Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...  (Przeczytany 23828 razy)

Offline salvat

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #120 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 21:17 »
Czy nie widzicie że to indywiduum ma nas w dużym poważaniu?
Gdyby poważnie traktował siebie i forum już dawno by rozsądnie odpisał i ustosunkował się do naszych wypowiedzi.
Dlaczego napędzacie ten wątek? Po co?
Bawi się z nami w podchody i śmieje się, że daliśmy się wciągnąć w dyskusję, która jest jak "gadka do Władka" czyli grochem o ścianę.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #121 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 21:22 »
Coś w tym jest. Poza tym popatrzcie, o której godzinie założył ten wątek. Mi to wygląda na 'ofensywę wrześniową' tej szajki u góry i śmiem zasugerować, że do operatora tego konta możemy śmiało zwracać się w liczbie mnogiej.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #122 dnia: 05 Wrzesień, 2018, 21:40 »
Pedofilia - sam miałem jedną sprawę, której nie zgłosiłem nigdzie. Opisałem sprawę delikwenta i zapytałem biuro, co dalej. Odpowiedziano mi, że nie mamy angażować delikwenta w przywileje a do następnego zboru mamy napisać wyraźny list. Sam więc przyczyniłem się do utajnienia sprawy i nie uważam, że postąpiłem źle. Zrobiłem co się dało, żeby chronić innych ludzi. To są bardzo trudne sprawy i nie należy wszystkich traktować jednym młotkiem.
Przeczytaj co napisałeś. (pogrubienie moje)

Co do odpowiedzialności za pedofilię, to zaprzeczam, jako bym nie powiedział komuś (rodzinie poszkodowanych), że sprawę należy zgłosić organom ścigania. Temat ten omawialiśmy nie raz, ale siostra miała swoje argumenty, żeby tego nie zrobić. Nie mogę napisać, jakie miała argumenty, to to jej sprawa.
A teraz przeczytaj co napisałeś.
Pedofilia jest ścigana z urzędu.
Zataiłeś przestępstwo. Tak postępują tylko degeneraci i zwyrodnialcy równi pedofilom.
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień, 2018, 21:43 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Sebastian

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #123 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 09:56 »
Wy tu też piszecie, ze znacie przypadki pedofilii u Świadków Jehowy. mam nadzieje, ze wszystko już zgłosiliście bo inaczej ja zgłoszę, ze wiecie o pedofilach u ŚJ a nic nie zgłaszacie ;) ;) ;) ;) Bedzie jazda !!!!
"co masz czynić, czyń prędko" ;)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #124 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 21:34 »
Dobrze Sebastian, tonuj oszołomów.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline bedesj

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #125 dnia: 08 Wrzesień, 2018, 19:49 »
Nadal twierdzę,że powinieneś się ujawnić.

 Do osób szczerych: zastanówcie się,czy chcecie nawiązać kontakt z anonimową osobą. Nie wiecie kto jest po drugiej stronie nicka. Osoba szczera nie wzbudzi zaufania,samej pozostając w ukryciu.
 Jesteś kolejnym userem bez jaj?
Jakim zwrotem nazwać zachowanie, kiedy ktoś pod przykrywką anonimowości, avatrara, nicka, ale na pewno nie prawdziwych danych o sobie samym,
domaga się ujawnienia kogoś innego?

1. Czy nie widzicie że to indywiduum ma nas w dużym poważaniu?
2. Bawi się z nami w podchody i śmieje się, że daliśmy się wciągnąć w dyskusję, która jest jak "gadka do Władka" czyli grochem o ścianę.

1) Pisałem od początku, że nie jestem zainteresowany dyskusjami z ludźmi, którzy szukają tylko i wyłącznie swoich sprzymierzeńców i właśnie w takim celu piszą do siebie wzajemnie. Nazwałem tu grupą moralnego wsparcia, bo taki cel ma to forum.

Dlaczego każdy, kto myśli inaczej, jest tu ostro tępiony, bo tu mają głos tylko ci, którzy znają tą jedynie słuszną prawdę?

Nie interesuje mnie taka polemika i uważam ją za stratę czasu.

2) Zaprzeczam.


Offline Światus

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #126 dnia: 08 Wrzesień, 2018, 21:10 »
1. Jakim zwrotem nazwać zachowanie, kiedy ktoś pod przykrywką anonimowości, avatrara, nicka, ale na pewno nie prawdziwych danych o sobie samym,
domaga się ujawnienia kogoś innego?

2) Pisałem od początku, że nie jestem zainteresowany dyskusjami z ludźmi, którzy szukają tylko i wyłącznie swoich sprzymierzeńców i właśnie w takim celu piszą do siebie wzajemnie. Nazwałem tu grupą moralnego wsparcia, bo taki cel ma to forum.

Dlaczego każdy, kto myśli inaczej, jest tu ostro tępiony, bo tu mają głos tylko ci, którzy znają tą jedynie słuszną prawdę?

Zmieniłem numerację.

1. Nieszczerym. Ale ty przecież jesteś szczery, czyż nie?

2. Trafiłeś w sedno. To forum jest dla ludzi po podobnych przejściach i dlatego szukają tutaj swoich "sprzymierzeńców". Kogoś, kto ich zrozumie. Dziwisz się?
A ty szukasz "wrogów"? To najwyraźniej ich znalazłeś...

Wrogiem użytkowników tego forum jest ORGANIZACJA WTS. Odstępcy wierzą lub nie, mają różne poglądy, lubią się między sobą mniej lub bardziej, ale ta jedna sprawa łączy wSZYSTKICH.
Stając po stronie org, stajesz po stronie wroga, przez co sam stajesz się wrogiem.
Na pewno PRAWDY nie ma w Organizacji Świadków Jehowy.
To wygląda tak, jakbyś chciał wrócić do org i jako łup przynieść upolowanych "nawróconych" odstępców.
*********************
Zarzucasz nam, że się wspieramy, ale sam chcesz dyskutować z takimi, którzy się z tobą zgadzają.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Fantom

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #127 dnia: 08 Wrzesień, 2018, 22:06 »
Jakim zwrotem nazwać zachowanie, kiedy ktoś pod przykrywką anonimowości, avatrara, nicka, ale na pewno nie prawdziwych danych o sobie samym,
domaga się ujawnienia kogoś innego?




@bedesj moje zdjęcie jest na tym forum w innym wątku. Możesz sobie sprawdzić. Co do anonimowości:nie mam nic do ukrycia. Mogę specjalnie dla Ciebie w tym wątku podać swoje dane i zdjęcie. Pod warunkiem,że zrobisz to samo:)
 To jak? Masz jaja,czy raczej z Ciebie bohater w necie a p..zduś w świecie?

''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline salvat

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #128 dnia: 08 Wrzesień, 2018, 22:08 »
Zaraz zachachmęci jak starszy na komitecie i zarzuci Tobie używanie nieczystej mowy. Jestem pewien że nie podałby i nie poda.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Fantom

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #129 dnia: 08 Wrzesień, 2018, 22:12 »
 Wkrótce się okaże z kim mamy przyjemność. Tak jak pisałem. On nie boi się nas,tylko boi się zdemaskować przed Świadkami Jehowy.
 @bedesj zakładam,że będziesz szukać wymówki,ale masz szansę mi i innym udowodnić,że jesteś lepszy od nas i nie ukrywasz się pod nickiem. Pokaż co tam nosisz między nogami:)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Kerostat

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #130 dnia: 08 Wrzesień, 2018, 23:00 »
Ja tu jestem od samego początku oficjalnie.
Rozumiem dlaczego, niektórzy (zwłaszcza wybudzeni), ukrywają swoją tożsamość i mi to nie przeszkadza.
Jak ktoś nie rozumie i zarzuca innym anonimowość, niech idzie na inne forum.
Ateizm to postawa, że zaprezentowane dowody za istnieniem boga są za słabe aby uznać istnienie takiego bytu za realne.


Offline Fantom

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #131 dnia: 09 Wrzesień, 2018, 16:42 »
@bedesj byłeś dzisiaj na forum zalogowany. Nie maiłeś czasu odnieś się do tego co napisałem? Nie masz odwagi wyjść spoza swojego nicka? Chyba się nie myliłem,że nie masz jaj. Cieńki bolek jesteś,a chcesz pomagać innym. Nie ośmieszaj się.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Sebastian

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #132 dnia: 09 Wrzesień, 2018, 17:12 »
podsumujmy: bedesj był starszym i wykopano go z organizacji, chce wrócić ale nie sam tylko wraz z kilkoma osobami, które zamierza zmanipulować i złowić;

nie prościej byłoby założyć własną, konkurencyjną sektę a samemu ogłosić sie papieżem?! ;)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline salvat

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #133 dnia: 09 Wrzesień, 2018, 17:14 »
Rzucił okiem podczas przygotowywania się do strażnicy. Może coś wykorzysta podczas dyskusji na studium.
Ach nie, przecież już dawno strażnica to ładowanie ciemnoty ślepym, a nie studiowanie Biblii. Poza tym on przecież chce ponownie zostać świadkiem więc na niedzielnym zebranku to może co najwyżej ostatni przyjść i pierwszy wyjść, o udzielaniu odpowiedzi na infantylne pytania nawet nie ma mowy.

Przynajmniej jest się z kogo pośmiać.  ;D ;D ;D ;D
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline sawaszi

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #134 dnia: 09 Wrzesień, 2018, 17:42 »
podsumujmy: bedesj był starszym i wykopano go z organizacji, chce wrócić ale nie sam tylko wraz z kilkoma osobami, które zamierza zmanipulować i złowić;

nie prościej byłoby założyć własną, konkurencyjną sektę a samemu ogłosić sie papieżem?! ;)
 

- no właśnie - pewnie ostatnio otrzymał jakiś przekaz z góry (objawienie) i otrzymał misję aby zostać 'następnym zbawicielem świata' - czytaj -(Chrystusem)..