Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Odchrzcić się...  (Przeczytany 9028 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Odchrzcić się...
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Wrzesień, 2018, 08:48 »
Było wpaść na zlot do Nunka, to byś doznał odchrzczenia. Został zakupiony na tę okoliczność basen i na każdym zlocie są kandydaci do odchrztu :).

A basen do odchrzeczenia wypełniony wodą czy wódką? Może chociaż piwem?

Basen był wypełniony wodą odstępczą.  ;D
Oto dowód na istnienie odchrzcielnicy, a wewnątrz brat odchrzciciel.  ;D
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień, 2018, 08:56 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline gangas

Odp: Odchrzcić się...
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Wrzesień, 2018, 12:31 »
 Nie masz zdjęcia z siostrą odchrzcicielką w mokrym podkoszulku?
Rozumiem, że chcący sie odchrzcić kładzie się w wodzie a odchrzciciel go z niej wyciąga tamten idzie tyłem po drabince, ocieka wodą i wychodzi suchy?
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline ewa11

Odp: Odchrzcić się...
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Wrzesień, 2018, 12:58 »
Basen był wypełniony wodą odstępczą.  ;D
Oto dowód na istnienie odchrzcielnicy, a wewnątrz brat odchrzciciel.  ;D

No to może chociaż tuż po, albo nawet jeszcze w basenie, należałoby wznieść "szatański toast"? Żeby uczcić fakt odchrzczenia?


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Odchrzcić się...
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Wrzesień, 2018, 13:04 »
No to może chociaż tuż po, albo nawet jeszcze w basenie, należałoby wznieść "szatański toast"? Żeby uczcić fakt odchrzczenia?

Ja chyba właśnie piłem piwko w trakcie ;D


Offline ewa11

Odp: Odchrzcić się...
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Wrzesień, 2018, 13:06 »
Ja chyba właśnie piłem piwko w trakcie ;D
Toś zacnie się odchrzcił. :)


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Odchrzcić się...
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Wrzesień, 2018, 13:15 »
Brata Nabu zamazałem, bo RODO :)

« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień, 2018, 13:19 wysłana przez mav »


Offline gangas

Odp: Odchrzcić się...
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Wrzesień, 2018, 13:23 »
Brata Nabu zamazałem, bo RODO :)



 Nieważne. Ręka na wierzchu i karwat suchy. nie liczy się :'( :'( :'(
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Odchrzcić się...
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Wrzesień, 2018, 14:53 »
Liczy się liczy. Zaręczam odstępczym słowem honoru, że był cały pod wodą. Byłem w komisji ds. prawidłowości odchrztów.  ;D Gwoli ścisłości. Brat Nabu został również odchrzczony, przeze mnie i brata mav.  ;D Nie godzi się żeby nieodchrzchony udzielał odchrztów.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline gangas

Odp: Odchrzcić się...
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Wrzesień, 2018, 14:57 »
Liczy się liczy. Zaręczam odstępczym słowem honoru, że był cały pod wodą. Byłem w komisji ds. prawidłowości odchrztów.  ;D Gwoli ścisłości. Brat Nabu został również odchrzczony, przeze mnie i brata mav.  ;D Nie godzi się żeby nieodchrzchony udzielał odchrztów.

Też tak chcę. Kiedy organizujecie następne i co trzeba przynieść?? Tzn ilu letnia i o jakiej pojemności? ;D ;D ;D ;D ;D
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Sebastian

Odp: Odchrzcić się...
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Wrzesień, 2018, 15:00 »
jako samozwańczy teolog o kwalifikacjach "bo tak" omylnie w swej nieomylności orzekam że jeśli Nemo i mav odchrzcili Nabu sami będąc nie odchrzczeni, to odchrzczenie Nabu się nie liczy ;)

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline gangas

Odp: Odchrzcić się...
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Wrzesień, 2018, 15:11 »
Liczy się liczy. Zaręczam odstępczym słowem honoru, że był cały pod wodą. Byłem w komisji ds. prawidłowości odchrztów.  ;D Gwoli ścisłości. Brat Nabu został również odchrzczony, przeze mnie i brata mav.  ;D Nie godzi się żeby nieodchrzchony udzielał odchrztów.

Mogli go odchrzcić, po swoim chrzcie, więc wcześniejsze odchrzty mogą być nieważne. Zakładamy nową religię?? Książkę poglądową mamy już gotową, uniwersalną ;D ;D
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Odchrzcić się...
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Wrzesień, 2018, 15:50 »
jako samozwańczy teolog o kwalifikacjach "bo tak" omylnie w swej nieomylności orzekam że jeśli Nemo i mav odchrzcili Nabu sami będąc nie odchrzczeni, to odchrzczenie Nabu się nie liczy ;)
My byliśmy odchrzeni jako pierwsi. ;D A co do ścisłości. Gremium odstępcze zatwierdziło nasz odchrzest. Tylko dlatego że brat Nabu najpierw prowizorycznie odchrzcił się sam. Potem na dokładnie został odchrzony przez nas.  ;D Do teraz jak sobie przypomnę tą ceremonię to mam uśmiech od ucha do ucha.  ;D I ten obraz brata Nabu w stroju chrzcielnym i goglach motocyklowych... niezapomniany. ;D
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień, 2018, 15:53 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Sebastian

Odp: Odchrzcić się...
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Wrzesień, 2018, 15:55 »
My byliśmy odchrzeni jako pierwsi. ;D A co do ścisłości. Gremium odstępcze zatwierdziło nasz odchrzest. Tylko dlatego że brat Nabu najpierw prowizorycznie odchrzcił się sam. Potem na dokładnie został odchrzony przez nas.  ;D Do teraz jak sobie przypomnę tą ceremonię to mam uśmiech od ucha do ucha.  ;D
biorąc pod uwagę wydawane przez Nemo owoce ducha odstępczego w postaci unikania sporów teologicznych ;) ogłaszam nowe światło i uznaję skuteczność odchrzczenia Nemo ;) skutkującą odchrzczeniem także Nabu
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Odchrzcić się...
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Wrzesień, 2018, 15:59 »
I tego się trzymajmy.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline ewa11

Odp: Odchrzcić się...
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Wrzesień, 2018, 18:07 »
Ja chyba właśnie piłem piwko w trakcie ;D
Piwko piwkiem, ale czy były "pogańskie" toasty?

A brat odchrzciciel powinien mieć brodę, koniecznie.