Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach  (Przeczytany 6607 razy)

Offline Puszek

"Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« dnia: 19 Czerwiec, 2018, 01:39 »
https://www.youtube.com/channel/UC2BAHeLS8KHH4MKeO0sDfrA

Podrzucam linka do kanału "aniołków" na YouTube dla niewtajemniczonych. Są tam filmiki z akcji w Gliwicach - chyba mają focha bo tytuły filmików, są nie pochlebne.

PS. Chciałbym myśleć, że są to ludzie bardzo skrzywdzeni przez organizację ale tu chyba nawet psychiatra nie pomoże.
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 01:45 »
Jatiw-PUSZEK
 :) :) :) Wielkie dziękuję-brachu :) :) :) :)


Offline Sebastian

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 01:55 »
czym ("oprócz ewangelizacji") zawiniły te dwa "aniołki" że policja postanowiła zainterweniować?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Tusia

  • Gość
Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 09:22 »
czym ("oprócz ewangelizacji") zawiniły te dwa "aniołki" że policja postanowiła zainterweniować?

Wkładali na stojak swoje heretyckie karteczki. Zostali ostrzeżeni. Nie posłuchali, więc nastąpił armagedon  ;D


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 09:55 »
Po obejrzeniu tych filmików, które towarzyszka pana "anioła" wrzuciła na Youtube nie mam wątpliwości, że zabranie ich przez policję było dobrym posunięciem. Zostawianie karteczek na stojaku to raz, ale Ci ludzie po pierwsze nagrywali wszystkich jak leci, również przechodniów (i przynajmniej w jednej sytuacji usłyszeli "proszę mnie nie nagrywać"), a po drugie zaczepiali te same osoby, które rozmawiały z uczestnikami akcji. Dla takiego przechodnia mogło to sprawiać wrażenie, że są oni uczestnikami akcji, a w związku z tym psuć całą robotę którą robimy i przedstawiać wszystkich uczestników akcji jako fanatyków religijnych. Jest nagrany jeden moment jak Robert Dworak rozmawia z grupką ludzi i w tym czasie podchodzi do nich również pan "anioł" i zaczyna swoje głoszenie. Było to ewidentne zakłócanie akcji informacyjnej, więc działanie policji w tym wypadku uważam za całkowicie uzasadnione.

Jeśli pan "anioł" ma misję i chce głosić ludziom zbawienie to proszę bardzo, nikt mu tego nie zabrania, ale niech nie zachowuje się jak pijawka jadąc na plecach innych, którzy poświęcili wiele godzin na organizowanie własnych akcji informacyjnych.
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec, 2018, 10:19 wysłana przez mav »


Offline NNN

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 10:11 »
  "Aniołki" podłączyły się pod naszą akcję. Zaczepiali przechodniów i głosili im swoje herezje. Ludzie mogli myśleć, że są z nami. Podchodzili do naszego stojaka i udawali, że czytają, a wkładali tam swoje  odbitki, zasłaniając nasze materiały.  Poza tym nagrywali wszystko i wszystkich. Na ich filmach są nagrane osoby, które nie mogły być pokazywane dla swojego dobra. "Aniołowie" drwią sobie i z przepisów i z tego iż ktoś nie życzy sobie aby jego wizerunek był nagrywany i pokazywany w Internecie. Nagrywali nawet policjanta w czasie interwencji, chociaż mówił im, że jest to karalne i zabraniał im tego robić. Zastanawia mnie to, czy uchodzi im to bezkarnie, bo mają 'żółte' papiery, czy w grę wchodzą inne sprawy, czy może płacą mandaty i dalej robią to samo. Stwarzają zagrożenie dla osób, które przychodzą na nasze akcje incognito. Cóż z tego, że zdjęcie wycofano z naszego forum, jak na filmach u "aniołów" są długie sekwencje z ich obecnością.
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline CEGŁA

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 10:24 »
Pani Ula ma nierówno pod sufitem, nie raz już atakowała mnie na FB swoimi mądrościami.

To jej Facebook ---> LINK

mav: Usunąłem zdjęcie, nie wstawiamy zdjęć pojedynczych osób trzecich bez ich zgody [punkt 1.7 regulaminu]
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec, 2018, 10:46 wysłana przez mav »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline gorolik

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 10:53 »
Wyjątkowo się znowu wtrącę, jako że znam osobiście tak panią Ulę jak i jej anioła pana Bogdana. I jest pewne, że co najmniej on ma problemy z realnym patrzeniem na świat. Natomiast pani Ula jest dla mnie zagadką. Oboje mieli już rozmaite problemy, nawet z prawem. I z równą determinacją atakują wszystkie religie i wszystkim głoszą swoją chorą wersję pseudobiblijną. 


Offline matus

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 12:01 »
Cytuj
heretycke
Cytuj
atakują wszystkie religie i wszystkim głoszą swoją chorą wersję pseudobiblijną.
Ot, kolejna interpretacja.
Gorsza chyba tylko dlatego, że inna :D
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Estera

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 12:42 »
Wkładali na stojak swoje heretyckie karteczki. Zostali ostrzeżeni. Nie posłuchali, więc nastąpił armagedon  ;D
   A to tak, "ANIOŁKI" - LISKI chytruski, chcieli na czyjejś pracy się po ewangelizować!!
   Czemu swoich stojaczków nie zorganizowali??
   No, nieładnie, nieładnie.
   Po obejrzeniu filmików, również uważam, że armagedon policyjny, słusznie tam nastąpił.
   Osobiście, nie życzyłabym sobie obecności takich zakłócaczy na takiej akcji.
   Ciekawe, jakie konsekwencje ich dosięgły??
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec, 2018, 12:44 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline NNN

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 15:00 »
Ot, kolejna interpretacja.
Gorsza chyba tylko dlatego, że inna :D
Nie gorsza, że inna, tylko całkowicie fałszywa, bo niebiblijna. Czy Pismo Święte mówi o objawieniu się na ziemi w XXI wieku drugiego Jezusa?  Czy kolejnego proroka?  Czy też jakiegoś 7, 15 czy setnego anioła w postaci ludzkiej? Jezus już nie potrzebuje  teraz takich ambasadorów. ludzie od nich uciekają, trzymając się za głowę. Jest to na filmikach. Wszędzie potrzebna jest kultura, mądrość i rozeznanie jak można i co można. Pan 'anioł' może przecież załatwić sobie zezwolenie i robić swoje akcje informacyjne, albo głosić w kościołach, może go ktoś będzie chciał tam  tolerować. Namieszał tak, że zamiast o naszej akcji rozmowy nasze ciągle oscylują w okół zamieszania jakie spowodował.
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec, 2018, 15:03 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Sebastian

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 20:01 »
Było to ewidentne zakłócanie akcji informacyjnej, więc działanie policji w tym wypadku uważam za całkowicie uzasadnione.
nadal nie rozumiem powodów do tego aby siły porządkowe neutralnego światopoglądowo państwa zainterweniowały. Piotr Andryszczak pisze o "heretyckich" karteczkach, ale (z tego co mi wiadomo) wszelkie herezje są w Polsce legalne.

Skoro nam odstępcom wolno podchodzić do jw.org owych stojaków i przekomarzać się z głosicielami prawdy brooklyńskiej to dlaczego "państwu aniołom" miałoby być nie wolno delikatnie popasożytować na naszych odstępczych akcjach?

Gdzie jest granica i jaki przepis "państwo aniołowie" złamali?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 20:30 »
Każdego mogą wziąć na komisariat do wyjaśnienia.
Mi ostatnio sprawdzali dowód, bo w okolicy było jakieś pobicie i patrzyli czy się zachowuję nienaturalnie.
Gdybym nie miał dowodu a np. rzucał się jakim prawem mnie sprawdzają, to mogliby mnie zabrać. :)

Gościu pewnie groził Jehową tym policjantom. :-\


Tusia

  • Gość
Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 20:37 »
nadal nie rozumiem powodów do tego aby siły porządkowe neutralnego światopoglądowo państwa zainterweniowały. Piotr Andryszczak pisze o "heretyckich" karteczkach, ale (z tego co mi wiadomo) wszelkie herezje są w Polsce legalne.

Siły porządkowe interweniowały, bo "anioł" włożył karteczki na stojak. Zgłosiłem policji, że ten "anioł" nie należy do akcji informacyjnej. Został ostrzeżony. Nie posłuchał i drugi raz włożył kartki. Wtedy nastąpiła interwencja. Chyba jasne!


Offline Sebastian

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 21:05 »
ciekawi mnie jaki przepis zabrania wkładać karteczki w nie swój stojak?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)