?


Offline Sebastian

Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień, 2018, 01:24 »
myślę że od teoretycznego myślenia dużo sensowniejsze jest praktyczne podejście do tematu i upatrzenie sobie konkretnej kobiety do wspólnego życia
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Grudzień, 2018, 01:57 »
Wedle "Genesis" Ewa jest synonimem grzechu bo skusiła Adama w Edenie i spiskowała (z wężem) - a to "grzech przyszedł na ten świat" = i wygoniono ich z raju ..
A dla Ciebie kim jest kobieta (kusicielką ? - czy drugą połową mężczyzny ?) - oto jest pytanie


Offline sawaszi

Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Grudzień, 2018, 04:49 »
W tym wątku każdy pisać może o swych przemyśleniach i refleksjach .
Zapraszam do wolnej wymiany myśli i spostrzeżeń


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Grudzień, 2018, 09:11 »
Taoistyczna koncepcja  Yin-Yang mi sie podoba ...
Pierwiastek  meski i zenski ,rownoprawny i przenikajacy sie nawzajem ...

Judeo-chrzescijanskie podejscie  bazuje  na  dominacji  meszczyzn i podporzadkowaniu sie kobiet.  Przestarzale i nie pasujace do wspolczesnosci  .

A czy "kobieta jest cudem" ?   No pewnie , ze jest !  Meszczyzna  zreszta rowniez ... ;)


Offline HARNAŚ

Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Grudzień, 2018, 10:32 »
 Normalny facet wypowiada w ciągu doby 7 tys słów. Ale jak pomyślę sobie , że z 32 liter alfabetu kobieta potrafi w ciągu doby wypowiedzieć 20 tys wyrazów , to musi być cudem , nie ma opcji cud.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 959
  • Polubień: 8444
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Grudzień, 2018, 10:39 »
w krzywym zwierciadle


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Grudzień, 2018, 12:42 »
  Tak, macie rację, kobieta jest cudem boskim, zwłaszcza jak ma diabła za skórą.  ;D
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień, 2018, 12:49 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline HARNAŚ

Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Grudzień, 2018, 15:44 »
Ja nie lubię miłych kobiet , tylko interesujące.


Offline Matylda

Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Grudzień, 2018, 16:02 »
Ja nie lubię miłych kobiet , tylko interesujące.

 No geniusz!! A ja bardzo lubię mądrych facetów :)


BetMen

  • Gość
Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Grudzień, 2018, 18:25 »
No geniusz!! A ja bardzo lubię mądrych facetów :)
Masz na myśli,aryjskiego blondyna?  ;)


Offline Matylda

Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Grudzień, 2018, 19:38 »
Masz na myśli,aryjskiego blondyna?  ;)

Bynajmniej :P Mam na myśli żeby się na astronomii znał,historię miał w jednym paluszku,znał odpowiedzi na wszystkie moje pytania a jak by nie znał to żeby był na tyle sprytny żebym się nie rozczarowała,ale przy tym żeby gwoździe wbijał,drewno rąbał,kafelki przyklejał....
Nie zaszkodzi jak by się zachwycał jakąś dziedziną sztuki,nawet i plakatem ale żeby też maczetą albo własnym ciałem usunął mi wszystkie krzaki spod nóg podczas spaceru po lesie.
Fajnie żeby się równie dobrze prezentował w garniaku i pantoflach jak i w drelichu i filcakach.
Tyle










PS.
Aha i żeby miał ręce zawsze umyte!!!!!!




BetMen

  • Gość
Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Grudzień, 2018, 19:43 »
Sporo tych wymagań...
A w kwestii umytych rąk,jakieś niemiłe doświadczenia? Czy może pchał tam gdzie nie trzeba i stąd ta uwaga?  ;D


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Grudzień, 2018, 19:48 »
Bynajmniej :P Mam na myśli żeby się na astronomii znał,historię miał w jednym paluszku,znał odpowiedzi na wszystkie moje pytania a jak by nie znał to żeby był na tyle sprytny żebym się nie rozczarowała,ale przy tym żeby gwoździe wbijał,drewno rąbał,kafelki przyklejał....
Nie zaszkodzi jak by się zachwycał jakąś dziedziną sztuki,nawet i plakatem ale żeby też maczetą albo własnym ciałem usunął mi wszystkie krzaki spod nóg podczas spaceru po lesie.
Fajnie żeby się równie dobrze prezentował w garniaku i pantoflach jak i w drelichu i filcakach.
Tyle










PS.
Aha i żeby miał ręce zawsze umyte!!!!!!

 Hej , Matylda ! 
99%  trafilas ...    Jak Ci sie jeszcze Berlin  podoba   to przyjezdzaj  !  Adres na priv.   ;D ;D ;D


Offline Matylda

Odp: Kobieta jest cudem
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Grudzień, 2018, 19:51 »
Sporo tych wymagań...
A w kwestii umytych rąk,jakieś niemiłe doświadczenia? Czy może pchał tam gdzie nie trzeba i stąd ta uwaga?  ;D

Hmmm. Jak bym była damą to w zasadzie nie powinnam odpowiadać na tak postawione pytanie. Ale nie jestem.
To powiem że dla mężczyzn z pokolenia 50 plus czyste ręce nie były kiedyś taką oczywistą oczywistością.
Doświadczeń nie mam żadnych w wymienionym przez ciebie zakresie ::) Zawsze mi każdy pchał to co trzeba,tam gdzie trzeba i tyle ile trzeba :-* Ale doceniam ciekawość ;)


Listonosz no właśnie zapomniałam napisać żeby tylko nie był z Berlina :P ;D ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień, 2018, 19:54 wysłana przez Matylda »